هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
اين کار رو هم انجام دادم ولى باز بعد 20 دقيقه ميره رو rest mode ممکنه اشکال از فريمور 4.74 باشه؟
تا جایی که من میدونم و امتحان کردم میره روی رست مد. هیچوقت خود به خود خاموش نمیشد

Sent from my SM-J120F using Tapatalk

• Like
Reactions: rezab

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان اين قضيه آنلاين بازي كردن دموي fifa 18 چيه ؟ شدنيه؟ مشكلي بوجود نمياد؟
احتمالا local multiplayer بوده (شايدم سروراي جدا براي دمو گذاشتن ؟)
معمولا نشنيدم توي دمو بشه مولتي بازي كرد هرچند كم پيش مياد دموي عنواني رو دانلود كنم (البته توي بتا و weekend ها هميشه بخش انلاين هم در دسترس هست)
اگر هم online multiplayer داشته باشه احتمالا با محدوديت فوق العاده كم هست و درواقع به هيچ چيز بازي دسترسي نداريد مشكلي براتون بوجود نمياره چون قانونيه ولي اصولا دمو ها ارزشي براي دانلود كردن ندارن مگر اينكه توي خريد عنواني خيلي شك داشته باشيد كه دمو باعث ميشه تصميمتون رو بگيريد

• Like
Reactions: rezab and usbili

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
1_آقا راسته دفعه اول بن موقت میشن کنسول ها و دفعه بعد بن دائم؟؟؟

2_الان ps4 میتونه فیلم بلوری رو از روی دیسک اجرا کنه؟

3_ فیلم بلوری رو از رو فلش چطور میتونه اجرا کنه؟

مرسی

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
1_آقا راسته دفعه اول بن موقت میشن کنسول ها و دفعه بعد بن دائم؟؟؟

2_الان ps4 میتونه فیلم بلوری رو از روی دیسک اجرا کنه؟

3_ فیلم بلوری رو از رو فلش چطور میتونه اجرا کنه؟

مرسی
بستگي به موردش داره اصولا تو كشور ما چون همه بخاطر اكانت هكي بن ميشن دفعه اول اكثر اوقات موقتيه ولي بازم بسته به وضعيت ممكنه دائم باشه
ديسك بلوري ميتونه اجرا كنه
درمورد فلش هم هر نوع فيلمي قابل اجراس منتها بعضي فرمت هارو نميخونه كه با نرم افزار ميشه فرمت رو تغيير داد

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
دوستان من دارم فيفا ١٨ رو با Psn Card از psn store ميخرم، ميخواستم بدونم بطور قانوني هنوزم ميشه روي ٢تا كنسول نصب و بازي كرد؟ من بيشتر دنبال اينم كه دستگاه بن نشه و اين كار قانوني باشه.

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,798
نام
حامد
دوستان من دارم فيفا ١٨ رو با Psn Card از psn store ميخرم، ميخواستم بدونم بطور قانوني هنوزم ميشه روي ٢تا كنسول نصب و بازي كرد؟ من بيشتر دنبال اينم كه دستگاه بن نشه و اين كار قانوني باشه.
بله میشه و قانونی هم هست. ولی حتما یک نفر باید همیشه انلاین باشه( ظرفیت 3) و توی همون اکانتی که بازی خریده شده بازی کنه. و نفر دوم( ظرفیت 2) هم دسترسی به انلاین داره و هم افلاین و میتونه توی اکانت خودش بازی کنه. دقت کنید که تمام بازی هایی که توی اکانت اصلی( اکانتی که بازی باهاش خریده شده(ظرفیت 3)) هست بری نفر دوم به اشتراک در میاد.

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
بله میشه و قانونی هم هست. ولی حتما یک نفر باید همیشه انلاین باشه( ظرفیت 3) و توی همون اکانتی که بازی خریده شده بازی کنه. و نفر دوم( ظرفیت 2) هم دسترسی به انلاین داره و هم افلاین و میتونه توی اکانت خودش بازی کنه. دقت کنید که تمام بازی هایی که توی اکانت اصلی( اکانتی که بازی باهاش خریده شده(ظرفیت 3)) هست بری نفر دوم به اشتراک در میاد.

پس این یعنی اگر مثلا من و رفیقم بخوایم بازی مشترک بگیریم و من بخوام ظرفیت 2 رو داشته باشم (که هم آفلاین و هم آنلاین داره) باید با آکانت اون خریده بشه و بعدش روی کنسول من زده بشه؟؟

ظرفیت 1 چجوری استفاده میشه؟
قانونیه؟

ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
پس این یعنی اگر مثلا من و رفیقم بخوایم بازی مشترک بگیریم و من بخوام ظرفیت 2 رو داشته باشم (که هم آفلاین و هم آنلاین داره) باید با آکانت اون خریده بشه و بعدش روی کنسول من زده بشه؟؟

ظرفیت 1 چجوری استفاده میشه؟
قانونیه؟

ممنون
بله
ظرفيت ١ تا جايي كه ميدونم غيرقانونيه

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
میخواستم ببینم من اگه دیتای چندماه پیش mw1 remester رو داشته باشم اگه بخوام با اکانت خودم که بازیرو داره ولی تاحالا رو کنسول خودم باهاش وصل نشدم به نت، بخوام استفاده کنم ازش روی کنسولم فقط بازی رو اپدیت میکنه یانه کل بازی رو میگیره ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
میخواستم ببینم من اگه دیتای چندماه پیش mw1 remester رو داشته باشم اگه بخوام با اکانت خودم که بازیرو داره ولی تاحالا رو کنسول خودم باهاش وصل نشدم به نت، بخوام استفاده کنم ازش روی کنسولم فقط بازی رو اپدیت میکنه یانه کل بازی رو میگیره ؟
اگه ديتا قبلا رو كنسول ريخته شده يا مثلا بازي بصورت ديسكي تهيه بشه فقط اپديت نيازه

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
:(:(:(:((:((:((:((:((:((:((:(( بن دائم شدم یا موقت؟
vjk9_ggj.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر