هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان گل :bighug:
بنده یه ps4 دارم، همسایه مون هم داره.
تازگیا همسایمون میخواد بره خارج، و گفته میخواد اونجا چند تا بازی اصل بخره.
حالا سوالای من اینه:
۱-اگه اونا بازی رو بخرن و به منم بدن، میتونم روی کنسول نصب کنم و بهشون پس بدم؟
۲-اگه نمیشه، به نظرتون چیکار کنم که هر دومون نسخه ارجینال بازی رو داشته باشیم، اما با پول یه بازی؟
ممنون میشم جواب بدید.:x
بهتره بگی بازی رو دیجتالی بخرن که بشه شر کرد ایجوری پول یک بازی رو میدی ولی دو نفر استفاده میکنن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من با اکانت psn وصل شدم.ایکون مربوط به مدیا پلیر هم اومد.الان وقی روش کلیک میکنم که دانلود شه وارد صفحه ابی میشه و همینطور میمونه.تنها کاری که میشه کرد اینکه با دایره بیای بیرون.چطوری دانلودش کنم؟
بزار تو همون حالت باشه . داره به استور وصل میشه
وضعه نتت چه طور هست ؟؟؟

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,345
با سلام
یه بار میخواست آپدیت دانلود کنم(قبلا 10 گیگ گرفته بودم و آپدیت جدید 50 مگ بود)
بعد از یه مدت سرعتم صفر شد و دانلود آپدیت از اول شروع شد .
یعنی همیشه اگر سرعتت صفر بشه آپدیت رو از اول دانلود میکنه؟(اینکه خیلی بده)

reza redboy

کاربر سایت
May 4, 2012
18
اقا به هر بدبختی بود مدیا پلیر رو نصب کردم.ولی فرمت mkv رو اجرا نمیکنه!چرا؟
راستی دوستان کنسول من ریجن 2 ژاپن هست با توجه به کد روی جعبش.سوال برام پیش اومده که مگه ژاپن ریجن 2 هم داره؟

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,716
مصرف برق و سبک تر بودنش حالا خیلی تفاوت خاصی رو ایجاد نمیکنه . ولی کاور رو هارد یکم زیبایی کنسول رو میگیره ! اگه بتونن کیفیت همون کاور قبلی رو بهتر کنن خیلی خوب میشه :)

---------------------------------------------------------------

دوستان من بخوام هارد کنسول رو عوض کنم باید چه هاردی بذارم ؟
این هارد 500 گیگ انصافا کمه و میخوام ببرمش رو 1 ترابایت . میخواستم بدونم هارد مناسب چی هست که کنسول عین قبل قشنگ کار کنه و مشکلی پیدا نکنه ؟
در ضمن هارد کنسول باز کردنش راحته که بتونم خودم این کارو کنم ؟
باید هارد 2.5" یا مدل لپتاپی بخری
من خودم 1 ترابایت segate hybrid و خریدم ( تو آنالیز DF بهترین سرعت و داشت با توجه به حجمش تو اکثر بازی های دیجیتالی)
ultra-mobile-sshd-500gb-front-400x400.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام
یه بار میخواست آپدیت دانلود کنم(قبلا 10 گیگ گرفته بودم و آپدیت جدید 50 مگ بود)
بعد از یه مدت سرعتم صفر شد و دانلود آپدیت از اول شروع شد .
یعنی همیشه اگر سرعتت صفر بشه آپدیت رو از اول دانلود میکنه؟(اینکه خیلی بده)
اینطور نیست ×_× اگر قطع بشه pause میشه بعد میشه resume کرد
از PSX استفاده کن اگر مشکلت حل نمیشه
بد نیست واسه امتحان DNS هات تغییر بدی

اقا به هر بدبختی بود مدیا پلیر رو نصب کردم.ولی فرمت mkv رو اجرا نمیکنه!چرا؟
راستی دوستان کنسول من ریجن 2 ژاپن هست با توجه به کد روی جعبش.سوال برام پیش اومده که مگه ژاپن ریجن 2 هم داره؟
فرمتهایی که ساپورت میکنه :
MKV
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
AVI
Visual: MPEG4 ASP, H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: MP3, AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
MP4
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2
Audio: AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
MPEG-2 TS
Visual: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level4.2, MPEG2 Visual
Audio: MP2(MPEG2 Audio Layer 2), AAC LC, AC-3(Dolby Digital)
AVCHD: (.m2ts, .mts)
Photo
JPEG (based on DCF 2.0/Exif 2.21)
BMP
PNG
Music
MP3
AAC (M4A)
دوستان یه اکانت فقط رو یک کنسول پرایمری میشه.
و میتونه تو یک کنسول دیگه sign in بشه.
اینایی که گفتم درسته؟؟
بله .

LAMBERT

کاربر سایت
Apr 26, 2009
511
نام
آریو
دوستان من چند وقته که مسیج ها و اینوایت ها رو به زور میاره بعدشم فرند هارو خیلی کند و بعد از چند دقیقه لود میکنه.
مشکل از چیه؟ از نت؟

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
دوستان یه سوالی راجب مدیا پلیر PS4 داشتم می خواستم بدونم چطور میشه باهاش فیلم دید ؟؟؟
چون من فلش رو وصل کردم ولی هیچکدوم ار فیلم ها رو نیاورد

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
دوستان این هدست های gold چند مدله ؟ یه مدلش رو یه جا میفروخت 420 ، میگفت آخرین مدلشه ... نظرتون چیه ؟

ورژن یک و دو داره که تفاوت به خصوصی ندارن با هم،قیمت معقول برای ورژن یک حدود 320 و برای ورژن 2 حدود 350 هستش.............

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
دوستان یه سوالی راجب مدیا پلیر PS4 داشتم می خواستم بدونم چطور میشه باهاش فیلم دید ؟؟؟
چون من فلش رو وصل کردم ولی هیچکدوم ار فیلم ها رو نیاورد
سلام اول چک کن که فرمتی که میریزی رو ساپورت کنه چند پست بالاتر ارمان گذاشته بعد هم حتما باید تو فولدر بریزی که نمایش بده اگه تو رووت فلش بریزی نمایش نمیده

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
در کل نمیدونم چقدر قسمت Fifa Ultimate Team برات مهمه ولی اگه خیلی مهم هم باشه بازم به نظرم ارزش این همه پول اضافه دادن رو نداره!
یعنی اگر واقعا چنین چیزی به بازی اضافه کردن و قیمت بازی رو دو برابر بیشتر کردن باید در فیفا رو گل گرفت
با این اوصاف حتی یه ریال هم نباید پول اضافی بابت چنین قابلیتهایی داد
فکر میکنم اینجور اضافات برخی بازیها فقط برای سر کیسه کردن یه عده پولدار هست که براشون این قیمتها مهم نیست وگرنه اضافه کردن یکی دو قابلیت و دو برابر شدن قیمت بای اصلا با عقل سالم جور در نمیاد

البته چنین مواردی در بازیهای دیگر هم دیده میشه
مثلا در GTA هم دیده شده که به بازیکن در ابتدای بازی پول اضافی داده میشه و کلی باید بابت اون پول بده که اینم با عقل جور در نمیاد
البته شاید برای قشر سرمایه دار این موارد مهم نباشه
به هر حال فکر میکنم خریدن بازیها در حالت عادی منطقی ترین کار هست و دادن پول اضافی بابت چنین اضافاتی اشتباه محضه

شما فقط به استور که ساختی دسترسی داری و اگه رجین اکانت یک باشه فقط به استور رجین 1 دسترسی پیدا میکنی و طبیعتا هر بازی یا برنامه ای بخرید یا دانلود کنید بدون مشکل براتون کار میکنه!
حالا اگه یه اکانت رجین 2 هم داشتین و خواستین از بازی های اکانت رجین یک استفاده کنید باید پرایمری کنید که توی سایت آموزشش هست!
در واقع وقتی که وارد سایت استور امریکا میشیم یعنی اکانتی که داخل اون هستیم ریجن یک هست دیگه؟
و اینکه اگر بخواهیم بازیهای این ریجن رو روی اکانتهای دیگر داشته باشیم باید اکانت اصلی رو پرایمری کنیم درسته؟

دوستان یه سوال
اگر هارد کنسول رو عوض کنیم و بخواهیم یه ترا بندازیم روش میتونیم از هارد کنسول در جای دیگه استفاده کنیم؟مثلا لپتاب یا همین کامپیوترهای معمولی یا اینکه هارد کنسول فقط مختص کنسول هست؟
یا اینکه مثلا میشه هارد یه کنسول رو به کنسول دیگه منتقل کرد؟
در این دو مورد راهنمایی میکنید
با تشکر

Last edited by a moderator:

DANTE14

کاربر سایت
Sep 10, 2012
42
سلام دوستان.
واقعا ببخشید که سوال مبتدیانه میپرسم اما واقعا نیاز دارم به دونستن
من تصمیم داشتم که سیستمم رو ارتقاع بدم برای بازی اما باصحبت هایی که شنیدم دیدم خریدps4خیلی به صرفه تره.به من گفتن که میشه بازی هارو حدود60الی 70تومن به ضورت دیجیتالی خرید .یعنی گفتن یه اکانت بهت میدن ودیتای بازی رو که میتونی به صورت دایمی بازی رو روی هارد داشته باشی/
من واقعا اطلاعاتم کمه میشه تو این مورد کامل منو راهنمایی کنین.الان واقعا موندم که یهpcبگیرم یاps4/خیلی ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر