هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Arya1380

کاربر سایت
Apr 30, 2014
108
نام
Arya
سلام دوستان،یه سؤال داشتم،من خیلی وقت بود که از بازی و گیم دور بودم و حدود ۲ ماه پی اس فورمو روشن نکردم حالا یه سوال،ایا قراره نسخه ی جدیدی از ps4 بباد بیرون؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من یه فلش usb3 سلیکون پاور دارم اما میزنم به کنسول میگه نمیتونه قابل استفاده باشه با اینکه fat32 فرمت کردم

گزینه های در دسترس فرمت اینایی هست که داخل تصویر میبینین
یه فلش usb2 دارم و fat32 کردم مشکلی ندارم.سر این اینطوریه دیگه

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
سلام دوستان،یه سؤال داشتم،من خیلی وقت بود که از بازی و گیم دور بودم و حدود ۲ ماه پی اس فورمو روشن نکردم حالا یه سوال،ایا قراره نسخه ی جدیدی از ps4 بباد بیرون؟؟؟ممنون میشم جواب بدین
سلام آره دادا قراه نسخه با هارد 1 ترابایت بیاد در ضمن اون قسمت شفاف کنسول که برا هارد بود هم دیگه شفاف نیست و کدر عین بقیه بدنه کنسول هست

1TB-PS4.jpg

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
دوستان یه سوال دارم لطفا جواب بدین من هدست gold گرفتم الان باید بزنم شارژ ؟؟
چن ساعت ؟؟
از دوشاخ گوشیم استفاده کنم ؟؟
تنظیمات خاصی تو کنسول داره ؟؟
دسته رو برای بار اول باید چن ساعت بذارم شارژ؟؟

لطفا جواب بدین

آخرین ویرایش:

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
دوست عزیز اطلاعات غلط ندیدن ب مردم کجا کد میدن؟؟؟

بله با حدود ۱۰۰ تومن میتونی چندتا بازی بخری و تموم کردی دوباره با کسر مبلغی بفروشی
دقیقا اکانت بهت میدن ی یوز و پس ورد شما واردش میشی و بازی هاشو دانلود میکنی و ادامه داستان

lممنون از جوابتون دوستان.اما من هنوز کاملا متوجه نشدم.یعنی شما یا 100هزارتومان میتونی چندتا بازی بگیری و تا هرموقع که بخوای داشته باشی؟خب فرقش با بازی که به صورت دیسک میگیری چیه؟بعد من شنیدم که نیاز به دانلود هم نداره یعنی بهم گفتن که یه مبلغی میگیرن فایل دیتا رو روی فلش یا هارد بهم میدن؟!!!

reza redboy

کاربر سایت
May 4, 2012
18
اقا این مدیا پلیر که نصب کردم هیچ فرمتی رواجرا نمیکنه،اینو مینویسه cannot play the media !حتی mp3 های داخل فلشم رو اصلا نشون نمیده که بخواد اجرا کنه.چرا اینجوریه؟
برای پلی کردن فیلمی که تو فلشه باید به اینترنت متصل باشه مگه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من یه فلش usb3 سلیکون پاور دارم اما میزنم به کنسول میگه نمیتونه قابل استفاده باشه با اینکه fat32 فرمت کردم

گزینه های در دسترس فرمت اینایی هست که داخل تصویر میبینین
یه فلش usb2 دارم و fat32 کردم مشکلی ندارم.سر این اینطوریه دیگه
FAT32 نباید مشکلی باشه تو خوندش

دوستان یه سوال دارم لطفا جواب بدین من هدست gold گرفتم الان باید بزنم شارژ ؟؟
چن ساعت ؟؟
از دوشاخ گوشیم استفاده کنم ؟؟
تنظیمات خاصی تو کنسول داره ؟؟
دسته رو برای بار اول باید چن ساعت بذارم شارژ؟؟

لطفا جواب بدین
یه برنامه ماله headset هست که دانلودش اختیاری هست البته
مهم نیست. تا شارج بشه جفتشون کافی هست.

اقا این مدیا پلیر که نصب کردم هیچ فرمتی رواجرا نمیکنه،اینو مینویسه cannot play the media !حتی mp3 های داخل فلشم رو اصلا نشون نمیده که بخواد اجرا کنه.چرا اینجوریه؟
برای پلی کردن فیلمی که تو فلشه باید به اینترنت متصل باشه مگه؟
فرمتهایی که پشتیبانی میکنه رو صفحه قبل نوشتم.

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
بهتره بگی بازی رو دیجتالی بخرن که بشه شر کرد ایجوری پول یک بازی رو میدی ولی دو نفر استفاده میکنن

چجوری؟
یعنی کنسولشونو باید ببرن خارج اونجا بگن دیجیتالی بریزه؟
تازه، هم ما بلد نیستیم که بازی رو دیجیتالی روی هر اکانت بریزیم، و هم اینکه داخل اصفهان اینترنت نامحدود وجود نداره (برای فیبر نوری مثل ما) که بتونیم دانلود کنیم. (البته اگه شما راهی میدونستی که بشه لطفا بگو.)
ممنون

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

یکی از دوستان میخواد PS4 بخره یکم راهنمایی میکنید که ریجن آمریکا یا اروپا یا ژاپن؟ بعد چه سالی باشه بهتره و مدل دقیق؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر