هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
سلام
برای اینکه بتونم تصویر تروفی های دریافت شدم رو بزارم تو امضام باید تو کدوم سایت ثبت نام کنم ؟
playstationtrophies.org یا psnprofiles.com
مشکل اینجاست وقتی میرم تو psnprofiles.com ثبت نام کنم نوشته Enter your PSNID below, this will be your username on PSNProfiles
وقتی تو کادر یه نامی رو میزنم میرم مرحله دوم ثبت نام منتها این پیام رو میده
Change your About Me to this code via
Account Management on your PS4, PS3 or PSVita
We'll use this to prove that you own this account
You should remove this code once you've signed up

پایین این نوشته هم یه یه کلمه 4 حرفی رو نوشته وقتی پایینش لوگین رو میزنم ارور میده :
We can't find the code in your "About Me"
چیکار باید بکنم ؟

باید از تو کنسول بخش profile (همونجایی که عکس پروفایلت هست) بری و روی about me بزنی و اون حروف رو وارد کنی بعد از تو pc بقیه کارا رو بکنی و وقتی اکانتت وصل شد بری و about me رو پاک یا عوض کنی.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
دوستان آخرین مدل پلی 4 چیه؟1216B؟میخوام این مدلشو بگیرم قیمتشم ۱۴۵۰ هست بنظرتون قیمت خوبه یا جای ارزونتری هم سراغ دارید ممنون میشم در جریانم بزارید

خیلی ممنون بابت راهنمایتون:d
در همین راستا یه سوال دیگه هم پیش اومد:/
مانیتور من فقط dvi میخوره و قبلا هم ps3 رو از طریق تبدیل به مانیتور متصل کرده بودم و صدا رو هم مستقیم از طریق فیش به اسپیکر میگرفتم در مورد پلی ۴ با کابل dvi to hdmi میشه تصویر گرفت؟صدا رو چجوری بگیرم؟اصلا شدنیه؟!

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
اقا این قضیه هک ps4 که تو چند تا سایت ایرانی هم اموزشش را گذاشته چیه؟
فعلا هیچ هک کامل Ps4 وجود نداره.
یه سری روش ها هست برای اجرای یک بازی روی چند کنسول (Multiple) ولی در کل اینکه یک عدد بازی رو بریزی روی هارد بدون دیسک بدون اکانت، اجرا کنی، چنین چیزی فعلا نیست.

چطور میشه یه بلندگو 5.1 رو به PS4 وصل کرد . مانیتور من خروجی استریو داره . و بلند گو ها اکثرا ورودی اپتیکال ندارن . راه حلی هست که مشکل نباشه ؟
برخی از مدل های بالای سیستم های خانگی 5.1 کاناله، خودشون Menu دارند، این سیستم ها یک یا چند عدد ورودی کابل HDMI دارند، کابل HDMI رو از Ps4 بزن به سیستم 5.1 کاناله در پورت Hdmi In ، سپس از سیستم سینما خانگی 1عدد کابل HDMI Out (خروجی) بزن به مانیتور.
سیستم 5.1 کاناله به مانیتور متصل میشه، و هم محتویات Ps4 رو پخش میکنه و هم صدای 5.1 دالبی رو به شما میده.
برای مثال سیستم 5.1 کاناله سونی N9200WL علاوه بر اینکه 2 عدد HDMI ورودی میگیره (مثلا هم پلی4 و هم ماه-وار -ه بهش متصل میشه) و چنتا پورت ورودی دیگه، هر موقع خواستی میتونی بین این چنتا، با کنترل سینما خانگی،سویچ می کنی.عین دقیقا همون کاری که با تلویزیون انجام میدی میزنی مثلا پورت 1 رو پخش کن یا مثلا پورت 3 فیش رو نشون بده و...

آیا اسپیکر 5.1 وجود داره که ورودی اپتیکال بخوره . چه مدل هایی اینجورین ؟
اسپیکر های سولو و 2.1 کاناله خیر، ولی تقریبا 90% تمام سینما خانگی های چند کاناله، کابل اوپتیکال (نوری) رو، ساپورت می کنند.هست ولی باید خیلی بگردی، من که چک می کردم قیمت زیر 700-800تومن ندیدم که کابل نوری بخوره.

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون بابت راهنمایتون:d
در همین راستا یه سوال دیگه هم پیش اومد:/
مانیتور من فقط dvi میخوره و قبلا هم ps3 رو از طریق تبدیل به مانیتور متصل کرده بودم و صدا رو هم مستقیم از طریق فیش به اسپیکر میگرفتم در مورد پلی ۴ با کابل dvi to hdmi میشه تصویر گرفت؟صدا رو چجوری بگیرم؟اصلا شدنیه؟!
آره منم شرایط تورو دارم.
ولی چون پلی4 کابل 3فیش یا کابل 5 فیش نمیخوره، مشکل پیش میاد واسه صدا، که البته خداروشکر سونی مشکل رو حل کرده :
در دسته، یک عدد پورت 3.5 میلیمتری صدا (عین موبایل ها) هستش، شما هر اسپیکری هدفونی هدستی هر چی بزنی بهش، میتونی تمام صدای کنسول رو ازش دربیاری، یا اینکه میتونی فقط صدای چت ها رو در بیاری :
a5JLskph-640x504.jpg

پس اینکارو می کنی :
1) تبدیل DVI به HDMI رو به پشت مانیتور متصل کن، کنسول رو با کابل HDMI به مانیتور بزن.
2) در تنظیمات Ps4 برو و از گزینه های خروجی صدا، گزینه "خروج تمام صداها از پورت 3.5 میلی متر دسته" رو فعال کن.یک عدد اسپیکر یا هدفون یا هرچیزی، فیشش رو بزن به دسته ، حله.
مرحله 1»تنظیمات پلی4
http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Blog/2014-07/Raptor%20HS30/Step1.jpg

مرحله 2» ورود به منوی تنظیمات صدا
http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Blog/2014-07/Raptor%20HS30/Step2.jpg

مرحله 3»ورود به منوی تنظیمات خروجی صدا
http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Blog/2014-07/Raptor%20HS30/Step3.jpg

مرحله 4» تنظیم خروجی صدا از سوکت هدفون دسته :
http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Blog/2014-07/Raptor%20HS30/Step4.jpg

مرحله 5» تنظیم خروج تمامی صداها از سوکت 3.5 میلیمتری دسته :
http://www.corsair.com/~/media/Corsair/Blog/2014-07/Raptor%20HS30/Step5.jpg

اگر متوجه نشدی بهت بگم : فیش 3.5 میلی متری، همون فیش قرمز و سفید هست که تبدیلش تو بازار فراوونه،اگر برای اسپیکر ها میخوای که معمولا فیش سفید قرمز میخورن، تبدیل زیر رو تهیه کن و بزن به دسته :
$(KGrHqUOKnQE5JRmd157BObnf8qELQ~~60_35.JPG

خلاصه غم و قصه نداری!

فقط 2 نکته بگم »
1) خود پلی4، یک عدد هدست تو جعبه دستگاهش هست و شما نیاز به خرید هیچگونه اسپیکر یا هدستی نداری!! مگر اینکه خودت بخوای صدای بهتری بشنوی.
عکسش :
PS4-headset-2-640x962.jpg

2) وقتی از فیش 3.5 میلی متری دسته استفاده کنی، اون اسپیکر کوچولوی روی دسته قطع میشه و ازش صدا نمیاد، واسه برخی بازی ها اون اسپیکر کوچولوهه خیلی باحاله مثلا صدای منو ها صدای تغییر اسلحه یا صدای Voice و... البته تو هر بازی متفاوته، از اون اسپیکر کوچولوهه میاد، که البته اگر فیش 3.5 استفاده کنی تمام صدا ها مستقیم از همون هدفون یا اسپیکر میاد دیگه.

3) بعد از متصل کردن هر نوع اسپیکر یا هدفونی به پورت 3.5میلیمتری دسته، براحتی میتونی Volume یا حجم صدا رو بالا پایین کنی،قشنگ با گرفتن دکمه PS یک گزینه ولوم صدا داره.
عکس :
Step8.jpg

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلامسه تا سوال داشتممن زمانی که اولین اولین بازیم رو انداختم تو دستگاه سریع پیام داد اپدیت به بخش دانلود اضافه شد و فکر کنم دانلودش تموم شد.چطور میتونم اپدیت رو جلوش رو بگیرم و دیگه خودکار نباشهمن مانیتورم فول اچ دی هست و بازیم هم فول اچ دی هست ولی تو بازی فول اچ دی نیست.از کجا میتونم بازی رو تمام صفحه کنم چون تو منوی اپشن بازی و بخش دیسپلی همچین چیزی نبودمن کنسول رو وصل کردم به مانیتور پی سی اما صدایی از بلندگو ها نمیاد.چطور میتونم صدا رو فعال کنم چون الان اصلا صدایی ندارم چه خود گیم پد چه بلندگوهای پی سی

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
دوستان كسي راهي براي خودكار دانلود شدن ليست دانلود مون نداره ؟
بيچاره كرد منو ! الان حدود 2 - 3 گيگ از من رو خودكار دانلود كرده اصلاً خبر هم نميده كه داره دانلود مي كنه اعصاب براي من نذاشته

هر كاري هم كه بخوايد بگيد دانلود خودكار و ... رو بردار انجام دادم از اين ها نيست

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
دوستان كسي راهي براي خودكار دانلود شدن ليست دانلود مون نداره ؟
بيچاره كرد منو ! الان حدود 2 - 3 گيگ از من رو خودكار دانلود كرده اصلاً خبر هم نميده كه داره دانلود مي كنه اعصاب براي من نذاشته

هر كاري هم كه بخوايد بگيد دانلود خودكار و ... رو بردار انجام دادم از اين ها نيست

سلام...
Settings/System/Automatic Download همه تیک ها باید برداشته بشه....
در هنگام اجرای یک بازی اگر آپدیت نشده باشه باز آپدیت شروع به دانلود میکنه که میتونید Puse کنید...

- - -ویرایش - - -

سلامسه تا سوال داشتممن زمانی که اولین اولین بازیم رو انداختم تو دستگاه سریع پیام داد اپدیت به بخش دانلود اضافه شد و فکر کنم دانلودش تموم شد.چطور میتونم اپدیت رو جلوش رو بگیرم و دیگه خودکار نباشهمن مانیتورم فول اچ دی هست و بازیم هم فول اچ دی هست ولی تو بازی فول اچ دی نیست.از کجا میتونم بازی رو تمام صفحه کنم چون تو منوی اپشن بازی و بخش دیسپلی همچین چیزی نبودمن کنسول رو وصل کردم به مانیتور پی سی اما صدایی از بلندگو ها نمیاد.چطور میتونم صدا رو فعال کنم چون الان اصلا صدایی ندارم چه خود گیم پد چه بلندگوهای پی سی
سلام...
برای غیر فعال کردن اتوماتیک دانلود به این قسمت برید: Settings/System/Automatic Download گزینه ها رو غیره فعال کنید
برای فول اسکرین کردن به این قسمت بروید : Setting/Sound And Screen/Display Area Settings
مشکل صدا هم اگر گیم پد صدا نداره باید بگم فقط در بعضی از بازیها صدا شنیده میشه از گیم پد
در مورد مانیتور هم باید بگید مدل مانیتور چیه...

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام...
برای غیر فعال کردن اتوماتیک دانلود به این قسمت برید: Settings/System/Automatic Download گزینه ها رو غیره فعال کنید
برای فول اسکرین کردن به این قسمت بروید : Setting/Sound And Screen/Display Area Settings
مشکل صدا هم اگر گیم پد صدا نداره باید بگم فقط در بعضی از بازیها صدا شنیده میشه از گیم پد
در مورد مانیتور هم باید بگید مدل مانیتور چیه...

ممنون داداش بابت راهنمایی
مدل مانیتورم اینه : samsung s23A360H Plus

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
ممنون داداش بابت راهنمایی
مدل مانیتورم اینه : samsung s23A360H Plus

مانیتور شما با توجه به اینکه پورت اچ دی نداره نمیتونه صدا رو منتقل کنه.چون پورت دی وی آی فقط تصویر انتقال میده و قابلیت انتقال صدا نداره...

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
دوستان ریجن 1 gta کد 500 دلاری نداره ؟ :((
داخل قابش یه نقشه هست با یه دفترچه سیاه رنگ که راهنمای کلیدهای بازیه ؟
خب این یعنی چی ؟ مگه نباید محتوای بازی برای همه یکی باشه پس اینا چرا کد ندارن ؟ )x

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
دوستان بعد از این آپدیت جدیده دیگه از PSX نمیتونم استفاده کنم ، شمام اینطورید؟؟ اینترنت هم میخوام share کنم با کنسول نمیشه ، ip پیدا میکنه ولی اینترنت اکسس نمیده

tranceyou

کاربر سایت
Nov 11, 2010
210
یه سوال فنی ، بازی هایی که به صورت دانلودی هستن اگه ما بخواییم مثلا بازی SOMA رو داشته باشیم
از کسی دیگه که اونو دانلود کرده میشه گرفت؟ یا جایی برد که برامون بریزه؟ البته بدون سیستم شیرینگ

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
دوستان بعد از این آپدیت جدیده دیگه از PSX نمیتونم استفاده کنم ، شمام اینطورید؟؟ اینترنت هم میخوام share کنم با کنسول نمیشه ، ip پیدا میکنه ولی اینترنت اکسس نمیده
منظورت همون Psx Download Helper هست؟ خیر هیچ مشکلی بنده نداشتم.
دقت کنید بعد از آپدیت 3.0، من اومدم بازی Destiny که آپدیت 18.5 گیگابایتی داشت و 5 پارت بود رو دانلود کردم و از طریق Psx Download Helper انداختم روی کنسول.
طریقه کارم هم این بود »
اول کنسول رو با کابل زدم به کامپیوتر.در تنظیمات Ps4 همون پرا. کسی رو که نرم افزار Psx در کامپیوتر بهم داده بود، زدم.متصل شد.یکمی از دانلود رو شروع کردم.پارت ها رو بهم داد.
نکته :
دقت کنید 2مدل فایل دانلود خواهید کرد » یکیش پارت های دانلود خود بازی هست دومیش یک دانلود کم حجم فایل DP هستش که معمولا 5 تا 20 مگابایته.

ps4_destiny_update.jpg

این ها فایل های دانلودی من هستن
فقط کافیه پوشه ی این فایل رو به برنامه Download Helper نشون بدی، دیگه حله.

یه سوال فنی ، بازی هایی که به صورت دانلودی هستن اگه ما بخواییم مثلا بازی SOMA رو داشته باشیم
از کسی دیگه که اونو دانلود کرده میشه گرفت؟ یا جایی برد که برامون بریزه؟ البته بدون سیستم شیرینگ
فقط بازی هایی که رایگان هستند رو، بله میشه.
ولی نکته داره »
باید طرف از طریق برنامه Psx Download Helper بیاد فایل بازی رو دانلود کنه، شما هم بری توی پلی4 و اون بازی رو به لیست دانلودت اضافه کنی، سپس میشه بازی های حجیم رو بدون اینترنتی بریزی روی کنسول.

ولی 1) اینکه بتونی بازی های پولی رو بدون شیرینگ و بدون اکانت براحتی کپی کنی روی کنسول و بازی کنی، بهیچوجه نمیشه.
2) اینکه بتونی فایل ها رو همینجوری بریزی روی USB بدی به کنسول نصب کنه هم نمیشه.

این 2تا نکته مال زمانیه که کنسول هک بشه.وقتی شد، اون موقع میشه هر بازی پولی مفتی رو با هارد و یو اس بی بریزی به کنسول و نصب کنی و حالشو ببری!

jack87

کاربر سایت
Nov 10, 2012
108
نام
POURIA
سلام
دوستان من یه اکانت psn دارم و الان یه اکانت دیگه ساختم . بعد که میخوام وارد بشم میگه ps4 اجازه ورود این id رو نمیده! و در واقعا فقط با psn اصلیم فقط میتونم وارد بشم و دیگه هیچ اکانت دیگه ای رو قبول نمیکنه!

میشه راهنمایی کنید که چکار کنم؟
ممنون

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
سلام
دوستان من یه اکانت psn دارم و الان یه اکانت دیگه ساختم . بعد که میخوام وارد بشم میگه ps4 اجازه ورود این id رو نمیده! و در واقعا فقط با psn اصلیم فقط میتونم وارد بشم و دیگه هیچ اکانت دیگه ای رو قبول نمیکنه!

میشه راهنمایی کنید که چکار کنم؟
ممنون

با یه نت دیگه تست کن.مثلا 3جی رایتل

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
464
نام
علی
دوستان چندتا سوال داشتم
اول اینکه واسه آنلاین بازی کردن داخل سی دی های بازی کد وجود داره ؟ یعنی میشه با بازی دست دوم هم مولتی زد؟
حجم مصرفی اینترنت برا مولتی بازی کردن تو یکساعت حدودا چقدره؟
الان پی اس ان پلاس یکماهه قیمتش چقدره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر