هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

milad1376

عضو جدید
Jun 9, 2012
90
نام
میلاد
سلام یه هارد 2t معرفی کنید من فقط می خوام بازی بریزم توش یعنی نمی خوام از توش بازی اجرا کنم بعد slim هارد های 2t ساپورت می کنه
قیمتش از 400 بیشتر نباشه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام یه هارد 2t معرفی کنید من فقط می خوام بازی بریزم توش یعنی نمی خوام از توش بازی اجرا کنم بعد slim هارد های 2t ساپورت می کنه
قیمتش از 400 بیشتر نباشه

سلام
در مورد ساپورت کردن 2 ترا فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه
اگه منظور این هست که کلا به PS3 نمیخوای وصل کنی که هر مدلی میتونی بخری و مدل زیاده ، ولی اگه میخوای به PS3 وصل کنی و مثلا بازیها رو به هارد داخلی انتقال بدی به نظرم مدل USB2.0 از برندهای WD/Seagate تهیه کنی بهتره چون مدلهای USB3.0 دردسر داره واسه شناخته شدنش توسط PS3 ، شاید زمانی لازم بود بازی رو از هارد اکسترنال اجرا کنی ، بهتره چیزی بخری که بعدا پشیمون نشی
مثلا این مدلها خوبن ، ولی USB2.0 :
Western Digital - 2000 GB - 2 TeraByte - USB 3.0 ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
Seagate - 2000 GB - 2 TeraByte ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا
Seagate - 2000 GB - 2 TeraByte ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا

من خودم الان دو تا WD آداپتوری 2ترا دارم که هر دو مدل My Book Essential هست ، ولی اونی که USB2.0 هست که PS3 میشناسه و اونی که USB2.0 هست رو نمیشناسه ، البته من با هاب تست نکردم

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
بهترین هارد برای PS3 و کامپیتر و ... که به همه چیز از جمله پشتیبانی عالی از PS3 داره هارد های سونی می باشن
روی خود پاکت نوشته شد به PS3 و دستگاه بلوری و کامپیتر می خوره من هم 1 ترابایتش رو دیروز خریدم با PS3 هیچ مشکلی نداره و سرعت USB3 هم تا اونجایی که دیدم 110M/S است البته بالا و پایین می شه و این هارد سرعتش از بقیه هارد ها بیشتره اما هارد های وسترن دیجیتال به بعضی PS3 ها نمی خورن و باید هاب وصل کنی که خیلی سخته البته هاب هم بعضی وقتا جواب نمی ده بهترین هارده که پشتیبانی عالی از PS3 داره همون سونی که فوق العاده هارد قوی است

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بهترین هارد برای PS3 و کامپیتر و ... که به همه چیز از جمله پشتیبانی عالی از PS3 داره هارد های سونی می باشن
روی خود پاکت نوشته شد به PS3 و دستگاه بلوری و کامپیتر می خوره من هم 1 ترابایتش رو دیروز خریدم با PS3 هیچ مشکلی نداره و سرعت USB3 هم تا اونجایی که دیدم 110M/S است البته بالا و پایین می شه و این هارد سرعتش از بقیه هارد ها بیشتره اما هارد های وسترن دیجیتال به بعضی PS3 ها نمی خورن و باید هاب وصل کنی که خیلی سخته البته هاب هم بعضی وقتا جواب نمی ده بهترین هارده که پشتیبانی عالی از PS3 داره همون سونی که فوق العاده هارد قوی است
اشتباه میکنی دوست عزیز! شاید ps همه هاردای وسترن رو نشناسه اما وسترن خیلی بهتر از سونیه! مدل بلکش که انتخاب همه گیمر هاس!
در مورد سرعتی هم که گفتین این سرعت فقط در اوایل هارد وجود داره و بقیه هارد سرعت میشه مثل باقی هارد ها! یعنی در دیسک بالایی هارد که میشه حدودا 60-70 گیگ اول

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
اشتباه میکنی دوست عزیز! شاید ps همه هاردای وسترن رو نشناسه اما وسترن خیلی بهتر از سونیه! مدل بلکش که انتخاب همه گیمر هاس!
در مورد سرعتی هم که گفتین این سرعت فقط در اوایل هارد وجود داره و بقیه هارد سرعت میشه مثل باقی هارد ها! یعنی در دیسک بالایی هارد که میشه حدودا 60-70 گیگ اول
والا اینجا صحبت از پی اس 3 است و کسی نمی ره یه هارد 200 هزاری بخره بعد به پی اس 3 اش نخوره هارد های وسترن با پی اس 3 مشکل دارن اما هارد های سونی کاملا با پی اس 3 مچ شدن و دوم اینکه من منظورم شما رو از سرعت نفهمیدم:-/

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
والا اینجا صحبت از پی اس 3 است و کسی نمی ره یه هارد 200 هزاری بخره بعد به پی اس 3 اش نخوره هارد های وسترن با پی اس 3 مشکل دارن اما هارد های سونی کاملا با پی اس 3 مچ شدن و دوم اینکه من منظورم شما رو از سرعت نفهمیدم:-/

این حرف اشتباه هست
من My Book Essential 2TB USB2.0 دارم و اصلا هم مشکلی نداره

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
این حرف اشتباه هست
من My Book Essential 2TB USB2.0 دارم و اصلا هم مشکلی نداره
داداش این مدلی که شما داری رو نمی دونم اما خود فروشنده به من گفتم مدل های وسترن به PS3 نمی خورن منم برای همین سونی گرفتم که الان هم ازش خیلی راضیم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
داداش این مدلی که شما داری رو نمی دونم اما خود فروشنده به من گفتم مدل های وسترن به PS3 نمی خورن منم برای همین سونی گرفتم که الان هم ازش خیلی راضیم

خیلی عذر میخوام از شما و بعضی دوستانی که فروشنده هستن و واقعا هم تخصص دارن ، ولی اکثر فروشنده ها کاملا بی سواد هستن و اطلاعات درستی ندارن!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
چه فرقی بین هاردهای ادابتوری و غیرادابتوری هست و اینکه کدوم برا ps3 بهتره ایا؟

مدلهای آداپتوری نسبت به مدلهای پاسپورتی قیمت کمتری داره و معمولا در ظرفیت های بالا راحت تر پیدا میشه و به صرفه تر هست
فرقی نداره ، فقط آداپتوری احتیاج به برق مجزا داره ولی پاسپورتی نه
پیشنهاد میشه از برندهای معتبر مثل WD/Seagate با گارانتی معتبر و مدل USB2.0 خریداری کنید

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
چه فرقی بین هاردهای ادابتوری و غیرادابتوری هست و اینکه کدوم برا ps3 بهتره ایا؟
این دو خیلی باهم فرق دارن هادر اداپتوری همان هاردهای اینترنال هستند که مستقیمن با تکنلوژی شرکتهای مختلف به اکسترنال تبدیل میشوند.هاردهای بدون اداپتور هارد های لپتاپی هستتد که مبدل ان برق برای عملیات های مختلف هارد را تامین میکند.هارد های اداپتوری طول عمر بالاتری دارند همچنین قدرت بیشتری هم دارند.هارد WD که USB3 هست رو من خودم دارم استفاده میکنم MYbook قبلا برای بازی از passport همین برند استفاده میکردم و چند برند دیگه مثل ADATA و Seagate و ... استفاده کردم اداپتوری ها به نظر من به مراتب بهتر لود میکنند بازی رو.اگر کسی هارد اینترنال با فضای خوب داره میتونه از تبدیل ها هم استفاده کنه من تست کردم خوب جواب گرفتم.

kraitoos

کاربر سایت
Sep 1, 2013
18
سلام
هارد 3ترا سیگیت بک آپ پلاس و اکسپنشن با ps3 سازگاری دارن؟
دوست عزیز هارد ها سیگیت ا ترا هاشون یا 500 هاشون با ps3 مشکل دارن چه برسه به اینی که شما می گید بهترین هارد برای سازگاری با PS3 سونی می باشد
موفق باشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر