هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
عجیبه به اینترنت وصل هستم ولی قفل میاره!
حتما باید تو اون اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنم؟
نمیشه رو یه اکانت دیگه بازی کرد؟
و اینم بگم الان طوری شده که هرکی اکانتو روی دستگاهش پرایمری میکنه عکس قفل میره!
یکی باید پرایمری کنه رو اکانت خودش بازی کنه نفر دیگه تو همون اکانت بازی کنه به اینترنت هم وصل باشه

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام
من از وقتی که ps4 خریدم با شیر کردن اکانت ژاپن پلاس رو استفاده میکنم
اما از دیروز وقتی با اکانت اصلی میخوام وارد بخش مولتی پلیر بازی شم ارور میده و میگه شما به پلاس نیاز دارید ؟
درصورتی که هم اکانت ژاپن پلاس داره و هم اکتیو شده روی کنسول
لطفا کمک کنید

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
10 ساعت هم به خودت هم به کنسول فشار میاری .... اینطوری باز نکن جدا :d البته این یه توصیه دوستانسا ×_× هر جور راحتی
سروصدا کنسولی بسته به زمان بازی و دمای محیط هست ( چون میزنه دوره تند فن به این صورت کار میکنه و بسته به شرایط میتونه قویتر کار کنه )
از نظر cooling مشکلی نداره ...
کلا کیفیت خوب هست.

مطمئنم هيچ كسي تجربه منو نداره :|
كنسول رو گذاشتم توي يه محوطه بسته و گرم ! رفتم سراغ يه كاري و مشغول شدم و نتونستم ديگه بهش سر بزنم اما كاملا" صداش از داخل ان كشوي زير تلويزيون مي اومد

دقيقا" صداي جارو برقي و سشوار ميداد و فوق العاده محيط داخل كشو و خود PS4 داغ شده بود
به حدي داغ بود كه ميشد از باد خروجي ايش براي گرم كردن يه محيط و اتاق استفاده كرد

خدارو شكر چيزيش نشده و نميشد اما هشدار ميدم كه زياد به بنده خدا فشار نياريد :|:d

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
عجیبه به اینترنت وصل هستم ولی قفل میاره!
حتما باید تو اون اکانتی که بازی خریداری شده بازی کنم؟
نمیشه رو یه اکانت دیگه بازی کرد؟
و اینم بگم الان طوری شده که هرکی اکانتو روی دستگاهش پرایمری میکنه عکس قفل میره!

ببين رفيق دوست شما بايد اكانت شما لاگين كنه و بعدش پرايمري كنه و بره روي اكانت خودش بازي كنه شما هم براي چك كردن لايسنس ها بايد حتما آنلاين باشيد

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
كنسول رو گذاشتم توي يه محوطه بسته و گرم ! رفتم سراغ يه كاري و مشغول شدم و نتونستم ديگه بهش سر بزنم اما كاملا" صداش از داخل ان كشوي زير تلويزيون مي اومد

دقيقا" صداي جارو برقي و سشوار ميداد و فوق العاده محيط داخل كشو و خود PS4 داغ شده بود
به حدي داغ بود كه ميشد از باد خروجي ايش براي گرم كردن يه محيط و اتاق استفاده كرد

خدارو شكر چيزيش نشده و نميشد اما هشدار ميدم كه زياد به بنده خدا فشار نياريد :|:d

من بد متوجه شدم یا شما کنسولو رو گذاشتین داخل کشو و ازش اتفاده می کنین؟؟؟! :d

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz

یه مدت که PS4 روشن باشه با اون هیچ کاری نکنی خودش میره رو استند بای...یا همون Rese Mod

چطور مال تو روشن مونده بوده ؟؟ :-/

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اگر قرار باشه به سمته Overheat پیش بره چراغ قرمز میده و خاموش میکنه. چراغ قرمز لزوما نشونه خرابی هم نیست. یه مدت کنسول ولش میکنی تا cool down بشه بعد روشن میشی ... ولی خب در کل واسه کنسول اینا ( Pc بحثش جداست ) بیش از حد روشن موندن یا اینطوری فشار اوردن بهش زیاد خوب نیست D: چیزیش نمیشه ولی اگر در دراز مدت هی تکرار بشه خب احتماله اینکه صدمه وارد بشه میتونه وجود داشته باشه.

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
سلام دوستان بنده با اکانت ریجن 2 infamous first light رو دانلود کردم و بعد اکانت رو پرایمری کردم و بعد با اکانت اصلیم بازی کردم اما پلاس اکانت فرعی (ریجن 2) به اتمام رسیده و منم تازه برای اکانت اصلیم پلاس گرفتم اما وقتی با اکانت اصلیم لوگ این میشم بازی رو قفل کرده و نمیذاره وارد بشم؟
باید حتما اون اکانتی که بازی رو دانلود کردم پلاس داشته یا میشه پلاس اکانت اصلیم رو پرایمری کنم؟
اخه تازه پلاس شش ماهه گرفتم...

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
سلام دوستان بنده با اکانت ریجن 2 infamous first light رو دانلود کردم و بعد اکانت رو پرایمری کردم و بعد با اکانت اصلیم بازی کردم اما پلاس اکانت فرعی (ریجن 2) به اتمام رسیده و منم تازه برای اکانت اصلیم پلاس گرفتم اما وقتی با اکانت اصلیم لوگ این میشم بازی رو قفل کرده و نمیذاره وارد بشم؟
باید حتما اون اکانتی که بازی رو دانلود کردم پلاس داشته یا میشه پلاس اکانت اصلیم رو پرایمری کنم؟
اخه تازه پلاس شش ماهه گرفتم...
خب شما اکانت اصلی رو پرایمری کن و اگه این بازی تو استور اکانت اصلیت هست تو لایبرری اضافش کن

AbysswalkerA

کاربر سایت
May 31, 2014
109
نام
Mahdi
خب شما اکانت اصلی رو پرایمری کن و اگه این بازی تو استور اکانت اصلیت هست تو لایبرری اضافش کن

دو تا اکانت ریجنشون 2 هستش و I:FL هم واسه هر دوش هست...اکانت فرعی که باهاش بازی رو دانلود کردم و هم اکانت اصلی رو پرایمری کردم ...
رفتم تو لایبرری اکانت اصلی بود ولی قفل بود باز(اضافش نکردم)
باید چطوری تو لایبرری ادش کنم؟

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
من بد متوجه شدم یا شما کنسولو رو گذاشتین داخل کشو و ازش اتفاده می کنین؟؟؟! :d

خير :|
بچه مچه كوچيك بود اون دور و برها گفتم بذارمش در دسترس ميره سراغش گذاشتمش تو كشو به اميد اينكه يه دقيقه ديگه برگردم كارم نيم ساعت طول كشيد :|

فکر کنم متاسفانه شما بد متوجه نشدی!!:d:d
خير دوستمون جريان رو كامل نميدونست

یه مدت که PS4 روشن باشه با اون هیچ کاری نکنی خودش میره رو استند بای...یا همون Rese Mod

چطور مال تو روشن مونده بوده ؟؟ :-/

خير دسته ميره روي استند باي ( تازه اون هم اگر براش تعيين كرده باشي )كنسول هم تعيين نكني براش هيچ كاري نمي كنه تازه اگر تو بازي هم باشه كه ديگه فكر نكنم توي REST MODE هم بره

اگر قرار باشه به سمته Overheat پیش بره چراغ قرمز میده و خاموش میکنه. چراغ قرمز لزوما نشونه خرابی هم نیست. یه مدت کنسول ولش میکنی تا cool down بشه بعد روشن میشی ... ولی خب در کل واسه کنسول اینا ( Pc بحثش جداست ) بیش از حد روشن موندن یا اینطوری فشار اوردن بهش زیاد خوب نیست D: چیزیش نمیشه ولی اگر در دراز مدت هی تکرار بشه خب احتماله اینکه صدمه وارد بشه میتونه وجود داشته باشه.

نه باو اون چراغ قرمز رو كه ميدونم از همين هم مي ترسيدم كه برم سراغش در حد چراغ قرمز داغ شده باشه كه خدارو شكر نشده و بود و همونموقع خاموشش كردم :|
ديگه هم قول ميدم از اين كارها نكنم :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر