هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام. من خیلی تو کف مولتی ac بودم سوالم اینه الان بگیرم ac4 رو تا کی میتونم آن بزنمش؟ صبر نکنم unity بیاد؟ بعد با پینگ 160 تا 200 میتونم COD بزنم DG? بعلاوه اگه بخوام R2 ژاپن بگیرم عادت میکنم به دکمه هاش ؟ (با توجه به اینکه دسته های R1 به فنا میرفت آنالوگاشون)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام. من خیلی تو کف مولتی ac بودم سوالم اینه الان بگیرم ac4 رو تا کی میتونم آن بزنمش؟ صبر نکنم unity بیاد؟ بعد با پینگ 160 تا 200 میتونم COD بزنم DG? بعلاوه اگه بخوام R2 ژاپن بگیرم عادت میکنم به دکمه هاش ؟ (با توجه به اینکه دسته های R1 به فنا میرفت آنالوگاشون)
سلام
تا هروقت که بخوای میتونی online بازی کنی البته توجه داشته باش باید اکانتت پلاس باشه
unity پایانه امسال میاد احتمالا. تاریخ انتشارش رو اعلام میکنن
با لندن هست این پینگت خوبه بد نیست. بیشتر توصیه شخصیم 150 و زیره 150 هست .
میشه مشکلی نیست .
فقط توی منو جای تایید دایره هست نه توی بازی.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
به نظرتون مادر بورد جدید برای PS4 کی میاد ؟؟ از کجا میتونم پیگیری کنم ؟؟ میخوام وقتی اومد بخرم
پ.ن : میدونم مادر بورد حال حاضر مشکل گرمایی نداره ، برای چیز دیگه میخوام

پدرام ps4

کاربر سایت
Dec 19, 2013
30
به نظرتون مادر بورد جدید برای PS4 کی میاد ؟؟ از کجا میتونم پیگیری کنم ؟؟ میخوام وقتی اومد بخرم
پ.ن : میدونم مادر بورد حال حاضر مشکل گرمایی نداره ، برای چیز دیگه میخوام
دوست عزیز اصلا قرار نیست مادربورد عوض بشه یه سری تغییر جزعی تو هارد و بلوتوثه.

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان من می خوام اپدیت کنم

حالا یک سوال دارم می خوام کلا به حالت کارخونه بر گرده باید اپدیت ریکاوری استفاده کنم یا اون یکی ؟؟؟

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
این سیستم دانلودش خیلی مسخرست من اپدیت کیلزون رو یه گیگ گرفتم و نتمو قطع کردم ولی چون چندمین بارم بود نتونستم resume کنم.

به تازگی بعد از این اپديت جدید اینطوری شده احتمال اینکه دانلود از بین بر ه خیلی زیاده یک ارور الکی ماله مودما از این چیزا میده و resume نمیده مجبوری پاک کنی از اول دانلود بکنی :|

special_one

کاربر سایت
Aug 12, 2011
558
نام
navid
جدیدا وقتی میخوام اکانت psn درست کنم همش روی نوشته ی please wait گیر میکنه و نمیره قسمتی که باید مشخصاتو بنویسم..
کسی نمیدونه مشکل چیه؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
دوست عزیز اصلا قرار نیست مادربورد عوض بشه یه سری تغییر جزعی تو هارد و بلوتوثه.

چرا دوست عزیز
هز نسل همین برنامه است
و معمولاً هم دقیق بعد 1 سال مادربورد عوض میشه و مصرف انرژی کنسول هم کم میکنند
مثل PS3 و XB360 که هر سال مادربورد رو بهبود دادن مثلاً 360 اولش xenon بود بعد شد فالکون و بعدش جسپر و آخر نسل هم کلاً طراحی رو عوض کردن و رسیدن به اسلیم و سوپر اسلیم و ...
==========
مثل این که کسی نمی دونست ، به هر حال ممنون

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
باو یکیم جواب منو بده من امروز فیفارو آپدیت جدیدشو دان کردم تموم که شد ارور CE-30002-5 بود فک کنم این ارورو داد نوشت CAN NOT INESTALL چیکار کنم حالا؟
الان چیکار باید بکنم یکی راهنمایی کنه تورو خدا

باز رو از لیست بازی ها حذف کن...بعد دوباره دیسک رو بزار تا نصب کنه.وارد بازی نشو.آپدیت رو دان و نصب کن.بعد برو داخل.....

My PSN Id: Abadan-Game

morteza1984

کاربر سایت
Dec 9, 2007
22
سلام میخواستم بدونم بازی هایی که از استور دانلود میکنیم هر دفعه که میخواهیم بازی کنیم حتما باید به اینترنت وصل باشیم یا راه دیگه ای هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر