هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Tenshi

کاربر سایت
Jan 6, 2015
147
دوستان یه سوال:
اگه من یه بازی ریجن 2 نصب داشته باشم بعد uninstall کنم و با اکانت خودم که ریجن 1 هست همون بازیو دانلود و نصب کنم سیوا و تروفیاش نمیپره که؟؟ :D

ممنون:Rose:

تروفی نمیپره ولی سیوات چرا

سوالم درباره تروفیا یه چی دیگه بود اشتب شد :p
اینجوری دو ست تروفی از یه بازی پیدا نمیکنم که؟ :D ینی به عنوان یه بازی تشخیص داده میشه دیگه؟؟

چجوری میتونم از سیوا بکاپ بگیرم؟

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
جااان؟!!!:| مشکلت چیه الان کاش یکم شفاف تر میگفتی :)
مشکلم اینه که سونی به شعور مخاطبش توهین میکنه وقتی بعد از 3 سال و بعد از 1 سال که بازی درست حسابی داره برای PS4 میاد ، صحبت از کنسول جدید و ... میکنه ! این یعنی کسانی که همین یک سال پیش هم PS4 خریدم اصلا اهمیتی ندارن ! و فقط پوله که اهمیت داره برای سونی و ماکروسافت !

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سوالم درباره تروفیا یه چی دیگه بود اشتب شداینجوری دو ست تروفی از یه بازی پیدا نمیکنم که؟ :D ینی به عنوان یه بازی تشخیص داده میشه دیگه؟؟

چجوری میتونم از سیوا بکاپ بگیرم؟
من تا حالا ندیدم کسی دوسِت تروفی از یه بازی داشته باشه:D

سیوات حذف نمیشن فقط نمیتونی ازشون استفاده کنی، چون سیوای هر ریجن جداست

ولی خب به هر حال شاید در آینده به دردت بخوره:

Step 1: Turn on TV and PS4. ...

Step 2: Insert External Drive. ...

Step 3: In the main menu, go to "Settings" ...

Step 4: Click on "Application Saved Data Management" ...

Step 5: Select "Saved Data in System Storage" ...

Step 6: Select "Copy to USB Storage Device" ...

Step 7: Select game to copy. ...

Step 8: Wait until transfer is complete.

اون External Drive همون فلش خودمونه...

مشکلم اینه که سونی به شعور مخاطبش توهین میکنه وقتی بعد از 3 سال و بعد از 1 سال که بازی درست حسابی داره برای PS4 میاد ، صحبت از کنسول جدید و ... میکنه ! این یعنی کسانی که همین یک سال پیش هم PS4 خریدم اصلا اهمیتی ندارن ! و فقط پوله که اهمیت داره برای سونی و ماکروسافت !

خب دوست عزیز قرار نیست که PS4 منهدم بشه که
بشین باهاش بازی کن لذتشو ببر

• Like
Reactions: Tenshi

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433

این قضیه ارتقا سخت افزاری وسط نسل اولین باره که داره پیش میاد تو تاریخ پلی استیشن و اکس باکس... مجبور بودن اینکارو بکنن چون سخت افزار های PC به سرعت دارن پیشرفت میکنن و رزولوشن 4K داره همه گیر میشه که سخت افزار های فعلی جوابگو نبودن... PS4 های فعلی تا آخر نسل ساپورت میشن و بازی براشون میاد ... اگرم کسی گرافیک بهتر بخواد خب میتونه بفروشه پول بذاره روش Neo بخره اما هیچ اجباری نیست . این حرفو در صورتی باید میزدی که سونی کلا ساپورت ps های قبلی رو قطع میکرد ... الان که ما ضرری نکردیم همین گرافیک الانم خیلی خوبه من که مشکلی ندارم Uncharted 4 به اون تمیزی اجرا میشه واسه چی برم کنسول جدید بخرم:D من که تا یه سال دیگه ام تو فکر Neo نیستم;)

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
این قضیه ارتقا سخت افزاری وسط نسل اولین باره که داره پیش میاد تو تاریخ پلی استیشن و اکس باکس... مجبور بودن اینکارو بکنن چون سخت افزار های PC به سرعت دارن پیشرفت میکنن و رزولوشن 4K داره همه گیر میشه که سخت افزار های فعلی جوابگو نبودن... PS4 های فعلی تا آخر نسل ساپورت میشن و بازی براشون میاد ... اگرم کسی گرافیک بهتر بخواد خب میتونه بفروشه پول بذاره روش Neo بخره اما هیچ اجباری نیست . این حرفو در صورتی باید میزدی که سونی کلا ساپورت ps های قبلی رو قطع میکرد ... الان که ما ضرری نکردیم همین گرافیک الانم خیلی خوبه من که مشکلی ندارم Uncharted 4 به اون تمیزی اجرا میشه واسه چی برم کنسول جدید بخرم:D من که تا یه سال دیگه ام تو فکر Neo نیستم;)

نسل های قبل هم همیشه سخت افزار pc جلوتر و به سرعت رو به رشد بوده، اما همچین کاری نکردند، اگه واقعن فکر می کردند وقت پشتیبانی از 4k در گیم رسیده ، می تونستند همون ps4 رو سازگار کنن و روی قیمتش بکشن نه اینکه برای سود خودشون سخت افزار ضعیف و نامناسب بدن که بعدش پشیمون بشن! فقط هم این مسئله نیست، خود من رفتم برای ps4 تلویزیون 1080p خریدم چون حساب کرده بودم که قرار ps4 ام حالا حالاها ساپورت بشه، الآن اگه بخوام نئو رو بخرم مجبورم برای عملکرد بهتر برای TV 4k هزینه کنم، حالا اگه از اول همین نئو می اومد به جای ps4 معمولی حداقل تکلیف مشخص بود و دیگه برای یه TV 1080 خرج اضافه نمی کردم، قطعن افراد مشابه وضعیت من زیاد هستند در دنیا
اما در مورد پشتیبانی باید بگم که شما دلتون رو خوش کردید به یه دونه آنچارتد و حالا در آینده god 4 ؟؟ این چیزی نیست که بیشتر خریداران ps4 انتظار داشتند، انتظار ما چیزی در حد پشتیبانی نسل 7 بود
شما مطمئن باشید نهایت تا یکسال بازی خوب برای این کنسول های معمولی میاد (که ساخت و توسعه شون از قبل نئو بوده) و بقیه بازی ها پشتیبانی خوب نمیشن (مثل وضعیت اواخر نسل 7 و شروع نسل جدید برای ps3/x360)
ناگفته نماند که از اون طرف برای سخت افزار PC هم باید دوباره هزینه ی بیشتری رو انجام داد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: 4058423

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,433
نسل های قبل هم همیشه سخت افزار pc جلوتر و به سرعت رو به رشد بوده، اما همچین کاری نکردند، اگه واقعن فکر می کردند وقت پشتیبانی از 4k در گیم رسیده ، می تونستند همون ps4 رو سازگار کنن و روی قیمتش بکشن نه اینکه برای سود خودشون سخت افزار ضعیف و نامناسب بدن که بعدش پشیمون بشن! فقط هم این مسئله نیست، خود من رفتم برای ps4 تلویزیون 1080p خریدم چون حساب کرده بودم که قرار ps4 ام حالا حالاها ساپورت بشه، الآن اگه بخوام نئو رو بخرم مجبورم برای عملکرد بهتر برای TV 4k هزینه کنم، حالا اگه از اول همین نئو می اومد به جای ps4 معمولی حداقل تکلیف مشخص بود و دیگه برای یه TV 1080 خرج اضافه نمی کردم، قطعن افراد مشابه وضعیت من زیاد هستند در دنیا
اما در مورد پشتیبانی باید بگم که شما دلتون رو خوش کردید به یه دونه آنچارتد و حالا در آینده god 4 ؟؟ این چیزی نیست که بیشتر خریداران ps4 انتظار داشتند، انتظار ما چیزی در حد پشتیبانی نسل 7 بود
شما مطمئن باشید نهایت تا یکسال بازی خوب برای این کنسول های معمولی میاد (که ساخت و توسعه شون از قبل نئو بوده) و بقیه بازی ها پشتیبانی خوب نمیشن (مثل وضعیت اواخر نسل 7 و شروع نسل جدید برای ps3/x360)
ناگفته نماند که از اون طرف برای سخت افزار PC هم باید دوباره هزینه ی بیشتری رو انجام داد

Sent from my iPhone using Tapatalk

همه گیمپلی های 2016 E3 روی همین PS4 اجرا میشدن... Horizon بد بود؟ 45 میلیون آدم همین ps4 رو گرفتن و خیلی هاشون هم حالا حالا ها عوض نمیکنن... حالا بنظرت منطقیه که Developer ها بیشتر وقتشون رو بذازن رو نسخه Neo ؟! مسلما همه بازی های اول نسخه عادیشون ساخته میشه و بعد ارتقا میدن واسه Neo مث همین هورایزون که چن وقت پیش خبرش اومد...

• Like
Reactions: Amir_hosein_ShN

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
سلام چطور یه اکانت ریجن 1 درست کنم ؟ دستگام ریجن 2 هست برای اجرای بازی ریجن 1 اکانت یک میخواد .
ریجن دستگاه هیچ محدودیتی ایجاد نمیکنه و اصلا ربطی به اجرای بازیها نداره
هیچ نیازی هم به ساخت اکانت ریجن1 نیست
فقط برای خرید DLC ریجن اکانت و بازی باید یکی باشه

برای ساخت اکانت ریجن1 موقع ساخت اکانت آمریکا(US) رو انتخاب کن

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
دوستان یک سوال خیلی مهم : واسه بازی های دیجیتالی برای اجرا نیاز هست به نت وصل بود؟ راسته این؟؟؟؟
شما برای نصب اولیه و استفاده از امکاناتی از بازی که نیاز به اینترنت داره باید به نت وصل باشی وگرنه هیچ نیازی نیست دفعه اول که نصب شد تا اخر عمرت به نت وصل نشو بازی کن...:D

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: Paradise Lost

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر