هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
عاقا این مشکل please wait استور چجوری حل میشه؟
خیر سرم میخواستم اینفیمس فرست لایت پیشخرید کنم:|:|

- - -ویرایش - - -

عاقا این مشکل please wait استور چجوری حل میشه؟
خیر سرم میخواستم اینفیمس فرست لایت پیشخرید کنم:|:|
PLease Wait راه حله دقیقی نداره
1. میتونی DNS های مختلف امتحان کنی
2. ساعات مختلف
3. یه مقدار بزار بمونه توی please wait لول.

با سلام
از دوستان چند تا سوال دارم
من امروز دستگاه رو خریدم . دستگاه رو به آخرین ورژن آپدیت کنم که مشکلی پیش نمیاد ؟ الان ورژنش اگه اشتباه نکنم 1.6 هست
سوال بعدی اینکه دستگاه با وای فای به مودم وصل نمیشه ! در واقع 2 بار شد و الان دیگه وصل نمیشه ! اشکال از دستگاه هست یا چی ؟ توی خود دستگاه قدرت سیگنال رو 54% نشون میده ! کمه ؟
سوال آخرم اینکه ریجن دستگاه 2 هست اما انشاا.. اگه به نت وصل بشه میخوام که اکانت ریجن 1 بسازم ( آیا امکان اش هست اصلا از طریق PC اکانت psn ساخت ؟ ) میشه در آینده یه ریجن 2 هم اکانت داشته باشم ؟َ

ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام عزیز
اخرین فریموره عرضه شده 1.76 هست هزیز .
54% کمه . از wifi دور هست احیانا ؟ توصیه میشه در این صورت یا 4 رو به wifi نزدیک کن یا بالعکس یا از کابله لن استفاده کن .
بله از طریقه pc میتونی بسازی و از 4 لاگین کنی . بله هیچ مشکلی نیست میتونید اکانتهای دیگه هم بسازید .

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
سلام دوستان من یک چند مدت از خرید ps4 پشیمون شدم چون فقط داره خاک می خوره قیمت بازها هم نجومی هست در این شرایط استفاده از pc بهتر هست

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
سلام دوستان من یک چند مدت از خرید ps4 پشیمون شدم چون فقط داره خاک می خوره قیمت بازها هم نجومی هست در این شرایط استفاده از pc بهتر هست

اخه چرا ! ^…~

چرا بازیاتو عوض نمیکنی؟

گیم شیرینگ هم که دیگه جای خود داره ( البته تا اپدیت جدید سونی صبر کنی بهتره)

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد

الان فقط تو شهر من که از نظر این چیزا زیاد فعال نیست میشه از چند جا هفته ای 15 تومن بازی کرایه کرد.
واقعا زیاده؟!!!

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
الان فقط تو شهر من که از نظر این چیزا زیاد فعال نیست میشه از چند جا هفته ای 15 تومن بازی کرایه کرد.
واقعا زیاده؟!!!
دوست عزیز جای شما قیمت خوبه من رفتم مغازه مغازه دار گفت بازی اساسینم رو با کالاف عوض می کنه به این شرط که 50 هزار تومن بدم خوب این باجه

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
دوست عزیز جای شما قیمت خوبه من رفتم مغازه مغازه دار گفت بازی اساسینم رو با کالاف عوض می کنه به این شرط که 50 هزار تومن بدم خوب این باجه
اشتباه شما همینجاست که میری پیش مغازه دار

مغزه دار به فکر رضایت شما و خدا نیست که به فکر جیب خودشه -____-

شما کاری که باید بکنی اینه که بری قسمت بازار سنتر کلی بازی با قیمت خوب ریخته و تعویض هم اینجا بهترین جاست

ir.king

کاربر سایت
Dec 10, 2013
71
نام
Alireza
اشتباه شما همینجاست که میری پیش مغازه دار

مغزه دار به فکر رضایت شما و خدا نیست که به فکر جیب خودشه -____-

شما کاری که باید بکنی اینه که بری قسمت بازار سنتر کلی بازی با قیمت خوب ریخته و تعویض هم اینجا بهترین جاست

خدا رو شکر قم مغازه دار ها منصفن!
The last of us رو با sniper در حد ده تومن سر میزنن

Sent from my HUAWEI G610-U20 using Tapatalk

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
دوستان.قبلا هم گفتم شرمنده که باز میگم.
یه راهنمایی میخوام.
الان پول خرید یک ps4 رو دارم . ولی یک مانیتور دارم که hdmi ساپرت نمیکنه و ورودی DVI داره.تصویر رو hd میده ولی نمیتونم ازش صدا بگیرم چون مثل نسل قبل "3 فیش" نداره.منظورم رو که میدونین.
به نظرتون ps4 رو بخرم و صدا رو فقط از دسته بگیرم؟یا صبر کنم تا مانیتوری بخرم که صدا رو هم از اسپیکر بگیرم باهاش؟
خیلی مردد هستم.
ارزو داشتم یکی یک راه بی دردسر معرفی کنه که با همین مانیتور هم کارم راه بیفته.چون کیفیتش عالیه خدایی.
من رو ال سی دی 50 اینچ بازی میکنم ولی هدفون وصل میکنم! اصلا اینکه صدای بازیت رو فقط خودت بشنوی خیلــی بهتره! من همش با خودم میگم چرا نسل قبل اینمارو نمیکردم!
حالا باز خود دانی.

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
دوستان.قبلا هم گفتم شرمنده که باز میگم.
یه راهنمایی میخوام.
الان پول خرید یک ps4 رو دارم . ولی یک مانیتور دارم که hdmi ساپرت نمیکنه و ورودی DVI داره.تصویر رو hd میده ولی نمیتونم ازش صدا بگیرم چون مثل نسل قبل "3 فیش" نداره.منظورم رو که میدونین.
به نظرتون ps4 رو بخرم و صدا رو فقط از دسته بگیرم؟یا صبر کنم تا مانیتوری بخرم که صدا رو هم از اسپیکر بگیرم باهاش؟
خیلی مردد هستم.
ارزو داشتم یکی یک راه بی دردسر معرفی کنه که با همین مانیتور هم کارم راه بیفته.چون کیفیتش عالیه خدایی.
تبدیلاش گرون میشه 60 تومنه
و تاخیر هم داره که واسه بازی جالب نیست
اگه نمیتونی رو LCD TV بازی کنی بهتره یه مانیتوره مناسب گیم تهیه کنی

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
دوستان سلام
من میخواستم در مورد کد آنلاین بازی ها بپرسم
اصلا همچین چیزی هست ؟؟
مثلا من یه بازی رو بخرم بعد مولتی پلیر بازی کنم بعدش به یه نفر بفروشم اون دیگه نمیتونه مولتی بازی کنه ؟؟
یه سوال دیگه اینکه از کجا میشه تشخیص داد استفاده نشده ؟

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
بابا خوب قیمت گفته دیگه
یه بار دیگه هم گفتم اون مغازه وحید کلاهبردار گفت sniper با tlou صد و هفتاد تومن سر میگیره!!!!
من یه یارو میشناسم بازی مجانی میده بری بازی کنی
مغازه نیست اونم گیمره خیلی هم خوش انصافه
اگه خواستی بهم بگو تا شمارشو بهت بدم
من رفتم ازش bf4 کرایه کنم گفتم چقدر گرو بزارم گفت 50 تومن کافیه(خیلی آدم باحالیه)
بازی رو که بهش پس بدی دوباره 50 هزارتو میده

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
دوستان سلام
من میخواستم در مورد کد آنلاین بازی ها بپرسم
اصلا همچین چیزی هست ؟؟
مثلا من یه بازی رو بخرم بعد مولتی پلیر بازی کنم بعدش به یه نفر بفروشم اون دیگه نمیتونه مولتی بازی کنه ؟؟
یه سوال دیگه اینکه از کجا میشه تشخیص داد استفاده نشده ؟
خیر همچین چیزی نیست
برای تشخیص دادن باید امتحانش کنی که ببینی ارور داد یا نه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر