هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود دوستان من قصد خرید ps4 دارم لطفا راهنمایی گنید کدوم ریچن و چه نوعی بخرم و از کجا ؟ و به چه نکاتی توجه کنم ؟ تاپیک جامغ خرید ps رو دیدم ولی خیلی کامل نیست. شنیدم قیمتش هم افت پیدا کرده . کی افت قیمت به ایران میرسه.
ممنون

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,532
درود دوستان من قصد خرید ps4 دارم لطفا راهنمایی گنید کدوم ریچن و چه نوعی بخرم و از کجا ؟ و به چه نکاتی توجه کنم ؟ تاپیک جامغ خرید ps رو دیدم ولی خیلی کامل نیست. شنیدم قیمتش هم افت پیدا کرده . کی افت قیمت به ایران میرسه.
ممنون

ریجن و چه نوعی و از کجا بستگی به خودتون داره ....بهتره مدل CUH-1200 بگیری و ریجن هم فرقی نداره فقط جای دکمه دایره و ضربدر فرق میکنه...من خودم اینترنتی از pt گرفتم.
قیمت باندل و یکماه پلاس 1800 و 1 ترا 1500 از مدلای cuh-1200 کاهش قیمت حداقل تا 1 ماه دیگه تو ایران نداره.

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
سلام خدمت دوستان گل.آقا من اکانتمو پلاس 1 ساله کردم میخواستم بدونم میشه یوزرنیم پسوردمو بدم به دوستم اونم وارد کنه تو کنسولش و پرایمری کنه بعد هردومون باهم آنلاین بزنیم؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام خدمت دوستان گل.آقا من اکانتمو پلاس 1 ساله کردم میخواستم بدونم میشه یوزرنیم پسوردمو بدم به دوستم اونم وارد کنه تو کنسولش و پرایمری کنه بعد هردومون باهم آنلاین بزنیم؟

بله داداس میشه

این کارو به ترتیب انجام بده :
برو توی تنظیمات اکانت خودت، اکانت رو Deactive کن و بعد Sign Out کن
یوزر و پسورد اکانت خودت رو بده دوستت، بعد بهش بگو اکانتت رو روی دستگاهت اکتیو پریماری کنه
اکانت رو Sign Out کن از همون تنظیمات اکانت

به راحتی میتونید بازی کنید باهم، فقط شما برای چک شدن لایسنس اکانت باید به اینترنت متصل باشی:)

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستای عزیز من یه ps4 جدید گرفتم می خواستم ببینم چطوری میشه سیوای بازیامو از ps4 قدیمی انتقال بدم به جدیده؟
برو تو تنظیمات پلی4 قدیمیه،نهمین گزینه نوشته Application Saved Data management اینجا که بری یه گزینه داره نوشته Saved Data in system storage وارد این قسمت بشی یک گزینه داره به اسم Copy to usb Storage Device فقط کافیه یک عدد فلشی هاردی چیزی به کنسول متصل کنی، سیو های بازیهاتو میریزه داخل اون فلشه،بعد هم انتقالش میدی به کنسول جدیده و همین مراحل رو انجام میدی میری توی Application saved data management بعدش گزینه Saved Data on usb storage میزنی و همشون میان بدون مشکل.

درصورتیکه پلی4 قدیمیه رو نداری فقط یجور میشه اوردش فکر کنم،اگر اکانت پلی استیشن پلاس داشته باشی، سیو بازی ها اتوماتیک میره ذخیره میشه توی اکانتت، هر پلی4 جدیدی که بخری فقط کافیه اون اکانتت رو وارد کنی تو پلی4 جدیده، اتوماتیک از تو اینترنت سیو بازیهاتو میاره تو دستگاه جدید.ولی اینترنت خوبی میخوایا.

همینارو میدونستم :d

آخرین ویرایش:

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان میشه سیو یک بازی رو از یه یوزر به یوزر دیگه تو خود دستگاه انتقال داد
مثلا من بازی رو یوزر یک رفتم سیوش دارم الان ظرفیت سه خریدم الان میخوام سیوای یوزر یک انتقال بدم به یوزر سوم که توش بازی هست
چطور میشه؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اپدیت بازی چه ربطی داره به سونی
اپدیت میدن که باز بهتر بشه باگ های بازی رفع بشه
چشماتو بستی یه چیزی گفتی
اول بخون من چی میگم بعد بیا یه چیزی بگو
شب بخیر

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان میشه سیو یک بازی رو از یه یوزر به یوزر دیگه تو خود دستگاه انتقال داد
مثلا من بازی رو یوزر یک رفتم سیوش دارم الان ظرفیت سه خریدم الان میخوام سیوای یوزر یک انتقال بدم به یوزر سوم که توش بازی هست
چطور میشه؟

نمیشه
چون هر یوزری Account ID مشخصی داره!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چطوری تنظیمات رو برای غیر فعال کردن تمدید پلاس انجام بدم؟
باید بری بخشه Services از تویه setting و قسمت psn و auto renewal رو غیر فعال کنی

سلام
وستان من به تازگي g29 گرفتم و مي خوام روي ps4 درايور كلاب رو باهاش بازي كنم ولي هر چي تلاش مي كنم نمي تونم تو بازي ازش استفاده كنم. در حالت عادي به عنوان يك كنترلر توي كنسول(خارج از بازي) كار ميكنه ولي وقتي باهاش ميرم تو بازي ميگه اين كنترلر به اين پروفايل اساين نشده. لطفا راهنمايي كنيد
خوده بازی اپدیت هست ؟
چون ساپورتش بعد از اپدیت اومده بوده

دلمون خوشه که سونی مثلا اسم و رسمی داره
بعضی ها براش سینه سپر میکنن و حاضرن جونشون رو براش بدن
بگذریم

واقعا سونی گند زده با این اپدیتهای دم به دمش
جریان این اپدیتهای بازیها چیه؟
من چند تا اپدیت داشتم که متوقفشون کرده بودم
امشب که تیک اینترنت رو زدم تا یکیشون دانلود بشه دیدم همشون شروع شدن به دانلود
هر کاری هم میکنم متوقف نمیشن و مدام شروع به دانلود میشن
کسی میدونه راه حلش چیه؟
واقعا حیف نون به سونی بدی
خطه اول که اصلا معلوم نیست چی میگی D:
اپدیتهایه دم به دمش به خودش ربطی نداره . اپدیتها توصیه میشه دانلود بشه. عرضه اپدیتها هم ربطی به سونی اصولا نداره مگر اینکه فریمور باشه برایه خوده 4
برای پاز کردنش هم یا پاز بزن روشون یا automatic رو غیر فعال کن هرچند که دستگاه دوباره خودش چک میکنه وقتی به نت وصل میشی دانلودهایه بازیهایی که اخیر انجام دادی

Mehdi1992

کاربر سایت
Oct 13, 2014
6
اقا من اکانتم روی یه ps3 فعاله اما دستگاه رو 2 سال پیش فروختم پارسال با یکی پلاس گرفتم الان اکانتم روی دستگاه ایشون پریمری هستش و تاریخ پلاسم تموم شده اما به ایشون دسترسی ندارم.یه دوستی بهم گفت از طریق یه سایتی هر 6 ماه یه بار میشه دیاکتیو ال کرد اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
اقا من اکانتم روی یه ps3 فعاله اما دستگاه رو 2 سال پیش فروختم پارسال با یکی پلاس گرفتم الان اکانتم روی دستگاه ایشون پریمری هستش و تاریخ پلاسم تموم شده اما به ایشون دسترسی ندارم.یه دوستی بهم گفت از طریق یه سایتی هر 6 ماه یه بار میشه دیاکتیو ال کرد اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

برید به سایت PlayStation (البته این سایت برای اکانت های US هست، اینم برای EU) و Sign in بکنید. بعد به قسمت My Account برید و گزینه Manage your PSN account رو انتخاب کنید. تو این قسمت Devices رو انتخاب بکنید و به قسمت PS3 برید و Deactivate رو بزنید.

Crouz

کاربر سایت
May 13, 2015
3
باید بری بخشه Services از تویه setting و قسمت psn و auto renewal رو غیر فعال کنی

خوده بازی اپدیت هست ؟
چون ساپورتش بعد از اپدیت اومده بوده

خطه اول که اصلا معلوم نیست چی میگی D:
اپدیتهایه دم به دمش به خودش ربطی نداره . اپدیتها توصیه میشه دانلود بشه. عرضه اپدیتها هم ربطی به سونی اصولا نداره مگر اینکه فریمور باشه برایه خوده 4
برای پاز کردنش هم یا پاز بزن روشون یا automatic رو غیر فعال کن هرچند که دستگاه دوباره خودش چک میکنه وقتی به نت وصل میشی دانلودهایه بازیهایی که اخیر انجام دادی
نه نيست
آپديت مي كنم،ممنون از راهنماييت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر