هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Gameron

کاربر سایت
Oct 27, 2010
3
دسته شما تقلبی هست و سونی با اپدیت جدید این دسته ها رو از کار انداخته، بنابراین دیگه روی PS3 کار نمی کنند.

یعنی به هیچ عنوان نمیشه راهش انداخت دوباره ؟؟
بابا ایرانی ها که استاد این کاران از بلک لیست در آوردن چه میدونم سریالش رو عوض کردن ....
همین دسته رو 60 هزار تومان خریدم ....

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
بابا ایرانی ها که استاد این کاران از بلک لیست در آوردن چه میدونم سریالش رو عوض کردن ....
نه هیچ راهی نداره فقط بهت انداختنه همین:|

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,602
نام
حسین
آقایون یه SLIM 120 قابل هک دسته اول گیر آوردم(مطمعنم دسته اوله شک توش نیست)350T

یه فت هم گیر آوردم 40 GIG دسته دوم تمیز هم هست 230 T

به نظر شما کدوم بهتره

خواهشه از رو غیرت PS3 خودتون نظر ندید از نظر کارایی نظر بدید

با تشکر:>

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
بچه ها من یکی از دسته هام مشکل پیدا کرده و نمیدونم چی شده. وقتی دکمه روشن شدنش رو میزنم چندتا چراغ میزنه و بعد دوباره خاموش میشه. گذاشتم با PC کاملا شارژ بشه و پر شد ولی باز هم درست نشد. البته وقتی با سیم شارژ به خود PS3 وصلش می کنم کار میکنه اما مثل قبل به صورت وایرلس عمل نمیکنه. چیکار کنم؟

باید باطری نو بخری مشکل حل میشه تجربه دارم
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

آقایون یه SLIM 120 قابل هک دسته اول گیر آوردم(مطمعنم دسته اوله شک توش نیست)350T

یه فت هم گیر آوردم 40 GIG دسته دوم تمیز هم هست 230 T

به نظر شما کدوم بهتره

خواهشه از رو غیرت PS3 خودتون نظر ندید از نظر کارایی نظر بدید

با تشکر:>

هیچ وقت دسته دو نخر
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
اقا من یه میز خریدم دوستان نظر بدن میخوام کنسول بزارم زیر اینم عکسش فق میترسم مشکل ایجاد کنه براش
http://img502.imageshack.us/img502/8928/watermarkeimg0782waterm.jpg
پشتش بستس دوست عزیز فکر نکنم جای خیلی خوبی باشه هوا پشت کنسولت دم میکنه . باید جایی باشه که بتونه نفس بکشه کنسول

Dominus

کاربر سایت
Oct 28, 2010
60
سلام دوستان من یه دسته ps3 گرفتم به ظاهر خوب بعد از مدت وقتی روشن کردم جای یک چراغ 1 همزمان چراغ 1 و 2 روشن میشه و دسته کار نمیکنه به نظر شما مشکل چی هست دسته درست میشه اصلا ارزش درست کردن داره.

catman

کاربر سایت
May 4, 2008
523
سلام دوستان من یه دسته ps3 گرفتم به ظاهر خوب بعد از مدت وقتی روشن کردم جای یک چراغ 1 همزمان چراغ 1 و 2 روشن میشه و دسته کار نمیکنه به نظر شما مشکل چی هست دسته درست میشه اصلا ارزش درست کردن داره.

دسته شما اصل نیست
درست بشو نیست روی کنسول شما چون fw جدید بکار بردید
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=29026

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
فیلم های بلو ری فری ریجن هم دارن؟ که حالا حتما دنبال ریجن دستگاش آدم نباشه؟
تو تهران بهترین جا برای خرید فیلم بلو-ری کجاست؟

elyasbbc

کاربر سایت
Aug 31, 2009
34
نام
الیاس
کمک کمک کمک کمک
دوستان عزیزم سلام یه مشکلی برام پیش اومده
امروز بازی فیفا 11 خریدم گذاشتم داخل دستگاه نخوندش یک بار خاموش روشن کردم بازی رو شناسایی کرد بالا اومد ولی دوباره قفل کرد -دفعه بعد که دستگاه رو خاموش کردم دیگه هیچ بلوریی رو نمی خونه-حتی بازی ای که صبح داشتم بازی می کردم چش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
کمک کمک کمک کمک
دوستان عزیزم سلام یه مشکلی برام پیش اومده
امروز بازی فیفا 11 خریدم گذاشتم داخل دستگاه نخوندش یک بار خاموش روشن کردم بازی رو شناسایی کرد بالا اومد ولی دوباره قفل کرد -دفعه بعد که دستگاه رو خاموش کردم دیگه هیچ بلوریی رو نمی خونه-حتی بازی ای که صبح داشتم بازی می کردم چش شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعضي مواقع استثنا پيش مياد...اگه مشكل سخت افزاري نباشه و فقط كمي قاطي كرده باشه...بهتر دستگاه رو restart كني...البته دستگاه قبليه من وقتي لنزش ضعيف شده بود اين اتفاق پيش مي اومد..خيلي ازش كار كشيدم..

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,211
نام
محمد
یه سوال فنی میگم این اسلیم ما صداهای عجیبی از خودش در میاره چه وقتی روشنه چه خاموشه ترق توروق . غررر غرر و یه دفه هم میبینی یه صدایی میده انگار یه چیزی توش میشکنه
2- بعضی وقتا که انچارتد 1 رو میزارم تو دستگاه از همون اول هی درایو تیک تیک میکنه تا تو بازی هم همینطوره ولی اگه در بیارم دوباره بزارم توش دیگه بدون صدا و چرخش کار میکنه . اینا نرماله ؟

elyasbbc

کاربر سایت
Aug 31, 2009
34
نام
الیاس
بعضي مواقع استثنا پيش مياد...اگه مشكل سخت افزاري نباشه و فقط كمي قاطي كرده باشه...بهتر دستگاه رو restart كني...البته دستگاه قبليه من وقتي لنزش ضعيف شده بود اين اتفاق پيش مي اومد..خيلي ازش كار كشيدم..
مرسی داداش جواب دادی
ریستارت کردم نمی یاد-آخه من اصلا زیاد کار نمی کنم شاید هفته ای 2 ساعت خیلی اگه کار کنم
تعجب می کنم من تا دیشب داشتم بازی می کردم خوب بود امشب که فیفا 11 خریدم گذاشتم توش نمی یومد یه بار ریست کردم اومد رفت توش بعدش دیگه نرفت که نرفت -الان می خوام آنلاین شم فریم ویر جدید رو بریزم ببینم چی می شه-هرچند می دونم ربطی نداره-
دوستان اگه لنزش رو عوض کنه چند میشه حدودا؟؟؟
لعنتی پارسال هم چراغ زردش روشن شد اون دستگاه رو عوض کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر