سوالات، مشکلات و بحث پیرامون هک PS4

melad

کاربر سایت
Dec 8, 2016
37
  • دوستان ببخشید سوال میکنم و شایدم تکراری باشه اما 3 تا سوال داشتم
  • 1-من ps4 بخرم ورژن دستگاه نو باید چند باشه که هک بشه؟
  • 2-نمیخوام زیاد دورم شلوغ شه میخوام بازی رو روی لپ تاپ بیارم با remote play مشخصاتشم
  • core i54210 u و 6gb ram و nvidia 840m 4 gb ایا میاره و مهم تر اینکه به دستگاه فشار نمیاد؟
  • 3. remote play با لن راحت وصل میشه ؟ و مشکل بن به وجو نمیاد؟
  • 4.و هک کنم بخوام به فرض دوباره به حالت اصلی برم یعنی وصل شم بازی دیتا دار بخرم و .....راحت میشه شکلی به وجود نمیاد؟
  • مرسی

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
سلام دوستان من چندروزه یه ps4 اسلیم گرفتم ورژن 5.05 کپی خور شده بعد گاهی اوقات وسط بازی یا داخل خود منوی بازی یهو دستگاه خاموش میشه کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان من چندروزه یه ps4 اسلیم گرفتم ورژن 5.05 کپی خور شده بعد گاهی اوقات وسط بازی یا داخل خود منوی بازی یهو دستگاه خاموش میشه کسی میدونه مشکل از چیه؟؟؟
سلام.فقط کسایی که کپی خور کردن این مشکل رو گزارش کردن

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
سلام.فقط کسایی که کپی خور کردن این مشکل رو گزارش کردن
میگم پس یه موقع کنسول نسوزه انقدر خاموش میشه؟؟؟شما توصیه ای نداری؟؟

آقا خدایی یکی سوال منو دقیق جواب بده خیالم راحت شه لطفا من کنسولم حدود ۵ روز میشه گرفتم کپی خور شدس بعد گاهی اوقات اتوماتیک خاموش میشه البته امروز فهمیدم اگه حدود ۳-۴ ساعت بازی باهاش کنم بلافاصله بعد اینکه وارد یه بازی جدید میشم خودکار خاموش میشه بعد با دسته ام روشن نمیشه با خود دکمه ps4 روشن میشه کسی میدونه درکل این مشکل بخاطر کپی خور بودنه یا یجور باگ نرم افزاریه یا درکل مشکل از کنسوله؟؟؟؟ میترسم کنسولم بسوزه ورژنشم 5.05
بعد یه صفحه ایم بعد اینکه دوباره روشن میشه میاد نمیدونم نوشته dont report با یه گزینه دیگه ولی درکل نمیدونم فقط خیلی میترسم یه موقع بسوزه چون همچین تجربه ای تا الان نداشتم

Last edited by a moderator:

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
آقا خدایی یکی سوال منو دقیق جواب بده خیالم راحت شه لطفا من کنسولم حدود ۵ روز میشه گرفتم کپی خور شدس بعد گاهی اوقات اتوماتیک خاموش میشه البته امروز فهمیدم اگه حدود ۳-۴ ساعت بازی باهاش کنم بلافاصله بعد اینکه وارد یه بازی جدید میشم خودکار خاموش میشه بعد با دسته ام روشن نمیشه با خود دکمه ps4 روشن میشه کسی میدونه درکل این مشکل بخاطر کپی خور بودنه یا یجور باگ نرم افزاریه یا درکل مشکل از کنسوله؟؟؟؟ میترسم کنسولم بسوزه ورژنشم 5.05
بعد یه صفحه ایم بعد اینکه دوباره روشن میشه میاد نمیدونم نوشته dont report با یه گزینه دیگه ولی درکل نمیدونم فقط خیلی میترسم یه موقع بسوزه چون همچین تجربه ای تا الان نداشتم

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
میگم پس یه موقع کنسول نسوزه انقدر خاموش میشه؟؟؟شما توصیه ای نداری؟؟
متاسفانه هر اتفاقی ممکنه بیوفته‌ چون با کپی خور کردن کنسولت داری کدنویسی یه مشت هکر دزد رو‌اجرا میکنی نه برنامه نویس های استاندارد سونی رو !
به نظرم باز ادم از اکانت های هکی استفاده کنه هنوز بهتره تا کپی خور کنه کنسولش رو.

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
659
به احتمالا خیلی زیاد بخاطر کپی خور بودن هستش. دستگاه من روزی 6 تا 9 ساعت روشنه اخ نمیگه! فرت و فرت هم از این بازی به اون بازی میرم.

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
سلام دوستان بنده بازی بلادو دانلود میکنم تا یه جاهایی دانلود میشه بعد میگه data is corrupted بعد هرکاری میکنم دانلود نمیشه دیگه 2 3 گیگ بیشترم دانلود نمیشه -_-
یبار زدم کلا پاک کردم بعد دوباره دانلود کردم بازم همینطور شد چکار کنم ؟
سلام.من برات سرچ‌ کردم اکثر پلیرهایی که این مشکل رو داشتن رفتن توی سافت مود گزینه پنجم‌ رو‌‌ زدن و درست شده براشون.خودتم بوق تیوب رو یه نگاه بنداز

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
اول که در این مورد تایپیک آموزش هک رو بخونید چیزهای بهتری دستتون میاد. اما در مورد مشکل خاموشی بعلت هک اگه باشه هنگام اجرای هک و ارسال پیلود یعنی همون ابتدای روشن کردن کنسول اتفاق میافته اینکه میگید بعد از سه چهار ساعت بازی اتفاق میافته ممکنه بعلت گرم شدن و اورهیت شدن کنسول باشه آلان تابستونه هوا گرمه چهارساعت یکسره بازی کردن جایی که شرایط تهویه هم خوب نباشه میتونه باعث خاموشی یکباره بشه. البته اگر فقط در بازی خاصی خاموشی دارید میتونه از خود بازی هم باشه. خیلی‌ها دارن هکی بازی می‌کنن و مشکلی هم ندارن خود من از روز اول یعنی یش از یکماهه دارم هکی میزنم فقط یکبار موقع ارسال پیلود خاموشی داشتم اونهم بعد متوجه شدم بعلت متصل بودن فلش به کنسول بود. درکل هم اگر از روش آندروید یا ماژول هک کنید و فقط هم hen رو ارسال کنید یعنی mira رو ارسال نکنید خیلی بهتره.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

متاسفانه هر اتفاقی ممکنه بیوفته‌ چون با کپی خور کردن کنسولت داری کدنویسی یه مشت هکر دزد رو‌اجرا میکنی نه برنامه نویس های استاندارد سونی رو !
به نظرم باز ادم از اکانت های هکی استفاده کنه هنوز بهتره تا کپی خور کنه کنسولش رو.
تا حالا که هیچ اتفاقی برای کسی نیفتاده و در بدترین حالت که خاموشی چند باره وسط بازی بوده از دست دادن سیو بازیها بوده آسیبی به خود کنسول تاکنون گزارش نشده و البته همون خاموشی هم مشخص شده به روش کار خود فرد مربوط میشده و با توصیه هایی قابل رفعه. اگه بحث دزدی از سونی باشه اکانت هکی که علاوه بر سونی از اشخاص هم میدزده! درنهایت کسانی که کنسولشون شرایط هک رو داره بدون تردید هک میکنند چون مزایای اون بسیار بیش تر از ریسک های احتمالیست اونهایی هم که دستشون به گوشت نمیرسه میگن پیف پیف بو میده

• Like
Reactions: Amin tnt

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
پس علتش همون گرمی و اورهیت هست خدای جنگ 4 بازی بسیار سنگین و گرافیکی هست از همون ابتدا فن کنسول با دور حداکثری کار میکنه (با دیسک هم بازی کنید همینه) بهمین خاطر بهتره بیش از دوسه ساعت مداوم بازی نکنید و این بازی رو اولی که کنسول روشن میکنید انجام بدید

هیچ جوره نمیشه یه کاری کرد دهن ps4رو سرویس نکنه این بازی؟؟؟

پس علتش همون گرمی و اورهیت هست خدای جنگ 4 بازی بسیار سنگین و گرافیکی هست از همون ابتدا فن کنسول با دور حداکثری کار میکنه (با دیسک هم بازی کنید همینه) بهمین خاطر بهتره بیش از دوسه ساعت مداوم بازی نکنید و این بازی رو اولی که کنسول روشن میکنید انجام بدید

راستی به نظر شما اگه برم یه فن جداگانه ام برای ps4 بخرم مشکل حل میشه یا نه؟؟

edonay

کاربر سایت
Jun 7, 2011
26
دوستان عزیز یه گلایه دارم این که این سایت متاسفانه خیلی بچه های کم کاری داره و خیلی دیر جواب میدن لطفا راهنمایی کنید
بنده به روش های گفته شده در آموزش هک که (ناقص بود مثلا دانلود نرم افزار گوشی که اصلا لینک اشتباه هست) عمل کردم
دستگاه هم هک شد و تمام ولی بعد از خاموش و روشن کردن زمانی که میخوام مجددا اکسپلوید کنم ارور میده و باید حتما به نت وصل بشم راهی نداره که کاملا بصورت آفلاین بشه کاری کرد ؟
حتی با برنامه kws هم که آموزش داشت انجام دادم ولی ارور میده و حتما باید به نت وصل بشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

humanity

کاربر سایت
Aug 11, 2013
14
دوستان عزیز یه گلایه دارم این که این سایت متاسفانه خیلی بچه های کم کاری داره و خیلی دیر جواب میدن لطفا راهنمایی کنید
بنده به روش های گفته شده در آموزش هک که (ناقص بود مثلا دانلود نرم افزار گوشی که اصلا لینک اشتباه هست) عمل کردم
دستگاه هم هک شد و تمام ولی بعد از خاموش و روشن کردن زمانی که میخوام مجددا اکسپلوید کنم ارور میده و باید حتما به نت وصل بشم راهی نداره که کاملا بصورت آفلاین بشه کاری کرد ؟
حتی با برنامه kws هم که آموزش داشت انجام دادم ولی ارور میده و حتما باید به نت وصل بشم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر
سلام دوست عزیز به هیچ وجه از هک افلاین استفاده نکنید که هم دستگاه روشن خاموش میشه هم بعد از چند بار خاموش روشن شدن تمام سیوهاتون پاک میشه ادرسهای مرور گر و کش مرورگر رو پاک کنید و یا با ماژول وای فای و یا با نرم افزار اندروید انجام بدید

Hamidrez_a1999

کاربر سایت
Jun 30, 2018
7
سلام دوست عزیز به هیچ وجه از هک افلاین استفاده نکنید که هم دستگاه روشن خاموش میشه هم بعد از چند بار خاموش روشن شدن تمام سیوهاتون پاک میشه ادرسهای مرور گر و کش مرورگر رو پاک کنید و یا با ماژول وای فای و یا با نرم افزار اندروید انجام بدید
میشه کامل توضیح بدید؟؟؟؟
منظورتون از هک همون نسخه ۵.۰۵ هستش دیگه؟؟
آخه واسه منم یهو خاموش میشه گاهی اوقات یهویی بعد منظورتون از اندروید چیه میشه توضیح کامل بدید

humanity

کاربر سایت
Aug 11, 2013
14
PS4 Serve برنامه اندرویدی برای کپی خور کردن کنسول PS4 در ورژن 5.05

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر