هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان کسی نبود به من کمک کنه...؟!

قبل از پرسیدن سوال باید بگم که من دستگاهم کپی هست ولی اصل سوالم مربوط به سوکت شبکه ی کنسول هست...
من دیروز داشتم تو ps3 بازی میریختم (از طریق کامپیوتر) که یهو ارتباط قطع شد و دیگه ps3 تو کامپیوتر شناسایی نشد... چند بار روشن و خاموش کردم و کابل عوض کردم ولی درست نشد... به مودم هم وصل کردم بازم تغییری نکرد و وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم ارور DNS میده...
پشت ps3 هم اون قسمتی که کابل شبکه وصل میکنم هیچ چراغی روشن نمیشه (البته قبلا دقت نکرده بودم که اصلا چراغی داره یا نه ولی روی حساب پنل مادربورد میگم که وقتی کابل وصل میشه چراغ روشن میشه)
مشکل از کجاست...؟
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم...
موفق باشید...

پ.ن. راستی دستگاه اسلیم هست... اگه تو قضیه تاثیر داره...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دیسک رو که گذاشتی توی دستگاه بازی هایی که لازم باشه خودش برات یه گزینه میاره تو اوکی رو می زنی خودش کپی می کنه و لازم نیست هیچ کاری انجام بدی و هیچ بازی هم بدون دیسک اورجینال بالا نمیاد.

---------- نوشته در 10:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

فکر نمی کردم بریک هم ربطی به کپی خور داشته باشه والا حالا قضیه چیه به پایینی خودت گیر نمیدی اونم مثل من راهنمایی کرده؟؟؟؟:|
اتفاقا بریک بالای 90 درصدش به کپی خور ربط داره اگه من منظورتون رو درست فهمیده بودم و یکم شک میکردم به هک مربوط هست میفرستادمتون به بخش PS3 JAILBREAK
دوستان این رفیق من 250 گیگ اسلیم داره ولی میگه هاردش پر شده و واسه خرید بازی های psn دیگه جا نداره و خیلی اذیته ... باید چیکار کنه؟ شنیدم میشه هارد لپتاپی انداخت روش ... میشه توضیح بدین چطوری و چه هاردی و .... در ضمن چطوری باید اطلاعات هارد اصلی دستگاه رو به هارد جدیدی که میخره انتقال بده؟
دقیقا این کاری که میگم رو بگو انجام بده
اول از همه یا هارد اکسترنال 500 گیگ تهیه کنه که فرمت هارد FAT32 باش
بعد بره تو قسمت تنظیمات سیستمی کنسول و از اطلاعات BACKUP بگیره چون 250 گیگ پره ممکنه چند ساعتی طول بکشه من 33 گیگ بود بکاپم نزدیک 1 ساعت شد
بعد از بکاپ هارد رو عوض کنه
بعد تو یه فلش آخرین آپدیت رو بگره بریزه و وصل کنه به کنسول
بعد از روشن کردن کنسول خودش یه سری توضیحات میده که میگه آخرین آپدیت رو وصل کن و دسته رو هم با سیم وصل کن به کنسول و ادامه کار رو خودش بهت میگه چیکار کنی
بعد از اینکه کنسول با هارد جدید آماده شد میتونی اون هارد اکسترنال رو وصل کنی و باز تو قسمت تنظیمات سیستم از قسمت BACKUP/RESTORE بهش بگی که اطلاعات رو از رو هارد اکسترنال ریستور کنه رو سیستم کنسول و در نهایت کنسول رو خاموش روشن کن درست میشه
فقط به 3 نکته توجه کن
1. تروفی ها رو سینک کن با سرور قبل از عمل بکاپ گیری
2. اگه INSTALL DATA های بازی ها رو پاک کنی زمان بکاپ گرفتنش کم میشه
3. کنسولتون رو بعد از اتمام کار ACTIVATE کن تا بتونی بری تو اکانت های PSN
دوستان سلام...
قبل از پرسیدن سوال باید بگم که من دستگاهم کپی هست ولی اصل سوالم مربوط به سوکت شبکه ی کنسول هست...
من دیروز داشتم تو ps3 بازی میریختم (از طریق کامپیوتر) که یهو ارتباط قطع شد و دیگه ps3 تو کامپیوتر شناسایی نشد... چند بار روشن و خاموش کردم و کابل عوض کردم ولی درست نشد... به مودم هم وصل کردم بازم تغییری نکرد و وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم ارور DNS میده...
پشت ps3 هم اون قسمتی که کابل شبکه وصل میکنم هیچ چراغی روشن نمیشه (البته قبلا دقت نکرده بودم که اصلا چراغی داره یا نه ولی روی حساب پنل مادربورد میگم که وقتی کابل وصل میشه چراغ روشن میشه)
مشکل از کجاست...؟
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم...
موفق باشید...

پ.ن. راستی دستگاه اسلیم هست... اگه تو قضیه تاثیر داره...
شما اگه امکانش هست برو تو قسمت JAILBREAK بهتر کمکت میکنن
ولی من نظرم اینه که اینترنت دستگاهت از منو نتورک DISABLE شده یا اگه میتونی از طریق وایرلس تست کن ببین جواب میده یا نه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Scαrface

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
سلام به همه دوستان! من امروز ps3 گرفتم ولی کیفیتش اصلا اونطور که فک میکردم نیست! من قبلا با کابل vga و مانیتور با 360 بازی میکردم ولی کیفتش خیلی بهتر از این بود....من با کابل hdmi به تلویزیون فول اچ دی 40 اینچ وصل کردم و تو منوش هم همین رزولیشن رو میده ولی تو بازیها رزولیشن HD میشه.... و واقعا کیفیت نداره.... مثلا فیفا 11 حتی از لپتاپم هم گرافیکش پایینتره! میخواستم بدونم واسه شما هم همینه؟

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام به همه دوستان! من امروز ps3 گرفتم ولی کیفیتش اصلا اونطور که فک میکردم نیست! من قبلا با کابل vga و مانیتور با 360 بازی میکردم ولی کیفتش خیلی بهتر از این بود....من با کابل hdmi به تلویزیون فول اچ دی 40 اینچ وصل کردم و تو منوش هم همین رزولیشن رو میده ولی تو بازیها رزولیشن HD میشه.... و واقعا کیفیت نداره.... مثلا فیفا 11 حتی از لپتاپم هم گرافیکش پایینتره! میخواستم بدونم واسه شما هم همینه؟

عزیزم چشم شما به مانیتور عادت کرده اومدی رو ۴۰ مسلما فرق کرده همه چی
منظورتون رو از گرافیکش پایینه نمیفهمم
اما مقایسه ۴۰ اینچ با ۱۳ اینچ ال سی دی لپتام یکم کودکانه اس

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
@Mohsen Rock
به علاوه حرف ـای امین باید بگم که متاسفانه نسخه ی PS3 سری Fifa همیشه Upscale شده بود ـه ولی نسخه ی Xbox توی سری های اخیر HD.
برای بازی های دیگه مسلماً ایرادی نباید باشه.

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
عزیزم چشم شما به مانیتور عادت کرده اومدی رو ۴۰ مسلما فرق کرده همه چی
منظورتون رو از گرافیکش پایینه نمیفهمم
اما مقایسه ۴۰ اینچ با ۱۳ اینچ ال سی دی لپتام یکم کودکانه اس

خب 15 اینچ لپتاپ رو از فاصله نیم متری میبینم ولی اون رو از 6 متری! میخوام بدونم رزولیشن بازیها واسه شما Full HD هستش یا HD ?

---------- نوشته 03-11-2011 در 12:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 02-11-2011 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

@Mohsen Rock
به علاوه حرف ـای امین باید بگم که متاسفانه نسخه ی PS3 سری Fifa همیشه Upscale شده بود ـه ولی نسخه ی Xbox توی سری های اخیر HD.
برای بازی های دیگه مسلماً ایرادی نباید باشه.

Rio با اینکه فول اچ دی نبود ولی خوب بود.... ولی HomeFront افتضاح بود .... همین 3 تارو دارم فقط....میخوام برم یه هارد با بازی بخرم ولی اگه همه بازیها به همینصورت باشن اینکارو نمی کنم.... فقط میخوام بدونم واسه شما hd هستش یا Full hd?

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
خب 15 اینچ لپتاپ رو از فاصله نیم متری میبینم ولی اون رو از 6 متری! میخوام بدونم رزولیشن بازیها واسه شما Full HD هستش یا HD ?

---------- نوشته 03-11-2011 در 12:04 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 02-11-2011 در 11:54 PM ارسال شده بود ----------

Rio با اینکه فول اچ دی نبود ولی خوب بود.... ولی HomeFront افتضاح بود .... همین 3 تارو دارم فقط....میخوام برم یه هارد با بازی بخرم ولی اگه همه بازیها به همینصورت باشن اینکارو نمی کنم.... فقط میخوام بدونم واسه شما hd هستش یا Full hd?

ببین ربطی به فاصله نداره
تلویزیون ۱۹ اینچ ممد آقا اینا الان کیفیت تصویرش بهتر از LCD من به نظر میاد
هرچه تصویر کوچیکتر کیفیت بالاتر
کلا فرق زیادی بین اون مانیتور با 40 اینچ هست امیدوارم متوجه شده باشی
اما میرسیم به full HD
چی ما hd هست یا فول hd
بازی شما پشتش مشخص کرده که با چه تنظیماتی اجرا میشه : 720 یا 1080 یا شایدم 480 !
هنگامی که بازی شما full hd نباشه طبعا تصویر full hd هم نخواهی داشت!
اینم اضافه کنم که بازیهای انگشت شماری full HD هستن و اکثرا رو 720 اجرا میشن
شما مشخصات LCD رو بگو راحت تر میشه کمکت کرد

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
ببین ربطی به فاصله نداره
تلویزیون ۱۹ اینچ ممد آقا اینا الان کیفیت تصویرش بهتر از LCD من به نظر میاد
هرچه تصویر کوچیکتر کیفیت بالاتر
کلا فرق زیادی بین اون مانیتور با 40 اینچ هست امیدوارم متوجه شده باشی
اما میرسیم به full HD
چی ما hd هست یا فول hd
بازی شما پشتش مشخص کرده که با چه تنظیماتی اجرا میشه : 720 یا 1080 یا شایدم 480 !
هنگامی که بازی شما full hd نباشه طبعا تصویر full hd هم نخواهی داشت!
اینم اضافه کنم که بازیهای انگشت شماری full HD هستن و اکثرا رو 720 اجرا میشن
شما مشخصات LCD رو بگو راحت تر میشه کمکت کرد

امین جان جوری صحبت میکنی انگار با اسگل طرفی! همینو میخواستم بدونم.....

• Like
Reactions: u.T.a

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
عزیز جان اساتید راهنماییت کردن ولی برو تو تنظیمات display کنسولت و همه چیو ببر بالا و full ، اونوقت تصویر عوض میشه و عین آینه میشه
مگه اینکه tv شما مشکل داشته باشه با hd

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
امین جان جوری صحبت میکنی انگار با اسگل طرفی! همینو میخواستم بدونم.....
این حرفها چیه عزیزم :D
دور از جون :D
اصرار داری که تصویری که با vga میگرفتی بهتر از hdmi هستش
خوب منم ساده تر توضیح دادم :D
اگه بد برداشت کردی من عذر میخوام
حامد هم درست میگه تو video settings هم یه چک بکن

Mohsen Rock

کاربر سایت
Jul 25, 2007
695
نام
محسن
عزیز جان اساتید راهنماییت کردن ولی برو تو تنظیمات display کنسولت و همه چیو ببر بالا و full ، اونوقت تصویر عوض میشه و عین آینه میشهمگه اینکه tv شما مشکل داشته باشه با hd
مرسی حامد جان! این کار رو هم کردم... شاید Homefront و Fifa 11 اینطوری باشن... چون میگم Rio مشکلی نداره.... شما بازی دیدی که full HD باشه؟

---------- نوشته در 01:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 AM ارسال شده بود ----------

این حرفها چیه عزیزم :Dدور از جون :Dاصرار داری که تصویری که با vga میگرفتی بهتر از hdmi هستشخوب منم ساده تر توضیح دادم :Dاگه بد برداشت کردی من عذر میخوامحامد هم درست میگه تو video settings هم یه چک بکن
نه من چه اصراری دارم آخه! من فقط میگم تصور میکردم بازیها Full HD باشن که مثل اینکه اشتباه فکر می کردم.... شاید هم دلیلش این باشه که Xbox رو 5 سال پیش بازی می کردم و اون موقع دیدم فرق میکرده!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
مرسی حامد جان! این کار رو هم کردم... شاید Homefront و Fifa 11 اینطوری باشن... چون میگم Rio مشکلی نداره.... شما بازی دیدی که full HD باشه؟

---------- نوشته در 01:00 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:55 AM ارسال شده بود ----------

نه من چه اصراری دارم آخه! من فقط میگم تصور میکردم بازیها Full HD باشن که مثل اینکه اشتباه فکر می کردم.... شاید هم دلیلش این باشه که Xbox رو 5 سال پیش بازی می کردم و اون موقع دیدم فرق میکرده!

:D سخت نگیر
لیست بازی های full HD :

شما بازی دیدی که full HD باشه؟

لیست بازیهای full HD روی ps3 :

* 1942: Joint Strike
* Age of Booty
* Astro Tripper
* Bioshock
* Blast Factor
* The Bourne Conspiracy
* Burnout Paradise Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Call of Duty 4 Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. *this is not correct it is native 720p only and will be downgraded to a lower res if you do this.
* Call of Duty: World at War
* Calling All Cars
* Civilization Revolution
* College Hoops 2K7
* Cuboid
* '
* Dead Space Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Echochrome
* Everyday Shooter
* Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
* Ferrari Challenge Trofeo Pirelli
* FIFA 09
* FIFA Street 3
* flOw
*
* Full Auto 2
*
* '
* '
* Gran Turismo HD (not in PSN store anymore)
* Gran Turismo 5: Prologue
* Grand Theft Auto IV Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
*
* High Velocity Bowling
* The Incredible Hulk
* Joust
* Kung Fu Panda
* Killzone 2 Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. *this is not correct it is native 720p only and will be downgraded to a lower res if you do this.
* Lair
* The Last Guy
* Legendary
* LEGO Batman: The Videogame
* LEGO Star Wars: The Complete Saga
* Linger in Shadows
* '
* Mainichi Issyo
*
* Mahjong Tales: Ancient Wisdom
* Marvel Ultimate Alliance
* Medal of Honor: Airborne
* Mega Man 9
* Mesmerize
* Metal Gear Solid 4
* Metal Gear Online
* Midnight Club: Los Angeles
* Mirror's Edge Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
*
*
* Mortal Kombat 2
*
* NBA 2007/2008/2009
* NBA 2K7/2K8/2K9
* NBA Street Homecourt Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* NHL 2K8/2K9
* Ninja Gaiden Sigma
* NBA Street Homecourt
*
* Nucleus
* The Elder Scrolls IV: Oblivion
* Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* PixelJunk Eden
* PixelJunk Monsters
* PixelJunk Racers
* PlayStation Home Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Piyotama
* Puzzle Quest: Challenge of the Warlords
* Quantum of Solace
* Rampage
* Rampart
* Ratchet & Clank: Quest for Booty Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Ratchet & Clank Future: Tools Of Destruction Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen.
* Ridge Racer 7
* Rocketmen: Axis of Evil
* Saints Row 2
* ' All versions.
* Snakeball
* Söldner-X: Himmelsstürmer
* Soldier of Fortune Payback
*
* Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix
*
* Super Stardust HD
* Super Street Fighter II Turbo HD Remix
* Tekken 5: Dark Resurrection
* Tony Hawk's Proving Ground
* Tori-Emaki
* The Trials of Topoq
* Requires deselecting 720p & 1080i from the Display Setup XMB screen. (not available in the PAL version)
* Warhawk
* Wipeout HD
* Wolf of the ***********: Commando 3
* Virtua Fighter 5
* Virtua Tennis 3

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
مرسی...
بعد یه سوال دیگه: دسته رو حتما باید با خود کنسول شارژ کنم یا با laptop و pc مشکلی نداره؟

میگن باطریش خراب میشه ولی من تو این ۳ سال ندیدم ! با پخش ماشین هم شارژ کردی کردی usb فرق داره چی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر