نقد و بررسی The Last Story

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

cover_large.jpg

Publisher:
Nintendo

Developer:
Mistwalker

Genre:
RPG

Players:
6

Release Date:

14th Aug 2012 (USA)
27th Jan 2011 (JPN)

Feature Support:
Online Multiplayer

[FONT=&amp]قصه ی آخر
[/FONT]
[FONT=&amp]

(( [/FONT][FONT=&amp]hironobusakaguchi[/FONT][FONT=&amp])) کمک خیلی زیادی به شکل گیری روز های مدرن نقش آفرینی ژاپنی کرد .[/FONT]

[FONT=&amp]افسانه ای که بدون شک با خلق مجموعه ای عظیم به نام فاینالفانتزی متولد شد در 1987با مشکلات فراوان اسکوئر نوپا . ساکاگوچی شرکت را با خلقعنوانی که به یکی از شکیل ترین سرگرم کننده ترین بازی های دوران تبدیل شد این سبک نجات دادو چون آخرین تیر او قبل ازرفتن بود . آخرین فانتزی نام گرفت.

[/FONT]
[FONT=&amp]25سال بعد از اولین (( فاینال فانتزی)) ساکاگوچی رخت سفر بسته و بازی خود را ساختهاست.[/FONT][FONT=&amp]قطعا یک یک مسیر واضح و یک خط سیر مستحکم از اولین بازی سریفانتزی تا بازی هایی همچون [/FONT][FONT=&amp]lostodyssey [/FONT][FONT=&amp] قابل ترسیم است [/FONT]​

the_last_story_wii.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]The last story [/FONT][FONT=&amp] آخرین ساخته ی [/FONT][FONT=&amp]mistwalker [/FONT][FONT=&amp] واولین بازی پس از فاینال فانتزی 5 که ساخته ساکاچوی کارگردانی آن را برعهده داشته تلاشی است برای از نو ساختن روز های مدرن نقش آفرینی ژاپنی . افسانه ای که موفق بوده و خیلی خوب از آب در اومده.

[/FONT][FONT=&amp]مدت زمان روایت قصه حدود 20 ساعته اکشن سریع و همزمانه و پر مشقت نیست و این در حالیکه سیستم های بازی یک دست و کارآمدند وبه راحتی قابل درک .[/FONT][FONT=&amp]

این بازی یک [/FONT][FONT=&amp]rpg [/FONT][FONT=&amp] هست طرفدارا این سبک این بازی نباید این بازی از دستش بدن.

[/FONT]
[FONT=&amp]هیچ بازی قبل از این اینطوری نبوده ولی شاید بعد از این باشد.

[/FONT]​
[FONT=&amp]بازی در حوالی جزیره ی [/FONT][FONT=&amp] lazulis اتفاق میفتد the last story با جنگ در حال وقوع بشر با gurak شروع میشود و چهار چوب قصه ی این بازی همین جنگاست.
[/FONT][FONT=&amp]
[/FONT]​
The_Last_Story_3.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]​
[FONT=&amp]

[/FONT]
[FONT=&amp]داستان بازی ساده است : [/FONT][FONT=&amp]پسری دختری را میبینه قدرت های ماورایی بدست میاره و براینجات دنیا محیا میشه.[/FONT][FONT=&amp]شهر [/FONT][FONT=&amp]lazulis[/FONT][FONT=&amp] محل اتفاقات بازی و شکل گیری وقایع جالب آن است بازی یک سازه نفس گیره.[/FONT][FONT=&amp]این شهر قلب تپنده بازیه متشکل از کوچه ها و راههای اسطقس داری که آماده برای دنبال کردنهر یک از مردم شایعه پرا کن شهر در یک بعد از ظهر افتابی است.

[/FONT][FONT=&amp]lazulis[/FONT][FONT=&amp] یکی از بهترین و زیباترین شهر هایدنیا بازی است و بی شک گم شدن در این شهر با عظمت . افتخاری بزرگه. [/FONT][FONT=&amp]مبارزات بازی یک ترکیب شجاعانه است در نقش [/FONT][FONT=&amp]zeal [/FONT][FONT=&amp] شما میتوانید قبل از اینکه تیر را در کمان بگذارید و سریع به سنگر بروید.

[/FONT][FONT=&amp]که به طرز شگفتآوری شامل حتی در بازی میتونید پوست موز به طرف دشمنان پرتاب کنید تا با رفتن روی آن هاسر خورده و روی زمین بیفتن خیلی طبیعی کار شده.

[/FONT]​
The-Last-Story-30.jpg
[FONT=&amp]
[/FONT]​
[FONT=&amp]
[/FONT]
[FONT=&amp]میتونید نبرد نگه دارید تا همراهنتان را هدایت کنید همینکارو برای جلو رفتن و و ترتیب دادن یک حمله نزدیک انجام بدید. [/FONT][FONT=&amp]مقایسه بازی با [/FONT][FONT=&amp]xenoblade chronicles [/FONT][FONT=&amp] بدیهی است یک نقش آفرینی ژاپنی که با حس آزادیو سخاوتش شناخته میشود [/FONT][FONT=&amp]the last story [/FONT][FONT=&amp] با روح نوآوری مشابهی پر شده است.

[/FONT][FONT=&amp]نکات مثبت : طراحی شگفت انگیز شهر بازی . جذابیت . ترکیبهای جدید در المان های کهنه . یکی از بهترین گرافیک های کنسول نینتندو [/FONT][FONT=&amp]wii[/FONT]

[FONT=&amp]نکته منفی : نکته منفی دیده نمیشه[/FONT]​

the-last-story.jpg

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
نمیتونم بدون توضیح از این تاپیک بگذرم ! :D
این بازی ای بود که من رو عاشق JRPG کرد ! بیش از حد از گیم پلی اش خوشم اومد و بازی داستان قشنگی داشت... رابطه بین بچه های تیم رو هم خیلی خوب نشون میده توی بازی ! سختی بازی متعادل بود (ولی باس فایت آخرش که چون اسپویل نشه نمیگم چه خبره توش ولی در حدی سخته که باید باس فایت آخر رو 3 بار بکشینش... فکر کنم این تنها بازی ای بود که من برای تموم کردن بازی بیشتر از 10 بار تلاش کردم ولی به حدی باس فایت آخر سخت طراحی شده که من دفعه اول و دوم رو میکشمش ولی اصلا دفعه سوم دیگه هیچ شانسی جلوش نداشتم ! کسی اگه تمومش کرد حتما بهم خبر بده :D :D )
بازی تنها مشکلی که من میتونم ازش بگیرم این بود که از اونجایی که بازی تخیلیه و به قولی کلا JRPG ه بعضی موقع ها یک سری Spell میزنن این بر و بچ که شدیدا بازی رو سنگین میکنه و فریم ریت بازی رو کم میکنه
در کل وی داری ... JRPG دوست داری... به هییییییچ عنوان این بازی رو از دست نده !

- - -ویرایش - - -

اگه ممکنه یه لینک دانلود ازبازیش بزارید.
ببین این لینک کار میکنه
اگه کار نکرد بگو یکی دیگه پیدا کنم برات
http://keep2share.cc/file/51fe449374a95/The_Last_Story_USA_WII_VIMTO.part1.rar

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
این بازی ای بود که من رو عاشق JRPG کرد ! بیش از حد از گیم پلی اش خوشم اومد و بازی داستان قشنگی داشت... رابطه بین بچه های تیم رو هم خیلی خوب نشون میده توی بازی ! سختی بازی متعادل بود (ولی باس فایت آخرش که چون اسپویل نشه نمیگم چه خبره توش ولی در حدی سخته که باید باس فایت آخر رو 3 بار بکشینش... فکر کنم این تنها بازی ای بود که من برای تموم کردن بازی بیشتر از 10 بار تلاش کردم ولی به حدی باس فایت آخر سخت طراحی شده که من دفعه اول و دوم رو میکشمش ولی اصلا دفعه سوم دیگه هیچ شانسی جلوش نداشتم ! کسی اگه تمومش کرد حتما بهم خبر بده :D :D )
بازی تنها مشکلی که من میتونم ازش بگیرم این بود که از اونجایی که بازی تخیلیه و به قولی کلا JRPG ه بعضی موقع ها یک سری Spell میزنن این بر و بچ که شدیدا بازی رو سنگین میکنه و فریم ریت بازی رو کم میکنه

ببین این لینک کار میکنه
Keep2Share.cc - View File

هر کی این بازی تجربه کرده نمیتونه ازش چیزی نگه :bighug:

بازیش واقعا بینظیره گیم پلیش عالی کار شده همینطور که تو نقد هم گفتم ((هیچ بازی قبل از این اینطوری نبوده ولی شاید بعد از این باشد.))

توضیحاتت خیلی خوب بود و کامل کننده نقد و بررسی من ((ممنونم ))

wii دار ها که اصلا این بازی از دست ندن

از معدود بازیهایی که حسرتش بازی کردنش رو میخورم :((
واقعن بازی بمب و شاخیه :x

حسرت نخور یه wii بخر یه دنیا بازی قشنگ و دوست داشتنیی بازی کن قیمت wii هم که هم قیمت گوشی موبایل متوسطه

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان

- - -ویرایش - - -

ببین این لینک کار میکنه

ممنون داداش
ولی اگه لینکی باشه که قابلیت ریزیوم داشته باشه و همینطور با فرمت wbfs باشه خیلی بهتره !چون حجمش خیلی کم می شه !
ضمنا این لینک پارت یکه بازم هم هست ؟یا همین یکیه ؟

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
ممنون داداش
ولی اگه لینکی باشه که قابلیت ریزیوم داشته باشه و همینطور با فرمت wbfs باشه خیلی بهتره !چون حجمش خیلی کم می شه !
ضمنا این لینک پارت یکه بازم هم هست ؟یا همین یکیه ؟
خوب شد گفتی یادم رفت پارت 2 رو بدم :D
فکر نکنم حجمش کمتر از این باشه آخه بازی رو DVD9 ه ... اگه لینک با قابلیت resume گیر آوردم برات میفرستم

- - -ویرایش - - -

هر کی این بازی تجربه کرده نمیتونه ازش چیزی نگه :bighug:

بازیش واقعا بینظیره گیم پلیش عالی کار شده همینطور که تو نقد هم گفتم ((هیچ بازی قبل از این اینطوری نبوده ولی شاید بعد از این باشد.))

توضیحاتت خیلی خوب بود و کامل کننده نقد و بررسی من ((ممنونم ))

wii دار ها که اصلا این بازی از دست ندن

حسرت نخور یه wii بخر یه دنیا بازی قشنگ و دوست داشتنیی بازی کن قیمت wii هم که هم قیمت گوشی موبایل متوسطه

من این بازی رو رسما جوییدمش وقتی بازیش میکردم :D هیچی جا نمینداختم توش :D
اوج داستان بازی هم حدودا 1-2 ساعت آخر بازیه ... که تعریف نمیکنم خودتون برین بازیش کنین :D

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
خوب شد گفتی یادم رفت پارت 2 رو بدم :D
فکر نکنم حجمش کمتر از این باشه آخه بازی رو DVD9 ه ... اگه لینک با قابلیت resume گیر آوردم برات میفرستم

- - -ویرایش - - -

من این بازی رو رسما جوییدمش وقتی بازیش میکردم :D هیچی جا نمینداختم توش :D
اوج داستان بازی هم حدودا 1-2 ساعت آخر بازیه ... که تعریف نمیکنم خودتون برین بازیش کنین :D

آره حجم بازیش زیاده چون dvd9 ه

پس ته توشو درآوردی :d حسابی گشتو گذار کردی :d

داستانش خیلی قشنگه از المان ها خوب استفاده کردن و نوآوری خوب و زیادی تو المان ها این سبک بوجود آوردن

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
آره حجم بازیش زیاده چون dvd9 ه

پس ته توشو درآوردی :d حسابی گشتو گذار کردی :d

داستانش خیلی قشنگه از المان ها خوب استفاده کردن و نوآوری خوب و زیادی تو المان ها این سبک بوجود آوردن

آره فکر کنم هرچی Side Quest داشت تا قبل از همین آخرین مرحلش همرو انجام دادم :D
داستان بازی حول یک گروه از دوستان میچرخه (که همگی Mercenary ان) آرزوی 2 تا شخصیت اصلی گروه (که یکیشون همین Zael باشه) اینه که شوالیه های Knight های قصر بشن ... که بعدش یک سری اتفاق میوفته و قضایای پشتش :D
هر کدوم از شخصیت های این گروه هم داستان خودشون رو دارن که به ندرت به همشون میرسیم (الان بیشتریشون رو یادم رفته ولی هنوز 2 تاشون رو یادمه :D)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
آره فکر کنم هرچی Side Quest داشت تا قبل از همین آخرین مرحلش همرو انجام دادم :D
داستان بازی حول یک گروه از دوستان میچرخه (که همگی Mercenary ان) آرزوی 2 تا شخصیت اصلی گروه (که یکیشون همین Zael باشه) اینه که شوالیه های Knight های قصر بشن ... که بعدش یک سری اتفاق میوفته و قضایای پشتش :D
هر کدوم از شخصیت های این گروه هم داستان خودشون رو دارن که به ندرت به همشون میرسیم (الان بیشتریشون رو یادم رفته ولی هنوز 2 تاشون رو یادمه :D)

آفرین به این اراده :bighug:

کنترل و هدایت همراه ها تو بازی خیلی قشنگه و یه ایده نابه

تو تریلر این بازی که برای دانلود گذاشتم چنتا از شخصیتا نشون میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر