هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید سوالام زیاد شد :|
این sharefaktory ارزش دانلود داره ؟
میشه کیفیت ویدئو رو کم کرد تا حجمش بیاد پایین تر؟
ارزش داره .
نمیدونم موقع produce میشه کیفیت رو کم و زیاد کرد یا نه اما مشکلی نیست چون میتونی بریزی توی flash.
اما برنامه خیلی جالبی هست !

سلام دوستان من یک مانیتور به درد نخور دارم :D سوالم این هست که اگه یه تبدیل این hdmi به از این 3 سوکت ها ( زرد و سفید و قرمز ) بگیرم رو چه کیفیتی میاد ؟ 480p ? خیلی بده ؟ :D
در ادامه دوستمون همینطوری بگم کهکلا توصیه میشه یه TV درست حسابی برای بازی با 4 بخرید :)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من یه مشکلی تو xmb پیدا کردم اونم اینه که یکم کند شده بنظرم ! ( ممکنه یه باگ باشه )به طور مثال از TR اومدم بیرون و دکمه PS رو نگه داشتم تا بازیو ببنم ولی فقط صدای اون منویه خاموش روشنو بستن میومد ولی خودش نمیومد + میخواستم همون موقع برم تو گالری نمیشد ولی میشد برگردی تو بازی بعد میومدی بیرون دوباره نمیشد و یهویی باز میشد ! ( منویه TURN OFF دست گاه ) مشکل چیه ؟

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
م اخرین نسخه برنامه playstation app که نسخه 1.70.15 هستش رو نصب کردم ولی تا برنامه رو باز میکنم میگهباید اپدیت کنی.دیگه هیچ اپدیتی براش پیدا نمیکنم.چیکار کنم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
م اخرین نسخه برنامه playstation app که نسخه 1.70.15 هستش رو نصب کردم ولی تا برنامه رو باز میکنم میگهباید اپدیت کنی.دیگه هیچ اپدیتی براش پیدا نمیکنم.چیکار کنم؟
امتحان کن یه بار کلا پاکش کن دوباره از استور نصب کن . update نکن.

من یه مشکلی تو xmb پیدا کردم اونم اینه که یکم کند شده بنظرم ! ( ممکنه یه باگ باشه )به طور مثال از TR اومدم بیرون و دکمه PS رو نگه داشتم تا بازیو ببنم ولی فقط صدای اون منویه خاموش روشنو بستن میومد ولی خودش نمیومد + میخواستم همون موقع برم تو گالری نمیشد ولی میشد برگردی تو بازی بعد میومدی بیرون دوباره نمیشد و یهویی باز میشد ! ( منویه TURN OFF دست گاه ) مشکل چیه ؟
همیشه همینطوری هست ؟
ممکنه با یه خاموش روشن درست بشه
اگه نشد Rebuild Database انجام بده .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
امتحان کن یه بار کلا پاکش کن دوباره از استور نصب کن . update نکن.

همیشه همینطوری هست ؟
ممکنه با یه خاموش روشن درست بشه
اگه نشد Rebuild Database انجام بده .
نه پریشبا یه بار وسط تومب ریدر برقا طولانی مدت رفت و بعدش که اومد روشن کردم ( مثل پی اس 3 اون اطلاعاتی که ممکن بود پاک شده باشه رو برگردوند )
بعد از اون اینجوری شده به نظرم و فقطم همین یه بار اینجوری شده. این ریبیلد رو بزنم سیو هام پاک میشن ؟

sony 2012

کاربر سایت
Aug 16, 2013
37
به نظر دوستان الان ps4 بگیرم یا منتظر بمونم بسته جدید وارد بازار جهانی شه؟؟

مثل اینکه قراره تو es که 19 خرداد برگذاره از ظاهر جدید ps4 رونمایی کنن

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
به نظر دوستان الان ps4 بگیرم یا منتظر بمونم بسته جدید وارد بازار جهانی شه؟؟

مثل اینکه قراره تو es که 19 خرداد برگذاره از ظاهر جدید ps4 رونمایی کنن

به نظر من کلا بذا بعد از E3 بگیر چون خیلی چیزا مشخص میشه...
رقابت دو کنسول ب اوج میرسه تا بعد ار کنفرانس

دوم اینکه ب هیچ عنوان از ظاهر جدید رو نمایی نمیکنن
هنوز یکسال هم از عمر کنسول نگذشته و هنوز مشکل عرضه و تقاضا پابرجاست... با این حساب تو این وسط بخوان خط تولید رو عوض کنن مگر اینکه دیوانه شده باشن

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

sony 2012

کاربر سایت
Aug 16, 2013
37
به نظر من کلا بذا بعد از E3 بگیر چون خیلی چیزا مشخص میشه...
رقابت دو کنسول ب اوج میرسه تا بعد ار کنفرانس

دوم اینکه ب هیچ عنوان از ظاهر جدید رو نمایی نمیکنن
هنوز یکسال هم از عمر کنسول نگذشته و هنوز مشکل عرضه و تقاضا پابرجاست... با این حساب تو این وسط بخوان خط تولید رو عوض کنن مگر اینکه دیوانه شده باشن

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4
مرسی
با این حساب بعد از es اگه خبر خاصی نبود میخرم
ولی بهتره از حالا یه اطلاعاتی داشته باشم.... تفاوت قیمت ریجن 1 و 2 چقدره؟؟ از کجا بدونم کنسول آکبنده؟؟ آدرس جای معتبر بهم ارسال میکنید؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
مشکل کنسول نیست! برای منم مواقعی که udp هی قطع و وصل میشه این مشکل پیش میاد که عکس همه بازیهات میره و حالت هنگ میمونه! اینجور مواقع میرم تو بازی یه 2-3 دقیقه دیگه خود به خود درست میشه

|| ArkoA ||

کاربر سایت
Mar 31, 2014
315
نام
علي
یه سوال دیگه وقتی دستگاه استند بای یا خاموش باشه دانلود ادامه پیدا میکنه ؟

- - -ویرایش - - -

چن تا سوال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تفاوت قیمت ریجن 1 و 2 چقدره؟؟ از کجا بدونم کنسول آکبنده؟؟ آدرس جای معتبر بهم ارسال میکنید؟
اگه دستگاه پلمپ آبی سونی روی جعبه اش بود یعنی آکبند هست ولی شماره سریال دستگاه با کارتن را چک کن
قیمت در بازار شیراز :
region 1 us : 1.600
region 2 uk : 1.720
region 2 japon : 1.640
region 2 japon + camera : 1.770
region 3 : 1.620

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر