هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,076
من خیلی اهل بازی نیستم و معمولا وقتی میشینم پای دستگاه یه 1 ساعتی بیشتر بازی نمیکنم ولی 2 بار تو gta و یه بار هم الان سر بازی متال گیر که بیشتر از دو ساعت بازی کردم وقتی میخوام از بازی بیام بیرون میاد بیرون ولی بعد تو خود منو ps3 گیر میکنه و باید دستگاه رو خاموش کنم.میخواستم بدونم مشکل از چیه؟

XENOS

کاربر سایت
Oct 22, 2005
426
امروز اول مهر مصادف با 21 رمضان اینجانب بالاخره موفق شدم patch برطرف کننده مشکل افت فریم فاحش PES2008 دانلود/نصب کنم!
بعد از عملیات ارتباطات شبکه کنسول با pc , DSL بازیو اجرا کردم
بعد از رد کردن منوی کونامی حتی به منوی اصلی هم نرفت و بلافاصه پیغامی مبنی بر دانلود و نصب patch ظاهر شد
حجم 130 مگابایت که با یه سرعت 128 چیزی حدود 2 ساعت طول کشید تا نصب کنه! دلیل این کندی احتمالا باید از سرور ftp دریافت patch باشه
در هر حال patch بعداز دانلود/نصب بازی ریستارت شد
رفتم تو بازی که تغییرات رو ببینم
سرعت بازی بسیار بالا رفته و مشکلات lag شدن تصویر مخصوصا تو صحنه های محوطه جریمه که شلوغ هست بسیار کمتر شده هر چند که 100 درصد برطرف نشده در هر حال بهبودهای عمکلردی این patch فراتر از انتظارات بود
شاید این patch برا PES2008 با توجه به اینکه چیزی به اومدن PES2009 نمونده ارزش نصب برا خیلیا نداشته باشه ولی حداقل چیزی که من میتونم بگم و اینکه قطعا خیلیا اینجا بهتر از من اینو میدونن اینه که PES2008 تو ps3 یا باید با نصب این patch بازی کنی یا توصیه میکنم اصلا بازی نکنید! چون فقط با وقت و اعصابتون بازی میکنه

Mani_jangal

کاربر سایت
Sep 13, 2008
4
salam gheymathaye emroze ps3

pasaje paitakht : 40gb ntsc/j = 430
40gb pal = 500 (faghat namayandegie panasonic dasht ba ye sal garantiam midad0

jomhori : 40gb ntsc/j = 430
40gb pal =435
40gb pal packe gta = 490
40gb ntsc/j packe MGS4 = 560(ba daste dual shock3

man mikhastam 40 gb pal begiram be nazareton in tafavote gheymate paitakhto jomhori mashkok nist?yani momkene jomhori taghalobi bendaze behem?ya in tafavote gheymat vase garantie?bad mikhastam bebinam kolan age 40gb ntsc/j begiram zarar kardam?chon pal sakht gir miad.baz agar kasiam maghazeye motmaen mishnase moarefi kone mamnon misham.sorry bekhatere finglish

naymz

کاربر سایت
Oct 7, 2007
217
نام
نیما
خب از پایتختیه میپرسیدی بدون گارانتی هم میده ؟ اگه آره چند میده ؟
اونوقت میشه با جمهوریه مقایسه کرد....

البته یه زمانی یادمه پایتخته 50تومن پول گارانتی میگرفت

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
خب از پایتختیه میپرسیدی بدون گارانتی هم میده ؟ اگه آره چند میده ؟
اونوقت میشه با جمهوریه مقایسه کرد....

البته یه زمانی یادمه پایتخته 50تومن پول گارانتی میگرفت
50 تومن؟؟؟
بابا همین نمایندگی سونی 60 گیگ رو 730 میداد اون موقع که همه جا 500 تومن بود.

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان چند تا سوال داشتم .لطفا جواب بدید و نگید برو به تاپیک دیگه.
1.اگه من به جای 80 گیگ 60 گیگ بگیرم چه ضرری کردم.
2.ایا برای ps3 مثل ps2 باید مموری کارد بخرم.یعنی سیو در حافظه خود دستگاه نمیره.پس این 80 گیگ هارد
را برای چی گزاشتن؟
3.ایا من باید برای بازی کردن ps3 با lcd باید کابل بخرم.یعنی خود ps3 داخل جعبه کابل و یل سیم برق نداره؟
اگه کابلی باید بخرم .اسم کابل رابگید.
4.در قسمت راهنمای خرید در مورد رجیون توضیح دادید.و من اینطوری متوجه شدم که ntc و یا pal بودن دستگاه ربطی به بازی نداره.یعنی من میتونم تمام بازی های ps3 را بر روی هر مدل دستگاه بازی کنم.
ایا این درسته.
باز هم خواهش میکنم جواب منو در این تاپیک بدید.
خیلی ممنون

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
دوستان چند تا سوال داشتم .لطفا جواب بدید و نگید برو به تاپیک دیگه.
1.اگه من به جای 80 گیگ 60 گیگ بگیرم چه ضرری کردم.
2.ایا برای ps3 مثل ps2 باید مموری کارد بخرم.یعنی سیو در حافظه خود دستگاه نمیره.پس این 80 گیگ هارد
را برای چی گزاشتن؟
3.ایا من باید برای بازی کردن ps3 با lcd باید کابل بخرم.یعنی خود ps3 داخل جعبه کابل و یل سیم برق نداره؟
اگه کابلی باید بخرم .اسم کابل رابگید.
4.در قسمت راهنمای خرید در مورد رجیون توضیح دادید.و من اینطوری متوجه شدم که ntc و یا pal بودن دستگاه ربطی به بازی نداره.یعنی من میتونم تمام بازی های ps3 را بر روی هر مدل دستگاه بازی کنم.
ایا این درسته.
باز هم خواهش میکنم جواب منو در این تاپیک بدید.
خیلی ممنون
1 - 20 گیگ کمتر میشه فضای هاردت و الانم دیگه 60 گیگ نیست که گیر بیاری چون دیگه تولید نمیشه البته امکان داره پیدا هم بشه
2. دیگه نیازی به مموری کارد نیست سیو بازیها تو همون هارد ذخیره میشه در ضمن تعدادی از بازیها هستن که برای بازی کردنشون باید اول یه مقدار از اطلاعات داخل دیسک رو هارد نصب بشه این یه استفاده از هارد که گاهی مجبوریه!! از استفاده های دیگه از هارد هم میشه به ریختن دموی بازیها و فریمور و... اشاره کرد
3.داخل جعبه کابل هست و با همونم میتونی به LCD وصل کنی اما برای کیفیت بهتر باید از کابل HDMI استفاده کنی که داخل جعبه نیست و باید جدا بخری
4.بازیهای PS3 همه گی ریجن فری هستن و هر ریجنی که بخری به هر دستگاهی میخوره و مشکلی نداره
بیشتر ریجن برای فیلم بلو ری هست البته اگه اهل فیلم دیدن باشی که در اینصورت باید ریجن PAL بخری PS3 رو چون فیلم های بلو ری تو بازار اینجا اکثرا PAL هستن

hossein_delpiero

کاربر سایت
Apr 18, 2008
28
فروش فوق العاده

یک دستگاه ps3 60 gb بسیار تمیز و در حد اک برای فروش دارمntsc/j
برای تهرانی ها فقط 350000 تومان
برای شهرستانی ها 350000 + پول پست

09193023093

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان پلی3 من تا روزی 17 ساعت کار میکنه ( 1 روز این طوری شد)
به نظر شما مشکلی پیش نمیاد روزی 8 تا 10 ساعت (هر روز)
پلی3 من 40گیگ و گان متاله و ساخت چینه!

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
دوستان پلی3 من تا روزی 17 ساعت کار میکنه ( 1 روز این طوری شد)
به نظر شما مشکلی پیش نمیاد روزی 8 تا 10 ساعت (هر روز)
پلی3 من 40گیگ و گان متاله و ساخت چینه!
نه داش!
کوچکترين مشکلی پيش نميآد:biggrin1:
من PS3 اي ميشناسم که 1 هفته روشنه!(1 ماهشم شنيدم ولی باور نميکنم خودم!):biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر