هرسوالی درمورد Ps2

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
ممنون ازت میشه به من بگی آیا خودم میتونم این کار رو بکنم یا نیاز به شخص دیگه ای هست که این کار رو برام بکنه؟ من خودم تا حالا همچین کاری نکردم
بله دوست گرامی ..فقط به ی کامیوتر و فلش و مموری کارت پلی استیشن نیازه...کار بسیار ساده ای هست.کمکی بود در خدمتم...فقط مدل دستگاتون رو بنویسید

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,654
بله دوست گرامی ..فقط به ی کامیوتر و فلش و مموری کارت پلی استیشن نیازه...کار بسیار ساده ای هست.کمکی بود در خدمتم...فقط مدل دستگاتون رو بنویسید
مدل دستگاه من اسلیم هست حالا اگه مدل دقیق رو خواستید باید نگاه کنم

• Like
Reactions: Sega_genesis

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
آداپتور
بسیارخب اداپتوریها بهتر جواب میدند....لنز دستگاتون باید کار کنه.برای فلشخور کردن شما به ی دیسک DVD خام نیاز دارید تا فایل مخصوص به نام ulaunchelf که به شکل ISO هست دانلود کنید و درکامپیوتر رایتش کنید و در دستگاه قرار بدید تا بتونید دستگاتون رو فلشخور کنید ..بعداز فلشخور کردن دیگه به این دیسک نیازی ندارید...اگه این دیسک رو درست رایت کنید و دستگاتون اجراش کنه شما 90 درصد کا رو پیش رفتید..اگه لنز دستگاتون سالمه بریم برای اموزش کامل؟؟؟؟؟؟؟اگر نه باید دستگاه مموری کارت و ی فلش رو به جایی که فلشخور میکنند ببرید تا اونها با ی دستگاه دیگه مموری کارتتونو فلشخور کنند..سوالی بود درخدمتم دوست گرامی

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,654
بسیارخب اداپتوریها بهتر جواب میدند....لنز دستگاتون باید کار کنه.برای فلشخور کردن شما به ی دیسک DVD خام نیاز دارید تا فایل مخصوص به نام ulaunchelf که به شکل ISO هست دانلود کنید و درکامپیوتر رایتش کنید و در دستگاه قرار بدید تا بتونید دستگاتون رو فلشخور کنید ..بعداز فلشخور کردن دیگه به این دیسک نیازی ندارید...اگه این دیسک رو درست رایت کنید و دستگاتون اجراش کنه شما 90 درصد کا رو پیش رفتید..اگه لنز دستگاتون سالمه بریم برای اموزش کامل؟؟؟؟؟؟؟اگر نه باید دستگاه مموری کارت و ی فلش رو به جایی که فلشخور میکنند ببرید تا اونها با ی دستگاه دیگه مموری کارتتونو فلشخور کنند..سوالی بود درخدمتم دوست گرامی
لنز دستگاه من خیلی ضعیف شده. بعضی دیسک ها رو میخونه بعضی نه. جدیدن هیچ دیسکی رو به صورت درست نخونده. شاید تک و توک یه دیسک رو بخونه ولی وضعش خیلی خرابه

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
لنز دستگاه من خیلی ضعیف شده. بعضی دیسک ها رو میخونه بعضی نه. جدیدن هیچ دیسکی رو به صورت درست نخونده. شاید تک و توک یه دیسک رو بخونه ولی وضعش خیلی خرابه
پس بهترین راه اینه که دستگاتونو بدید با 50 هزارتمن فلشخور کنند...توجه..دوست گرامی در اصل مموری کارت پلی 2 دستگات هک میشه که باید مواظب باشی هیچ وقت سیوهای مربوط به فلشتونو پاک نکنید وگرنه باز باید هزینه کنید..با ارزوی موفقیت

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,654
پس بهترین راه اینه که دستگاتونو بدید با 50 هزارتمن فلشخور کنند...توجه..دوست گرامی در اصل مموری کارت پلی 2 دستگات هک میشه که باید مواظب باشی هیچ وقت سیوهای مربوط به فلشتونو پاک نکنید وگرنه باز باید هزینه کنید..با ارزوی موفقیت
جای مناسبی میشناسید واسه این کار؟ جایی که مطمئن باشه و راحت دستگاه رو بهش بسپارم

• Like

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
جای مناسبی میشناسید واسه این کار؟ جایی که مطمئن باشه و راحت دستگاه رو بهش بسپارم
دوست گرامی توپ خونه خیلی زیاد هستند..قرار نیست دستگاتونو باز کنند ..خیلی زمان ببره 10 دقیقه....فقط فلش و مموری کارت دستگاتون رو هم ببرید ..اگه میگم دستگاتونو ببرید به این دلیل هست که وقتی امتحان میکنید کار درست انجام شده باشه .....سوالی بود در خدمتم

iliya1384

عضو جدید
Jan 7, 2023
1
سلام اقا خسته نباشید من یدونه ps2 دارم مدل ۹۰۰۴ بعدش خواستم خودم فلش خورش کنم
برنامه mcbotهم دانلود کردم فایل iso رو یه بار روی cd و یه بار روی dvd کپی کردم گذاشتم روی دستگاه مستقیم میره تو بهش که مموری کارت رو انتخاب کنی دو یا سه بار هم میگفت فرمت نمی خوره

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
برنامه mcbotهم دانلود کردم فایل iso رو یه بار روی cd و یه بار روی dvd کپی کردم گذاشتم روی دستگاه مستقیم میره تو بهش که مموری کارت رو انتخاب کنی دو یا سه بار هم میگفت فرمت نمی خوره
من این مشکل رو داشتم مربوط به مموری کارت بود عوض کردم درست شد

sepehrpuor

کاربر فعال بخش Xbox 360
کاربر فعال
Apr 17, 2019
1,264
سلام دوست گرامی..سوال شما اصلا مفهوم نیست..منظورتون از کپی کردن فری ام سی رایت کردنه روی دی وی دی.؟؟؟بعدشم اینو نوشتی///گذاشتم روی دستگاه مستقیم میره تو بهش که مموری کارت رو انتخاب کنی دو یا سه بار هم میگفت فرمت نمی خوره///گذاشتی منظورت درون دستگاست یا روی دستگاه؟؟؟؟؟..لطفا درست و با مفهوم بنویسد من اصلا سردرنیاوردم...بعدش هم شما باید اول فایل یولانج الف که به شکل ایزو هست دانلود کنید بعد روی دی وی دی رایتش کنید..اگه درست رایت کرده باشید وارد یولانچ میشید ..در اون قسمت باید فری ام سی بوت مخصوص دستگاتونو دانلود کنید که اسمش فان تونا هست.بعد درون ی فلش بریزید و به دستگاه بزنید .و در قسمت یولانچ الف کاراشو انجام بدید..پستش در این صفحه هست که مخصوص دستگاه های مدل 90004 و به بالا
روش نصب free mcboot funtuna ps2

• Like
Reactions: deadkin

aidin_bandicot

کاربر سایت
Jul 17, 2021
33
رفقا جایی رو می‌شناسید که لنز ps2 fat بفروشن؟
اصلا هنوز لنز های اینا گیر میاد؟
درود آره دوتا فروشگاه هست سایت دایهارد و سایت اهوراشاپ فقط دو نمونه لنز برای ps2 fatهست بدون کدوم میخوره

• Like
Reactions: Clarence b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر