نظرسنجی بهترین گرافیک نسخه pc سال 2011

خوب دیدیم قسمت کنسولی سایت این تاپیک زده گفتم که pcکه مهد بازی های گیم و دارای گرافیک بالاتری هم هست نظر سنجیش را هم راه بیندازیم
به اندازه کافی هم تریلر و گیم پلی از بازی ها بیرون امده

Crysis 2
Battlefield 3
The Witcher 2
rage
The Elder Scroll 5 : Skyrim
Batman:arkham city
Deus Human revolution
Hitman Absolution
call of duty modern warfare 3
LA.Noire

• Like
Reactions: .:Pouria:.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
جزئیات افکتها و نورپردازی و کیفیت بافتهای Crysis 2 حداقل دوبرابره BF3ـست.نظر سایتها و مجلات معتبر هم نسبت به گرافیک Crysis 2 به مراتب مثبت تر بوده درحالی کمتر سایتی رو دیدم که گرافیک BF3 رو جزو برترینهای امسال بدونه.

حتما نقدهای نسخه ی کنسولی رو خوندی :d
کرافیکش فوق العادست باو ، حالا شاید بهتر از C2 نباشه ولی در همون حد و حدوده
و اینکه نورپردازیش هم فوق العادست
ولی افکتهاش کمتر از C2ـه و کیفیت بافت ها هم قطعا پایین تر از C2 هست . کلا کیفت بافتهای همه ی بازیهای این نسل در مقابل C2-DX11 شوخیه.البته به جز Metro 2033 که کلا هیولاست از این بابت!

bazi khor

کاربر سایت
Oct 25, 2005
362
من نمیدونم چرا دوستان نسبت به بازی چیز 3 کم لطفی می کنند اگر از نظر واقعیت پزیری نگاه کنیم چیز 3 سرتر از هر بازی هست کرایسیس گرافیک خوبی داشت ولی بیشتر افکتها و نور پردازی ها فانتزی بود شما یه نگاه به این عکسهای دوستمون s.1 بکنید با واقعیت یکی هست نورپردازی رو ببینید آتش و دود رو ببینید کجای کرایسیس همچین آتش و دودی داشت؟؟ سایت های خارجی هم هر چی دوست دارن بگن مهم نیست

آخرین ویرایش:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان از X به اندازه ی کافی تصویر گذاشتید!
دیگه نذارید. ممنون.

@ امیر حسین: امیر خداییش این چیز توی انفجارا خیلی بهتره! اون همه تیکه واقعاً شاهکاره! دور دست رو باهات موافقم! یه تیکه عکس بی جون خیلی زشته! ولی از نظر کیفیت انفجار ها Crysis عالی عملکرد ! هر انفجاری یه طورایی دل آدم رو شاد می کرد.
من کرایسیس رو بدون DX11 در نظر گرفتم و رای دادم.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حتما نقدهای نسخه ی کنسولی رو خوندی :d
کرافیکش فوق العادست باو ، حالا شاید بهتر از C2 نباشه ولی در همون حد و حدوده
و اینکه نورپردازیش هم فوق العادست
ولی افکتهاش کمتر از C2ـه و کیفیت بافت ها هم قطعا پایین تر از C2 هست . کلا کیفت بافتهای همه ی بازیهای این نسل در مقابل C2-DX11 شوخیه.البته به جز Metro 2033 که کلا هیولاست از این بابت!
نه اتفاقا.من که سایتی رو ندیدم که خیلی از گرافیک BF3 به اندازه C2 تعریف کرده باشه یا همونطور که گفتم جزو برترینهای امسال بدونه.
نورپردازیش خوبه ولی نورپردازی C2 رئال تره.در مورد بافت و افکت هم که حرف زیادی جلو C2 نداره.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نه اتفاقا.من که سایتی رو ندیدم که خیلی از گرافیک BF3 به اندازه C2 تعریف کرده باشه یا همونطور که گفتم جزو برترینهای امسال بدونه.
نورپردازیش خوبه ولی نورپردازی C2 رئال تره.در مورد بافت و افکت هم که حرف زیادی جلو C2 نداره.

اتفاقا خیلی ها از گرافیکش تعریف کردن ، نقدها رو نخوندی . نقدهای PC رو بخون
نورپردازی C2 هم رئال تر نیست ، تکنیکی تره . C2 یه جور تم مصنوعی داره بازیش ، رئالش کجا بود ؟ :d
در مورد بافت ها و افکت ها کاملا موافقم ، توی تاپیکی که گفته بودن 2 تا 580 واسه اجراش لازمه همین حرف رو زدم ، حتی با دیدن اون تریلرها گفتم این بازی بیشتر بخاطر نورپردازیش طبیعی به نظر میاد وگرنه افکت های خفن و تسلیشن توی بازی به اندازه ی C2 دیده نمیشه.
ولی چون این بازی کلا رنگ بندی رئال تری داره از لحاظ بصری ممکنه طبیعی تر به نظر برسه ولی از بعد تکنیکی قطعا ضعیف تر از C2 ـه.
من کاملا حرف فرهود رو قبول دارم ، شان تکنیکی گرافیکی بازی C2 با گرافیک ِ بصریش همخونی نداره . بازی با همین قدرت تکنیکی میتونست خیلی طبیعی تر به نظر بیاد.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
کف کنید اخه اون چه عکسی هست که گذاشتی؟ حیفه همه ی عکس ها رو نبینید از همه ی زوایا عکس گذاشتم

شما خیلی سعی کردی عکس هایی که میگیری عیب بازی رو بپوشونه کاری که EA انجام داد ولی بازم عیبای بازی معلومه اگه من میخواستم از کرایسی 2 و ویتچر 2 عکس گلچین کنم خیلی از اون عکسی که گذاشتم بهتر بودش ولی سعی کردم اصل بازی رو نشون بدم تو هر سه تا عکس:d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
میدونی چرا ؟ چون همونطور که گفتم گرافیک BF3 آنی خیلی جذابه ، ولی وقتی دقت می کنی تو محیط و دقیق میشی ( کاری که یه منتقد می کنه نه یه گیمر معمولی :D ) کرایسیس 2 ازش واقعا جلوتره . اما از لحاظ بصری و واقعی زدن BF3 عجیب واقعی تر میزنه ، در اکشن سریع مولتی هم واقعا احساس نمی کنی بازی ـه دیگه ای جلوشه .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
من کاری به این حرفا ندارم.ولی از حق نگذریم اون مرحله تانک سواری BF3 واقعا عالی بودش.من خونه دوستم روی اخرین تنظیمات و روی DX11 بازی کردم.واقعا مونده بودم.
چون همونطور که گفتم گرافیک BF3 آنی خیلی جذابه ، ولی وقتی دقت می کنی تو محیط و دقیق میشی ( کاری که یه منتقد می کنه نه یه گیمر معمولی :biggrin1: ) کرایسیس 2 ازش واقعا جلوتره .
از روی چه حسابی این حرف زدی فرهود!!:|:d

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
یکی از اشکالات این نظر سنجی اینه که زمانی انجام شد که بازی هنوز نیومده بود و خیلی از دوستان با دیدن تریلرها و هایپ EA از روی احساسات به BF3 رای دادن!! من امروز بازی به دستم رسید،گرافیک بازی خوب و خوش آب و رنگ ـه ولی به هیچ عنوان به کرایسی2 نمیرسه.

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
اصل کار بین چیزفیلد3 و کرایسیس2 هست. من به چیزفیلد 3 رای میدم.

پ.ن: واقعا کی حاضره دوس اکس رو با عناوینی مثل چیزفیلد مقایسه کنه اونم از نظر گرافیک!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
اتفاقا خیلی ها از گرافیکش تعریف کردن ، نقدها رو نخوندی . نقدهای PC رو بخون
نورپردازی C2 هم رئال تر نیست ، تکنیکی تره . C2 یه جور تم مصنوعی داره بازیش ، رئالش کجا بود ؟ :d
تا حدودی خوندم که دارم میگم چیزی ندیدم دیگه:D به هر حال اگه کلیّت رو هم در نظر بگیریم باز هم C2 سرتره.
میدونی چرا ؟ چون همونطور که گفتم گرافیک BF3 آنی خیلی جذابه ، ولی وقتی دقت می کنی تو محیط و دقیق میشی ( کاری که یه منتقد می کنه نه یه گیمر معمولی :D ) کرایسیس 2 ازش واقعا جلوتره . اما از لحاظ بصری و واقعی زدن BF3 عجیب واقعی تر میزنه ، در اکشن سریع مولتی هم واقعا احساس نمی کنی بازی ـه دیگه ای جلوشه .
بله خب اگه به این حرف تو رو ملاک قرار بدیم اونوقت RAGE بهترین گرافیک رو داره چون از لحاظ بصری فوق العاده است ولی از نظر کیفیت بافت تعریف چندانی نداره در نتیجه باید هر دو فاکتور رو در نظر گرفت که در این صورت بدون هیچ شکی C2 بهتر خواهد بود چون هم به قول افشین نورپردازی تکنیکی تری داره و هم کیفیت بافتها و افکتهاش با BF3 قابل مقایسه نیست.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
Spot On
قطعا در کل C2 سرتره.
نه عزیز.اینطوریا هم که میگی نیستش.حالا کاری به گرافیک ندارم چون اون بحثش جداست.ولی خیلیا میگن که از نظر نوپردازی کرایسیس 2 بهتره.ولی من به شخصه اون چیزی رو که روی اخرین تنظیمات و DX11 دیدم نظرم عوض شدش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر