نقد و بررسی The Last Story

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
خب ظاهرا قضیه دانلود منتفیه !
اگه کسی از دوستان می تونه این بازی رو برام پست کنه ، من خریدارم .
آره دانلودش هم بكنى باز رايت زدن بازى هاى dvd9 خيلى دنگ و فنگش بيشتر بود ... يادمه ٤ بار بازى رو رايتش زدم با تنظيمات مختلف تا بالاخره درست دراومد :d گيرش اوردى با كله بگيرش از دستش نده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
89544613477181548695.jpg

من هنوز فرصت نکردم این رو درست بازی کنم ولی به نظر من یکی از بهترین بازیهای نسل هفتمه.

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
حالا مدارس شروع شده این هم هی نقد بازی های شاخ وی رو میزاره دل منو میبره طرف این بازیا ... باو بزار به درسمون برسیم مرد مومن ! :)) :D :D :D

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
ممنون داداش
ولی اگه لینکی باشه که قابلیت ریزیوم داشته باشه و همینطور با فرمت wbfs باشه خیلی بهتره !چون حجمش خیلی کم می شه !
ضمنا این لینک پارت یکه بازم هم هست ؟یا همین یکیه ؟

من بازیخانه را ترجیح می دم.... خیلی کیفیتش بهتره وقتی روی DVD رایت می کنه و چشم دستگاه را خراب نمی کنه ولی اون سایت اصلا خوب نیست قیمتاش گرون تره و کیفیت بدتر....

کلکسیونی که بازیخانه از بازی ها داره چشم را کلا اینطوری می کنه:-o

اینم سایت بازی خانه - فروشگاه تخصصی بازی های کنسول Wii

از مدیران عذر میخوام اگر تبلیغی صورت دادم فقط دارم یک نفر را راهنمایی می کنم. که اشتباه بقیه را تکرار نکنند.ببخشید.

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
من بازیخانه را ترجیح می دم.... خیلی کیفیتش بهتره وقتی روی DVD رایت می کنه و چشم دستگاه را خراب نمی کنه ولی اون سایت اصلا خوب نیست قیمتاش گرون تره و کیفیت بدتر....

کلکسیونی که بازیخانه از بازی ها داره چشم را کلا اینطوری می کنه:-o

اینم سایت بازی خانه - فروشگاه تخصصی بازی های کنسول Wii

از مدیران عذر میخوام اگر تبلیغی صورت دادم فقط دارم یک نفر را راهنمایی می کنم. که اشتباه بقیه را تکرار نکنند.ببخشید.

مگه جدیدا هم بازیخانه رو دیسک میزنه چه خوب قبلا فقط روی هارد کپی میکرد

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
مگه جدیدا هم بازیخانه رو دیسک میزنه چه خوب قبلا فقط روی هارد کپی میکرد

تازه DVD ها مارک Princo هست! دیگه از این بهتر

- - -ویرایش - - -

ببخشید امکانش هست یه چنتا تریلر دیگه که مثل همین تریلر زیبایی که برای The Last Story گداشتید براش بازم بزارید؟

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
تازه DVD ها مارک Princo هست! دیگه از این بهتر

- - -ویرایش - - -

ببخشید امکانش هست یه چنتا تریلر دیگه که مثل همین تریلر زیبایی که برای The Last Story گداشتید براش بازم بزارید؟

چه خوب

تریلر زیاده اما تریلر خوب باید بگردم تا پیدا کنم خودت لینک تریلری نداری؟

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
کسی اسم آهنگی که دختره زمزمه می کنه رو میدونه تو همین تریلری که صفحه اول واسه دانلود هست را می گم؟

میخوام دانلودش کنم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
اینم لینک دانلود مستقیم که خودم تو راپید باز مستقیم کردم خدمت دوستان گلم:
http://suzi.dl.rapidbaz.com/I9eXI/SL***J+The+Last+Story.zip
این فایل با فرمت wbfs هستش و همینطور که مشخصه دیگه لازم نیست 9 گیگ رو دانلود کنید و مشکلات رایت ذی وی دی ناین رو داشته باشید.فایل رو دانلود کنید و از طریق آموزشهایی که جهت اجرای بازی های وی از روی هارد وجود داره اون رو اجرا کنید.
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
اینم لینک دانلود مستقیم که خودم تو راپید باز مستقیم کردم خدمت روستان گلم:
http://suzi.dl.rapidbaz.com/I9eXI/SL***J+The+Last+Story.zip
این فایل با فرمت wbfs هستش و همینطور که مشخصه دیگه لازم نیست 9 گیگ رو دانلود کنید و مشکلات رایت ذی وی دی ناین رو داشته باشید.فایل رو دانلود کنید و از طریق آموزشهایی که جهت اجرای بازی های وی از روی هارد وجود داره اون رو اجرا کنید.
موفق باشید.

دمت گرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر