هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

dari_dante

کاربر سایت
Nov 9, 2008
40
سلام به بچه ها من ps3 60gb دارم کپی کردم assassins bh ریختم تو هارد رفتم تو بازی صدا قطع شد وقتی رفتم تو منو هنگ کرد روشن که کردم منو امد ولی ایتم ها همین جور لودینگ میزنه انواع راهها رو امتهان کردم بازم همین جوری هارد رو که میخام فرمت کنم هنگ میکنه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم:(

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
سلام میشه برای من تم متحرک بذارین من همه سایتهارو گشتم ولی پیدا نکردم dynamic برای ps3

سلام دوست عزیز تو یه سایتی نوشته بود dynamic themes لینکشو میذارم ببین بدردت می خوره؟:dاگه به دردت خورد فک کنم بیشتر هم باشه بگو تا بزارم راستی یادت نره که
اگه بدردت خورد اعتبار بدی
در ضمن اگه پسورد خواست اینو بزن chris9191
Heavy Rain:

http://www.megaupload.com/?d=4CWHDU4T
Make Belive:

http://www.megaupload.com/?d=LFKLO0ZW
AngelSenki:

http://www.megaupload.com/?d=VYTVO765
Wakeboarding HD:

http://www.megaupload.com/?d=VYTVO765
MotorStorm:

http://www.megaupload.com/?d=GZEC385XCopy the .PKG file to the root of a usb device and install via the XMB on jailbreak

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
دوست عزیز واسه ساخت اکانت در PSN باید اکانتی که میسازی با ریجن دستگاه همخونی داشته باشه ؟ ( مثلا اگه ریجن کنسول ماله اروپا باشه ، حتما بایستی اکانت اروپا ساخت ؟ در مورد ریجن آمریکا چه طور ؟ لطفا بگید بهترین اکانت مل کجاست ؟ )
و یه مطلب دیگه .... بازی های Ps3 ، اگه بخوای به صورت آفلاین بازی کنی ریجن بندی داره؟ یا فقط واسه لایو بایستی ریجن خود کنسول باشن ؟

نه لازم نیست که با ریجن دستگاهت یکی باشه ولی اگه باشه بهتره
اکانت من برای آمریکا و من از رجیون PAL استفاده میکنم

در مورد آفلاین رجیون بندی داره ولی ریجن بندی زیاد مهم نیست در بعضی از مواقع ( خیلی کم ) ممکنه T.V ساپورت نکنه البته اگه HD نباشه T.V اگر با HDMI وصل کنید و T.V اچ دی باشه همه بازی ها رو به طور آفلاین می تونی بازی کنی
البته در صورتی که رجین بازی 1 باشه و رجین دستگاهت 4 اگه اشتباه نکنم گاهی اوقات دکمه بازی ها جا به جا میشه
مثل Red dead redeption جای X با O جا به جا بود .

البته این مواردی که می گم کم پیش میاد

سلام من وقتی تو psnمیگردم ...بیرون که مییام یه2یا5دقیقه هنگ میکنه از سرعت adslیا چیز دیگه سرعتم128است.راستی ائنایی که کپی کردن tg5میتونن بازی کنن یا نه آخه من :(د وست دارم همه اورجینال بخرن

درود بر شما که بازی اورجینال می خری :d

اصولا اکثر هنگ هایی که در بازی ها و در کنسول صورت میگیره زمانی که شما در PSN هستی و آنلاین هستی
علتش هم که پینگ و سرعت و خدمات بسیار قوی ایران هستش
منظورت اینکه بعد از 2 دقیقه تا 5 دقیقه درست میشه یا از برق می کشیش ؟ ;)

آخرین ویرایش:

m_se99

کاربر سایت
Nov 19, 2010
70
نام
خسرو
سلام دوستان می‌شه لطفا کمک کنید و بگید بازی‌های جدید که فریمور‌های 3.41 به بالا می‌خواد رو چه جوری می‌تونم بازی کنم یا پتچ کنم ؟ به عنوان مثال : Medal of Honor یا GT5 جدید که تازه دیروز اومده ، این بازی‌ها فریمور 3.50 می‌خواد و من فریمور 3.41 دارم و نمی‌خوام پلی استیشن رو آپدیت کنم چون میترسم تمام برنامها و جیلبریک و اینا کار نکنه و حوصله دوباره نصب کردن این همه برنامه و دمو دستگاه رو ندارم ، ممنون

من خیلی‌ گشتم تاپیک فارسی یا انگلیسی‌ در این مورد پیدا کنم ولی‌ فعلا موفق نشدم ، اگر هم که لینک یک تاپیک از سایت خودتون یا یه سایت معتبر هم بدید ممنون میشم

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
سلام دوستان خسته نباشید
من می خواهم یک ps3 بگیرم و چندتا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم :

1. این ps3 ها تقلبی هم داره ؟ اگه اره چطوری میشه فهمید ؟
2. توی چندتا صفحه ی قبل نوشتید که دسته ی ps3 چطوری تقلبش شناسایی میشه ولی متاسفانه ایشون پستو ویرایش کردن و من چیزی نفهمیدم اگه یک نفر توضیح مختصر بده ممنون میشم

3. برای psn بازی کردن باید چیکار کنم؟ باید برنامه یا اپدیتی بریزم یا وقتی وصلش می کنم می تونه اپدیت بشه
4. چه نوع ps3 الان خوبه ( قیمت مهم نیستش )
5. من تا اونجایی که خوندم توی پست ها قبلی ps3 ریجن فری هستش و همه ی بازی هارو می خونه و ریجنش فقط برای فیلم ها هستش حالا اگه این درسته میشه راهنمایی کنید که چه ریجنی خوبه ؟

6. من خوندم دسته ی xbox به ps3 وصل میشه درسته ؟
7. راستی قضیه ی اینکه بازی های ریجن های مختلف فقط می تونن توی تلویزیون های hd همدیگرو بخونن چیه ؟ یعتی بدون hdtv یک محدودیت وجود داره

ممنونم از هر کسی که جواب میده
ببخشید زیاد شدش خواستم همرو با هم بپرسم
1.خوشبحتانه خیـــــــــر
2.توی FW های جدید سونی دیگه دسته های تقلبی توسط کنسول شناسایی نمیشن و غیر قابل استفاده میشن....(اگه اشتباه نکنم توی فرمور 3.15 بود)
3.برای رفتن به PSN و بازی آنلاین نیاز به آخرین فرمور دارین که هم میتونین از طریق PC دانلود کنین و توسط فلش انتقال بدین و همینطور میتونین وقتی که کنسول رو آماده به کانکت شدن به نت کردین از طریق بخش آپدیت فرمور در محیط XMB کنسول رو به آخرین فرمور ارتقا بدین
4.کلا PS3 ها به 2 سری فت و اسلیم تقسیم میشه که بستگی به سلیقه خودت میتونی انتخاب کنی ولی من اسلیم 250 رو ترجیح میدم
5.بله درست خوندین ,کنسول PS3 فری ریجن هست و واسه اجرای بازی هیچ مشکلی ندارین ولی اگه بخواین فیلم BluRay ببینین چون اکثرا ریجن 2 هستن توی باززار ایران به نظر من کنسولی بخرین که ریجن 2 باشه
6.نه متاسفانه ,دسته ی 360 به PS3 نمیخوره ولی میتونین از طریق یه رابط دسته ی PS2 رو به PS3 تبدیل کنین
7.والا تا حالا همچین چیزی رو نشنیده بودم!

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
7. راستی قضیه ی اینکه بازی های ریجن های مختلف فقط می تونن توی تلویزیون های hd همدیگرو بخونن چیه ؟ یعتی بدون hdtv یک محدودیت وجود داره

بله دوست عزیز
اگه از تلویزیون HD و HDMI استفاده نکنید یه محدودیت کوچیکی در اجرا بعضی از بازی ها پیش میاد
در واقع مربوط میشه به رزولشن بازی و T.V
البته کم پیش میاد که اجرا نکنه
یه تایپیکی بود در این مورد میگردم لینکش رو براتون می فرستم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
اگه از تلویزیون HD و HDMI استفاده نکنید یه محدودیت کوچیکی در اجرا بعضی از بازی ها پیش میاد
:-o دوستانه توصیه میکنم در مورد چیزی که نمیدونید حداقل از خودتون چیزی نسازید!
هیچ قضیه خاصی نداره در واقع محدودیتی در مورد ریجن بازیها و اجرا شدنشون وجود نداره .

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
:-o دوستانه توصیه میکنم در مورد چیزی که نمیدونید حداقل از خودتون چیزی نسازید!

هیچ قضیه خاصی نداره در واقع محدودیتی در مورد ریجن بازیها و اجرا شدنشون وجود نداره .

متاسفانه شما در مورد چیزی اطلاعی ندارید از خودتون جواب در میارید

http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17243
اگه به این تایپیک مراجعه کنید یا حداقل یکم تحقیق کنید بعدا در مورد صحت نوشته ای نظر بدید بد نیست

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
متاسفانه شما در مورد چیزی اطلاعی ندارید از خودتون جواب در میارید
عجب !
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=17243
اگه به این تایپیک مراجعه کنید یا حداقل یکم تحقیق کنید بعدا در مورد صحت نوشته ای نظر بدید بد نیست
نمیخواستم بحثشو اینجا باز کنم ولی در روزگاران قدیم! بروبچه ها طبق عادت همیشگیشون (وصل کردن کنسول PS2 (اینبار PS3)به SD TV ها با کابل های Composite یا همون AV) با بعضی بازیهای PS3 با ریجنهای متفاوت به مشکل برخوردند .
این مشکل دقیقا برمیگرده به TV . لُپ کلام اینکه در SD TV هایی که مالتی سیستم نیستند به خاطر اجرا کردن فرمت یک ریجن خاص (Pal یا NTFC) در بعضی بازی ها به خاطر ریجن متفاوتشون با TV مشکل پیش میاد .
فکر میکنم این چند صدمین باره که دارم این قضیه پیش پا افتاده رو توی این چند سال توضح میدم !:D

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
عجب !
نمیخواستم بحثشو اینجا باز کنم ولی در روزگاران قدیم! بروبچه ها طبق عادت همیشگیشون (وصل کردن کنسول PS2 (اینبار PS3)به SD TV ها با کابل های Composite یا همون AV) با بعضی بازیهای PS3 با ریجنهای متفاوت به مشکل برخوردند .
این مشکل دقیقا برمیگرده به TV . لُپ کلام اینکه در SD TV هایی که مالتی سیستم نیستند به خاطر اجرا کردن فرمت یک ریجن خاص (Pal یا NTFC) در بعضی بازی ها به خاطر ریجن متفاوتشون با TV مشکل پیش میاد .
فکر میکنم این چند صدمین باره که دارم این قضیه پیش پا افتاده رو توی این چند سال توضح میدم !:D

قربون پستت :d
دقیقا پست قبلی من چیه ؟

بله دوست عزیز
یه تایپیکی بود در این مورد میگردم لینکش رو براتون می فرستم

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
ماشالا اعتماد به نفس :D
پستت کلا یه منظور دیگه ای رو میرسونه
اجبار نیست که حتما از تلویزیون HD یا کابل HDMI استفاده بشه میتونید با کابلهای Component و Composite هم کنسول رو به TV وصل کنید محدودیتی در این رابطه وجود نداره . رزولِیشن هم از طریق تنظیمات منوی XMB قابل تنظیمه .
گفتم که مشکل برمیگرده به بعضی تلویزیونهای قدیمی که فقط ریجن یک منطقه رو اجرا میکردند.

به رزولِیشن بازی مربوط نمیشه به ریجن مربوطه .

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
ماشالا اعتماد به نفس :D
پستت کلا یه منظور دیگه ای رو میرسونه

اجبار نیست که حتما از تلویزیون HD یا کابل HDMI استفاده بشه میتونید با کابلهای Component و Composite هم کنسول رو به TV وصل کنید محدودیتی در این رابطه وجود نداره . رزولِیشن هم از طریق تنظیمات منوی XMB قابل تنظیمه .
گفتم که مشکل برمیگرده به بعضی تلویزیونهای قدیمی که فقط ریجن یک منطقه رو اجرا میکردند.

به رزولِیشن بازی مربوط نمیشه به ریجن مربوطه .

چرا اتفاقا اجبار هست :d
من دقیقا یادم نمیاد شرایطش رو چند روز دیگه دقیقا شرایط رو واسط می نویسم و ثابت می کنم که اگه T.V Hd نباشه شما با هر کابلی هم وصل کنی یه محدودیت هایی وجود داره در بعضی از بازی ها

رزولشن قبول دارم حق با شماست :">

به T.V هم بستگی داره که بعضی از رحین ها رو اجرا نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر