هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

canavarro

کاربر سایت
خسته نباشید امیرخان اما میخواستم روش رو بطور گام به گام بگین....در ضمن از دوستان کسی که بازی pes2013 کرده لطفا راهنماییی بکنه ک میشه انالوگ رو خاموش کرد و از کلیدهای جهت استفاده کرد..اگه میشه لطفا روش رو گام به گام بگه

- - -ویرایش - - -

سلام
دوست عزیز لازم نیست یک سوال رو توی همه تاپیک ها بپرسین و نظم فروم رو بهم بزنین ، اگه جای درستی پرسیده باشین و از دوستان کسی بدونه راهنمایی میکنه ، لطفا رعایت کنید
در صورتی که امکان این کار باشه ، از Controller Setting بازی میتونین تنظیمات دسته رو به شکل دلخواه تنظیم کنید

خسته نباشید امیرخان اما میخواستم روش رو بطور گام به گام بگین....در ضمن از دوستان کسی که بازی pes2013 کرده لطفا راهنماییی بکنه ک میشه انالوگ رو خاموش کرد و از کلیدهای جهت استفاده کرد..اگه میشه لطفا روش رو گام به گام بگه

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
نام
حاج حامد صف آرا
سلام
من هارد ps3 خراب شده میخوام عوض کنم فریمور هم rebug روش است (ورژن رو مطمئن نیستم 4.30 یا 4.40)
چیکار باید بکنم تا jailbreak نره هارد هم عوض کنم
ممنون

شما هارد رو عوض کن و CFW مخصوصی که تو کنسولت الان نصبه رو پیدا کن بریز تو فلش و بزن به دستگاه مراحلی رو که رو صفحه بهت میگه انجام بده تا همه چی اوکی بشه
ولی اگه میخواید کارش ترتمیز و بدون نقص باشه ببرید بدید بیرون براتون ردیف کنن

- - -ویرایش - - -

دوست عزیز تاپیک خود بازی تو بخش ps3 games هستش برید اونجا مطرح کنید جوابتونو میدن

DarkShadow_ME

کاربر سایت
نام
مجید
چجوری میشه تو psn حرف زد
تر خدا کمک کنید

واسه منم سوال هست
و یه سوال دیگه این که هدست پلی استیشن میکروفن هم داره؟؟؟
بعد امکان داره تو بازی باشی و حرف هم بزنی؟ 2تا باهم؟

jupiter_omb

کاربر سایت
نام
امید
سلام
کسی میدونه یه کانکشن رو از رو PC چجوری share کنم رو PS3؟ ازین کانکشنا که مثل وی پی انِ ولی پینگ رو میاره پایین

FarSeeR

کاربر سایت
دوستان دو تا سوال دارم!

اول اینکه من کنسولم YLOD شد و دادم به روش ریبال تعمیرش کردن ولی از موقعی که تعمیر شده به محض اینکه دستگاه روشن میشه دور فنش بالاست، جریان این چیه؟ خطریه یا طبیعی؟

سوال دوم اینکه من هارد رو از روی این کنسول فت ور دارم بزنم به یه کنسول دیگه ( اسلیم یا سوپراسلیم ) سیو و بازی های روی هارد از بین نمیرن؟ کپی خور هم نیست، بازی ها از PSN دانلود شدن. منظورم اینه که هارد رو روی یه کنسول دیگه وصل کنم اولش احتیاج به فرمت نداره؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
چجوری میشه تو psn حرف زد
تر خدا کمک کنید

واسه منم سوال هست
و یه سوال دیگه این که هدست پلی استیشن میکروفن هم داره؟؟؟
بعد امکان داره تو بازی باشی و حرف هم بزنی؟ 2تا باهم؟

سلام
با هدست خوده سونی یا هدست جبرا میشه صحبت یا چت کرد توی بازی یا بیرون بازی

sh_yuna4ever

کاربر سایت
نام
shahin
سلام میخواستم هارد داخلیمو عوض کنم...

یک هارد نوت بوک گرفتم 320 هست..
از جعبه که بازش کردم یه ضرب زدم به دستگاه..
صفحه مشکی میشه و میگه که دسته رو وصل کنید..
بعدش میگه مشکل داره سیستم بالا نمیاد... و restart میکنه..
و این موضوع همینطوری تکرار میشه..
ممنون..

opxpp

کاربر سایت
نام
omid
سلام خسته نباشید
من میخواستم یه دسته اورجینال اورجینال واسه سونیم بخرم اما قیمت ها متفاوت هست واسه تشخیص این که اورجیناله اورجیناله باید چی کار کرد اگه راهیی دداشت ممنون میشم کمککم کنین

TheSilent

کاربر سایت
نام
معین
سلام خسته نباشید
من میخواستم یه دسته اورجینال اورجینال واسه سونیم بخرم اما قیمت ها متفاوت هست واسه تشخیص این که اورجیناله اورجیناله باید چی کار کرد اگه راهیی دداشت ممنون میشم کمککم کنین
یکی از راهاش فکر کنم این باشه که اطلاعات پشت دسته ای که میخواین بخرین با دسته اصلی که دارین شبیه باشه.
البته این تجربه منه و شاید اشتباه باشه.یه دسته خریدم،اما بعد از یه مدت دیدم خرابه.
بعدا که به دسته دقت کردم،دیدم که پشت دسته جدیدم کلی نوشته داره در صورتی که پشت دسته اصلی فقط در حد یک خط نوشته بودن.البته من اصلا تخصصی در این زمینه ندارم و فقط یه تجربه رو گفتم.
شما نگران نباشین به زودی دوستانی که تخصص دارن جواب میدن :d

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
نام
حسین
دوستان مدل ps3 من سوپر اسلیمه بنظرتون عملکرد دستگاه اگر افقی بذارمش بهتره یا عمودی؟ :D
فرقی نداره عزیزم هر جور راحتی و هر جور عشق میکنی دستگاهتو بذار
چون این مدل ایستاده اصلا قشنگ نیست همون خابیده بذاری خیلی بهتره البته این نظر منه

ممنون..
شما یکبار با کامپیوتر فرمتش کن و هارد رو یک داریو کن و بعد بکنش فت 32 و دوباره بذار توی دستگاه ببین جواب میده یا نه خبرشو بده مرسی

سلام خسته نباشید
برو به این تاپیک اموزش هست
تشخیص دسته بازی ارجینال و غیر ارجینال

spiderman2007

کاربر سایت
نام
امیر
سلام خسته نباشید

سلام
پست اول این تاپیک رو مطلالعه کنید :
راهنمای جامع خرید PS3

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
نام
حاج حامد صف آرا

ممنون..

شما یه فلش تهیه کن بعد فرمتش کن فت 32 بعد توش یه فولدر بساز به اسم PS3 بعد تو این فولدر یکی دیگه بساز به اسم UPDATE بعد آخرین فریمور اوریجینال خور رو از سایت سونی یا این تاپیک بگیر که همچین اسمس داره PS3UPDAT.PUP اونو بریز تو فولدر UPDATE فلش رو وصل کن به دستگاه بعدش روشنش کن و دسته رو با سیم وصل کن و مراحلی رو که رو صفحه تلویزیون نشونت میده برو جلو تا همه چی اوکی بشه

jam0joor

کاربر سایت
نام
محمد
سلام
ps3 من تا ديشب اوكي بود مثه خر كار ميكرد
ولي امروز پا شدم روشنش كردم صفحه بالا نمياد:D
من با hdmi وصل ميكنم ك بالا نمياد ولي وقتي با كابل av وصل كردم بالا مياره
مشكل از كابله يا ps3???????

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر