هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
شما برای نصب اولیه و استفاده از امکاناتی از بازی که نیاز به اینترنت داره باید به نت وصل باشی وگرنه هیچ نیازی نیست دفعه اول که نصب شد تا اخر عمرت به نت وصل نشو بازی کن...:D

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
دم شما هم گرم ((: واقعا تا الان دو دل بودم و پریشون =(( اخرین ما هم داره دانلود میشه رفتم چد سایت مزخرف که همه از هم کپی کرده بودن نوشته بودن برای اجرا سونی بازی های دیجیتالی رو چک میکنه :/:-@

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دم شما هم گرم ((: واقعا تا الان دو دل بودم و پریشون =(( اخرین ما هم داره دانلود میشه رفتم چد سایت مزخرف که همه از هم کپی کرده بودن نوشته بودن برای اجرا سونی بازی های دیجیتالی رو چک میکنه :/:-@
آفرین به تو که بتمن بازی میکنی :D حالشو ببر عالیه
چک که میکنه ولی همون اول کار موقع نصب همین...
:D

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
مث اینکه شما اکانت هکی خریدی ... خب راجع به اونا چن تا نکته امنیتی هست که باید بدونی
1) تعداد اکانتات بیشتر از دو سه تا نباشه وگرنه احتمال بن شدن میره بالا
2) رمز اکانتو عوض نکن
3) فقط بار اول برو تو اکانت طرف همه بازی هارو بزن دانلود بیا بیرون از اکانت خودت دنبال کن و دیگه هم تو اکانت اون نرو
4) حتی الامکان به مغازه نده خودت اکانتو بخر و کاراشو انجام بده
:Thumbup::Thumbup:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
مث اینکه شما اکانت هکی خریدی ... خب راجع به اونا چن تا نکته امنیتی هست که باید بدونی
1) تعداد اکانتات بیشتر از دو سه تا نباشه وگرنه احتمال بن شدن میره بالا
2) رمز اکانتو عوض نکن
3) فقط بار اول برو تو اکانت طرف همه بازی هارو بزن دانلود بیا بیرون از اکانت خودت دنبال کن و دیگه هم تو اکانت اون نرو
4) حتی الامکان به مغازه نده خودت اکانتو بخر و کاراشو انجام بده
:Thumbup::Thumbup:
نه دوست عزیز اکانت هکی نیست :| گیفت کارت 50 دلاری ریختم رو اکانت که خودم ساختم در نظر داشتم درایو کلاب و بتمن هم بخرم خرید درایو کلاب به خاطر نسخه سیزن پس دار رفت واسه وقت دیگه الان هم بتمن میخرم...خواستم مطمئن شم بعد دانلودشون بصورت افلاین قابل اجرا باشن تا بقیه بازی هامو هم دیجیتالی بگیرم.

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
نه دوست عزیز اکانت هکی نیست :| گیفت کارت 50 دلاری ریختم رو اکانت که خودم ساختم در نظر داشتم درایو کلاب و بتمن هم بخرم خرید درایو کلاب به خاطر نسخه سیزن پس دار رفت واسه وقت دیگه الان هم بتمن میخرم...خواستم مطمئن شم بعد دانلودشون بصورت افلاین قابل اجرا باشن تا بقیه بازی هامو هم دیجیتالی بگیرم.

همچین گفتی توسط سونی چک میشه گفتم حتما کار غیر قانونی انجام دادی دیگه:|:D
اون که معلومه مشکلی نداره

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
سلام. من میخوام یه PS4 بخرم. این ریجن ها و تفاوت نسخه ها رو میشه توضیح بدین چی هست و کدوم بهتره؟
هنوزم باید بازی ارجینال تهیه کرد؟ من 50 صفحه آخر رو خوندم ولی چیزی متوجه نشدم. تاپیک های اول هم خیلی قدیمی هستن.
ممنونم از شما.

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام. من میخوام یه PS4 بخرم. این ریجن ها و تفاوت نسخه ها رو میشه توضیح بدین چی هست و کدوم بهتره؟
هنوزم باید بازی ارجینال تهیه کرد؟ من 50 صفحه آخر رو خوندم ولی چیزی متوجه نشدم. تاپیک های اول هم خیلی قدیمی هستن.
ممنونم از شما.

توی همین صفحه نوشتم چطور ندیدیش؟
به هر حال:

ریجن دستگاه هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنه و اصلا ربطی به اجرای بازیها نداره
فقط برای خرید DLC ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه

تنها تفاوت ریجنها اینه که ریجن3 و ریجن2 ژاپن به جای ضربدر، دایره دکمه تاییده
بله باید اورجینال تهیه کنید

• Like
Reactions: MetMet

MetMet

کاربر سایت
May 16, 2011
80
توی همین صفحه نوشتم چطور ندیدیش؟
به هر حال:

تنها تفاوت ریجنها اینه که ریجن3 و ریجن2 ژاپن به جای ضربدر، دایره دکمه تاییده
بله باید اورجینال تهیه کنید
سلام
بله متوجه این کامنت شما شدم ولی چون تفاوت ریجن ها رو نمیدونستم سوال کردم. با بررسی تاپیک قیمت ها متوجه شدم ریجن 3 ارزونتر از ریجن های 1 و 2 هست.
پیشنهاد شما برای خرید چه مدلی هست و ممنون میشم اگر دلیلتون رو بگید. فرق اروپا و چین و ... چیه؟ فرقی میکنه؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام
بله متوجه این کامنت شما شدم ولی چون تفاوت ریجن ها رو نمیدونستم سوال کردم. با بررسی تاپیک قیمت ها متوجه شدم ریجن 3 ارزونتر از ریجن های 1 و 2 هست.
پیشنهاد شما برای خرید چه مدلی هست و ممنون میشم اگر دلیلتون رو بگید. فرق اروپا و چین و ... چیه؟ فرقی میکنه؟

این سوالا رو بهتره توی همون تاپیک بپرسید، من کنسولمو خیلی وقت پیش گرفتم و از اون موقع دیگه اهمیتی به این چیزا ندادم

ولی به هر حال فکر نمیکنم فرقی داشته باشن، کنسول خود من ریجن2 ژاپن هست و تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم
پیشنهاد میکنم جدیدترین مدل رو بگیرید، ریجن و منطقشم فرقی نداره

• Like
Reactions: MetMet

cezar_sari

کاربر سایت
Sep 17, 2011
16
نام
reza
سلام یه سوال داشتم دوربین ps4 به چه درد میخوره ؟
ایا بخریم دوستان پیشنهاد میکنن ؟
یا نخریم بهتره
xbox 360 کینکت دنیای بازی داره و خیلی کار ها میشه کرد
ولی ps4 نداره چرا؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام یه سوال داشتم دوربین ps4 به چه درد میخوره ؟
ایا بخریم دوستان پیشنهاد میکنن ؟
یا نخریم بهتره
xbox 360 کینکت دنیای بازی داره و خیلی کار ها میشه کرد
ولی ps4 نداره چرا؟؟
هیچی
فعلا پیشنهاد نمیشه
متاسفانه پشتیبانیه قابل توجهی ازش نشده و استفاده خاصی نداره که قابل توجه باشه
ولی در اینده وقتی PS VR عرضه میشه ازش استفاده بیشتری میشه مخصوصا در خصوصه track کردن حرکات. البته اگر تصمیم به خریده VR داری.
موفق باشی

• Like
Reactions: cezar_sari

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بازی دیویژن هرساعت چقد حجم کم میکنه حدودا؟نت 3جی جوابگوی بازی هست؟
چون با adsl خونه نمیخوام حجمم الکی بره میخوام نت ایرانسل بزنم بازی کنم.یه راهنمایی بکنید.ممنون
یه سوال دیگه.چندتا مرحله داره دیویژن؟

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
دوستان بازی دیویژن هرساعت چقد حجم کم میکنه حدودا؟نت 3جی جوابگوی بازی هست؟
چون با adsl خونه نمیخوام حجمم الکی بره میخوام نت ایرانسل بزنم بازی کنم.یه راهنمایی بکنید.ممنون
یه سوال دیگه.چندتا مرحله داره دیویژن؟
ساعتی150مگ راحت میخاد
تری جی جواب میده
اصن بنظرم دویژن ارزش خرید نداره
خودم خریدمش.2روز بعد فروختم:|

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
ساعتی150مگ راحت میخاد
تری جی جواب میده
اصن بنظرم دویژن ارزش خرید نداره
خودم خریدمش.2روز بعد فروختم:|
خریدن که نخریدم.مفتی دستم رسیده پیش خرید شده هست بعد روز اول دیدم نت خیلی میخوره گذاشتم کنار برا همین یادم نیست دقیق چقده
یکی جای دیگه گفت 50 مگ که.آخرش نمیدونم چقده

somerhalder

کاربر سایت
Mar 31, 2015
72
خریدن که نخریدم.مفتی دستم رسیده پیش خرید شده هست بعد روز اول دیدم نت خیلی میخوره گذاشتم کنار برا همین یادم نیست دقیق چقده
یکی جای دیگه گفت 50 مگ که.آخرش نمیدونم چقده
مراحلو باید با پلیرای انلاین دیگه بری و گرنه خودتم بکشی نمیتونی مرحله رد کنی
من که خودم تایم زدم تو یک ساعت 144مگ دقیق برد...
حالا اون 50مگ نمیدونم رو چ حسابی گفته شده
فیفا ساعتی 70مگ میخاد...

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر