هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:(( بن دائم شدم یا موقت؟
vjk9_ggj.jpg
چرا اینجوری شده؟

الان چی شده؟
دیگه هیچ بازی ای نمیشه کرد؟
حتی دیسک؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
چرا اینجوری شده؟

الان چی شده؟
دیگه هیچ بازی ای نمیشه کرد؟
حتی دیسک؟

به دلیل استفاده از اکانتهای هکی دستگاه بن شده
فقط بازیهای دیسکی آفلاین میتونن بازی کنن...

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
این اروری هست که میده
playstation network access from this ps4 banned or temporily suspended
ws-37338-4
دوست لطفا کمک کنید بن دائم شدم یا تنها برای یک ماه هست؟

S.Sgamer

کاربر سایت
Sep 22, 2017
1
ببین ریجن بازی به کنسول ربطی نداره.مثلا بازی ریجن ۳ بخری برای کنسول ریجن ۲ ،میتونی بازی کنی ولی اگه بخوای که DLC ها رو بخری اونموقع مشکل به وجود میاد.پس بهتره بازی رو بخری که با ریجن کنسولت همخوانی داشته باشه

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,797
نام
حامد
ببین ریجن بازی به کنسول ربطی نداره.مثلا بازی ریجن ۳ بخری برای کنسول ریجن ۲ ،میتونی بازی کنی ولی اگه بخوای که DLC ها رو بخری اونموقع مشکل به وجود میاد.پس بهتره بازی رو بخری که با ریجن کنسولت همخوانی داشته باشه
نمیدونم جواب کی رو دادی ولی تا اونجایی که من میدونم ریجن کنسول ربطی به قضیه نداره. اون هماهنگی ریجن مربوط به بازی و اکانت بود.

• Like
Reactions: rezab

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
این اروری هست که میده
playstation network access from this ps4 banned or temporily suspended
ws-37338-4
دوست لطفا کمک کنید بن دائم شدم یا تنها برای یک ماه هست؟
فقط پشتيباني ميتونه جواب بده
معمولا وقتي فقط قضيه دي اكتيو و اكتيو باشه بار اول براي چند ماه هست ولي اگه داخل اكانت پول باشه و كسي كه اكانتو ميفروشه باهاش بازي بخره احتمالا دائمه

پ.ن: اميدوارم همه كسايي كه استفاده ميكنن رو دائم بن كنن از دست اين اكانتا راحت بشيم بازياي فيزيكي هم وضعيتشون بهتر ميشه
به خاطر کلمه temporarily احتمالا موقتی باشه
"Banned or tempurarily suspended" يعني يا كامل بن شده يا موقتا اجازه استفاده ندارن متن ارور دائم بودن يا نبودنش رو نشون نميده

azmodan

کاربر سایت
Apr 13, 2014
46
سلام دوستان من یه اکانت ظرفیت 3 خریدم حالا که میخوام وارد دستگاه کنم بعد از اینکه از قسمت new user و create a user اطلاعات بازی رو وارد میکنم اررور cannot use the sony entertainment network account of another on this ps4 میاد
کسی میدونه دلیلش چیه؟

goodi

کاربر سایت
Jun 18, 2011
132
نام
محمد
سلام دوستان اقا ما اشتباهی گیفت کارت ۵۰ دلاری uae گرفتیم خواستیم برا امریکا بگیریم بتل رولوشن بگیریم جایی هست بشه این گیف کارتو بفروشم از سایت دی سی خریدم

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دوستان هر کنسول PS4 یک شماره سریال مختص به خودش داره، درسته؟
چطوری می شه شماره سریال روی جعبه رو با سریال داخلی کنسول چک کرد و مطابقت داد؟

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
دوستان هر کنسول PS4 یک شماره سریال مختص به خودش داره، درسته؟
چطوری می شه شماره سریال روی جعبه رو با سریال داخلی کنسول چک کرد و مطابقت داد؟

کلا دو تا کادر بارکد رو جعبه هست ، اونی که بالاش نوشته CUH فلان ، اونو از اولین حرفش تا آخرین حرف روی خود کنسول هم میتونی ببینی ( دقیقا همون حروف و رقم ها ) چیز خیلی مخفی ای نیست دقت کنی مشخصه...

• Like
Reactions: rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان يک سوال عمومى داشتم همانطور که ميدونيم سرى فت از ساخت سرى 10xx شروع شدن سرى 11xx اشکالات جزيى سرى قبل رو برطرف کرد و سرى 12xx که به سرى مات معروف شدن کلن تغيير اساسى کردن مثل صداى فن کمتر و مصرف برق کمى کمتر و استفاده از رم هاى 1 گيگا بايتى به جاى اسلات هاى رم 512 مگى و وزنشم از 2.8 کيلو تو سرى 12xx رسيد به 2.5 کيلو حالا تو سرى اسليم هم شاهد اين قضيه هستيم سرى اول 20xx توليد شدن الان تو بازار سرى 21xx هم اومده آيا تو سرى اسليم هم سرى ساخت ها بهبود سخت افزارى پيدا ميکنن؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر