هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sh.nadali

کاربر سایت
Jan 23, 2018
2
دوستان عزیز کسی هست اطلاعات دقیق بده بابت تغییر اواتار اکانت ps4 پروفایل
اشتباه نکنید عکس پروفایل نه اواتار پروفایل رو تغییر بدم میخوام مثلا من اواتار میخوام پرچم کشورم رو بزارم میخوام داخل بازی ها اواتار هست که به نمایش در میاد و من به دلخواه خودم میخوام بیازم یا بزارم
ممنون از مدیریت خوب سایت

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام

دوستان من PS4 رو آپدیت کردم ، اما همچنان احساس میکنم بازی ها با افت فریم اجرا میشن ، بازی GTA V که بیشتر وقت ها با افت فریم هست و سرعت بازی مثل slow میشه . بنظرتون این مشکل قابل حل هست ؟

آیا PS4 PRO هم همچین مشکلی داره که سرعت بازیا بیاد پایین و بازی با افت فریم اجرا بشه ؟

سپاس

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام

دوستان من PS4 رو آپدیت کردم ، اما همچنان احساس میکنم بازی ها با افت فریم اجرا میشن ، بازی GTA V که بیشتر وقت ها با افت فریم هست و سرعت بازی مثل slow میشه . بنظرتون این مشکل قابل حل هست ؟

آیا PS4 PRO هم همچین مشکلی داره که سرعت بازیا بیاد پایین و بازی با افت فریم اجرا بشه ؟

سپاس
سلام
اپدیت تنها خود کنسول فایده نداره باید خود بازیهارو هم اپدیت کنید اگه کردید بازم این حسو دارید دیگه مشکل سازنده بازی که نتونسته با اپدیتا بهینش کنه

• Like
Reactions: tak3eda

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام
اپدیت تنها خود کنسول فایده نداره باید خود بازیهارو هم اپدیت کنید اگه کردید بازم این حسو دارید دیگه مشکل سازنده بازی که نتونسته با اپدیتا بهینش کنه

برای دانلود آپدیت بازیا نرم افزار PSX خوبه ؟ ( دانلود مستقیم آپدیت بازی ها با خود کنسول سرعتش خیلی پایین هست )

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان، خرید PS4 الان پیشنهاد میشه؟ مدل Slim
یا دیگه صبر کنم تا نسل بعد؟؟؟
نسل دیگه 2019 یا 2020 میاد (البته احتمال خیلی زیاد 2019)
خرید کنسولای این نسل از نظر من پیشنهاد میشه چون هنوز تا نسل بعدی کلی مونده کنسولای نسل بعدم بیان مطمئنا یه یکی دو سالی نسل فعلی کامل ساپورت میشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
سلام دوستان من هر کاری میکنم صدای ps4 از اسپیکر بیرون نمیاد اخه
از کارت صدای یو اس بی استفاده میکنم اما نمیاد ps4 هم اسلیمه

ps4 روی usb صدا نمیده فقط هدست گلد و پلاتین برنامه ریزی برای اینکار شدن.

ميشه بازي كرد

نسل ٨ داره تموم ميشه ميخوايد كنسول نسل قبل بگيريد؟ ps3 فقط بدرد كسي كه دنبال يه سري بازي خاص از نسل قبل هست ميخوره
Ps4 هم بايد ببينيد كدومش به كارتون مياد بگيريد درمورد هك هم تاپيك جدا داره اونجا سوال كنيد فكر نميكنم هنوز كامل و با ثبات شده باشه ولي تونستن يه سري بازي اجرا كنن بعدم در نظر بگيريد دسترسيتون به خيلي چيزا قطع ميشه

یعنی به نظرت E3 امسال کنسول جدید رونمایی میشه؟

دوستان عزیز کسی هست اطلاعات دقیق بده بابت تغییر اواتار اکانت ps4 پروفایل
اشتباه نکنید عکس پروفایل نه اواتار پروفایل رو تغییر بدم میخوام مثلا من اواتار میخوام پرچم کشورم رو بزارم میخوام داخل بازی ها اواتار هست که به نمایش در میاد و من به دلخواه خودم میخوام بیازم یا بزارم
ممنون از مدیریت خوب سایت

نمیشه عوضش کرد فقط اونایی که خود سونی دونه ای یکی دو دلار میفروشه مگر اینکه بعدا تو هک بشه که اونم آنلاین نمیشه زد یعنی فقط برای خودت عوض میشه.

Last edited by a moderator:

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
سلام دوستان .
یه سوال:یه Ps4 fat با این مشخصات پیدا کردم که طرف میگه firmware ش زیر 4.05 میخوام بدونم درسته یا نه؟
CUH-1206b 1TB
قیمتشم 1520 تومن. و اینکه fat ارزش خرید داره یا باید دنبال slim باشم؟
ممنون میشم زود جواب بدید.

littlebig

کاربر سایت
Nov 14, 2014
18
سلام دوستان .
یه سوال:یه Ps4 fat با این مشخصات پیدا کردم که طرف میگه firmware ش زیر 4.05 میخوام بدونم درسته یا نه؟
CUH-1206b 1TB
قیمتشم 1520 تومن. و اینکه fat ارزش خرید داره یا باید دنبال slim باشم؟
ممنون میشم زود جواب بدید.

fat همشون زیر 4.0.5 هستن مگر اینکه رفرش باشه که اونوقت کارخونه آخرین نسخه میریزه.
مشخص نیست که نسخه های بالاتر کی هک بشن، هیچکس جواب قطعی نمیتونه بهت بده، شاید فردا بگن نسخه بالاتر هم میشه شایدم یکسال دیگه

• Like
Reactions: rasoolharry

rasoolharry

کاربر سایت
Jun 16, 2006
368
نام
M.R
fat همشون زیر 4.0.5 هستن مگر اینکه رفرش باشه که اونوقت کارخونه آخرین نسخه میریزه.
مشخص نیست که نسخه های بالاتر کی هک بشن، هیچکس جواب قطعی نمیتونه بهت بده، شاید فردا بگن نسخه بالاتر هم میشه شایدم یکسال دیگه

داداش دمت گرم. فقط یه چیزی به نظرت fat با این قیمت ارزش خرید داره؟(چون قدیمیه) و اینکه اگه یه زمانی اپدیتهای جدیدتر هم هک شدن، روی fat نصب میشه؟

littlebig

کاربر سایت
Nov 14, 2014
18
داداش دمت گرم. فقط یه چیزی به نظرت fat با این قیمت ارزش خرید داره؟
چیزی که کم باشه، همینه. قیمت ها دقیق دستم نیست ولی فک کنم یه 250 بیشتر از قیمت واقعیش هست، ببین بنظر خودت ارزش داره بتونی بازی ها رو رایگان بازی کنی فقط اولش یکم هزینه بیشتر بدی؟
فقط از فروشنده بپرس که آیا کنسول آپدیت نکرده باشه یه وقتی.
آپدیت جدید هم همش برای fat میاد.

• Like

mamadian

کاربر سایت
May 22, 2016
381
داداش دمت گرم. فقط یه چیزی به نظرت fat با این قیمت ارزش خرید داره؟(چون قدیمیه) و اینکه اگه یه زمانی اپدیتهای جدیدتر هم هک شدن، روی fat نصب میشه؟
بنظر من فعلا یک کنسول معمولی بگیر که قیمت حدودا ۱۲۰۰ تا ۱۳۵۰ باشه و با اختلاف قیمتشون اکانت هکی بریز یا دیسک کرایه کن و با همون بازیها سر کن تا ورژن های بالاتر (کنسول جدیدتون)هم هک بشن

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر