هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Kian007

کاربر سایت
نام
---->کیان<----
با سلام من هر موقع سعی میکنم نمی تونم به psn وصل بشم چیکار کنم ? راستی با اینترنت 256 مخابرات میشه fifa 15 انلاین زد ؟
تغییر dns و تست در ساعات مختلف
باید پینگت رو چک کنی.

amirsoleyman

کاربر سایت
تغییر dns و تست در ساعات مختلف
باید پینگت رو چک کنی.

dns رو هم عوض کردم نشد پینگم 150 هستش (البته با عوض کردن دی ان اس 100 تا از پینگم پایین اومد با سرور لندن ) چکار کننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننم ؟؟

آخرین ویرایش:

Kian007

کاربر سایت
نام
---->کیان<----
من می خوام ps4 بخرم چه نکاتی هس که باید بهش توجه کنم ؟
ریجنش هرچی باشه تفاوتی نداره، مهلت تست بگیر و با یه بازی خیلی سنگین تستش کن، ۲۰۱۳ هم نباشه.
مهم ترین نکته هم اینکه:
لذت ببر!

karbar20

کاربر سایت
نام
محمد
مثلاً fifa 15 خوبه ؟
دوست عزیز فیفا 15 هنوز نیامده

شما به سال ساخت 2014 و سه ماه دوم دقت کنید.

مهلت تست بگیرید .

سریال کارتون با سریال کنسول یکی باشد.

به همین ها دقت کنید کافیست.

evilwhitin

کاربر سایت
سلام.دوستان چند تا سوال داشتم لطف میکنین اگه جواب بدین.1.موقع خرید کنسول فقط پول خوده دستگاه هست که میگیرن یا بازم برای چیزایه دیگه هم پولی میگیرن مثلا گارانتی یا اپدیت یا هر چیزه دیگه؟2.اینکه تو فروش بازیهای کارکرده بعضیا زدن کد بازی استفاده نشده یعنی چی این کد چیه برای چی هست؟3.برای بازیهاش اجاره کنم یا بخرم کارکرده بعدش بفروشم یه چیزی روش بزارم یه کارکرده دیگه بخرم یا کارکرده بخرم یه چیزی بدم با مغازه دارا بازی عوش کنم به نظرتون کدومش بهتره بصرفه تره؟4.کجایه دستگاه یا کارتن نوشته 3 ماه دوم یا سوم 2014 به چه شکلی نوشته شده؟ببخشید زیاد شد شرمنده.ممنون.

karbar20

کاربر سایت
نام
محمد
سلام.دوستان چند تا سوال داشتم لطف میکنین اگه جواب بدین.1.موقع خرید کنسول فقط پول خوده دستگاه هست که میگیرن یا بازم برای چیزایه دیگه هم پولی میگیرن مثلا گارانتی یا اپدیت یا هر چیزه دیگه؟2.اینکه تو فروش بازیهای کارکرده بعضیا زدن کد بازی استفاده نشده یعنی چی این کد چیه برای چی هست؟3.برای بازیهاش اجاره کنم یا بخرم کارکرده بعدش بفروشم یه چیزی روش بزارم یه کارکرده دیگه بخرم یا کارکرده بخرم یه چیزی بدم با مغازه دارا بازی عوش کنم به نظرتون کدومش بهتره بصرفه تره؟4.کجایه دستگاه یا کارتن نوشته 3 ماه دوم یا سوم 2014 به چه شکلی نوشته شده؟ببخشید زیاد شد شرمنده.ممنون.

1- نباید پول اضافه بگیرند و فقط باید مبلغی که اولش می گویند به شما تحویل می دهند ولی متاسفانه اینجا ایرانه احتمالش هست

2 - کد برای باز کردن مراحل کوتاه یا اضافه شدن اسلخه یا لباس و متفرقه هست.

3 - بستگی به خودتان دارد.

4 - پشت دستگاه تاریخ تولید را زده است.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
نام
Ǝـــحـــســـان
اقا این دستگاه چرا هی مینویسه The network connection has been lost ؟ :-/
بعضی موقع ها هم ارور NW-31229-7 میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر