هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

shahab-gamer

کاربر سایت
Aug 2, 2008
263
نام
shahab
در منوی تی وی شما یه قسمت مربوط میشه به وسایل HDMI .
از این منو میتونید لیست وسایلی که با این کابل وصل هستند و کنترل و نحوه ی کنترل اونها رو فعال کنید .

خیلی امکان جالبی هست .من چند روز پیش که مشغول دیدن یه فیلم بلو ری بودم میخواستم با PS3 کار کنم اما نه دسته بازی جایی بود که من خوابیده بودم نه کنترل بلو ری اونجا بود .اصلا حوصله ی پا شدن نداشتم با کنترل تلویزیون همه کار ها رو انجام دادم .
به همین راحتی .:d

دستت درد نکنه ولی منظورم تو ps3 بود چون اینو کارو چند وقت پیش کردم چیزی پیدا نکرد#:-s
ps3 pal 40gb (320gb hdd)

>:d<:x>:d<:x>:d<

gt333

کاربر سایت
Jun 11, 2010
5
سلام.ps3 40 gig سالم دسته دوم چند بخرم خوبه ؟؟؟
کلا قیمت نوش الان چنده ؟
سوال دیگم اینه که الان نسخه ps3 همراه مثل psp اومده ؟؟
فرق psp go و psp slim و ... چیه ؟؟
ممنون میشم جواب بدید

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دوستان 1 سوال
اگه من psn کارت بگیرم و مثلا 1 DLC رو دانلود کنم که پولیه یهو وسط دانلود دانلود قطع بشه و بعد بخوام دوباره دانلود رو از نو شروع کنم اون تعداد دفعات دانلود کم میشه؟
یعنی 1 فایل رو که مثلا 4 دفعه میزاره دانلود کنی میمونه 4 دفعه یا 3 دفعه میشه (درصورتی که نصفه دانلود شده)
نمیدونم تونستم نظورمو برسونم یا نه؟:">

Am8!N

کاربر سایت
May 20, 2010
134
سلام.ps3 40 gig سالم دسته دوم چند بخرم خوبه ؟؟؟
کلا قیمت نوش الان چنده ؟
سوال دیگم اینه که الان نسخه ps3 همراه مثل psp اومده ؟؟
فرق psp go و psp slim و ... چیه ؟؟
ممنون میشم جواب بدید
خود پی اس3 با 1دسته اورج خودش رو فکر کنم حدود210-250 بی ارزه.220بگیری خوبه.نوش هم تو بازار اصلا نیست. نسخه پی اس3 همراه از کجا در اوردی:dنه به هیچ عنوان.
فرق گو و اسلیم =برو بخش پی اس پی. http://forum.bazicenter.com/forumdisplay.php?f=16
اینه که گو کیفیت ال سی دیش بهتر شده و اما سایزش کوچیکتر شده.گو به نظر خیلی ها خوش دست تر نیست. و... . سایت http://pspcenter.ir/ هم خوبه

آخرین ویرایش:

PS3 For Ever

کاربر سایت
May 29, 2010
6
نام
محمد
دوستان من چند ماه پیش Heavy Rain رو خریدم
چند روز پیش دیدم پشت بسته اش زده ریجن 3 ولی دستگاه من ریجن 2 هستش و میخونه بازیو!
چجوریه؟:d

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
دوستان من چند ماه پیش Heavy Rain رو خریدم
چند روز پیش دیدم پشت بسته اش زده ریجن 3 ولی دستگاه من ریجن 2 هستش و میخونه بازیو!
چجوریه؟:d
برا بازي هيچ فرقي نميكنه كه با كنسول يكي باشه
ولي فيلم بايد يكي باشه

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام.. من می‌خواستم ps3 بگیرم می‌خواستم بدونم الان کی‌ قیمت ps3 slim 120g رو داره ? و از کجا بگیرم خوبه ?

آخرین قیمت هفته پیش 370 بود فکر کنم.البته گرون شده...قبلا تا 330-340 هم اومد پایین...
اما الان همین 360-370 باید باشه.

فروشگاه های فتحی و سونی خوب هستن.فروشگاه های دیگه ای هم هستن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر