هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
سلام
1-دوستان این مدل مشخص هست تولید چه سالی هست؟
2- ریجن چند هست؟
111111.jpg
خواهشا زود جواب بدید:d

ریجن رو از کارتن ببین ولی تاریخ تولید رو هیچکس دقیق نمیدونه !! هر کسی روشی رو میگه ! ولی همین عکس کوچه چپ پایین که نیوفتاده تو عکس مثلا نوشته 3d یعنی سه ماهه چهارم سال 2013 بعبارتی 3 مربوط به سال و A B C D هر کدوم مربوط به چهار ماهه اول تا چهارم هست .
انشالله که درست گفته باشم

arsenalmom

کاربر سایت
Nov 14, 2009
1,357
نام
محمدرضا
دوستان آپدیت برای کنسول ریجن 3 (CUH-1006A) Hong Kong / Singapore / Malaysia (Southeast Asia) از کجا میتونم دانلود کنم چون با خود کنسول خیلی طول میکشه؟

s.amin.m.g

کاربر سایت
Jun 27, 2014
274
پس اکانتت رو فقط خودت استفاده میکنی درسته ؟

یعنی در همه حالت باید انلاین باشی مگرنه قفل میاد جلوی بازیات ؟

اکانت primary هست ؟

میتونی یک بار از طریقه وب وصل شی account manager کلا همه device ها رو de-active کنی و بعد دوباره اکانت رو اکتیو کن و restore license بزن.
1- بله خودم فقط استفاده میکنم
2- بله
3- خیر
4- میشه یکم توضیح بدی منظورت چیه اکتیو کنم

- - -ویرایش - - -

دوستان آپدیت برای کنسول ریجن 3 (CUH-1006A) Hong Kong / Singapore / Malaysia (Southeast Asia) از کجا میتونم دانلود کنم چون با خود کنسول خیلی طول میکشه؟
http://forum.bazicenter.com/thread83437/

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان من نت 512 مخابرات دارم که سرعتم 60 70 کیلوبیته واسه دانلود. به نظر شما با توجه به این حجم آپدیت ها و چیزای جانبی کافیه ؟!
اگه بخوام با خود کنسول دانلود کنم زیاد روشن بمونه ( مثلاً یکی دو شب ) مشکلی براش پیش نمیاد ؟!

Mampiero

کاربر سایت
Jan 20, 2011
58
نام
محمد
سلام دوستان یه سوال دارم .

توو دستگاهی که تازه گرفتم یه بازی توو حافظه هست که last of us هست .41 گیگه فک کنم.اما وقتی میخوام ÷لی کنم میگه باید سی دی رو وارد کنم. جریانش چیه؟؟ یعنی باید بازی رو بخرم ؟؟ اگه باید بخرم ÷س چرا دیگه 41 گیگم رو گرفته ؟

شرمنده که وارد نیستم .

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189

توو دستگاهی که تازه گرفتم یه بازی توو حافظه هست که last of us هست .41 گیگه فک کنم.اما وقتی میخوام ÷لی کنم میگه باید سی دی رو وارد کنم. جریانش چیه؟؟ یعنی باید بازی رو بخرم ؟؟ اگه باید بخرم ÷س چرا دیگه 41 گیگم رو گرفته ؟

شرمنده که وارد نیستم .

به احتمال زیاد باید یه اکانت تو PSN بسازی و با دستگاه به PSN کانکت بشی تا بازی اجرا بشه .

اینم لینک برای ساختن اکانت

javad772

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37

شرمنده که وارد نیستم .

داداش اون بازیو فروشنده واسه تست تو کنسولت گذاشته و شما برای بازی کردن حتما باید خود بازیو تهیه کنی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من نت 512 مخابرات دارم که سرعتم 60 70 کیلوبیته واسه دانلود. به نظر شما با توجه به این حجم آپدیت ها و چیزای جانبی کافیه ؟!
اگه بخوام با خود کنسول دانلود کنم زیاد روشن بمونه ( مثلاً یکی دو شب ) مشکلی براش پیش نمیاد ؟!
مشکلی پیش نمیاد
از Pc هم میتونی دانلود کنی
http://forum.bazicenter.com/thread91578/

1- بله خودم فقط استفاده میکنم
2- بله
3- خیر
4- میشه یکم توضیح بدی منظورت چیه اکتیو کنم

- - -ویرایش - - -

http://forum.bazicenter.com/thread83437/

خب primary کن ببین حل میشه یا نه !!!!!

zzeerroo

کاربر سایت
May 11, 2012
39
دوستان یک redeem code دارم توی اکانت uk کار نمیکنه ولی توی us کار میکنه کد بازی GTA V هست بازی هم ریجن ALL هست !!! چی کار کنم راهی نیست !؟

- - -ویرایش - - -

راهی نیست بشه کشور اکانت PSN رو تغییر داد ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میخوام PS4 بگیرم , کدوم ریجن باشه بهتره؟
فرقی ندارن
3. japan دکمه تایید دایره هست.

دوستان یک redeem code دارم توی اکانت uk کار نمیکنه ولی توی us کار میکنه کد بازی GTA V هست بازی هم ریجن ALL هست !!! چی کار کنم راهی نیست !؟

- - -ویرایش - - -

راهی نیست بشه کشور اکانت PSN رو تغییر داد ؟؟؟
region all همون US هست.
نه نمیشه .

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان بازی مترو رو گرفتم اولش که میزارم یه صفحه میاد تقسیم شده به 2 قسمت سمت چپ زده metro 2033 redux سمت راست زده metro last light redux معنیش چیه چرا 2 تا هستش یهنی 2 تا بازی هستش؟ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر