هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ehsan22

کاربر سایت
Nov 18, 2009
5
سلام به بچه ها من ps3 60gb دارم کپی کردم assassins bh ریختم تو هارد رفتم تو بازی صدا قطع شد وقتی رفتم تو منو هنگ کرد روشن که کردم منو امد ولی ایتم ها همین جور لودینگ میزنه انواع راهها رو امتهان کردم بازم همین جوری هارد رو که میخام فرمت کنم هنگ میکنه کسی میدونه مشکل از کجاست ممنون میشم:(
من هم همین مشکل رو پیدا کردم دقیقا همینجوری شد مال منم چکار کنم؟:-s:-s
کسی نیست جواب بده

ehsan22

کاربر سایت
Nov 18, 2009
5
من هم همین مشکل رو پیدا کردم دقیقا همینجوری شد مال منم چکار کنم؟:-s:-s
کسی نیست جواب بده
خودم راهشو پیدا کردم:p هارد ps3 در میارید با کابل ساتا وصل میکنید به کامپیوتر فرمت می کنید بعد که به کنسول وصل میکنید شروع میکنه به چک کردن هارد بعدش باید یک فلش مموری که اپدیت 3.41 داشته باشه به کنسول وصل میکنید بعد اپدیت میکنه دیگه درست درست میشه;):d

pj1499

کاربر سایت
Nov 7, 2010
70
سلام
اقا لطفا یکی در مورد تعویض هارد ps3 جهت افزایش مقدار اون راهنمایی کنه.
توتاپیک این موضوع هرچی پیغام گذاشتیم کسی به داد ما نرسید.
من طبق آموزش سایت عملکردم ولی وقتی هارد جدید رو راه اندازی میکنم پیغام میده که برای نصب نرم افزار باورژن 3.41 یا پایین تر مموری حاوی این نرم افزار رو به usb وصل کن.وقتی این کار رومی کنم شروع به نصب نرم افزار 3.41 میکنه و تا 70در صد پیش میره بعد پیغام میده کهنرم افزاری پیدا نشد برای نصب نرم افزار با ورژن 3.41 یا پایین تر مموری حاوی ایننرم افزار رو به usb وصل کن. لطفا راهنمایی کنید.
تمام موارد رو چک کردم با همیننرم افزار هم سیستمم رو ارتقا دادم مشکلی نداشته فقط روی هارد جدید این ایراد رومیگیره.هارد 500گیگ(fat32فورمت)seagate و دستگاه 40fat اصل ژاپن
یک دستگاه دیگه از دوستم گرفتم و هارد 500 گیگی رو که تو دستگاه من مشکل داشت تو اون دستگاه جایگزین کردم و در کمال تعجب دیدم که اصل مشکلی نداره و بلافاصله دستگاه اونو فورمت کرد واصلا نرم افزار نخواست یعنی بلافاصله بعد از جایگزینی تو محیط ps3 بالا اومد و اصلا از من چیز دیگه ای نخواست وبا یک فورمت ساده و ری استارت شدن منوی اصلی اومد.من دستگاه دوستمو با همون ورژن 3.41 که تو فلش خودم هست قبلا ارتقا دادم.بعد از فورمت کردن هارد با دستگاه دوستم بک آپ دستگاه خودمو رو که قبلا گرفته بودم روی این هارد نصب کردم و بعد که این هارد(500) مثل دستگاه خودم شد فقط با ظرفیت بالاتر اونو تودستگاه خودم گذاشتم وباز هم همون شرایط پیش اومد و ازم نصب نرم افزار رو خواست من که این هارد رو کاملا برای راه اندازی اماده کردم و نرم افراز هم روش هست پس چرا اون تودستگاه دوستم اجرا میشه ولی تودستگاه من نه???????????????? ضمنا من هارد دستگاه دوستمو هم که میزارم باز همین اشکال رو میگیره یعنی دستگاه من فقط با هارد اصلی خودش بالا میاد و هارد دستگاه دیگه ایرو لود نمیکنه (دستگاه دوستم fat40 چینی) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:((:((

snake-hearo

کاربر سایت
Jan 20, 2010
28
نام
Amir Hossein
!

کسی از دوستان میکه چطوری بایدPRINCE OF PERSIA رو اجرا کرد؟ بازی کپی بوده!!!وقتی میرم توش صفحه سیاه میشه!لطفا کمک کنید !!!دانگل هم اپدیت کردم!

pj1499

کاربر سایت
Nov 7, 2010
70
سلام

اقا لطفا یکی در مورد تعویض هارد ps3 جهت افزایش مقدار اون راهنمایی کنه.
توتاپیک این موضوع هرچی پیغام گذاشتیم کسی به داد ما نرسید.
من طبق آموزش سایت عملکردم ولی وقتی هارد جدید رو راه اندازی میکنم پیغام میده که برای نصب نرم افزار باورژن 3.41 یا پایین تر مموری حاوی این نرم افزار رو به usb وصل کن.وقتی این کار رومی کنم شروع به نصب نرم افزار 3.41 میکنه و تا 70در صد پیش میره بعد پیغام میده کهنرم افزاری پیدا نشد برای نصب نرم افزار با ورژن 3.41 یا پایین تر مموری حاوی ایننرم افزار رو به usb وصل کن. لطفا راهنمایی کنید.
تمام موارد رو چک کردم با همیننرم افزار هم سیستمم رو ارتقا دادم مشکلی نداشته فقط روی هارد جدید این ایراد رومیگیره.هارد 500گیگ(fat32فورمت)seagate و دستگاه 40fat اصل ژاپن

یک دستگاه دیگه از دوستم گرفتم و هارد 500 گیگی رو که تو دستگاه من مشکل داشت تو اون دستگاه جایگزین کردم و در کمال تعجب دیدم که اصل مشکلی نداره و بلافاصله دستگاه اونو فورمت کرد واصلا نرم افزار نخواست یعنی بلافاصله بعد از جایگزینی تو محیط ps3 بالا اومد و اصلا از من چیز دیگه ای نخواست وبا یک فورمت ساده و ری استارت شدن منوی اصلی اومد.من دستگاه دوستمو با همون ورژن 3.41 که تو فلش خودم هست قبلا ارتقا دادم.بعد از فورمت کردن هارد با دستگاه دوستم بک آپ دستگاه خودمو رو که قبلا گرفته بودم روی این هارد نصب کردم و بعد که این هارد(500) مثل دستگاه خودم شد فقط با ظرفیت بالاتر اونو تودستگاه خودم گذاشتم وباز هم همون شرایط پیش اومد و ازم نصب نرم افزار رو خواست من که این هارد رو کاملا برای راه اندازی اماده کردم و نرم افراز هم روش هست پس چرا اون تودستگاه دوستم اجرا میشه ولی تودستگاه من نه???????????????? ضمنا من هارد دستگاه دوستمو هم که میزارم باز همین اشکال رو میگیره یعنی دستگاه من فقط با هارد اصلی خودش بالا میاد و هارد دستگاه دیگه ایرو لود نمیکنه (دستگاه دوستم fat40 چینی) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک:(:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:((:((
:((:((:((:((:((:((:((:(( ضمنا رجین دستگاه رو باید چه جوری تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
شاید این عملی باشه:
باید کلک رشتی بزنی..اول هارد رو با دستگاه دیگه کانفیگ کن بعد دستگاه خودتو با هارد خودت بالا بیار..وقتی دستگاه روشنه هارد ها رو جابجا کن و یه بار فرمت کن..
فقط یادت باشه ریجن دوتا دستگاه باید یکی باشه

ریجن هم پشت دستگاه نوشته !!؟؟

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
:((:((:((:((:((:((:((:(( ضمنا رجین دستگاه رو باید چه جوری تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

رجین دستگاه رو جعبه دستگاه هستش
نوار بالایی جعبه نوشته ( همون در جعبه )

دوستان من میخواستم در حد 30 تومن یه میکروفن - هدست برای بازی آنلاین بخرم
البته با بلوتوث کانکت شه
شما چه چیزی رو پیشنهاد میکنید ؟

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
رجین دستگاه رو جعبه دستگاه هستش
نوار بالایی جعبه نوشته ( همون در جعبه )

دوستان من میخواستم در حد 30 تومن یه میکروفن - هدست برای بازی آنلاین بخرم
البته با بلوتوث کانکت شه
شما چه چیزی رو پیشنهاد میکنید ؟
من اینو دارم بلوتوث هم هست
Jabra_Bt125.jpg

1643.jpg
قیمتش هم پارسال گرفتم 28 تومن ! اسمش Jabra هست !

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
من می خواستم برای ریختن dlc یک بازی که ریجنش 2 هستش psn card تهیه کنم
بعد از کلی پرس و جو بهم گفتن که باید psn card امارات رو تهیه کنم اول می خواستم بدونم این کارت رو از کجا می تونم تهیه کنم ؟
بعد این که آیا هنوز می شه با استفاده از اکانت dlc رو share کنم ؟

MohammadSn2010

کاربر سایت
Nov 25, 2010
6
سلام و خسته نباشید دوستان :x
کسی میدونه چطوری میشه بازی خدای جنگ 1 و 2 رو از کامپیوتر روی هارد PS3 کپی بکنم ؟؟؟ :-/
با چه برنامه ای ؟؟؟ :-/
لطفا کمکم کنید:((

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
سلام خدمت اساتید.
آقایون من 2 تا ps3 دارم-یکی فت-یکی اسلیم.میخوام سیوهای اسلیم رو به فت انتقال بدم.میشه بگید چجوری؟
مرسی.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام خدمت اساتید.
آقایون من 2 تا ps3 دارم-یکی فت-یکی اسلیم.میخوام سیوهای اسلیم رو به فت انتقال بدم.میشه بگید چجوری؟
مرسی.
اگه سیو بازی هست که با یه فلش مموری میتونی انتقال بدی !
فلش رو بذار تو دستگاه برو تو سیو ها سیو هارو کپی کن تو فلش بعد بذار تو اون یکی PS3 بعد برو تو سیو ها و از تو فلش Paste کنشون !

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
ممنون علی جان.
یه سوال دیگه دوستان.بین اسلیم و فت-کدومشون-سگ جون تر هستن؟لنز کدوم قویتر هست؟کدوم یکی دیرتر خراب میشن؟

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
ممنون علی جان.
یه سوال دیگه دوستان.بین اسلیم و فت-کدومشون-سگ جون تر هستن؟لنز کدوم قویتر هست؟کدوم یکی دیرتر خراب میشن؟
آقا اگر راستشو بخوای من هر دو رو تجربه کردم فت خیلی سگ جون تره ولی الان خرید اسلیم به صرفه تره ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر