هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان میشه باسه پلی3 پسورد گذاشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مثلا هنگام ورود به بازی از من پسورد بخاد یا باسه فعال کردن دسته پسورد بخاد.... همچین کاری میشه کرد؟؟؟؟؟؟ یا سیستم کنترل والدین داره که بازیه GTA IV رو اجرا نکنه؟؟؟؟؟؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
آخه پلی3 من زیرش داغ میکنه (افقی)
این طبیعیه؟؟؟ با این که داغ میکنه سرعت فنش زیاد عوض نمیشه.... دستگام ایرادی نداره؟
دستگاه مگه میتونه گرم نکنه.مسلما سرعت فنش زیاد و کم میشه ولی به اون صورتی که فکر کنید به نظر نمیاد
ولی دستگاهتون را جایی بذارین که تهویه خوبی داشته باشه اینجوری عمر مفید دستگاه بالا میره .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
جناب Roman Bellic شما سعی کن تمام پستاتو یکی کنی و پشت سرهم پست ندی
آقا ژاپنی و چینی نداره همشون کیفیت ساختشون عالیه الانم دیگه ژاپنی نیست و همه دیگه تو چین تولید میشن
PS3 همینجوری داغ میکنه و هیچ اتفافی هم براش نمیوفته 360 که نیست بسوزه فقط شما سعی کن تهویه ی بهتری براش در نظر بگیری میتونی برای این کار دستگاهو بصورت افقی هم قرار بدی

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
دوستان کسی راجع به Megabox PS3 چیزی شنیده؟؟یا نصبش کرده تا به حال؟؟

Description Of The MegaBox Features​

Code:
Video: 
1-Reproduction in the premises of almost all the formats of video, including the MKV. 
2-Reproduction in Streaming (from Internet or the local network) reproduces just like in the point 1 that if, the MKV would cost to him more but, depending on the bandwidth of Internet, since in local network we have all 100MB. 
to 3-Encoder and to decoder of DivX, DVD, TDT and others. 
4-Recording to CD's/DVD's etc. (Necessary external recorder USB) 
5-Possibility of using compatible digital cameras with Linux.

Audio: 
1-Reproduction of all the habitual formats. (Local and streaming.) 
2-Encoder and decoder of CD's and other formats. 
3-Recording of CD's/DVD's etc… (Necessary external recorder USB.) 
4-Possibility of using compatible reproducers MP3/MP4 with Linux

TV/Radio: (compatible with multiple models and marks of devices USB TV) 
1-Reproduction of TDT, TDS, TDC and IMAGENIO. (Necessary USB capture device.) “one in pack MegaBOX PS3 will be included” 
2-Radio and TV in streaming by Internet. 
3-Recording of programs of TV “to the hard disk of the PS3, external Hard disk or to record it to CD/DVD “with possibility of programming the hour and date of recording.

Software: 
1-FireFOX. (Formed with all plug-ins for its perfect operation.) 
2-System P2P. 
3-System VoIP and instantaneous mail. 
4-Emulation of games of almost all the platforms. (Reading of ROM's from any unit, even from local NETWORK.) 
5-Game for LINUX in 3D (to still not contrasted.) 
6-Possibility of launching PS3 games directly from MegaBOX. 
(In the future possibly ISO loader) 
“Software requests are accepted” 

Appearance: 
1-Skins Manager so that you modify to your taste the appearance of MegaBOX in your PS3 (Necessary knowledge of XM) 

Components needed: 
1-Playstation 3 sixaxis (PS3) 
2-Any compatible PS3 device

Screen Resolution: 
1-1280x720 (720P)

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
meysam جان بابت جواب دادن ممنون.کاملا جواب سوال های که کردم را گرفتم.
فقط یک سوال دیگه.
ایا میدونید همین الان چه ps3 در فروشگاه های اروپا فروش میره.یعنی چند گیگ هست و چه پک هایی داره؟
اگر سوِئد ودانمارک باشه بهتره.
میدونم سخته ولی لطفا برام سرچ کنید.
چون بابام الان اونجاست و میخواد برام بخره ولی اشنایی با ps3 نداره.
یعنی الان فقط 80 گیگ فروش میره.
نمیدونی 160 گیگ چند وقته دیگه میاد.
ر استی اینجا جاش نیست ولی امار میدی pes2009 ,fifa2009 کی میاد .تاریخ به ایران

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
1. دقیق نمیدونم ولی فکر کنم تو اروپا فقط PS3 40Gig فروخته میشه بازم میگم دقیق نمیدونم و قرار شده 160 گیگ هم در آینده ی نزدیک عرضه بشه به احتمال زیاد تو تعطیلات سال نو میلادی
2. فعلا دو مدل 40 و 80 گیگ تولید میشن ولی قرار شده بجای 40 گیگ 80 گیگ های جدید جایگزین بشن که دقیقا مثل 40 گیگن ولی هاردشون 80 هست و بجای 80 گیگ های فعلی مدل 160 گیگ جایگزین بشه که اطلاعاتی از این مدل ندارم و همونطور که گفتم احتمالا این مدل تو تعطیلات سال نو بیاد
خو FIFA 09 در 14 مهر و PES 2009 در 7 آبان منتشر میشن ولی از این به بعد سوالات در مورد تاریخ انتشار بازیها رو در تاپیک"Release Date Center" بپرس
موفق باشی

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان من خط ADSL رو وصل و ستینگ دستگاه رو روی متود EASY قرار دادم....
بعد گفت user name & password رو باسه کانکت شدن بزن... میزدم میگفت نا درسته..... روی pc همون username و password رو میزدم کانکت میشد.... ایراد از چیه؟؟؟؟

DrAmir

کاربر سایت
Mar 31, 2008
460
سلام
کسی طريقه اجرای فايل های زير نويس جداگانرو در پی اس 3 ميدونه ؟
من يه فيلم رو با زيرنويس ، ريختم رو فلشم ، فيلم اجرا ميشه ، ولی زيرنويس اجرا نميشه
کاره خاصی بايد بکنم ؟
اسم فايل زير نويس و فيلم هم يکی هست

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام
کسی طريقه اجرای فايل های زير نويس جداگانرو در پی اس 3 ميدونه ؟
من يه فيلم رو با زيرنويس ، ريختم رو فلشم ، فيلم اجرا ميشه ، ولی زيرنويس اجرا نميشه
کاره خاصی بايد بکنم ؟
اسم فايل زير نويس و فيلم هم يکی هست
اگر زیر نویست فارسی هست، PS3 قابلیت اجرای زیرنویس فارسی رو نداره...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
واقعا کاربرهای فعال سطح علمیه خیلی بالایی دارن مخصوصآ توی بخش پلی3...
بعد گفت user name & password رو باسه کانکت شدن بزن... میزدم میگفت نا درسته..... روی pc همون username و password رو میزدم کانکت میشد.... ایراد از چیه؟؟؟؟
جواب این سوال رو کسی بلد نیست؟؟؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,836
نام
علی متالیکا
آقا ما یه مشکلی داریم وسط بازی اگه دکمه PS فشار بدم دیگه راه برگشتی نیست:biggrin1: یعنی XMB میاد میتونم توش حرکت کنم ولی هیچ کدوم از گزینه هاش معلوم نیست فقط تنها راه اینکه از پشت دکمه POWER رو بزنم
فرم ویرشم 2.43 با ریجن کنسول هم همخوانی داره از 2.42 این بلا سرم اومد اگه کسی راه حلی بلده ممنون مبشم راهنمایی کنه:love:
البته یه مشکل دیگم دارم:biggrin1: و اون همون مشکله پست بالا هست

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,741
نام
امیر
واقعا کاربرهای فعال سطح علمیه خیلی بالایی دارن مخصوصآ توی بخش پلی3...
جواب این سوال رو کسی بلد نیست؟؟؟
دیگه نشد رفیق ، از این حرفا نداشتیما !!!! اینجا که کسی ارثیه ای چیزی از کس دیگه طلب نداره که اینجوری صحبت میکنی ، من توضیح روش وصل شدن به اینترنت رو زیاد تو این تاپیک دادم ، پیدا میشه اگر بخونی !

این دفعه برای وصل شدن ، نمیخواد گزینه easy رو انتخاب کنی ، یکی دیگه رو انتخاب کن و بعدش گزینه pppoe رو انتخاب کن و user و pass رو وارد کن ، در ضمن اگه با pc به اینترنت وصل باشی نمی تونی با ps3 به صورت همزمان به اینترنت وصل بشیا ! گفتم شاید زمانی که با pc آنلاینی میای user و pass میزنی واسه همین وصل نمیشه !

آقا ما یه مشکلی داریم وسط بازی اگه دکمه PS فشار بدم دیگه راه برگشتی نیست:biggrin1: یعنی XMB میاد میتونم توش حرکت کنم ولی هیچ کدوم از گزینه هاش معلوم نیست فقط تنها راه اینکه از پشت دکمه POWER رو بزنم

اه اه اه ، این چه کاریه که میکنی ،دوباره دکمه ps رو بزن بر میگرده تو بازی !!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر