هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
تا 750 گیگ هارد لپتاپی میشه برد بالا اگه هارد بالاتر از 750 گیگ هم میخواید بندازید باید اندازه هارد (طول عرض و ارتفاعش) دقیقا هم اندازه هارد های لپتاپی باشه

حجم بالا مشکلی تو سرعت ایجاد نمیکنه؟ تا چند گیگابایت میشه بک آپ گرفت بدون اینکه خراب بشه؟ ( اطلاعات کامل منتقل بشه )

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
حجم بالا مشکلی تو سرعت ایجاد نمیکنه؟ تا چند گیگابایت میشه بک آپ گرفت بدون اینکه خراب بشه؟ ( اطلاعات کامل منتقل بشه )

تا 750 گیگ هارد داخلی مشکلی نداره ولی هاردتون باید جنس و مارکش خوب باشه تا مشکلی پیش نیاد براش
معمولا بکاپ های بالاتر از 50 گیگ خراب از آب در میان و با data transfer هم یه مقدار ظرفیت بیشتری میشه انتقال داد ولی در کل ظرفیت بالا رو نمیشه بکاپ گرفت

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
تا 750 گیگ هارد داخلی مشکلی نداره ولی هاردتون باید جنس و مارکش خوب باشه تا مشکلی پیش نیاد براش
معمولا بکاپ های بالاتر از 50 گیگ خراب از آب در میان و با data transfer هم یه مقدار ظرفیت بیشتری میشه انتقال داد ولی در کل ظرفیت بالا رو نمیشه بکاپ گرفت

هارد 750 گیگ چی خوبه؟ با قیمت خود هارد؟
500 چی؟

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
هارد 750 گیگ چی خوبه؟ با قیمت خود هارد؟
500 چی؟

مارک سیگیت و وسترن دیجیتال و توشیبا بهترین مارک های بازار هستن ولی پیشنهاد من برای هارد داخلی توشیبا هستش

کپی هست و هم روی هارد اکسترنال تست کردم و هم تو خود ps3 کپی کردم
در هر دو صورت همین ارور رو میده

هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور*
برو بخش ps3jailbreak بپرس

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
سلام به دوستان عزیز
توی سایت سونی جایی هست که میتونی کد دستگاهتو وارد کنی و ثبتش کنی .(کنسول من اورجینال هست)
یه بارکد از من میخواد که خودش راهنمایی میکنه که پشت دستگاه نوشته شده . پشت دستگاه نوشته شده شماره سریال و یه عدد طولانی داره که با خط فاصله از هم جدا شدن . همینو به همین صورت باید وارد کرد ؟ دقیقا مثل خودش ؟ اون عبارت آخر رو که حروف لاتین رو هم داره باید وارد کرد؟
بعدش تارخ تولید دستگاه رو میخواد . این رو از کجا باید فهمید ؟؟
در آخر اینکه انجام این کار مزیتی هم واسه خریدار داره ؟
اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام به دوستان عزیز
توی سایت سونی جایی هست که میتونی کد دستگاهتو وارد کنی و ثبتش کنی .(کنسول من اورجینال هست)
یه بارکد از من میخواد که خودش راهنمایی میکنه که پشت دستگاه نوشته شده . پشت دستگاه نوشته شده شماره سریال و یه عدد طولانی داره که با خط فاصله از هم جدا شدن . همینو به همین صورت باید وارد کرد ؟ دقیقا مثل خودش ؟ اون عبارت آخر رو که حروف لاتین رو هم داره باید وارد کرد؟
بعدش تارخ تولید دستگاه رو میخواد . این رو از کجا باید فهمید ؟؟
در آخر اینکه انجام این کار مزیتی هم واسه خریدار داره ؟
اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم.

مزیتی نداره فقط کنسولتون رجیستر میشه تو سایتشون همین
شما عین همون نوشته رو وارد کنی حله
سال تولیدشم اون قسمتی که حروف لاتین داره با اعداد بعدشو بهم بده بگم تولید چه سالی هستش

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
مزیتی نداره فقط کنسولتون رجیستر میشه تو سایتشون همین
شما عین همون نوشته رو وارد کنی حله
سال تولیدشم اون قسمتی که حروف لاتین داره با اعداد بعدشو بهم بده بگم تولید چه سالی هستش[/QUO]
بعد از یه سری عدد که فکر کنم شماره بارکد باشه این نوشته هستش:
cech-3004b sr
منظورتون از عین همون نوشته چیه ؟ ینی هر چی نوشته از اعداد اولی گرفته تا نوشته های لاتین تا آخر؟
ممنون

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
بله کل نوشته هستش اگه قبول نکرد اون بخش لاتین رو حذف کنید
کنسول شما برای جولای 2011 هستش 320 گیگ هم هست ریجنشم 2 هستش

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
با سلام بنده کنسولم اورجینال خور هست و موقع بازی کردن از درایو کنسول یه صداهایی میاد چن دقیقه یه بار مثلا وقتی تو بازی میخواد دمو نشون بده یهو دیسک یه لحظه صدا میده خواستم ببینم طبیعی هست یا نه؟

سوال بعدی هم اینکه دستگاه من سریالش cech3012a هست چجور باید بفهم ریجن چنده؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
سلام
دوستان من کارت psn گرفتم اما وقتی واردش میکنم قبولش نمیکنه!
این پیام زیر رو میده
the code you entered may not be correct or may no longer be valid
(خیلی مهم هست حتی اگه مطمئن نیستید جوابتون درست باشه و نمیخواید تو تاپیک جوابم بدید بهم پ.خ بدید تا شاید درست باشه)
ممنون

DarkShadow_ME

کاربر سایت
Sep 3, 2013
35
نام
مجید
سلام
این پیام زیر رو میده
(خیلی مهم هست حتی اگه مطمئن نیستید جوابتون درست باشه و نمیخواید تو تاپیک جوابم بدید بهم پ.خ بدید تا شاید درست باشه)
ممنون

ریجن کارتت چیه؟
ریجن اکانتت چیه؟
کارت رو از کجا خریدی؟

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
دوستان اشکالی نداره ک در حین بازی ک دسته شارز تموم میکنه دسته رو ب دستگاه وصل کنیم و همونجور ک دسته داره شارز میشه بازی کنیم؟ب باتری دسته اسیبی نمیرسه؟

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام
این پیام زیر رو میده
ممنون

منم یه کارت گرفتم همین پیام میداد وقتی میزدمش مینوشت 50 دلار وقتی اوکی میکردم کارت این پیام میداد تو سایت ساپورت psn رفتم و مشکلم گفتم گفت باید از اون که کارت گرفتی بپرسی :d پیگییر شدم فهمیدم بعضی کارت عمده میخرند با تخفییف زیاد که تاریخ انقضا داره تا یه زمان خاص باید استفاده کنی امیدوارم که کارت شما اینجور نباشه درست بشه

- - -ویرایش - - -

دوستان اشکالی نداره ک در حین بازی ک دسته شارز تموم میکنه دسته رو ب دستگاه وصل کنیم و همونجور ک دسته داره شارز میشه بازی کنیم؟ب باتری دسته اسیبی نمیرسه؟

نه اشکالی نداره همه اینکارو میکنند

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر