هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
این سوال منم هست یکی جواب بده ! :d
دوسته عزیز دو نوع تاپیک هست برای شما دوستان که بلد نباشید برید به اون دو تا تاپیک تا کمکی بهتان بشه
PS3 MediaServer
بدبختی تاپیک دومی را پیدا نکردم احتمال میدم پاک شده باشه

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
نام
محمد
مرسی بابت راهنمایی حالا چند تا سوال دیگه یادم اومده
1-اگه تو تنضیمات ps3 نکته خاصی هست یا چیزی هست که من باید فعال کنم که مهمه لطف کنید بگید
2- من ps3 رو با دکمه خودش روشن خاموش نمیکنم گیم هم که میخوام بیارم بیرون مثلث میزنم و eject میکنم دستگاه رو هم از تو منوش turn off میکنم این کار مشکلی که نداره؟
3-خونه adsl داریم میخوام به psn هم وصل بشم و بلد نیستم تو تاپیک خودش سوال میکنم فقط وقتی اینترنتش ok شد برای بعضی بازی ها پچ میاد واسه رفع باگ و ... یا اضافه کردن قابلیت move چطوری باید بفهمم که فلان بازی که من دارم بازی میکنم پچ بهتری براش هست واسه دانلود یا نه
4-این پچ ها تقریبا چند مگ هستن و پچ اضافه کردن move مثلا واسه Heavy Rain مجانی هست؟
5- واسه بازی کردن بعضی از بازی های ارکید مثل Castle crasher باید چیکار کنم؟
6-یه سری فایل با usb اوردم رو ps3 عکس و موزیک و ویدئو اون هایی که میخواستم رو کپی کردم رو هاردش خیلی راحت فقط یه سوال اینکه میگه بعضی از ویدئو ها wma باید on بشه بعدش میگه باید تو اینترنت فعال بشه وقتی اینترنت وصل شد دیگه تمومه و همه ویدئو هارو نشون میده؟
7- من به جز blueray گیم ها Cd که اصلا نمیزارم ولی Dvd اورجینال دارم که خط و خش هم نداره ایرادی نداره که بزارم تو درایو؟
8-مشکل داغ شدنش رو که گفتین ایرادی نداره این صدای ضعیف اما تراکتور مانند هم نرمال هست؟ البته صداش ضعیفه
9-ریجن دستگاه من پال ولی 2-3 تا گیمی که خریدم ریجن 1 هستن. من میدونم همه ریجن ها رو هر دستگاهی کار میکنه فقط یه سوال تو قضیه گیم انلاین مشکلی پیش میاد؟ مثلا من گیم killzone 2 رو اگه ریجن 1 یا 3 بگیرم نمیتونم انلاین بازی کنم؟
10-فرق گیم پلاتینیوم با معمولی چیه؟
مرسی

آخرین ویرایش:

jack988

کاربر سایت
سلام
من قبلان pm داده بودم راجبه فن کنسولم خیلی‌ داغ میکرد امروز چراغ قوه انداختم توش یعنی‌ از درز ته کنسول توشو نگا کردم اسن فنی‌ نبود :d این یعنی‌ چی‌ کنسولم اسلیم هستش 250g

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
مرسی بابت راهنمایی حالا چند تا سوال دیگه یادم اومده
1-اگه تو تنضیمات ps3 نکته خاصی هست یا چیزی هست که من باید فعال کنم که مهمه لطف کنید بگید
2- من ps3 رو با دکمه خودش روشن خاموش نمیکنم گیم هم که میخوام بیارم بیرون مثلث میزنم و eject میکنم دستگاه رو هم از تو منوش turn off میکنم این کار مشکلی که نداره؟
3-خونه adsl داریم میخوام به psn هم وصل بشم و بلد نیستم تو تاپیک خودش سوال میکنم فقط وقتی اینترنتش ok شد برای بعضی بازی ها پچ میاد واسه رفع باگ و ... یا اضافه کردن قابلیت move چطوری باید بفهمم که فلان بازی که من دارم بازی میکنم پچ بهتری براش هست واسه دانلود یا نه
4-این پچ ها تقریبا چند مگ هستن و پچ اضافه کردن move مثلا واسه Heavy Rain مجانی هست؟
5- واسه بازی کردن بعضی از بازی های ارکید مثل Castle crasher باید چیکار کنم؟
6-یه سری فایل با usb اوردم رو ps3 عکس و موزیک و ویدئو اون هایی که میخواستم رو کپی کردم رو هاردش خیلی راحت فقط یه سوال اینکه میگه بعضی از ویدئو ها wma باید on بشه بعدش میگه باید تو اینترنت فعال بشه وقتی اینترنت وصل شد دیگه تمومه و همه ویدئو هارو نشون میده؟
7- من به جز blueray گیم ها Cd که اصلا نمیزارم ولی Dvd اورجینال دارم که خط و خش هم نداره ایرادی نداره که بزارم تو درایو؟
8-مشکل داغ شدنش رو که گفتین ایرادی نداره این صدای ضعیف اما تراکتور مانند هم نرمال هست؟ البته صداش ضعیفه
9-ریجن دستگاه من پال ولی 2-3 تا گیمی که خریدم ریجن 1 هستن. من میدونم همه ریجن ها رو هر دستگاهی کار میکنه فقط یه سوال تو قضیه گیم انلاین مشکلی پیش میاد؟ مثلا من گیم killzone 2 رو اگه ریجن 1 یا 3 بگیرم نمیتونم انلاین بازی کنم؟
10-فرق گیم پلاتینیوم با معمولی چیه؟
مرسی

هزار ماشاله شما اصلا چیزی نمیدونی هان :dناراحت نشی:p:">
خوب خوب یکی یکی جواب میدم
1-خوب اگر من بخوام یکی یکی تنظیمات را بهت بگم یکمی برام مشکل ساز میشه ولی اگر خودتان انگلیسیت خوبه تنظیماتی که فکر میکنی را خودتت تنظیم کن البته یک چندتایی هست مثلا سرعت صحفه کیبرودش یا بازی را تمام صحفه اجرا کنه یا صدای هدستت را تا اخر بذاری را این چیزها را یادم هست اینها را درست کن

2-نه نه نه این چه کارهای که میکنی خدا را شکر که گفتی دیگه از این کارها نکنی دیگه هان:-o:-o#:-s#:-s
خوب دستگاه را همیشه با دسته روشن و خاموش کن همیشه وقتی هم که مخوای بلوری داخله بذاری ارام حل بده داخله تا به درایو دستگاه اسیب نزنه بعد هر وقت میخواهی درش بیاری همیشه با مثلث درش بیار همون گزینه ejaet استفاده کن و بعد هر وقت کاری باهاش نداری هم فیشش را از پشته دستگاه جدا کن چون دستگاه در حالت استند بای هست یادتت نره
3- بله توی تاپیکه خودش سوال کنی بهتره
البته برای بعضی از بازی ها یک پکچ های میاد که برای بازی رفع ارور یا مراحله جدید (البته اون مراحل پولی هستند)بهتره که تمامی بازی هات را ابدیت کنی به نظر من یکمی بهتر اگر برایت امکان پذیره بعد هنوزه تمامی بازی ها مو ساپورت نمیکنه به عیره از فکر کنم 20 تا بازی باشند که مو ساپورت میکنه بهتره بری توی تاپیکش بپرسی بچه ها بهتره بلدند اینجا برو
4-تمامی پچ هایی که دانلود میکنی همشون مجانی هستند بدون اسانا خیالت راحت
بستگی داره که حجمشون چه قدر باشه همین بازی که نام بردی شنیدم میگند 1 گیگ هست
برای اطلاعات بیشتر بهتر بری به همون تاپیک بالای که گفتم
5- باید مثلا یک دونه دبیت کارت یا psn کارت داشته باشی البته حواست باشه کارتی که تهیه میکنی باید با اکانتت هم خونی داشته باشه مثلا 1با1 یا 2با2 یا 3با 3 اینها ریجن هستند مثلا توی میگی اقا من کارته 20 دالاری برای اکانت امریکا میخوام چون دالار پس ماله امریکا هست پس میشه ریجن 1 برای بهتر دونستند از ریجن ها بهتری بری به این تاپیک
6-اره اون را باید توی تنظیمات اون کنی که فایلها را اجرا کنه الیته نه تمامه فایلها امکان داره بعضی ها که تصویری باشه اجرا نکنه و که اونم میتوانی تبدیلش کنه به mp4 فایل تصویری یا avi
7- افرین افرین اره شما کاری نداشته باش فقط فقط هر نوع دیسکی میزاری چه از نوع سیدی با چه از نوعه دیویدی فرقی نمی کنه فقط اصل باشه و مشکلی برایش پیش نمیاد
8- باز هم مشکلی نیست ای بابا این قدر احساس نباش :d
9-ببین عزیز شما میگید دستگاه من ریجن پال هست یعنی 2 پس بازی اصلا ربطی به ریجن نداره ولی انلاین چرا شما اگر بخواهی انلاین بازی کنی باید بازیت با بازی طرف یکی باشه البته بازی کیل زون 2 بازیش ریجن لاک نداره البته فقط برای انلاین نه برای پچ هاش
ریجن لاک منظروم اینه که بازی برای انلاین مشکلی نیست و تو اگر هر ریجنی از بازی تهیه کنی میتوانی با تمامی ریجن ها بازی کنی البته فقط انلاین بعضی ها هم ریجن لاک دارند که اون نمیشه باید ریجن تو با ریجن دوستت یکی باشه تا بتوانی با هم دیگه بازی کنی
اگر به همون تاپیک که گفتم مراجعه کنی درباره ریجن توصیح مختسری داده
10- هم هیچی فقط جعبه هاشون فرق میکنند همین
همان طور که بهت گفتم سعی کن تاپیک را بگردی تا جوابه سوالاتت پیدا بشه
موفق بشی
سلام
من قبلان pm داده بودم راجبه فن کنسولم خیلی‌ داغ میکرد امروز چراغ قوه انداختم توش یعنی‌ از درز ته کنسول توشو نگا کردم اسن فنی‌ نبود :d این یعنی‌ چی‌ کنسولم اسلیم هستش 250g
همان طور که گفتم عزیز مشکلی نیست خیالت راحت مثله دستگاه دیگه نیست که به خاطره داغی از بین برهb-):d

• Like
Reactions: Captain Mitchell

...Sahand...

کاربر سایت
دوستان میشه کاری کرد که هنگام اجرا بازی آهنگ مورد علاقتون از روی هارد اجرا شه ؟
( به جز اینکه بازی قابلیتش رو داشته باشه مثل فیفا )

sadrabaktash

کاربر سایت
نام
Nathan Drake
من توی تاپیک خودش پرسیدم کسی جواب نداد
این فایل دوگیگابایتی هوی رین که قابلیت موو رو به بازی اضافه می کنه...به صورت آفلاین موجوده؟میشه نصب کرد؟
یکی گف رزیدنت اویل رو از همین طریق فعال کرده با همون پچی که توی دیسک استارتر بود

sam07

کاربر سایت
نام
حسین
دوسته عزیز دو نوع تاپیک هست برای شما دوستان که بلد نباشید برید به اون دو تا تاپیک تا کمکی بهتان بشه
PS3 MediaServer
بدبختی تاپیک دومی را پیدا نکردم احتمال میدم پاک شده باشه
عزیز این به کار من نمیاد...من میخوام با وای فای با هم ارتباطشون بدم تا نتمو از رو پی سی شر کنم رو پی اس تری... به پی سی چه آی پی بدم به پی اس تری چی؟

mohsen_illidan

کاربر سایت
نام
محسن
سلام من موقعی که میخوام بازی کنم رزلوشن از 1920×1080 یهو میاد روی 1280×720 نمیشه اینجوری نشه تو ایکس باکس یک تنظیم داشت رزولشن رو انتخاب میکرد دیگه ثابت میموند
بعد همون لحظه که بازی میخواد اجراشه یک لحظه تصویر برفکی میشه مشکل از کجاست
با تشکر

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
دوستان میشه کاری کرد که هنگام اجرا بازی آهنگ مورد علاقتون از روی هارد اجرا شه ؟
( به جز اینکه بازی قابلیتش رو داشته باشه مثل فیفا )
فقط بعضی از بازی ها این امکان را دارد

من توی تاپیک خودش پرسیدم کسی جواب نداد
این فایل دوگیگابایتی هوی رین که قابلیت موو رو به بازی اضافه می کنه...به صورت آفلاین موجوده؟میشه نصب کرد؟
یکی گف رزیدنت اویل رو از همین طریق فعال کرده با همون پچی که توی دیسک استارتر بود
نه فعلا نیستش افلاین موجود نیست منظورم اینکه کسی هنوز قادر نشده با وسیله هک اون پچ را دانلود کنه و برذاره برای استفاده دیگران

عزیز این به کار من نمیاد...من میخوام با وای فای با هم ارتباطشون بدم تا نتمو از رو پی سی شر کنم رو پی اس تری... به پی سی چه آی پی بدم به پی اس تری چی؟
دیگه من نمی توانم کمکی کنم تا همین جا ببین از بچه ها کسی بلد نیست /:):-s

سلام من موقعی که میخوام بازی کنم رزلوشن از 1920×1080 یهو میاد روی 1280×720 نمیشه اینجوری نشه تو ایکس باکس یک تنظیم داشت رزولشن رو انتخاب میکرد دیگه ثابت میموند
بعد همون لحظه که بازی میخواد اجراشه یک لحظه تصویر برفکی میشه مشکل از کجاست
با تشکر

بله پلی 3 هم داره
توی تنظیمات تصویریش میتوانید این کار را بکنید
البته به بازی هم مربوط میشه که تا چه حدی میتوانه زرولوش را ببره بالا

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
نام
برهان
بچه ها من یکی از دسته هام مشکل پیدا کرده و نمیدونم چی شده. وقتی دکمه روشن شدنش رو میزنم چندتا چراغ میزنه و بعد دوباره خاموش میشه. گذاشتم با PC کاملا شارژ بشه و پر شد ولی باز هم درست نشد. البته وقتی با سیم شارژ به خود PS3 وصلش می کنم کار میکنه اما مثل قبل به صورت وایرلس عمل نمیکنه. چیکار کنم؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
بچه ها من یکی از دسته هام مشکل پیدا کرده و نمیدونم چی شده. وقتی دکمه روشن شدنش رو میزنم چندتا چراغ میزنه و بعد دوباره خاموش میشه. گذاشتم با PC کاملا شارژ بشه و پر شد ولی باز هم درست نشد. البته وقتی با سیم شارژ به خود PS3 وصلش می کنم کار میکنه اما مثل قبل به صورت وایرلس عمل نمیکنه. چیکار کنم؟
برهان جان خوده دسته را ریستارت کردی یه نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر