هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
1. بستگی به ساپورت داره . اما فکر نکنم همین سیستم هست. چون حدودا الان استفاده از کنترلر به نظرم خیلی استفاده نداره ×_× الا برای پخشه bluray اینا .
2. فکر نمیکنم حالت موس مانند داشته باشه چون این طوری فقط کنترلها رو map میکنه روی کنترل. .
تا جایی که تو نت سرچ کردم و FAQ اینا نشوته این مسعله به صورت محدود هست و ظاهرا سازگاری کامل رو با ماله خوده سونی داره تا با بقیه برندها. به هر حال HDMI LINK رو تیک بزن.

به ساپورت چه چیزی بستگی داره؟! اینکه بدون نیاز به دسته وارد منو ها بشه چی باید ساپورت شه؟
سازگاری هم در حد نهایت هست دیگه چیکار میخواد بکنه که نمیکنه چون تلویزونهای خود سونی هم امکان پوینتر رو ندارن که بخواد ساپورت کنه... اگر هم HDMI Link رو تیک نزنی کلا همه امکانات مثل روشن شدن خودکار و رفتن روی ورودی کنسول و نوشته شدن اسم کنسول تو ورودی و کار کردن کنترل تو تمام منوهای کنسول از کار میافته... میشه مثل tv عادی.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی مشکل منو نفهمید همچی وصله ولی رو tv نو سیگنال میده رو حالت safe modam میبرم بازم نو سیگناله
اگر توی safe mode هم بالا نمیاد بد نیست در صورت امکان یک TV دیگه یا یه کابل HDMI دیگه رو امتحان کنی .ممکنه مشکل از پرته tv هم باشه . بد نیست پرتهای دیگش رو امتحان کنی یا دستگاه دیگه امتحان کنی ببینی مشکل مشابه رو داره یا نه .
چون بایستی از safe mode بالا بیاد که اگر وضوح تصویر 1080 ساپورت نیست پایینتر بیاریش ...

به ساپورت چه چیزی بستگی داره؟! اینکه بدون نیاز به دسته وارد منو ها بشه چی باید ساپورت شه؟
سازگاری هم در حد نهایت هست دیگه چیکار میخواد بکنه که نمیکنه چون تلویزونهای خود سونی هم امکان پوینتر رو ندارن که بخواد ساپورت کنه... اگر هم HDMI Link رو تیک نزنی کلا همه امکانات مثل روشن شدن خودکار و رفتن روی ورودی کنسول و نوشته شدن اسم کنسول تو ورودی و کار کردن کنترل تو تمام منوهای کنسول از کار میافته... میشه مثل tv عادی.

توی سونی نوشته بود میتونه ساپورت از remote محدود باشه یا نباشه بسته به مدل اینها . خودشون ( که خب خودشون هست دیگه ) زدن که ریموتهای سونی full support هست بدون مشکل .

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
فکر کنم این مشکل اپدیت اخری باشه چون من الان نزدیکه ۷ ماه پلاسم مونده همه کاره پلاسم میتونم بکنم ولی اون علامت زرد رنگ پلاس نشون نمیده

shadanpour

کاربر سایت
Jul 24, 2014
21
اگر توی safe mode هم بالا نمیاد بد نیست در صورت امکان یک TV دیگه یا یه کابل HDMI دیگه رو امتحان کنی .ممکنه مشکل از پرته tv هم باشه . بد نیست پرتهای دیگش رو امتحان کنی یا دستگاه دیگه امتحان کنی ببینی مشکل مشابه رو داره یا نه .
چون بایستی از safe mode بالا بیاد که اگر وضوح تصویر 1080 ساپورت نیست پایینتر بیاریش ...

توی سونی نوشته بود میتونه ساپورت از remote محدود باشه یا نباشه بسته به مدل اینها . خودشون ( که خب خودشون هست دیگه ) زدن که ریموتهای سونی full support هست بدون مشکل .
ضمن تشکر از شما دوست عزیز. ..
خوب حل شد... کلنجار رفتن جواب داد... خیلی ساده بود. دوستانی که شاید مشکل من رو دارن باید از طریق قسمت Input تلویزیون که HDMI کنسول روش Simple Link نوشته دستگاه رو روشن کنن. کنسول روشن میشه و دیگه با کنترل مجیک وشایدم کنترل عادی (چون من فقط مجیکشو دارم) میتونن تمام کارها رو تو منو ها انجام بدن. فقط حالت پوینتر (مثل موس) کنترل رو کنسول کار نمیکنه که دیگه خوب انتظار خیلی زیادیه چون هم خود منو های کنسول این حالت رو نداره که مثلا بشه با یه چیزی مثل پوینتر با تاچ پد دسته کار بکنه وهم اصلا سونی همچین قابلیتی رو در TV هاش نداره. درکل هماهنگی کنسول 20 بوده و فکر کنم حداقل رو اسمارتهای 2013 LG عالی جواب میده. البته باید فیلم بلوری هم گیر بیارم هم 3D رو چک کنم هم کنترل رو فیلم رو.

chitoz

کاربر سایت
Sep 18, 2011
23
نام
amir reza
بچه ها چند وقت پیش یه فلش usb3(همینی که در تصویر هست) خریدم بیشتر واسه اینکه فیلم هایی که از ps4 ضبط میکنم رو روش بریزم اما یه بی دقتی که کردم اینه که فلش نمیره تو دستگاه و به لبه هاش گیر میکنه
حالا دوستان کابلی که کارمو راه میندازه اسمش چی هست یعنی به مغازه داره چی بگم
میخوام کیفیتشم خوب باشه و افت سرعت پیدا نکنه
b6zyjgjrjgn9vmbdcd53.png

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350

سلام ارمان جان کنسول روشنه داره کار میکنه رو یه tv دیگه هم امتحان کردم No Signal زد کابل HDMI رو هم عوض کردم بازم نیمید تصویر مشک چیه؟ همچیش داره کار میکنه ولی تصویر نمیاد.

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
بچه ها چند وقت پیش یه فلش usb3(همینی که در تصویر هست) خریدم بیشتر واسه اینکه فیلم هایی که از ps4 ضبط میکنم رو روش بریزم اما یه بی دقتی که کردم اینه که فلش نمیره تو دستگاه و به لبه هاش گیر میکنه
حالا دوستان کابلی که کارمو راه میندازه اسمش چی هست یعنی به مغازه داره چی بگم
میخوام کیفیتشم خوب باشه و افت سرعت پیدا نکنه
كابل افزايش طول usb (جنس خوبشو بگير)
Cable%20USB%20Extension.jpg

Stannis

کاربر سایت
Aug 7, 2014
21
نام
سینا
دوستان من چند تا سوال دارم؟
الان آخرین فریم ویر PS4 چیه؟ ( به جز این آخری که تو گیمزکام گفتن. )
می شه فریم ویر رو از طریق فلش منتقل کرد؟

- - -ویرایش - - -

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد

- - -ویرایش - - -

1.75 هست.
بله، میشه.

- - -ویرایش - - -

دوستان كسي ميدونه چطور ميشه تركيب فيفا رو آپديت كرد ؟؟؟؟
نقلو انتقالات رو ميگم

توی منوی اصلی برید به Edit Teams و Download squad updates.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
4]

سلام ارمان جان کنسول روشنه داره کار میکنه رو یه tv دیگه هم امتحان کردم No Signal زد کابل HDMI رو هم عوض کردم بازم نیمید تصویر مشک چیه؟ همچیش داره کار میکنه ولی تصویر نمیاد.

اگر روي tv ديگه همين مشكل پابرجسات و safe mode نمياد و تغيير كابله hdmi هم كمكي نميكنه احتمال داره مشكل از خوده دستگاه باشه
اون اوايله لانچ ماله بعضي ها no signal ميداد ظاهرا به خاطره اينكه يه فلزي توي پرته كنسول بود كه از برقراري ارتباط جلوگيري ميكرد كه اگر اين نباشه ممكنه يه جاي كنسول مشكل پيدا كرده باشه
پيشتر دوستاني كه مشكله مشابه داشتن به دليله 1080 نبودنه تصوير بود كه از safe mode حل ميشد

- - -ویرایش - - -

مطمئنی!؟ الان من دارم ۱.۷۶ رو دان می کنم! می خواستم ببینم بعدش نیومده؟
1.76 اخري هست !

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
بد نیست مودم رو ریست کنی یا در صورته امکان از کابله لن استفاده کنی...یه موقع timed out شدن باعث قطع شدن میشه.
در ضمن در حالت standby هم توی قسمت power saving گزینه enable internet connection رو بزنی که در حالت standby دانلود کنه.
.

ریست کردم . از کابل لن استفاده میکنم ! اون که درست این مشکل در این مواقع پیش میاد اما نه اینکه صبح مودم و به PC وصل کنم بعد 20 مین برگردونم دیگه وصل نشه وقتی میرم برای تست IP و تایید میشه ولی اینترنت کانکشن و خطا میده ! دیشب چند بار این اتفاق افتاد ولی درست شد ! الان نمیدونم مرگش از کجاس ؟

در مورد دانلود حالت STANDBY هم ممنون اطلاع نداشتم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ریست کردم . از کابل لن استفاده میکنم ! اون که درست این مشکل در این مواقع پیش میاد اما نه اینکه صبح مودم و به PC وصل کنم بعد 20 مین برگردونم دیگه وصل نشه وقتی میرم برای تست IP و تایید میشه ولی اینترنت کانکشن و خطا میده ! دیشب چند بار این اتفاق افتاد ولی درست شد ! الان نمیدونم مرگش از کجاس ؟

در مورد دانلود حالت STANDBY هم ممنون اطلاع نداشتم
احتمال داره این مساعل مربوط به خوده isp و نت هم باشه. یعنی حتما 100% یک جانبه از طرفه psn نیست. چون psn مشکلی نداشت توی چند روزه گذشته و الان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر