هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
بچه ها من نمی فهمم این هدست چرا اینطوری شارژ می شه.
وقتی کنسولو برای شارژ هدست، توی حالت StandBy می برم ، هدست و از طریق USB شارژ می کنم ، شارژ می شه تا وقتی که چراغ روی هدفون خاموش میشه.(معمولا بایستی توی این حالت شارژ کامل شده باشه)
خب، حالا که کنسولو روشن می کنم (هنوز هدست با کابل وصله) هدست، نمایشگر باطریش تو کنسول داره پر و خالی میشه(یعنی شارژ کامل نشده)
این یعنی چی الان؟(چه جوری شارژ کاملش کنم؟)
شما با شارژر گوشی بزن به شارژ به کنسول وصلش نکن.شارژری که خروچی برقش 5 ولت باشه...من اینجوری شارژ میکنم...:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خدمت دوستان
میخواستم بدونم ای بازی های پلاس(مجانی) رو میشه تو حالت آفلاین هم بازی کرد
با تشکر
مشکلی نداره تا زمانی که شما user اول این اکانت هستی و primary شده

تغیراتی در پرایمری اکانت ها بوحود نیومده تو این یکی دو روزه؟

پس چرا اکانت پلاسم شیر نمیشه؟
2 نفر از بچه ها دیروز هم این مشکل رو داشتن
اما نه همه . من خودم شخصا این مشکل رو ندارم
ممکنه مشکل از طرفه خودشون باشه
یه کاری که میشه کرد اینکه از طریقه وب اون اکانت رو de-active کنی و امتحان کنی ببینی از کنسول active میشه یا نه . اگر مشکل از طرفه خوده سونی باشه احتمالا حل میشه.

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
مشکلی نداره تا زمانی که شما user اول این اکانت هستی و primary شده

2 نفر از بچه ها دیروز هم این مشکل رو داشتن
اما نه همه . من خودم شخصا این مشکل رو ندارم
ممکنه مشکل از طرفه خودشون باشه
یه کاری که میشه کرد اینکه از طریقه وب اون اکانت رو de-active کنی و امتحان کنی ببینی از کنسول active میشه یا نه . اگر مشکل از طرفه خوده سونی باشه احتمالا حل میشه.
کدوم اکانت رو ؟
اکانت پلاس رو یا اکانت اصلی رو؟
--------------------------------------------
اینفیمس (پلاس ) رو نمیتونم تو حالت افلاین بازی کنم …
قفل شده بازی ولی به psn وصل میشم ردیف میشه

mjavadkh

کاربر سایت
Nov 11, 2012
176
نام
محمدجواد
بچه ها من نمی فهمم این هدست چرا اینطوری شارژ می شه.
وقتی کنسولو برای شارژ هدست، توی حالت StandBy می برم ، هدست و از طریق USB شارژ می کنم ، شارژ می شه تا وقتی که چراغ روی هدفون خاموش میشه.(معمولا بایستی توی این حالت شارژ کامل شده باشه)
خب، حالا که کنسولو روشن می کنم (هنوز هدست با کابل وصله) هدست، نمایشگر باطریش تو کنسول داره پر و خالی میشه(یعنی شارژ کامل نشده)
این یعنی چی الان؟(چه جوری شارژ کاملش کنم؟)
ممکن هم هست باطری هدفون از حالت کالیبره بودنش خارج شده باشه یعنی دقیق تشخیص نده کی کاملا پره شما یه بار استفاده کن که خاموش شه بعد کامل شارژ کن که اگه مشکل این باشه حل شه.

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,489
نام
Farhad
بچها من بازی فز ک رایگان شد بود دانش کرد بودم الان ک میرم توش اجرا نمیش علامت قفل روشه میگ تاریخش تموم شد یعنی دیگ من نمیتونم بازیش کنم پلاس منم ک ب روش رایگان میگیرم ربطی دار ب ای موضوع؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کدوم اکانت رو ؟
اکانت پلاس رو یا اکانت اصلی رو؟
--------------------------------------------
اینفیمس (پلاس ) رو نمیتونم تو حالت افلاین بازی کنم …
قفل شده بازی ولی به psn وصل میشم ردیف میشه
هر اکانتی که میخوای محتویاتش رو به اشتراک بزاری منظورم بود

restore license بزن. به هر حال license رو چک میکنه بعد قابل بازی هست. چک کردن license هم باید انلاین باشی.

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان من ميخوام ps4 بگيرم اما هزينه بازى هاش واقعا کمر شکنه. شنيدم امکان تعويض بازى ها وجود داره. حالا چند تا سوال دارم خواهشا هر کى اطلاع داره جواب رو برام pm کنه تا تبليغى چيزى هم نشه. تو تهران فروشگاهى هست که بازى ها رو خيلى راحت تعويض کنه؟ شرايطش چيه؟ بعد اگه بازى اى داشته باشيم که کلا از رده خارج بشه (مثلا زمانى که fifa 16 اومده بخوايم fifa 15 رو با يه بازى ديگه عوض کنيم) امکان تعويضش وجود داره؟ هزينه فعال کردن ديجيتالى بازى بيشتر ميشه يا خريد نسخه فيزيکى اون؟ بعد خود کنسول کيفيت ساختش از نظر cooling و سر وصدا چطوره؟ ميشه مثلا 10 ساعت بدون وقفه بازى کرد؟ درايور کنسول تو استفاده زياد روى ديسک خش نميندازه؟

MaDMaN92

کاربر سایت
Nov 1, 2014
127
نام
Amir
دوستان من ميخوام ps4 بگيرم اما هزينه بازى هاش واقعا کمر شکنه. شنيدم امکان تعويض بازى ها وجود داره. حالا چند تا سوال دارم خواهشا هر کى اطلاع داره جواب رو برام pm کنه تا تبليغى چيزى هم نشه. تو تهران فروشگاهى هست که بازى ها رو خيلى راحت تعويض کنه؟ شرايطش چيه؟ بعد اگه بازى اى داشته باشيم که کلا از رده خارج بشه (مثلا زمانى که fifa 16 اومده بخوايم fifa 15 رو با يه بازى ديگه عوض کنيم) امکان تعويضش وجود داره؟ هزينه فعال کردن ديجيتالى بازى بيشتر ميشه يا خريد نسخه فيزيکى اون؟ بعد خود کنسول کيفيت ساختش از نظر cooling و سر وصدا چطوره؟ ميشه مثلا 10 ساعت بدون وقفه بازى کرد؟ درايور کنسول تو استفاده زياد روى ديسک خش نميندازه؟
امکان تعویض هستش میری توپخونه برات تعویض میکنن بسته به شرایط بازی و زمان انتشارش واست تعویض میکنه بازی رو فیزیکی بگیری بهتره چون دیجیتالی هم باید پول بازی رو بدی هم هزینه دانلودش رو و این که بعد هم نمیتونی از شرش راحت شی کنسول هم کیفیت ساختش عالی خیلی جم و جوره بر عکس xbox 1 که خیلی گندس و آداپتور خارجی هم داره این خیلی کوچیک و راحته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
10 ساعت هم به خودت هم به کنسول فشار میاری .... اینطوری باز نکن جدا :d البته این یه توصیه دوستانسا ×_× هر جور راحتی
سروصدا کنسولی بسته به زمان بازی و دمای محیط هست ( چون میزنه دوره تند فن به این صورت کار میکنه و بسته به شرایط میتونه قویتر کار کنه )
از نظر cooling مشکلی نداره ...
کلا کیفیت خوب هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر