هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
سلام.دوستان بازی مترو رو گرفتم اولش که میزارم یه صفحه میاد تقسیم شده به 2 قسمت سمت چپ زده metro 2033 redux سمت راست زده metro last light redux معنیش چیه چرا 2 تا هستش یهنی 2 تا بازی هستش؟ممنون.

بله دوبازی هست دوتا مترو که روی نسل قبل اومده بازسازی شده برا ps4

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
سلام دوستان،من ٢ روزه كنسولمو گرفتم ، سفيد،باندل دستيني ، با كد CUH-1116A
امروز صبح كه روشنش كردم صدا نداشت ، نه تو محيط xmb و نه تو بازي.
دستگارو روشن خاموش كردم درست شد،بعد آپديت ٢.٠٢ رو دان كردم و دستگاه رو آپديت كردم.
راستش من منتظر شده بودم سري جديد بياد و بگيرم تا مشكلاي سري اول رو نداشته باشه،حالا كه اينطوري شد حالم گرفته شد...!
خلاصه رفتم تو اينترنت سرچ كردم ، هركسي يه چيزي گفته بود، يكي گفته بود باگه و با آپديت حل ميشه، يكي ديگه گفت به كابل HDMI ربط داره، بعضيا ميگفتن سخت افزاريه و به سوني مراجعه ميخواستن بكنن...در كل وسواسي شدم ببينم چيه داستان.
خواستم ببينم كسي همچين مشگلي پيدا نكرده؟ يا از دوستان كسي ميدونه داستان چيه؟
پيشاپيش مرسي از راهنماييتون.

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
کسی فرمون driving force gt رو روی ps4 با بازی تست کرده ؟
میشه ازش استفاده کرد تو drive club یا gt7 :d

یکسری حسگر حرکتی هست که تقریبا نسل جدید هستن و به جای فرمون ها استفاده میشن حالا من خودم تست نکردم اما یک مطلب هست لینکش رو براتون پیام خصوصی کردم .

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
یکسری حسگر حرکتی هست که تقریبا نسل جدید هستن و به جای فرمون ها استفاده میشن حالا من خودم تست نکردم اما یک مطلب هست لینکش رو براتون پیام خصوصی کردم .
مرسی از راهنمایی ولی قصد من خرید driving force هست میخوام ببینم با نسل جدید سازگار هست یا نه ؟!

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
مرسی از راهنمایی ولی قصد من خرید driving force هست میخوام ببینم با نسل جدید سازگار هست یا نه ؟!

در کل Ps4 جوری طراحی شده که با هر چیزی سازگار هستش من به احتمال 80% بنظرم سازگار هستش . Driving Force هم تا آنجا که یادمه مدل مخصوص Ps داره یک مدل هم دیدم مخصوص Ps4 هستش رنگ قسمت هایی از فرمونش هم آبی هست پس با این حساب 100% سازگار هستش :d

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
در کل Ps4 جوری طراحی شده که با هر چیزی سازگار هستش من به احتمال 80% بنظرم سازگار هستش . Driving Force هم تا آنجا که یادمه مدل مخصوص Ps داره یک مدل هم دیدم مخصوص Ps4 هستش رنگ قسمت هایی از فرمونش هم آبی هست پس با این حساب 100% سازگار هستش :d
آبی ؟!! :d
عکسی یا لینک داری ؟
منظور من این مدل هست
https://images-na.ssl-images-amazon...ronics/detail-page/B0015HYPOO_feature0_lg.jpg

او مدل ابی رو دیدم مدل ex هست قدیمی تره
http://www.gamoover.net/files/image/Tutos/ffb/tuto_pic1.jpg

پس با این حساب gt که جدید تره 100% حله ؟

آخرین ویرایش:

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
آبی ؟!! :d
عکسی یا لینک داری ؟
منظور من این مدل هست
https://images-na.ssl-images-amazon...ronics/detail-page/B0015HYPOO_feature0_lg.jpg
یک سرچ تو گوگل بزنید همه عکس ها میاد.
آره فکر کنم همین مدل بود دورش یک قسمت هاییش آبی بود به سبب اینکه مخصوص Ps4 هستش .
این هم که روش آرم Gran Turismo هست و GranTurismo هم که انحصاری Ps هستش و جدیدترین نسخش هم برای Ps4 هست پس در نتیجه این فرمون با Ps4 سازگار هست و میتونید استفاده بکنید ازش .

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
سلام دوستان،من ٢ روزه كنسولمو گرفتم ، سفيد،باندل دستيني ، با كد CUH-1116A
امروز صبح كه روشنش كردم صدا نداشت ، نه تو محيط xmb و نه تو بازي.
دستگارو روشن خاموش كردم درست شد،بعد آپديت ٢.٠٢ رو دان كردم و دستگاه رو آپديت كردم.
راستش من منتظر شده بودم سري جديد بياد و بگيرم تا مشكلاي سري اول رو نداشته باشه،حالا كه اينطوري شد حالم گرفته شد...!
خلاصه رفتم تو اينترنت سرچ كردم ، هركسي يه چيزي گفته بود، يكي گفته بود باگه و با آپديت حل ميشه، يكي ديگه گفت به كابل HDMI ربط داره، بعضيا ميگفتن سخت افزاريه و به سوني مراجعه ميخواستن بكنن...در كل وسواسي شدم ببينم چيه داستان.
خواستم ببينم كسي همچين مشگلي پيدا نكرده؟ يا از دوستان كسي ميدونه داستان چيه؟
پيشاپيش مرسي از راهنماييتون.

دوست عزیز مشکل از کنسول نیست مال من هم همینطوریه

یا مشکل از کابل hdmi یا tv شماست

برو امتحان کن
resolution
کنسولتو رو 720p قرار بده صدا میاد بعد دوباره 1080 کن درست میشه ( اگه اینطوریه مشکل از کنسول نیست ) برو به setting بعد sound and screen بعد video output setting یه امتحانی کن

این مشکل هر ده بار یک بار که کنسولتو روشن میکنی میوفته
زیاد نگران نباش

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
یک سرچ تو گوگل بزنید همه عکس ها میاد.
آره فکر کنم همین مدل بود دورش یک قسمت هاییش آبی بود به سبب اینکه مخصوص Ps4 هستش .
این هم که روش آرم Gran Turismo هست و GranTurismo هم که انحصاری Ps هستش و جدیدترین نسخش هم برای Ps4 هست پس در نتیجه این فرمون با Ps4 سازگار هست و میتونید استفاده بکنید ازش .
تو پست قبلي عكس گذاشتم مدلى كه شما گفتى ex هست كه ظاهرا قديمى
تره ولى gt جديد تره پس با اين حساب مشكلى پيش نمياد

emad01

کاربر سایت
Aug 13, 2007
180
نام
عماد
دوست عزیز مشکل از کنسول نیست مال من هم همینطوریه

یا مشکل از کابل hdmi یا tv شماست

برو امتحان کن
resolution
کنسولتو رو 720p قرار بده صدا میاد بعد دوباره 1080 کن درست میشه ( اگه اینطوریه مشکل از کنسول نیست ) برو به setting بعد sound and screen بعد video output setting یه امتحانی کن

این مشکل هر ده بار یک بار که کنسولتو روشن میکنی میوفته
زیاد نگران نباش
دوست من متوجه نشدم چيكار كنم...ميشه دقيق توضيح بدي ٢باره؟

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
تو پست قبلي عكس گذاشتم مدلى كه شما گفتى ex هست كه ظاهرا قديمى
تره ولى gt جديد تره پس با اين حساب مشكلى پيش نمياد

بله در کل این یکی از ویژگی های Ps4 هست و برتری اون بر Xone رو ثابت میکنه اکثر لوازم جانبی رو Support میکنه و علاقه مندان میتونن به راحتی استفاده کنن و لذت ببرن .

ps4best

کاربر سایت
Oct 28, 2014
485
دوست من متوجه نشدم چيكار كنم...ميشه دقيق توضيح بدي ٢باره؟

همونطور که گفتن این مشکل جدی نیست و مشکل از کنسول نیست

هر وقت اینطور شد دو راه داری

اولین راه خاموش روشن کردن کنسوله چون وقتگیره انجام نده

روشی که من میگم اینه

اول به setting کنسول خودت برو

بعد برو به قسمت sound an screen

بعد داخل قسمت sound an screen یه قسمت داره به نام gvideo output settin که مربوط به تغییر [h=3]رزولوشن یا وضوح تصویری کنسول شماست که اگه تلویزیون شما led باشه به طور پیش فرض روی 1080 یا automatic است روی اون کلیک کن[/h]
و اونو به 720 تغییر بده تا صدا بیاد(کیفیت پایین میاد) بعد دوباره اونو به 1080 برگردون تا هم صدا داشته باشی هم کیفیت بالا

این روش که من میگم خیلی سرعتر از خاموش روشن کردن کنسوله

ولی پیشنهاد میکنم کابل hdmi خودتو عوض کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر