هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
سلام دوستان

میشه یکی به من توضیح بده تفاوت این اصطلاحاتی که آخر بازی ها اضافه میشه. چیه و چه تفاوتی تو قیمت بازی ایجاد میکنه؟

مثلا اصطلاح Game of the Year Edition یا GOTY

یه سوال دیگه اینکه اون دایره زرد رنگی که پایین سمت چپ بعضی بازی ها کنار درجه سنی بازی چاپ میشه چه معنی میده؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان

میشه یکی به من توضیح بده تفاوت این اصطلاحاتی که آخر بازی ها اضافه میشه. چیه و چه تفاوتی تو قیمت بازی ایجاد میکنه؟

مثلا اصطلاح Game of the Year Edition یا GOTY

یه سوال دیگه اینکه اون دایره زرد رنگی که پایین سمت چپ بعضی بازی ها کنار درجه سنی بازی چاپ میشه چه معنی میده؟
گوتی معمولا کاملترین نسخه بازی محسوب میشه و شامل تمام دی ال سی ها و آپدیتا میشه Complete edition هم اکثر مواقع همینطوره
deluxe edition معمولا خود بازی به همراه یه سری موارد اضافه و ساده هست که داخل بازی بهتون داده میشه مثل یه آیتم یا یه چیز خاص Gold edition معمولا شامل خود بازی به همراه سیزن پس/پرمیوم پس میشه که یعنی به تمام دی ال سی هایی که بعدا برای بازی منتشر میشه رایگان دسترسی دارید
اینا بطور معمول به این شکل هستن ولی گاهی وقتا سازنده ها اسمای دیگه ای انتخاب میکنن مثل revolution تو battlefield 1 یا ICON edition تو pes18 یا محتوای متفاوتی قرار میدن مثلا ممکنه تو همون deluxe edition سیزن پس بازیو بذارن (اگه اشتباه نکنم تکن 7 اینطوری بود)

sh.nadali

کاربر سایت
Jan 23, 2018
2
دوستان عزیز کسی هست اطلاعات دقیق بده بابت تغییر اواتار اکانت ps4 پروفایل
اشتباه نکنید عکس پروفایل نه اواتار پروفایل رو تغییر بدم میخوام مثلا من اواتار میخوام پرچم کشورم رو بزارم میخوام داخل بازی ها اواتار هست که به نمایش در میاد و من به دلخواه خودم میخوام بیازم یا بزارم
ممنون از مدیریت خوب سایت

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
سلام دوستان عزیز

بنده به تازگی کنسول PS4 گرفتم ، بازی uncharted 4 و gta v رو تهیه کردم . وقتی بازی رو اجرا میکنم بعضی از قسمت های بازی حس میکنم که سرعت بازی میاد پایین ( افت فریم ) یا حالت لگ که داخل PC بود حس میشه ، میخواستم بدونم همه دستگاه ها اینجوری هست یا تنظیمات کنسول نیاز هست که تغییر کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

مشخصات کنسول : PS4 1TB CUH-2016B Jet Black

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان عزیز

بنده به تازگی کنسول PS4 گرفتم ، بازی uncharted 4 و gta v رو تهیه کردم . وقتی بازی رو اجرا میکنم بعضی از قسمت های بازی حس میکنم که سرعت بازی میاد پایین ( افت فریم ) یا حالت لگ که داخل PC بود حس میشه ، میخواستم بدونم همه دستگاه ها اینجوری هست یا تنظیمات کنسول نیاز هست که تغییر کنه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید .

مشخصات کنسول : PS4 1TB CUH-2016B Jet Black
اگه بازی آپدیت نیست حتما آپدیتش کنید
افت فریم عادیه اما معمولا با آپدیت کردن بازیا بهتر میشه ولی بازم تو یه سری بازیا خصوصا تو جاهای شلوغ زیاد پیش میاد
درمورد اون قسمتم که با پی سی مقایسه کردید به احتمال زیاد دارید سیستم پایین مقایسه میکنید چون یک صدم افت فریم های اعصاب خوردکنی که من رو کنسول دارمو رو پی سی نداشتم

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود:D
ps4 کلا هک شده؟:Dیا تو یکی از اپدیت هاش تونستن اینکارو بکنن؟
اگه هک شده یه توضیح کوتاهی درباره ی روش ریختن باری و تغییر قیمت های بازی بفرمایید
سپاس
تاپیک جدا داره اونجا توضیحات کاملو گذاشتن
فقط 4.0.5 هک شده و یه سری بازی روش اجرا شده

• Like
Reactions: Inanc

ATAR

کاربر سایت
May 9, 2011
343
بلندگوی دسته ی شما هم هنگامی که میخواد ازش صدا در بیاد قطع وصلی پیدا میکنه ؟ مثلا تو بازی هورایزن وقتی میره تو حالت شناسایی اشیا ، برای آزمایش دکمه ی وسط دسته رو بزنید تو بخش نخست صدای بلندگو رو بذارید تا ته و به سمت پایین بیارید بشنوید که اینجوری میشه یا نه

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
اگه بازی آپدیت نیست حتما آپدیتش کنید
افت فریم عادیه اما معمولا با آپدیت کردن بازیا بهتر میشه ولی بازم تو یه سری بازیا خصوصا تو جاهای شلوغ زیاد پیش میاد
درمورد اون قسمتم که با پی سی مقایسه کردید به احتمال زیاد دارید سیستم پایین مقایسه میکنید چون یک صدم افت فریم های اعصاب خوردکنی که من رو کنسول دارمو رو پی سی نداشتم

بازی هایی که بصورت دیسک تهیه میشن ، امکان آپدیت برای اون بازی ها هست ؟

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
سلام ، من يه كد ١٤ روزه پلاس دارم موقعه وارد كردنش ميگه بايد اطلاعات كرديت كارتتون رو وارد كنيد ، الان ما كه كرديت كارت نداريم چيه تكليفمون ؟!

bazikhorpcpsp

کاربر سایت
Mar 3, 2008
49
نام
ali
گوتی معمولا کاملترین نسخه بازی محسوب میشه و شامل تمام دی ال سی ها و آپدیتا میشه Complete edition هم اکثر مواقع همینطوره
deluxe edition معمولا خود بازی به همراه یه سری موارد اضافه و ساده هست که داخل بازی بهتون داده میشه مثل یه آیتم یا یه چیز خاص Gold edition معمولا شامل خود بازی به همراه سیزن پس/پرمیوم پس میشه که یعنی به تمام دی ال سی هایی که بعدا برای بازی منتشر میشه رایگان دسترسی دارید
اینا بطور معمول به این شکل هستن ولی گاهی وقتا سازنده ها اسمای دیگه ای انتخاب میکنن مثل revolution تو battlefield 1 یا ICON edition تو pes18 یا محتوای متفاوتی قرار میدن مثلا ممکنه تو همون deluxe edition سیزن پس بازیو بذارن (اگه اشتباه نکنم تکن 7 اینطوری بود)

ممنون از توضیحات کاملتون.
:)

djmoslemok

کاربر سایت
Aug 23, 2007
351
نام
مسلم
دوستان سلام من گرافیکو فروختم می خوام کنسول بخرم و می خوام هک شده باشه و راحت بازی دانلود و بریزم بازی کنم فرق نمیکنه PS4 یا PS3 یا Pro هزینه اش حالا موندم چی بگیرم ؟ الان ps3 بی دردسره و راحت هک نرم افزاری شده و قابل اتصال هارد و پلی رو داره راحت ولی یکم گرافیکش قدیمی شده و PS4 هم شنیدم مثل اینکه دیگه هکش خیلی نزدیک شده و محتمل شده ! حالا به نظر شما چی بگیرم ؟ps4 به نظرتون کی کامل هک میشه؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
دوستان سلام من گرافیکو فروختم می خوام کنسول بخرم و می خوام هک شده باشه و راحت بازی دانلود و بریزم بازی کنم فرق نمیکنه PS4 یا PS3 یا Pro هزینه اش حالا موندم چی بگیرم ؟ الان ps3 بی دردسره و راحت هک نرم افزاری شده و قابل اتصال هارد و پلی رو داره راحت ولی یکم گرافیکش قدیمی شده و PS4 هم شنیدم مثل اینکه دیگه هکش خیلی نزدیک شده و محتمل شده ! حالا به نظر شما چی بگیرم ؟ps4 به نظرتون کی کامل هک میشه؟
پلی ۳ که دیگه بازی نداره مگر با همون قدیما بخاین بازی کنید
اینقدر تخفیفاتو اینا هست که نیازی به پایرسی نیستش
در مورد هک اطلاعی ندارم

tak3eda

کاربر سایت
Dec 14, 2012
91
کنسول به نت وصل باشه اپدیتش بصورت خودکار به لیست دانلود اضافه میشه و دانلود میشه

اگر برای بازی پیغام آیدیت بیاد ، باید آپدیت بازی کامل دانلود بشه تا اجازه اجرای بازی داده بشه توسط کنسول ؟ یا مثلا میشه دانلود آپدیت رو pause کرد و بازی رو اجرا کرد ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اگر برای بازی پیغام آیدیت بیاد ، باید آپدیت بازی کامل دانلود بشه تا اجازه اجرای بازی داده بشه توسط کنسول ؟ یا مثلا میشه دانلود آپدیت رو pause کرد و بازی رو اجرا کرد ؟
ميشه بازي كرد
نسل ٨ داره تموم ميشه ميخوايد كنسول نسل قبل بگيريد؟ ps3 فقط بدرد كسي كه دنبال يه سري بازي خاص از نسل قبل هست ميخوره
Ps4 هم بايد ببينيد كدومش به كارتون مياد بگيريد درمورد هك هم تاپيك جدا داره اونجا سوال كنيد فكر نميكنم هنوز كامل و با ثبات شده باشه ولي تونستن يه سري بازي اجرا كنن بعدم در نظر بگيريد دسترسيتون به خيلي چيزا قطع ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر