هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

dark_devil

کاربر سایت
Jun 30, 2009
78
نام
علي
سلام يه سئوال داشتم از دوستان من يك دستگاه ايكس باكس4 گيگ چاسپر دارم كه مي خواستم يا ويتا عوض كنم . مي خواستم ببينم به نظر دوستاني كه ويتا دارند ارزش داره اين كار را بكنم يا نه .و اگه از دوستان كسي خواست عوض كنه د رخدمتيم

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام يه سئوال داشتم از دوستان من يك دستگاه ايكس باكس4 گيگ چاسپر دارم كه مي خواستم يا ويتا عوض كنم . مي خواستم ببينم به نظر دوستاني كه ويتا دارند ارزش داره اين كار را بكنم يا نه .و اگه از دوستان كسي خواست عوض كنه د رخدمتيم
نه ارزش نداره...
دیگه غضنفر هم بازی ۳۶۰ میفروشه. ویتا اصلا بازی نداره

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
از این سایت ایپی وپرت روکپی کن همون قسمتی که در بالا توضیح دادم
Free proxy list | cool-proxy.net
نمی دونم چرا واسه من کار نمی کنه:-o!شما به جز Address و Port هیچ کدوم از گزینه های دیگه رو تغییر ندادین؟(البته به جز تغییر گزینه Proxy server)

Omid Zaraki

کاربر سایت
Jan 25, 2013
306
نام
OmiD
بچه ها من ویتا رو که میذارم شبا رو دانلود بعد چند دقیقه خودش اتوماتیک pause میشه

اما بعی وقت ها هم نه دانلود می کنه کامل فایل رو

مشکلش چیه ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بچه ها من ویتا رو که میذارم شبا رو دانلود بعد چند دقیقه خودش اتوماتیک pause میشه

مشکلش چیه ؟
سرعته اینترنتت چطوره ؟ اینطور که میشه بیشتر به خاطره اینه که زیاد Packet loss داره ... برای همین قطع میکنه....

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
شبا که اینترنت رایگانه میذارم رو دانلود تقریبا سرعت روی 20 هستش
20 kb/s ... برای همینه. سرعت که بالا باشه بعدش زمان محاسبه شده برای پایان زیاد باشه معمولا قطع میکنه. میتونی بزاریش توی شارج امتحان کنی اما اگر بازم قطع بشه کلا packet loss زیاد داری .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان برای ویتا
تپاتالک اومده؟
:-/

آخه داشتم تو فروم میچرخیدم پیغامش اونبالا می اومد اما کار نمیکرد
:|
پیغامش برای این میاد چون ویتا به عنوان Mobile browser صفحه ها رو باز میکنه.
خیر نیومده.

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226
نمی دونم چرا واسه من کار نمی کنه:-o!شما به جز Address و Port هیچ کدوم از گزینه های دیگه رو تغییر ندادین؟(البته به جز تغییر گزینه Proxy server)

نه رو ویتای من کار میکنه ولی باید ایپی هارو چک کنی بعضی هشون سرعت پایینه
این سایت ایپی های بهتری میزاره ولی چیلتره!!Free Proxy List - Public Proxy Servers (IP PORT) - Hide My ***!

- - -ویرایش - - -

مشکلش چیه ؟
داداش چرا از PS3Prox استفاده نمیکنی با کامپیوتر میشه شب تا صبح دانلود کرد

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
شبا که اینترنت رایگانه میذارم رو دانلود تقریبا سرعت روی 20 هستش
شما اگه می خوای حتماً با ویتا دانلود کنی می تونی یک موزیک رو اجرا کنی و روی تکرار بزاری و صدای ویتا رو هم ببندی.

- - -ویرایش - - -

20 kb/s ... برای همینه. سرعت که بالا باشه بعدش زمان محاسبه شده برای پایان زیاد باشه معمولا قطع میکنه. میتونی بزاریش توی شارج امتحان کنی اما اگر بازم قطع بشه کلا packet loss زیاد داری .
نمی دونم چرا ولی من تا حالا چند بار واسم اتفاق افتاده که با سرعت 1 الی 2 مگابایت بر ثانیه،دانلود قطع میشه:-o!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر