هارد های اکسترنال تست شده روی ps3

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
ببخشيد اگه جاي اين سوال تو اين تاپيك نيست ولي جاي بهتري پيدا نكردم:dمن چند تا ديسك گيم خش دار دارم كه با لنز هيچ كامپيوتري اجرا نشده ولي توسط لنز PS3 تونستم تو هارد داخلي كپيش كنم البته بگم كه به هيچ عنوان رو هارد اكسترنال كپي نشدند چون پسوند تغيير ميكرد و فايل هم اسپليت ميشد(فايل RAR هستن كه با مالتيمن كپي كردم)هارد داخلي 160 گيگ توشيبا هست.حالا براي كپي كردن اون فايلا مجبورم به PCمتصلش كنم تا بتونم كپيشون كنم!حالا هارد به هيچ عنوان رو PC كار نميكنه اصلا نميشناسدش!!چيكار كنم تا بتونم متصلش كنم؟
مشخصه در شرایط عادی System Fileـه هارد داخلی PS3 تو محیط ویندوز شناسایی نمیشه در نتیجه به محتویاتش هم نمیشه دسترسی داشت !
ساده ترین راه اینه که بین سیستم و PS3 شبکه بزنی و از طریق FTP Server (با multiMAN) و نصب یه برنامه ی مدیریت FTP (مثل FileZilla) تو محیط ویندوز هر فایلی رو که میخوای از هارد داخلی PS3 برداری همین !

Amin JL

کاربر سایت
Feb 28, 2013
1
با سلام، دوستان من هارد اکسترنال seagate دارم ، ۱ ترا ، ps3 هم slim هستش با ور‌ژن ۳.۵۵. چند تا بازی توی هارد ریختم ولی وقتی هارد رو وصل کردم به ps3 هیچ جا گزینه ای که مربوط به هارد باشه رو پیدا نکردم. فرمتش رو از NTFS به exFat با خود ویندوز تغییر دادم اما بازهم نتیجه ای حاصل نشد. میشه بگین وقتی هارد رو به کنسول وصل میکنم باید چه کار کنم ؟ :-/

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,022
نام
اسماعیل
با سلام، دوستان من هارد اکسترنال seagate دارم ، ۱ ترا ، ps3 هم slim هستش با ور‌ژن ۳.۵۵. چند تا بازی توی هارد ریختم ولی وقتی هارد رو وصل کردم به ps3 هیچ جا گزینه ای که مربوط به هارد باشه رو پیدا نکردم. فرمتش رو از NTFS به exFat با خود ویندوز تغییر دادم اما بازهم نتیجه ای حاصل نشد. میشه بگین وقتی هارد رو به کنسول وصل میکنم باید چه کار کنم ؟ :-/
بايد به fat 32 فرمتش كني.

mostafa-/g

کاربر سایت
Apr 13, 2008
145
سلام یه مشکل با هارد اکسترنال دارم وقتی تبدیل دسته ps1 رو وصل میکنم هارد کار نمیکنه ؟؟؟
بازی از روی هارد اینترنال با تبدیل میشه بازی کرد .
مشکل از چیه ؟ برای دو نفره بازی کردن میخوام
هارد 1ترا وسترن اداپتوری
متشکر

daydream2007

کاربر سایت
Mar 5, 2012
7
من هارد سیگیت 1ترا usb 3/usb 2 دارم با پلی3 اسلیم 250گیگ.اول در ویندوز 7 با برنامه partionmagic اون هارد رو به فرمت fat32 تبدیل کردم بعد به دستگاه وصل کردم و به خوبی ج میده.

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
سلام بچه ها
هارد 1TB می خوام واسه Ps3 . چیو پیشنهاد می کنید ؟
مدل دستگام Ps3 fat 40GB
اگه هارد داخلی میخوای بگیری باید "2.5 یا همون لبتابی باشه و نهایت تا 750GB هم پشتیبانی میشه (750 گیر نمیاد ولی 500 میتونی Seagate GoFlex USB 3.0 رو در نظر بگیری) در غیر اینصورت از همین Seagate GoFlex یا WD My Passport Essential پیشنهاد میشه !
سلام من امروز یه هارد اکسترنال hp usb۳خریدم ولی به ps3 slim وصل میکنم با hub هم بازم نمیشناسه چه خاکی تو سرم بریزم ؟
System Fileش باید FAT32 باشه در غیر اینصورت شناسایی نمیشه ! (تو محیط XMB)

Ashkan pdh

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3
نام
اشکان
اگه هارد داخلی میخوای بگیری باید "2.5 یا همون لبتابی باشه و نهایت تا 750GB هم پشتیبانی میشه (750 گیر نمیاد ولی 500 میتونی Seagate GoFlex USB 3.0 رو در نظر بگیری) در غیر اینصورت از همین Seagate GoFlex یا WD My Passport Essential پیشنهاد میشه !

System Fileش باید FAT32 باشه در غیر اینصورت شناسایی نمیشه ! (تو محیط XMB)

با سلام
من نوی کامپیوتر فرمتش رو عوض کردم به fat32 ولی باز نمیشناسه ؟

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
با عرض ادب و سلام
بنده امروز یک هارد مدل SEAGATE یک ترا بایت گرفتم و با یک نرم افزاری FAT 32 کردم الان هر کاری می کنم PS3 سلیم من نمی شناسه خیلی ممنون می شوم راهنمایی ام کنید.

با تشکر

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با عرض ادب و سلام
بنده امروز یک هارد مدل SEAGATE یک ترا بایت گرفتم و با یک نرم افزاری FAT 32 کردم الان هر کاری می کنم PS3 سلیم من نمی شناسه خیلی ممنون می شوم راهنمایی ام کنید.

با تشکر

سلام
هارد USB2 هست یا USB3 ؟
اگه USB3 هست باید با هاب وصل کنید تا بشناسه

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
سلام
هارد USB2 هست یا USB3 ؟
اگه USB3 هست باید با هاب وصل کنید تا بشناسه
ممنونم دوست خوبم بابت پاسخی که دادید
USB 3 هست ولی طرفی که به کامپیوتر می خورد به پرورتهای USB2 هم می خورد
جالب اینجاست با رسیور فرمتش کردم PS3 شناخت
فقط الان یک مشکل دارم بازی هایی که طرفی که دستگاه را ازش خریدم و برام نصب کرده کپی نمیشه تو هارد اکسترنال فقط تونستم یک کشتی کج را کپی کنم دکمه مربع را میزنم و سپس کپی در ضمن فولدر GAMES هم خود PS3 برام ساخت ولی بازی مثل TOMB RAIDER کپی نمیشه مشکل کجاست؟

با تشکر

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنونم دوست خوبم بابت پاسخی که دادید
USB 3 هست ولی طرفی که به کامپیوتر می خورد به پرورتهای USB2 هم می خورد
جالب اینجاست با رسیور فرمتش کردم PS3 شناخت
فقط الان یک مشکل دارم بازی هایی که طرفی که دستگاه را ازش خریدم و برام نصب کرده کپی نمیشه تو هارد اکسترنال فقط تونستم یک کشتی کج را کپی کنم دکمه مربع را میزنم و سپس کپی در ضمن فولدر GAMES هم خود PS3 برام ساخت ولی بازی مثل TOMB RAIDER کپی نمیشه مشکل کجاست؟

با تشکر

خواهش میکنم دوست عزیز
از نظر ظاهری پورتهای USB2.0 و USB3.0 شبیه هم هستند و شما میتونین USB3.0 رو به USB2.0 وصل کنید و برعکس ، ولی از نظر سرعت و فناوری و پشتیبانی توی دستگاه های مختلف فرق میکنه
به هر حال مشکل شناخته نشدن حل شده برای شما ، در مورد کپی کردن با توجه به اینکه شما گفتین بازی WWE رو تونستین کپی کنین ولی TombRaider کپی نشده ، نمیتونم به طور دقیق بگیم مشکل چی هست! چون TombRaider فایل بیشتر از 4 گیگ نداره که روی FAT32 کپی نشه!
ولی شما هارد را به کامپیوتر وصل کنید ، ببینید رسیور با چه فرمتی ، فرمت کرده؟ آیا FAT32 هست یا چیز دیگه ای؟

2850

کاربر سایت
Jan 7, 2013
34
خواهش میکنم دوست عزیز
از نظر ظاهری پورتهای USB2.0 و USB3.0 شبیه هم هستند و شما میتونین USB3.0 رو به USB2.0 وصل کنید و برعکس ، ولی از نظر سرعت و فناوری و پشتیبانی توی دستگاه های مختلف فرق میکنه
به هر حال مشکل شناخته نشدن حل شده برای شما ، در مورد کپی کردن با توجه به اینکه شما گفتین بازی WWE رو تونستین کپی کنین ولی TombRaider کپی نشده ، نمیتونم به طور دقیق بگیم مشکل چی هست! چون TombRaider فایل بیشتر از 4 گیگ نداره که روی FAT32 کپی نشه!
ولی شما هارد را به کامپیوتر وصل کنید ، ببینید رسیور با چه فرمتی ، فرمت کرده؟ آیا FAT32 هست یا چیز دیگه ای؟

دوست خوبم چك كردم fat 32 بود جالبه كشتي كج 12 گيگ بود كپي شد ولي TombRaider تو هارد كپي نميشه نمي دونم بايد كاري انجام داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر