هرسوالی درمورد Ps2

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
با سلام خدمت دوستان عزیز بعد چند سال دوباره سری به رکورد این تاییک بعد اون شروع جنجالی زدم ! چندتا سوال جواب بدیمو رفع زحمت کنیمم باز !راستش زکات علم که میمونه سنگینی میکنه رو دوش آدم#:-s#:-s خوب دوست عزیز چیزی که نیاز دارین dvd خام princo 8x hast میگیری با نرو رایت میزنی بهترین سرعت رایت هم 8x برای ps2 بزرگها و 8x or 16x برای از این کوچیکا.;);)

• Like
Reactions: che-jaleb

mohammad1

کاربر سایت
Dec 3, 2005
41
سلام
دوستان چه جوری میشه پلی استیشن 2 رو به مانیتوری که ورودی HDMIداره متصل کرد؟ باتشکر
دوست عزیز شما میتونین به وسیله HDMI Converter for Wii PS2 PSP XBOX مخصوص
این کاره ولی فکر نکنم تو ایران به این سادگی گیر بیاد
1805045_5.jpg

---------- نوشته در 05:44 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:41 PM ارسال شده بود ----------

کلا تاپیک خوابیده ....
خیالت نباشه الان زنده ش میکنیم تو کشوری که هنوز هم که هنوزه آمار فروش سگا بیشتر از کنسول های دیگه است هنوز خیلی زوده پلی استیشن 1. 2 بخوابه

---------- نوشته در 05:48 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:44 PM ارسال شده بود ----------

آقا واسه کپی خور کردن ps2 باید چی کارکنم؟؟(خودم میخوام کپی خورش کنم!!نمیخوام بدم بیرون کپی خورش کنن!)
اگه یه راهنمایی یه لینکی چیزی به ممن بدین ممنون میشم.
اگه انگلیسی هم بود اشکال نداره.
دمتون گرم.
سلام دوست عزیز میری توپخونه سره یکی از این تعمیر کارا یه مود چیپ میگیری با نقشه بعد میاری دل و روده دستگاهتو میرزی بیرون !یه 20 تا سیم طبق نقشه مود چیپ وصل میکنی کپی خور میشه برات ! توصیه میکنم بدی برات این کارو بکنن به ریسکش نمیرزه !

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
سلام دوستان عزیز

یک سوال داشتم که خودش چند تا سواله:

من 29 سال دارم و می خوام یک پلی استیشن 2 بخرم، ( تا جبران بچگی ها بشه):p > اما سوالات:

1 - به سن و سالم می خوره؟:-/

2 - نو گیر میاد؟

3- نباید دستگاه ، دستکاری بشه تا بازی های کپی را اجرا کنه؟

4- از کجا بخرم که مطمئن باشه و نو؟ تهران هستم

5- قیمت چنده؟ چقدر گرون شده بعد از افزایش دلار؟

6- چه مدلی بخرم؟

پی نوشت :
دوستان حرفتون را قبول دارم، پس راست و حسینی هر چقدر که می دونید بهم بگید
پولم در حد ps3 نیست، برای همین می خوام ps2 بگیرم
اصلا ربطی به سن و سال نداره و خیالت راحت حتما بگیر
آره اکبند داره
مغازه دار هک میکنه واست البته میتونی سوال کنی ولی من خیلیهارو دیدم بصورت آماده خریدن و کاری هم روش انجام ندادن مثلا یارو اومد تو مغازه و گفت ps2 میخوام و فروشنده بهش داد و خرید کرد و رفت
از نمایندگی سونی بخر مطمئنه
آره گرون شده مثلا تو یه فروشگاه قبلا 140 بود الان 240!
مدل دیگه آخریش که فقط همون هم تو بازار هست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
سلام

یه کنسول ps2 بدون جعبه (خانگی هستش) چقدر می ارزه؟ یه دونه هست طرف میگه 75 تومن. داشتن یا نداشتن جعبه چقدر در قیمتش دخیل هستش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
سلام

یه کنسول ps2 بدون جعبه (خانگی هستش) چقدر می ارزه؟ یه دونه هست طرف میگه 75 تومن. داشتن یا نداشتن جعبه چقدر در قیمتش دخیل هستش؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

با تشکر.
موقعی که من رفتم برا فروش PS2ــم، PS2 نو 150 ت بود. من بدون کارتون فروختمش 80 ت
الان PS2 نو 250-260 تومن هست. پس یعنی دستگاه شما حد اقل 120-130 می‌ـرزه

• Like

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
با سلام .لطفا یه جای معرفی کنید که بشه بازی های مالزی رو بشه بیدا کرد .منظورم بازی های هستش که هیچ یک از شرکت های ایران اون رو نمیزنند .ممنون میشم که رامنمای بکنید.البته بگم که حتما تهران باشه

آخرین ویرایش:

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
با سلام .لطفا یه جای معرفی کنید که بشه بازی های مالزی رو بشه بیدا کرد .منظورم بازی های هستش که هیچ یک از شرکت های ایران اون رو نمیزنند .ممنون میشم که رامنمای بکنید.البته بگم که حتما تهران باشه
یکی جواب بده ممنون

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
یکی جواب بده ممنون

• Like

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
بايد اينترنتی پيدا كنيد. تو همين بازارچه بازيسنتر چند نفر ديدم به صورت عمده می فروختن، تو گوگل سرچ كنيد می شه تاپيك هاشون رو پيدا كنيد، تو سايت های ديگه هم هستن كه برای فروش اين بازیا (منظورم مالزی هست) تاپيك زدن.
دوستان mcboot رو چه جوری باید نصب کرد؟
اينجا رو ببينيد.

• Like

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
بايد اينترنتی پيدا كنيد. تو همين بازارچه بازيسنتر چند نفر ديدم به صورت عمده می فروختن، تو گوگل سرچ كنيد می شه تاپيك هاشون رو پيدا كنيد، تو سايت های ديگه هم هستن كه برای فروش اين بازیا (منظورم مالزی هست) تاپيك زدن.

اينجا رو ببينيد.
دوست عزیز دیدم ولی نفهمیدم!هرچی CD رایت میکنم تا لوگوی playstation2 میره بعد ارور میده...باید برنامه LAUNCHELF تو اون سی دی باشه؟
اصلا چه فایل هایی باید برای نصب باشه تو سی دی؟

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
دوست عزیز دیدم ولی نفهمیدم!هرچی CD رایت میکنم تا لوگوی playstation2 میره بعد ارور میده...باید برنامه LAUNCHELF تو اون سی دی باشه؟
اصلا چه فایل هایی باید برای نصب باشه تو سی دی؟
شما منظورتون از رايت سی دی بازی های PS1 هست ديگه؟ چون بازی های PS2 روی دی وی دی هستن.
اگه منظورتون بازی PS1 ـه بله بايد لانچ الف هم رايت شه. برای اطلاعات تكميلی هم تاپيكش رايت بازی های PS1 رو سرچ كنيد تو سايت هست و قشنگ توضيح داده.
ضمنا برای اينكه بازی های PS1 رو روی PS2 اجرا كنيد بعد روشن كردن PS2 بايد فورا دوبار كنسول رو روشن خاموش كنيد.

golabi2

کاربر سایت
Apr 9, 2009
209
نام
علیرضا
شما منظورتون از رايت سی دی بازی های PS1 هست ديگه؟ چون بازی های PS2 روی دی وی دی هستن.
اگه منظورتون بازی PS1 ـه بله بايد لانچ الف هم رايت شه. برای اطلاعات تكميلی هم تاپيكش رايت بازی های PS1 رو سرچ كنيد تو سايت هست و قشنگ توضيح داده.
ضمنا برای اينكه بازی های PS1 رو روی PS2 اجرا كنيد بعد روشن كردن PS2 بايد فورا دوبار كنسول رو روشن خاموش كنيد.

حل شد باید لانچ رو اول رو دی وی دی کپی کرد بعدش از طریق اون برنامه fmcb رو نصب کرد رو مموری.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر