هرسوالی درمورد Ps2

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
سلام به همه ی بچه ها
آقا من خودم ps2 ندارم ولی یه gta sa برای ps2 ادیت کردم و حالا که می خوام بزنمش رو دی وی دی می بینم حجمش بالاست و هر چی هم ازش حذف میکنم می بینم بازم بالاست البته این gta اصلش برای pc بود.یکی هم با کلی حذف رایت کردم که کلا قاطی پاطی شد و جواب نداد.:((
حالا میخواستم دوتا سوال بپرسم:
1-ps2 دی وی دی ناین جواب میده؟
2-اگه این جوری رایت کنم (با دیتا) اجرا میشه؟

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
سلام به همه ی بچه ها
آقا من خودم ps2 ندارم ولی یه gta sa برای ps2 ادیت کردم و حالا که می خوام بزنمش رو دی وی دی می بینم حجمش بالاست و هر چی هم ازش حذف میکنم می بینم بازم بالاست البته این gta اصلش برای pc بود.یکی هم با کلی حذف رایت کردم که کلا قاطی پاطی شد و جواب نداد.:((
حالا میخواستم دوتا سوال بپرسم:
1-ps2 دی وی دی ناین جواب میده؟
2-اگه این جوری رایت کنم (با دیتا) اجرا میشه؟

آقا تو رو خدا یکی بیا به این تاپیک جواب ما رو بده.لازم دارم.

• Like
Reactions: che-jaleb

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
اگه کسی مغازه یی که آرشیو بازی های PS2 و PS1 رو داشته باشه و رایت میکنه رو سراغ داره اگه اسم و جای مغازه رو (تهران) pm کنه خیلی ممنون ـش میشم.

• Like
Reactions: che-jaleb

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
اجرا نمیشه چون یک فایل فکر کنم elf می خواد که پی سی نداره بعد دکمه هاش سازگار نیست
نه من بازی خود PS2 رو ویرایش کردم و سوال اول برام اهمیت بیشتری داره. لطفا اونو جواب بدین.
سوال دومم هم کلا اینه که اگه بازی های PS2 رو اگه ازشون امیج نگیری و کپی کنی بعدا رایت کنی اجرا میشن یا نه؟

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
نه من بازی خود PS2 رو ویرایش کردم و سوال اول برام اهمیت بیشتری داره. لطفا اونو جواب بدین.
سوال دومم هم کلا اینه که اگه بازی های PS2 رو اگه ازشون امیج نگیری و کپی کنی بعدا رایت کنی اجرا میشن یا نه؟

PS2 دی وی دی 9 بازی رو ساپورت نمی کنه چون دو لبه هست ولی دی وی دی مدیا رو قبول می کنه .. من که قبلا PS2 داشتم هرچی کپی میگرفتم بعد رایت میکردم قبول نمیکرد ایمیج بگیری اجرا می کنه ولی کپی فکر نکنم

آخرین ویرایش:

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
پس چطور بازی GOD 1&2 رو بعضی جا ها با حجم 8.5 گیگ برای PS2 گذاشتن برای دان؟
----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی میشه از کپی بازی روی هارد امیج بگیریم و بعد رایت کنیم؟اجرا میشه؟

آخرین ویرایش:

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
پس چطور بازی GOD 1&2 رو بعضی جا ها با حجم 8.5 گیگ برای PS2 گذاشتن برای دان؟
----------------------------------------------------------------------------------------------
راستی میشه از کپی بازی روی هارد امیج بگیریم و بعد رایت کنیم؟اجرا میشه؟
از هر کدوم ایمیج گرفتن بعد توی یک پوشه انداختن برای دانلود. خودت تا حالا دیدی gow 12 توی یک دی وی دی بزنن. فقط توی PS3 روی بلوری میزنن از هارد نمیشه ایمیج گرفت اگر بگیری اجرا نمی کنه وباید از روی دی وی دی ایمیج بگیری

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
نه من منظورم این بود که هر کدوم از گاد اف وار ها رو جدا 8.5 گیگ دیدم برای پی اس 2

خوب این بازی های شرکتی ادیت شده مثل فوتبال ها رو چجوری میزنن اگه فقط باید از دی وی دی امیج بگیری؟

MGH_2012

کاربر سایت
May 19, 2012
6
امروز رفتم 5 تا DVD9 دونه ای 1000 گرفتم ولی هر کاری کردم اصلا رایت نشدن.!!!!!!!
یکی امیج رایت کردم که اصلا یه لایه اش رایت شد.
یکی کپی رایت کردم با سرعت 2.4X وبعد از 42 مین آخرش ارور داد و سوخت.
....................

Red Alert

کاربر سایت
Feb 7, 2012
125
نام
Anonymous
نه من منظورم این بود که هر کدوم از گاد اف وار ها رو جدا 8.5 گیگ دیدم برای پی اس 2

خوب این بازی های شرکتی ادیت شده مثل فوتبال ها رو چجوری میزنن اگه فقط باید از دی وی دی امیج بگیری؟
اشتباه می کنی گاد اف 2 چهار گیگه و گاد اف 1 همون اندازه هست این شرکت ها هم نمی دونم چجوری ادیت می کنن
امروز رفتم 5 تا DVD9 دونه ای 1000 گرفتم ولی هر کاری کردم اصلا رایت نشدن.!!!!!!!
یکی امیج رایت کردم که اصلا یه لایه اش رایت شد.
یکی کپی رایت کردم با سرعت 2.4X وبعد از 42 مین آخرش ارور داد و سوخت.
....................
گفتم نمیشه... حتما باید از روی دی وی دی ایمیج بگیری بعد رایت کنی GOOD LUCK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر