هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

esthesist

کاربر سایت
Dec 29, 2009
18
من سونی برو بیا (:d) سری s350 دارم از کجا باید اینو فعال کنم:-*

در منوی تی وی شما یه قسمت مربوط میشه به وسایل HDMI .
از این منو میتونید لیست وسایلی که با این کابل وصل هستند و کنترل و نحوه ی کنترل اونها رو فعال کنید .

خیلی امکان جالبی هست .من چند روز پیش که مشغول دیدن یه فیلم بلو ری بودم میخواستم با PS3 کار کنم اما نه دسته بازی جایی بود که من خوابیده بودم نه کنترل بلو ری اونجا بود .اصلا حوصله ی پا شدن نداشتم با کنترل تلویزیون همه کار ها رو انجام دادم .
به همین راحتی .:d

mr.mohammad

کاربر سایت
Apr 7, 2008
221
نام
محمد رضا
مرسى از راهنماىىت صدارو demux کردم بعد تبدىل کردم به mp3 بعد دوباره remux کردم ولى اىن برنامه tsmuxer همچىن چىزى نداره شما برنامه رو سراغ دارى که خودش صدارو تبدىل کنه؟
دوست عزیز من با Windows کار نمی کنم و برنامه های ویندوزی رو نمیشناسم.
یه search تو اینترنت بزنی خیلی گزینه ی خوب گیر میاری

دکتر فاوست

کاربر سایت
Apr 3, 2010
1
آیا این درسته که ps3 بازیهای کپی شده ps2 را اجرا نمی کنه؟ (که البته دور از عقل هم نیست).

off topic:
با این حساب تنها راه بازی کردن سری GoW خرید هر دو کنسول هست؟:-/شبیه ساز هم جواب نمیده.
جایی هست که اصل بازی GoW 1 & 2 را پیدا کرد؟

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
آیا این درسته که ps3 بازیهای کپی شده ps2 را اجرا نمی کنه؟ (که البته دور از عقل هم نیست).

off topic:
با این حساب تنها راه بازی کردن سری GoW خرید هر دو کنسول هست؟:-/شبیه ساز هم جواب نمیده.
جایی هست که اصل بازی GoW 1 & 2 را پیدا کرد؟
درسته. اجرا نمیکنه.

نه. شما به PS3 اگه بخری، می تونی بازیِ God of War Collection رو بخری که شاملِ GoW 1 و 2 هست. گرافیکش هم نسبت به نسخه ی PS2 بهتر هست. :)

• Like
Reactions: A.A

salemi

کاربر سایت
Nov 4, 2009
68
نام
پیمان
سلام
من یه مشکل دارم
وقتی ps3 رو روشن میکنم یه صفحه قرمز رنگ با نوشته های ژاپنی و انگلیسی میاد
باید چکار کنم؟

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
سلام
من یه مشکل دارم
باید چکار کنم؟

دوست عزىز مدل کنسولت چىه و چه رىجنى هست ىکم توضىح بده قبل از اىنکه اىنجورى بشه چىکار کردى کنسولو اپدىت کردى اگه آره به چه firmware ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من یه مشکل دارم
باید چکار کنم؟

فقط می تونم بگم با کنسولت خداحافظی کن.
RSOD

دوست عزىز مدل کنسولت چىه و چه رىجنى هست ىکم توضىح بده قبل از اىنکه اىنجورى بشه چىکار کردى کنسولو اپدىت کردى اگه آره به چه firmware ؟
شما با کنسولت چه کار کردی
چند وقته خریدیشه کنسولت بعد ابدیته چه شمارای توش ریختی:-/

pm-bax

کاربر سایت
Jun 4, 2010
49
نام
Parham
ps3

آقا من امروز ps3 خریدم ورژن قدیم بود بازی کردم خواستم مولتی بازی کنم زد آپدیتکن بعد من با کامپیوتر دانلود کردم دیدم زد آپدیت و پیدا نمی کنه بد رفتم با خود ps3 دانلود کنم وسط 60 درصد برق رفت شنیدم مشکلای زیادی پیش میاد واسه ps3 تورو خدا سریع جواب بدید دارم میمیرم

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا من امروز ps3 خریدم ورژن قدیم بود بازی کردم خواستم مولتی بازی کنم زد آپدیتکن بعد من با کامپیوتر دانلود کردم دیدم زد آپدیت و پیدا نمی کنه بد رفتم با خود ps3 دانلود کنم وسط 60 درصد برق رفت شنیدم مشکلای زیادی پیش میاد واسه ps3 تورو خدا سریع جواب بدید دارم میمیرم
نه نگران نباش چیزی نمیشه !

آقا سونی قراره ps3جدید معرفی کنه؟
مثل اینکه قراره یه مدل نازک تر وسبک تر از اسلیم فعلی معرفی بشه.
حقیقت داره؟
از این خالی بندیا زیاد میکنن
شما زیاد توجهی نکن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر