هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام دوستان بنده بازی بلادو دانلود میکنم تا یه جاهایی دانلود میشه بعد میگه data is corrupted بعد هرکاری میکنم دانلود نمیشه دیگه 2 3 گیگ بیشترم دانلود نمیشه -_-
یبار زدم کلا پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم بازم همینطور شد چکار کنم ؟

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
اول که در این مورد تایپیک آموزش هک رو بخونید چیزهای بهتری دستتون میاد. اما در مورد مشکل خاموشی بعلت هک اگه باشه هنگام اجرای هک و ارسال پیلود یعنی همون ابتدای روشن کردن کنسول اتفاق میافته اینکه میگید بعد از سه چهار ساعت بازی اتفاق میافته ممکنه بعلت گرم شدن و اورهیت شدن کنسول باشه آلان تابستونه هوا گرمه چهارساعت یکسره بازی کردن جایی که شرایط تهویه هم خوب نباشه میتونه باعث خاموشی یکباره بشه. البته اگر فقط در بازی خاصی خاموشی دارید میتونه از خود بازی هم باشه. خیلی‌ها دارن هکی بازی می‌کنن و مشکلی هم ندارن خود من از روز اول یعنی یش از یکماهه دارم هکی میزنم فقط یکبار موقع ارسال پیلود خاموشی داشتم اونهم بعد متوجه شدم بعلت متصل بودن فلش به کنسول بود. درکل هم اگر از روش آندروید یا ماژول هک کنید و فقط هم hen رو ارسال کنید یعنی mira رو ارسال نکنید خیلی بهتره.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
داداش امروز فهمیدم وقتی بعد چند ساعت وارد بازی خدای جنگ جدیده میشم اینطوری میشه

• Like
Reactions: Arsinn

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
تا حالا که هیچ اتفاقی برای کسی نیفتاده و در بدترین حالت که خاموشی چند باره وسط بازی بوده از دست دادن سیو بازیها بوده آسیبی به خود کنسول تاکنون گزارش نشده و البته همون خاموشی هم مشخص شده به روش کار خود فرد مربوط میشده و با توصیه هایی قابل رفعه. اگه بحث دزدی از سونی باشه اکانت هکی که علاوه بر سونی از اشخاص هم میدزده! درنهایت کسانی که کنسولشون شرایط هک رو داره بدون تردید هک میکنند چون مزایای اون بسیار بیش تر از ریسک های احتمالیست اونهایی هم که دستشون به گوشت نمیرسه میگن پیف پیف بو میده

اینقدر بزار خاموش روشن شه که هم پاور و هارد جونش بزنه بیرون و هم هی سیوها پاک شن از اول برو.در کل من اورجینال باز مولتی پلیر hard core هستم نمیدونم اونایی که خودشونو به چند ساعت سینگل پلیر دزدی محدود کردن گوشت لاشخوریشون چه بویی میده=))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: EL-BARTO

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینقدر بزار خاموش روشن شه که هم پاور و هارد جونش بزنه بیرون و هم هی سیوها پاک شن از اول برو.در کل من اورجینال باز مولتی پلیر hard core هستم نمیدونم اونایی که خودشونو به چند ساعت سینگل پلیر دزدی محدود کردن گوشت لاشخوریشون چه بویی میده=))
داداش شما پولت از پارو بالا میره همه رو با خودت قیاس نکن حالا جالبه نه سونی اینجا نمایندگی داره نه اصلا اینجا رو حساب میکنه که حالا بخواد طرف عذاب وجدان بگیره

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
داداش امروز فهمیدم وقتی بعد چند ساعت وارد بازی خدای جنگ جدیده میشم اینطوری میشه
پس علتش همون گرمی و اورهیت هست خدای جنگ 4 بازی بسیار سنگین و گرافیکی هست از همون ابتدا فن کنسول با دور حداکثری کار میکنه (با دیسک هم بازی کنید همینه) بهمین خاطر بهتره بیش از دوسه ساعت مداوم بازی نکنید و این بازی رو اولی که کنسول روشن میکنید انجام بدید

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
خاموشی از روش افراد هست نه از هک مواردی هست که رعایت کنند به نزدیک صفر میرسه. پریدن سیو اتفاق نادری هست که بعد از چندین و چند بار رعایت نکردن و خاموشی ممکنه اتفاق بیافته ممکن هم هست اصلا نیفته با این وجود بکاپ گیری از سیو هارو برای همین مواقع گذاشتن که حتی اگر یکدرصد هم سیو بپره براحتی برمیگردونه. ده تا از جدیدترین بازیهایی که اگر میخواستم بخرم بالای دوتومن یعنی بیش از قیمت خود کنسول هزینش بود رو مجانی با دانلود از نت ریختم این یعنی حتی اگر ریسکی هم باشه باز ارزشش رو داره و کسی که امکان هک رو داشته باشه بدون تردید انجام خواهد داد.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
هرکی دوست داره هک کنه هرکی‌ دوست نداره هک نکنه نمیدونم چرا هی دوست دارید نظر خودتون به همه تحمیل کنید

من دستگاه هک نشده با قابلیت انلاین رو بیشتر ترجیح میدم تا کنسول هک شده نه وضعم خوبه تازه یه درامد معمولی تو خانواده داریم ولی ارجینال رو با قابلیت انلاین و psnبیشتر ترجیح میدم

ولی اگه سوییچ بخرم صد درصد هکش میکنم

• Like
Reactions: rezab

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
حل شد با این راه حل دمت گرم !!!
خدایی راست میگی؟ واقعا خیلی خوشحال شدم مشکلت حل شد ایول.یعنی گزینه ی پنجم رو زدی بعد اسکن کرد بعد رفتی لیست دانلودت مجدد دانلود کردی و دیگه ارور نداد؟ عاااالیه پسر<:-P

• Like
Reactions: mortal10

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
خدایی راست میگی؟ واقعا خیلی خوشحال شدم مشکلت حل شد ایول.یعنی گزینه ی پنجم رو زدی بعد اسکن کرد بعد رفتی لیست دانلودت مجدد دانلود کردی و دیگه ارور نداد؟ عاااالیه پسر<:-P
اره اومدم بلادو دانلود کنم دیدم 3 گیگ دانلود کرد بعد دیگ دانلود نمیکنه دوباره به کل زدم پاکش کردم دوباره دانلود کردم نشد بازم این گزینه 5 رو زدم بعد که بالا اومد زدم دانلود شه دیدم دانود شد :|
حتی سرعت دانلودمم بهتر شد نمیدونم چه ربطی داشت اما قبلش مثلا بلادو زده بود تو 3 ساعت دانلود میشه بعد اینکار با سرعت واقعیم دانلود کرد :| هرچی بود که بسی حال داد :D

• Like
Reactions: ps34

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
راستی به نظر شما اگه برم یه فن جداگانه ام برای ps4 بخرم مشکل حل میشه یا نه؟؟
این بازی همینه کاریش نمیشه کرد سنگینه. فن چرا هم برا کنسول فن خنک کننده هست هم میشه یه پنکه سمتش روشن کرد. در کل این بازی رو سعی کنید اول کار بازی کنید و بیش از دوسه ساعت هم مداوم بازی نکنید.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام دوستان ، من یه سوالی داشتم ، من یه دسته ps4 دارم وقتی بازی میکنم بعد از مدتی خود به خود از بازی بیرون میاد چیکار کنم تا درست بشه؟
سلام
مشکل از دسته است یا بازی
اخه وقتی با این دسته بازی می کنی این مشکل پیش میاد یا نه یا با دسته های دیگه هم امتحان کردی
بعد کنسولت هکه یا اروجیناله؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر