هر سوال و هر مطلبی در مورد PS Vita

Joker_Love

کاربر سایت
Oct 20, 2008
15
دوستان من ويتا را زياد روي Sleep قرار ميدم، مخصوصاً وسط بازي که ميخوام بازيم قطع نشه، براي مدت زمان زياد.

اين قضيه مشکلي براي دستگاه بوجود نمياره؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان گرافیک ویتا بیشتره یا پروجکت شیلد؟
اصلن پروجکت شیلد اومده؟قیمتش چنده؟
Project Shield قراره طی این ماه یا ماه اینده در امریکای شمالی به قیمت 349 دلار عرضه بشه . کنسول بازی Android هست ! بازیهای اندریودی که اومدن قراره روی کنسول اجرا بشن و مخصوص بازی های android ی طراحی شده . مجموعه بازیهایی که روی همه موبایلهای اندریود میاد روی این کنسول اجرا خواهد شد . منتها مثل بقیه موبایلهایی که چیپ گرافیکی Tegra دارن به نسبت بازی جلوهای گرافیکی بهتری خواهد داشت.
ویتا هم کنسول دستی هست که بیشتر به عنوان یک کنسول دستی به کیفیت بازیهای کنسول خانگی ساخته شده . میتونم تایید کنم که تا الان هیچ بازی دستی و handheld گرافیک uncharted رو نداشت و البته این قضیه با عرضه KillZone هم تایید بیشتر میشه لول .
باز انخاب نهایی با خودت هست. طبیعتا بازیهای Project shield قیمتهای بازیهای موبایل رو دارن ( از 0.99 سنت تا 15 دلار ) اما بازیهای ویتا معمولا بین 2 تا 60 دلار هستن . بازیهای مشترک با نسخه کنسولی هم داره.

دوستان من ويتا را زياد روي Sleep قرار ميدم، مخصوصاً وسط بازي که ميخوام بازيم قطع نشه، براي مدت زمان زياد.

اين قضيه مشکلي براي دستگاه بوجود نمياره؟
اگر مدت زمان خیلی زیاد هست بد نیست خاموشش کنی. مثلا شب تا صبح . اما برای چندین ساعت مشکلی نیست.
باز توصیه میشه کلا اگر بیش تز 5 ساعت میخوای ویتا رو بازی نکنی خاموشش کنی.

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
سلام!
دوستان به طور کلی میشه بگید چطور میشه بازی های psp رو تو ps vita اجرا کرد؟! حتما باید بخریم؟! یا هک داره؟! همه ی بازی هاشو اجرا می کنه؟!
ممنون!

LoverAll

کاربر سایت
Dec 26, 2011
341
نام
علی
سلام!
دوستان به طور کلی میشه بگید چطور میشه بازی های psp رو تو ps vita اجرا کرد؟! حتما باید بخریم؟! یا هک داره؟! همه ی بازی هاشو اجرا می کنه؟!
ممنون!
باید هکش کنی که فعلاً هم جلوش گرفتن و هکر ها هم از این قضیه بازی های پی اس پی تقریباً منصرف شدن.یا اینکه باید از PSN Sotre بخریشون.بازی هایی که توی استور هستن راحت اجرا می شن.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
Project Shield قراره طی این ماه یا ماه اینده در امریکای شمالی به قیمت 349 دلار عرضه بشه . کنسول بازی Android هست ! بازیهای اندریودی که اومدن قراره روی کنسول اجرا بشن و مخصوص بازی های android ی طراحی شده . مجموعه بازیهایی که روی همه موبایلهای اندریود میاد روی این کنسول اجرا خواهد شد . منتها مثل بقیه موبایلهایی که چیپ گرافیکی Tegra دارن به نسبت بازی جلوهای گرافیکی بهتری خواهد داشت.
ویتا هم کنسول دستی هست که بیشتر به عنوان یک کنسول دستی به کیفیت بازیهای کنسول خانگی ساخته شده . میتونم تایید کنم که تا الان هیچ بازی دستی و handheld گرافیک uncharted رو نداشت و البته این قضیه با عرضه KillZone هم تایید بیشتر میشه لول .
باز انخاب نهایی با خودت هست. طبیعتا بازیهای Project shield قیمتهای بازیهای موبایل رو دارن ( از 0.99 سنت تا 15 دلار ) اما بازیهای ویتا معمولا بین 2 تا 60 دلار هستن . بازیهای مشترک با نسخه کنسولی هم داره.
.

من ویتا رو دارم.می خوام یه گوشی آندروید توپ بخرم.به نظر شما پروجکت شیلد بهتر نیست؟در ضمن فقط واسه بازی می خوام.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من ویتا رو دارم.می خوام یه گوشی آندروید توپ بخرم.به نظر شما پروجکت شیلد بهتر نیست؟در ضمن فقط واسه بازی می خوام.

از من میپرسی کلا Project Shield چیزه بی مصرفی هست .تو بازارهای اینجا به قیمت 349 دلار پیش فروش میشه چون اسم و سیستم Nvidia روش هست. هم کلا 50 دلار ارزونتر از Ps4 ! که به نظر قیمت کاملا ناعادلانه ای هست برای همچین چیزی. nvidia هم الان مثل قدیم به نظرم همه بازار game رو نگرفته که انقدر خودش رو دسته بالا میگیره .... ! منظورم AMD هست ... ! Project Shield هم بیشتر قیمتش دسته و ... هست و اینکه کلا قیمت تولید همچین چیزی برای nvidia که تا حالا به این صنعت وارد نشده زیاد هست ... اون Tegra 4 رو روی سری های موبایل جدید هم خواهد اومد . صحفحش هم 720 هست که ok هست . اگر بازیهای ارزون و معمولی و نمیه هاردکوره ANdriod رو دوست داری به صورت کنسولیزه بازی کنی Project Shield رو بگیر در غیره این صورت همون بازیها روی موبایلهای با چیپ Tegra 4 هم هست و خواهد بود !اگر طرفدار بازیهای کنسولی و ... هستی که بیشک vita گزینه هست. من فکر نمکنم از نظر گرافیکی بازی های IOS و Android به پایای عناونین مثل Uncharted - Killzone برسن.

سلام!
ممنون!

به جز هک میتونی به صورت اوریج از خوده استور هم بخریشون. اونهایی که اجرا میشه همه روی میشه توی استور Vita دید.

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
از من میپرسی کلا Project Shield چیزه بی مصرفی هست .تو بازارهای اینجا به قیمت 349 دلار پیش فروش میشه چون اسم و سیستم Nvidia روش هست. هم کلا 50 دلار ارزونتر از Ps4 ! که به نظر قیمت کاملا ناعادلانه ای هست برای همچین چیزی. nvidia هم الان مثل قدیم به نظرم همه بازار game رو نگرفته که انقدر خودش رو دسته بالا میگیره .... ! منظورم AMD هست ... ! Project Shield هم بیشتر قیمتش دسته و ... هست و اینکه کلا قیمت تولید همچین چیزی برای nvidia که تا حالا به این صنعت وارد نشده زیاد هست ... اون Tegra 4 رو روی سری های موبایل جدید هم خواهد اومد . صحفحش هم 720 هست که ok هست . اگر بازیهای ارزون و معمولی و نمیه هاردکوره ANdriod رو دوست داری به صورت کنسولیزه بازی کنی Project Shield رو بگیر در غیره این صورت همون بازیها روی موبایلهای با چیپ Tegra 4 هم هست و خواهد بود !اگر طرفدار بازیهای کنسولی و ... هستی که بیشک vita گزینه هست. من فکر نمکنم از نظر گرافیکی بازی های IOS و Android به پایای عناونین مثل Uncharted - Killzone برسن.

در این که ویتا قدرت مطلقه هیچ شکی نیست.بخصوص آنچارتد و کیلزون.
ولی ما که این جا هستیم که ps4 با قیمت 400 دلار که گیرمون نمیاد.گوشی هایه جدید هم که تگرا4 دارن مصلمن این جا بالای 2تومن قیمتشونه.ولی پروجکت شیلد قیمت متعادلی داره.
خیلی منتظر ps4 نیستم چون خودم asus g75 دارم و مشکلی باش ندارم.
پروجکت شیلد و ویتا رو هم برای توی دانشگاه می خوام و جاهایی که نمی شه لپ تاپ با این وزن رو با خودم ببرم.پس به نظر شما خوبه دیگه؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
تماس گرفتم با سونی میگه Ban شدی به صورت دایم ! میگم برای چی من که PSvita دارم PS plus دارم تو اکانتم پول دارم فقط میگه قوانین رو زیر پا گذاشتی ! حتی نمیگه چه قانونی رو lol
ولی ساپورتش خیلی باحال بود . یعنی اصلا انقدر خوش برخورد بودن حال کردم .
خدا رو شکر تو اکانتم فقط 3 دلار مونده بود ولی PS plus ام پرید :|
حالشو ببرید :
chat_agent.png
James F.: Hi, my name is James F.. How may I help you?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: hello my psn account has been baned for no reason on my vita?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: I have ps plus many games and so on
chat_agent.png
James F.: I see, Ramtin. I'd be happy to look into this for you today. Please wait while I research this for you.
chat_agent.png
James F.: Thank you for waiting. This account /console has been banned due to the following reason: Violation of Terms of Service with the Playstation Network.

When you access and use the PlayStation®Network (PSN) you agree to the PlayStation Network Terms of Service and User Agreement. Users who violate the Terms of Service and User Agreement may have their PlayStation Network access restricted by having their SEN accounts and/or consoles suspended or banned.

chat_agent.png
James F.: The information below may further assist you:

Information on Banned Accounts and Consoles
Article Link:
chat_hyperlink.png
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1260

chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: how long i ll be banned ?
chat_agent.png
James F.: The account has been permanently banned from the Playstation Network. If you would like to access online services, you will need to create a new account.
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: and my ps plus and my games just gone ? lol
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: by the way thnaks for your time
chat_agent.png
James F.: Unfortunately, all content on this account will be lost because it has violated the Terms of Service. I do apologize.
chat_agent.png
James F.: Are you still there
chat_agent.png
James F.: Are you still there?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: yes I m still thinking about why i have been baned ?
chat_agent.png
James F.: I understand. Is there anything else I can assist you with today?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: no thanks

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در این که ویتا قدرت مطلقه هیچ شکی نیست.بخصوص آنچارتد و کیلزون.
ولی ما که این جا هستیم که ps4 با قیمت 400 دلار که گیرمون نمیاد.گوشی هایه جدید هم که تگرا4 دارن مصلمن این جا بالای 2تومن قیمتشونه.ولی پروجکت شیلد قیمت متعادلی داره.
خیلی منتظر ps4 نیستم چون خودم asus g75 دارم و مشکلی باش ندارم.
پروجکت شیلد و ویتا رو هم برای توی دانشگاه می خوام و جاهایی که نمی شه لپ تاپ با این وزن رو با خودم ببرم.پس به نظر شما خوبه دیگه؟
سلام .
البته اشاره نکردم که Project Shield خوبه ! من خودم هیچ علاقه ای به مجموعه کنسولهای اندریودی که تا به امرزو اعلام شده ندارم ! به نظرم اینها همون لذت رو روی
گوشی دارن .... ارزش نداره 349 دلار پول Prject shield که فقط بازیهای Andriod رو با دسته و روی صفحه 720 بازی کنی ! اکثر گوشیا که الان دارن 1080 میشن. طولی هم نمیکشه که Nvidia سری Tegra 4 رو از دور خارج کنه. معمولا تا عرضه Tegra بعدی بین 8 تا 15 ماه فاصله میبره. اونوقت که بگزره خیلی از امکانات گرافیکی سنگینتری که به بازیهای موبایلی اضافه میشه روی Project Shield فریم دهی مطلوبی نخواهد داشت ! ( توجه کن که بازیهای Andriod که تنظیمات گرافیکی و ... دارن . بعدی میدونم بازیهای سنگین رو Project shield بتونه تا 2 سال دیگه بیاره :) ) همین الانشم خیلی از چیپهای جدید که بعد از Tegra 3 اومدن قیوتر بودن . حالا بحث ساپورت جداست اما در نهایت به نظرم Vita هم ارزونتره و هم این درسرها رو نداره ! فقط بازیهای فوق العاده گرونی داره.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,222
نام
محمد
تماس گرفتم با سونی میگه Ban شدی به صورت دایم ! میگم برای چی من که PSvita دارم PS plus دارم تو اکانتم پول دارم فقط میگه قوانین رو زیر پا گذاشتی ! حتی نمیگه چه قانونی رو lol
ولی ساپورتش خیلی باحال بود . یعنی اصلا انقدر خوش برخورد بودن حال کردم .
خدا رو شکر تو اکانتم فقط 3 دلار مونده بود ولی PS plus ام پرید :|
حالشو ببرید :
chat_agent.png
James F.: Hi, my name is James F.. How may I help you?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: hello my psn account has been baned for no reason on my vita?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: I have ps plus many games and so on
chat_agent.png
James F.: I see, Ramtin. I'd be happy to look into this for you today. Please wait while I research this for you.
chat_agent.png
James F.: Thank you for waiting. This account /console has been banned due to the following reason: Violation of Terms of Service with the Playstation Network.

When you access and use the PlayStation®Network (PSN) you agree to the PlayStation Network Terms of Service and User Agreement. Users who violate the Terms of Service and User Agreement may have their PlayStation Network access restricted by having their SEN accounts and/or consoles suspended or banned.

chat_agent.png
James F.: The information below may further assist you:

Information on Banned Accounts and Consoles
Article Link:
chat_hyperlink.png
https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1260

chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: how long i ll be banned ?
chat_agent.png
James F.: The account has been permanently banned from the Playstation Network. If you would like to access online services, you will need to create a new account.
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: and my ps plus and my games just gone ? lol
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: by the way thnaks for your time
chat_agent.png
James F.: Unfortunately, all content on this account will be lost because it has violated the Terms of Service. I do apologize.
chat_agent.png
James F.: Are you still there
chat_agent.png
James F.: Are you still there?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: yes I m still thinking about why i have been baned ?
chat_agent.png
James F.: I understand. Is there anything else I can assist you with today?
chat_enduser_message.png
Ramtin Toosi: no thanks
آقا شما کار مشکوکی انجام دادی ؟ آخه خیلی کم کسی رو Perma ban میکنن . کارهای مربوط به هک یا اینطور کارها که نکردی ؟

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
سلام .
البته اشاره نکردم که Project Shield خوبه ! من خودم هیچ علاقه ای به مجموعه کنسولهای اندریودی که تا به امرزو اعلام شده ندارم ! به نظرم اینها همون لذت رو روی
گوشی دارن .... ارزش نداره 349 دلار پول Prject shield که فقط بازیهای Andriod رو با دسته و روی صفحه 720 بازی کنی ! اکثر گوشیا که الان دارن 1080 میشن. طولی هم نمیکشه که Nvidia سری Tegra 4 رو از دور خارج کنه. معمولا تا عرضه Tegra بعدی بین 8 تا 15 ماه فاصله میبره. اونوقت که بگزره خیلی از امکانات گرافیکی سنگینتری که به بازیهای موبایلی اضافه میشه روی Project Shield فریم دهی مطلوبی نخواهد داشت ! ( توجه کن که بازیهای Andriod که تنظیمات گرافیکی و ... دارن . بعدی میدونم بازیهای سنگین رو Project shield بتونه تا 2 سال دیگه بیاره :) ) همین الانشم خیلی از چیپهای جدید که بعد از Tegra 3 اومدن قیوتر بودن . حالا بحث ساپورت جداست اما در نهایت به نظرم Vita هم ارزونتره و هم این درسرها رو نداره ! فقط بازیهای فوق العاده گرونی داره.

پس با این تفاسیر با همین ویتا سر می کنیم تا یه بازی درست و درمون واسش بیاد.
راستی الآن تگرا4 روی چه گوشی ای اومده؟

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
پس با این تفاسیر با همین ویتا سر می کنیم تا یه بازی درست و درمون واسش بیاد.
راستی الآن تگرا4 روی چه گوشی ای اومده؟

آقا ما کی میخوایم بفهمیم سخت افزار و گرافیک مهم نیست مهم محتوای مدیا هست تا کی میخواید به گرافیک اهمیت بدید این همه شاهکار با گرافیک های معمولی و بعضا سطح پایین از لحاظ تکنیکی و از اون طرف این همه بازی گرافیک خفن مضخرف....نگران سخت افزار و گرافیک نباشید انقدر باید امیدوار بود بازی های خوب بسازن گرافیک یکی از جنبه های یه بازی خوب هست...

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
آقا ما کی میخوایم بفهمیم سخت افزار و گرافیک مهم نیست مهم محتوای مدیا هست تا کی میخواید به گرافیک اهمیت بدید این همه شاهکار با گرافیک های معمولی و بعضا سطح پایین از لحاظ تکنیکی و از اون طرف این همه بازی گرافیک خفن مضخرف....نگران سخت افزار و گرافیک نباشید انقدر باید امیدوار بود بازی های خوب بسازن گرافیک یکی از جنبه های یه بازی خوب هست...

این رو قبول دارم ولی شما یه نگاه به بازی real racing توی اندروید بنداز و بعدش یه نگاه به ریج ریسینگ.اصلن آدم با ریل ریسینگ حال می کنه.

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
این رو قبول دارم ولی شما یه نگاه به بازی real racing توی اندروید بنداز و بعدش یه نگاه به ریج ریسینگ.اصلن آدم با ریل ریسینگ حال می کنه.

بله در بازی هایی نظیر بازی های ریس و بعضی از بازی های گیم پلی محور گرافیک نقش مهمی داره درست میگید مثلا نیدفور ویتا واقعا تو ذوق میزنه....ولی ویتا شاید به اندازه بهترین گجت ها قوی نباشه ولی خیلی هم اختلاف ندارن به علاوه این که بخش مهمی از گرافیک به تیم سازنده و موتور گرافیکی برمیگرده منظورم این هست که حتی اگه سخت افزار خیلی قوی نباشه اگه تیم سازنده وارد باشن میتونن از تمام پتانسیل های سیستم استفاده کرده و گرافیک بهتری ارایه بدن مصداق این مطلب کنسول افسانه ای ps3 هست که میبینیم بازی های اخیر مثل Last of us و Beyond و بسیاری از عنواین قدیمی تر گرافیک خیره کننده ای رو روی سخت افزار نه چندان قدرتمند کنسول های نسل قبل ارایه میدن من که باورم نمیشه فقط با 512 مگ رم این بازی ها به این شکل روی کنسول خودنمایی میکنن....(البته توان بالای پردازشی واحد گرافیکی رو در نظر داشته باشید برای مثال همین ویتا در توان پردازشی بسیار از ps3 ضعیف تر هست)

ijnmko

کاربر سایت
Oct 7, 2011
226

واقا real racing شاهکاره اینا حتی به خودشون زحمت ندادن رو ویتا پرتش کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر