نقد و بررسی MW3,بازی ای که به هیچ وجه در حد انتظارات ظاهر نشد

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
الان ارایه متناقض نما استفاده کردی؟
1-نقد و بررسی MW3,بازی ای که به هیچ وجه در حد انتظارات ظاهر نشد
2-نقدی کوتاه از MW3,بازی ای که به بالاتر از انتظار ظاهر شد
در حد انتظارات نبود دیگه بالاتر از انتظارات شد:dاینو عوض کردم که کسایی که نخونده نظر میدن گیر الکی ندن

---------- نوشته در 02:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:12 PM ارسال شده بود ----------

یکی بیاد اسمه تاپیکو عوض کنه:((

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
COD IN RECYCLE ! این بازی نقد میخواد چیکار ؟ نقد های MW2 رو به این میچسبوندین ! جفتشون یکی هستن که ! :|
این عکس هم بزار:
618px-Trollface_HD.png
:d

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
فکر کنم لازم باشه خطاب به دوستانی که فکر می کنن MW3 شباهت خیلی زیادی با MW2 دارن یه توضیحی بدم ,

Multiplayer , Single player , Sepcial OPS

بعضی از پرک ها که باعث کند شدن بازی و .. می شد حذف شدن , killstreak ها هم تغییر کردن و برای هر کلاس killstreak جدا تعبیه شده و تغییرات جزیی دیگه ..

ولی از لحاظ کلی , مپ های بازی بزرگ و پر از آبجکت شدن , که اون کمپ های شگفت انگیزی که تو سری های قبلی دیده می شده اینتو دیده نمیشه , دیلـ ی تو بازی Core نسبت به سری های قبلی خیلی کمتر شده و البته بنده خودم شخصا با نتی که قبلا تو MW2 با خارجی ها 1خط می گرفتم تو MW3 دو خط می گیرم و ...

بخش Single player هم به جز کوتاهی که دوستان بهش گیر میدن ( به نظر شخصی خودم کوتاه نیست ) بسیار مهیج تر مراحل متنوع تر و جالب تری داره نسبت به نسخه قبلی همچنین از نظر داستانی بازی خیلی از نکات مبهم تو MW2 روشن میشه ,

قسمت Special ops که به دو قسمت global و survival تقسیم میشه , قسمت global که به صورت Mw2 هست با مراحل متفاوت و درجه های سختی متفاوت اما بخش survival که براش rank up جداگانه در نظر گرفته شده , خیلی جذاب و مهیج و تقریبا یک سوم کسایی که حداقل تو PSN دارن MW3 بازی می کنن تو بخش Survival هستن

حالا کاری به بخش های ریز این قسمت هایی که گفتم ندارم , ولی این دوستانی که Activision نامرد ارث پدریشون رو خورده , این سری هم از این خبرا نیستش ,
جا ها دیگه هم گفتم منکر این نیستم که بازی در جاهایی شبیه MW2 هست ولی نه در این حد که نمره 7.5 بهترین نمرش باشه ,
یعنی حداقل از نظر من رو کنسول نمرش خیلی بیشتر از B3 هست !

Michael Sykes

کاربر سایت
Mar 2, 2009
628
نام
صالح
بازی برای هاردکر ها دردناک بود چون تغیری در هیچکودوم از المان ها صورت نگرفته بود ولی برای عامه و همون نوب خودمون mw3 بهترین بازی عمرشون بود چون بخش تک نفره بازی پر بود از فرازو نشیب و جو های گاهو بیگاه جذاب در کل قلق سری کال دست سازنده اومده...(بازی که نوب پسند باشه ) و دیگه هیچگاه شاهد افت فروش بازی نخواهیم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر