هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
امروز دوباره از یکی از بچه ها شنیدم که میگه کنسولم 3D نیست!!!! آقا مگه همه کنسولهای ps3 به صورت 3D وارد بازار نشدن؟ آخه دوستم میگه حتما باید رو کارتونش نوشته باشه 3D:(( من رفتم تلویزیون 3D خریدم واسه بازی آنچارتد اونوقت اینجوری بهم زدحال زدن/میشه یکی بگه داستانش چیه؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اگه جای سوالم اینجا نیست شرمنده:)
من میخوام یه ps3 دست دو بگیرم از کجا بفهمم سالمه و تعمیری نیست؟
پیشاپیش ممنون:)

ببین اول به نظر من که نخری خیلی بهتر
از برجسبش یه برجسبی کنار خوده کنسول هست به رنگ سیاه اگر اون برجسب خراشدگی نداشته باشه و برجسبش نو باشه معلومه که دستگاه باز نشده و سالمه
ولی من باز هم میگم نخر دسته دوم یه نو بخر خودتو راحت کن

امروز دوباره از یکی از بچه ها شنیدم که میگه کنسولم 3D نیست!!!! آقا مگه همه کنسولهای ps3 به صورت 3D وارد بازار نشدن؟ آخه دوستم میگه حتما باید رو کارتونش نوشته باشه 3D:(( من رفتم تلویزیون 3D خریدم واسه بازی آنچارتد اونوقت اینجوری بهم زدحال زدن/میشه یکی بگه داستانش چیه؟
نخر این دوستون داره الکی میگه ببین شما میخواهی یه انچارد3 بخری و باهاش سه بعدی بازی کنی
خیلی راحت میشه با پلی 3 سه بعدی بازی کرد ولی به شرطه اینکه که LCD كه میخری حتما سه بعدی ساپورت کنه
بعد کنسولهای قدیمی با ابدیت کردنشون سه بعدی بهشون اضافه میشدند و کنسولهای جدید هم که کلا سه بعدی روشون هست و خیلی راحت میتوانی بازی کنی و با سه بعدیت حال کنی
موفق باشی

• Like
Reactions: gamer20

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اگه جای سوالم اینجا نیست شرمنده:)
من میخوام یه ps3 دست دو بگیرم از کجا بفهمم سالمه و تعمیری نیست؟
پیشاپیش ممنون:)
اتفاقا جاش همینجاس
بهتون پیغام میدم
گنسول ها بعد از آپدیت فکر کنم 3.0 بود قابلیت 3d رو پیدا کردن شما میتونی یه تست بزنی با 3dtv ای که داری بعد ناراحت بشی تست زدنش که کاری نداره
شماره سریال دستگاهتو پ.خ کن ببینم چی به چیه

• Like
Reactions: gamer20

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
من هر کار میکنم نمیتونم PES 2011 رو با دوستم انلاین بازی کنم هی به نتم گیر میده میگه فلان...
با xbox 360 ام با همین تنظیمات friendly match بازه اما برای ps3 نمیشه
تمام نکات رو هم انجام دادم! یعنی مشکل از کنسوله؟

3RR0r

کاربر سایت
Nov 14, 2010
60
ببین اول به نظر من که نخری خیلی بهتر
از برجسبش یه برجسبی کنار خوده کنسول هست به رنگ سیاه اگر اون برجسب خراشدگی نداشته باشه و برجسبش نو باشه معلومه که دستگاه باز نشده و سالمه
ولی من باز هم میگم نخر دسته دوم یه نو بخر خودتو راحت کن

من بیشتر pc game بازی میکنم برا انحصاریهای سونی میخوام بگیرم بازی کنم نمیخوام زیاد هزینه کنم:)
مگه دست دو چه ایرادی داره؟=((

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
سلام.

بریک شدن کنسول یعنی چی ؟؟؟

وقتی کنسول بریک میشه چه اتفاقی براش میوفته ؟؟؟

بریک شدن به معنای اینکه سیستم شما عیب نرم افزاری پیدا کرده و اینطوری که تو تاپیک ها خوندم و دستگیرم شده انگار درست شدنی هم نیست.
بازی یه طور خودکار نصب میشه یا باید دستی صورت بگیره بازی اورجینال رو میگم که بعد Installed Data ایجاد میشه ؟
سپاس
منظورتو درست نفهمیدم ولی اگه منظورت اینکه بازی رو هارد دستگاه نصب شه خیر نصب نمیشه دیتا کپی میشه بعدا با دیسک اورجینال بالا میاد و فقط باید یه دکمه اوکی رو بزنی تا کپی کنه یکم طول میکشه دیتا کپی بشه.

mehdi3x

کاربر سایت
Sep 11, 2008
166
بریک شدن به معنای اینکه سیستم شما عیب نرم افزاری پیدا کرده و اینطوری که تو تاپیک ها خوندم و دستگیرم شده انگار درست شدنی هم نیست.

منظورتو درست نفهمیدم ولی اگه منظورت اینکه بازی رو هارد دستگاه نصب شه خیر نصب نمیشه دیتا کپی میشه بعدا با دیسک اورجینال بالا میاد و فقط باید یه دکمه اوکی رو بزنی تا کپی کنه یکم طول میکشه دیتا کپی بشه.

ممنون از شما چطور باید دیتا رو کپی کرد ؟
سپاس

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من هر کار میکنم نمیتونم PES 2011 رو با دوستم انلاین بازی کنم هی به نتم گیر میده میگه فلان...
با xbox 360 ام با همین تنظیمات friendly match بازه اما برای ps3 نمیشه
تمام نکات رو هم انجام دادم! یعنی مشکل از کنسوله؟
نه مشکل از کنسول نیست تنظیمات اتصال کنسول به اینترنت رو چک کن ببین درست میشه یا نه نشد بیا بگو ببینم کاری میشه کرد یا نه
من بیشتر pc game بازی میکنم برا انحصاریهای سونی میخوام بگیرم بازی کنم نمیخوام زیاد هزینه کنم:)
مگه دست دو چه ایرادی داره؟=((
ببین دسته 2 مشکلش اینه که نمیدونی طرف قبل از تو چه بلایی سر کنسول آورده و مشکل همینه ممکنه فردا خراب بشه و هزینه بزاره رو دستت و ممکنه 10 سال برات کار کنه مشکل اینه
سلام.

بریک شدن کنسول یعنی چی ؟؟؟

وقتی کنسول بریک میشه چه اتفاقی براش میوفته ؟؟؟
سلام به شما
بریک شدن یعنی اینکه سیستم عامل ps3 (یا هر کنسول دیگه ای) پاک بشه و فقط تصویر سیاه یا رنگی ثابت نشون داده بشه مثل سیستم کامپیوتری میمونه که رو هاردش هنوز ویندوز نصب نشده
هیچی وقتی روشن میکنی منو نمیاد و صفحه سیاه یا رنگ ثابت داره همین

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
ممنون از شما چطور باید دیتا رو کپی کرد ؟
سپاس
دیسک رو که گذاشتی توی دستگاه بازی هایی که لازم باشه خودش برات یه گزینه میاره تو اوکی رو می زنی خودش کپی می کنه و لازم نیست هیچ کاری انجام بدی و هیچ بازی هم بدون دیسک اورجینال بالا نمیاد.

---------- نوشته در 10:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

فکر نمی کردم بریک هم ربطی به کپی خور داشته باشه والا حالا قضیه چیه به پایینی خودت گیر نمیدی اونم مثل من راهنمایی کرده؟؟؟؟:|

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دوستان این رفیق من 250 گیگ اسلیم داره ولی میگه هاردش پر شده و واسه خرید بازی های psn دیگه جا نداره و خیلی اذیته ... باید چیکار کنه؟ شنیدم میشه هارد لپتاپی انداخت روش ... میشه توضیح بدین چطوری و چه هاردی و .... در ضمن چطوری باید اطلاعات هارد اصلی دستگاه رو به هارد جدیدی که میخره انتقال بده؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
دوستان سلام...
قبل از پرسیدن سوال باید بگم که من دستگاهم کپی هست ولی اصل سوالم مربوط به سوکت شبکه ی کنسول هست...
من دیروز داشتم تو ps3 بازی میریختم (از طریق کامپیوتر) که یهو ارتباط قطع شد و دیگه ps3 تو کامپیوتر شناسایی نشد... چند بار روشن و خاموش کردم و کابل عوض کردم ولی درست نشد... به مودم هم وصل کردم بازم تغییری نکرد و وقتی تست اینترنت کانکشن میزنم ارور DNS میده...
پشت ps3 هم اون قسمتی که کابل شبکه وصل میکنم هیچ چراغی روشن نمیشه (البته قبلا دقت نکرده بودم که اصلا چراغی داره یا نه ولی روی حساب پنل مادربورد میگم که وقتی کابل وصل میشه چراغ روشن میشه)
مشکل از کجاست...؟
اگه راهنمایی کنید واقعا ممنون میشم...
موفق باشید...

پ.ن. راستی دستگاه اسلیم هست... اگه تو قضیه تاثیر داره...

آخرین ویرایش:

reza0090

کاربر سایت
Oct 24, 2011
74
نام
رضا
دوستان این رفیق من 250 گیگ اسلیم داره ولی میگه هاردش پر شده و واسه خرید بازی های psn دیگه جا نداره و خیلی اذیته ... باید چیکار کنه؟ شنیدم میشه هارد لپتاپی انداخت روش ... میشه توضیح بدین چطوری و چه هاردی و .... در ضمن چطوری باید اطلاعات هارد اصلی دستگاه رو به هارد جدیدی که میخره انتقال بده؟
سلام دوست عزیز آره هارد 2.5 اینچی می خوره به دستگاه اینطوری که قیمت کردم 80 تومن طرف میداد 500گیگ رو چند هفته پیش الان قیمت رو ندارم و هاردی رو روش بزار دورش بالا باشه فقط کپی اطلاعات رو چون انجام ندادم نمی تونم راهنماییتون کنم.

• Like
Reactions: Scαrface

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر