هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

i-safe

کاربر سایت
Aug 11, 2013
390
نام
Omid
سلام
اقا شما میگید از فروشنده مهلت تست بگیرید
این مهلت تست واسه چه مشکل سخت افزاری هست که میگید شاید رخ بده
مگه ورژن سه ماهه 2014 اخر مشکلات کنسول رو رفع نکرده ؟
اخه من مانیتور با پورت hdmi ندارم واسه تست کنسول و میخوام همین روزا هم یه ps4 بخرم
کلا همه چیز رو چک کن
مثلا هدفونش رو کابل هارو ببین دسته ایراد نداره
چرا درست کرده ولی امکان خراب بودن باز هم هست
روی تلویزیون خونتون تست کن

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان پینگم رو گرفتم 249 بود رو سرور لندن.سرعت اینترنت هم 512 مخابرات .با این اوضاع میشه انلاین زد؟یا نمیشه؟:d
خیلی وضعش خرابه

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
این بازیاش چه جوریه باید هر دفعه نزدیک 200 تومن برای بازی بدیم.یا اگه کارکرده بگیریم یه وقت کسی ازمون اون بازیو نخره یا تعویض نکنه چی.ممنون

beard

کاربر سایت
Aug 16, 2013
24
سلام به همه دوستاران کنسول دوست داشتنی سونی
آیا ممکنه قیمت ps4 کمتر از اینهام شه یا الان برای خرید زمان مناسبیه؟
در صورت امکان زودتر راهنمایی کنید تکلیفم روشن بشه
با تشکر.........

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام به همه دوستاران کنسول دوست داشتنی سونی
در صورت امکان زودتر راهنمایی کنید تکلیفم روشن بشه
با تشکر.........
به نظرم الان زمان خوبیه.
ایران؟ کاهش قیمت؟

این بازیاش چه جوریه باید هر دفعه نزدیک 200 تومن برای بازی بدیم.یا اگه کارکرده بگیریم یه وقت کسی ازمون اون بازیو نخره یا تعویض نکنه چی.ممنون
نه، شما یه دفعه یه پولی رو میدید بازی دسته دوم میگبرید بعدبا مغازه ها یا بازی سنتری ها یا هرکی که دوست دارید عوض می‌کنید.

Last edited by a moderator:

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
برا من CUH-100A هستش میشه ژاپن ؟ اخه ژاپن نوشته 1000A
نمیدونم احتمالا همینطوره، دوستان دیگه اگه میدونن بگن

- - -ویرایش - - -

در صورت امکان زودتر راهنمایی کنید تکلیفم روشن بشه.
بستگی به پارامترهای مختلف داره! مثلا اگه مذاکرات مثبت باشه و دلـ*ار کاهش قیمت داشته باشه! احتمالا تا دو ماه دیگه بدلیل کاهش تعداد خریداران هم کمی قیمت کم بشه، با این وجود خودم دیگه نتونستم صبر کنم و در همین قیمت خریدم ولی اگه ارزونتر خریدن واستون خیلی مهمه اوج کاهش قیمت مهر و آبان هست بعدش هم که بازی های جدید قراره بیاد احتمالا یه سری گیمر رو دست به جیب میکنه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
نمیدونم احتمالا همینطوره، دوستان دیگه اگه میدونن بگن

- - -ویرایش - - -

بستگی به پارامترهای مختلف داره! مثلا اگه مذاکرات مثبت باشه و دلـ*ار کاهش قیمت داشته باشه! احتمالا تا دو ماه دیگه بدلیل کاهش تعداد خریداران هم کمی قیمت کم بشه، با این وجود خودم دیگه نتونستم صبر کنم و در همین قیمت خریدم ولی اگه ارزونتر خریدن واستون خیلی مهمه اوج کاهش قیمت مهر و آبان هست بعدش هم که بازی های جدید قراره بیاد احتمالا یه سری گیمر رو دست به جیب میکنه
من بعید میدونم! اگه PS 500 دلار باشه قیمت کنسول ۱۵۰۰ هست در صورتی که خیلی جاها ۱.۷۰۰ تا ۱.۸۰۰ میدن! احتمالش کم هست بیاد پایین.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
من بعید میدونم! اگه PS 500 دلار باشه قیمت کنسول ۱۵۰۰ هست در صورتی که خیلی جاها ۱.۷۰۰ تا ۱.۸۰۰ میدن! احتمالش کم هست بیاد پایین.
قیمت میانگین الان 1400 هست.3 روز دیگه هم که اول مهر هست.حداقل میشه مطمعن شد که قیمت دیگه بالا نمیره.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
قیمت میانگین الان 1400 هست.3 روز دیگه هم که اول مهر هست.حداقل میشه مطمعن شد که قیمت دیگه بالا نمیره.
زیاد هم مطمعن نباشین چون اینجا هیچی حساب کتاب نداره !
یک عدد ریجن ۱ ساخت july خریداری شد ۱۴۵۰۰۰۰ !

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
قیمت جهانی (که به مصرف کننده نهایی میدن) 399دلاره با دلار 3200 میشه 1280 (بدون مالیات) ، تو ایران نه مالیات داره نه تعرفه واردات فقط هزینه قاچاق کردنش هست :d
با این شرایط باید نهایتش 1350 باشه (نظر شخصی) ، خودم 1420 خریدم ولی احتمال میدم به این عدد برسه بشرطی که کسی بتونه صبر کنه ما که نتونستیم در واقع این 5% اختلاف قیمت دیگه ارزش صبر کردن نداشت

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
سوني براي عنده فروشا كنسول رو 380 دلار ميده.. در ضمن قيمت اصلي 400 دلاره... يعني 1,200 تا چند روز آينده بايد شاهد كاهش قيمت از سوي سوني هم باشيم كه شما تا آخر امسال ميتونيد با قيمت كمتر از 1,200 كنسول رو بخريد

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سوني براي عنده فروشا كنسول رو 380 دلار ميده.. در ضمن قيمت اصلي 400 دلاره... يعني 1,200 تا چند روز آينده بايد شاهد كاهش قيمت از سوي سوني هم باشيم كه شما تا آخر امسال ميتونيد با قيمت كمتر از 1,200 كنسول رو بخريد
خوب اینکه بدتر شد. درحال حاضرم داریم ۵۰۰ تومن گرون تر میدیم.
به هر‌ حال عقاید متفاوته. من میگم نمیشه شما میگی میشه. تا نبینیم معلوم نی.

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
سلام
کد انلاین مراحل اضافیه ی یک بازی (اساینز کرید) مثلا اگر بازی ریجن دو باشه کد انلاینش رو میشه روی ریجن یک استفاده کرد؟!
میدونم خود بازی ربطی به ریجن نداره اما کدش رو میترسم وارد کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر