نظرسنجی بهترین گرافیک نسخه pc سال 2011

خوب دیدیم قسمت کنسولی سایت این تاپیک زده گفتم که pcکه مهد بازی های گیم و دارای گرافیک بالاتری هم هست نظر سنجیش را هم راه بیندازیم
به اندازه کافی هم تریلر و گیم پلی از بازی ها بیرون امده

Crysis 2
Battlefield 3
The Witcher 2
rage
The Elder Scroll 5 : Skyrim
Batman:arkham city
Deus Human revolution
Hitman Absolution
call of duty modern warfare 3
LA.Noire

• Like
Reactions: .:Pouria:.

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
دقت کردین اقایونی که به gf3 رای میدن با بدبختی میتونن رو low بازی کنن؟منم همینطورم البته هم c2 و هم gf3 رو گزاشتم برا سیستم بعدی

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من هنوز BF3 نزدم ولی تو بتا از لحاظ بصری کرایسیس 2 رو قورت می داد :D کرایسیس 2 از لحاظ بصری در شأن تکنیکیش نبود ، میتونست خیلی قشنگ تر به رخ بکشه . سر ِ کرایسیس 1 هم همینطور بود و هنریش واقعا در حد ِ تکنیکیش نبود .

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
خوب دوستان این عکس ها حالا بهتر میشه نظر داد اینا رو همین الان رو اخرین تنظیمات و ریزولیشن 1050*1680 گرفتم البته رو 1080 هم میشه بگیری ولی مانیتور من 16:10 رو این رزولیشن طبیعیتره :( مدیرا اگه مشکل داره حذف کنند منه بدبختو بن نکنید

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
من هنوز BF3 نزدم ولی تو بتا از لحاظ بصری کرایسیس 2 رو قورت می داد :D کرایسیس 2 از لحاظ بصری در شأن تکنیکیش نبود ، میتونست خیلی قشنگ تر به رخ بکشه . سر ِ کرایسیس 1 هم همینطور بود و هنریش واقعا در حد ِ تکنیکیش نبود .

خودت فهمیدی چی گقتی ؟ :|:D

آقای 3 بدون شک سینمایی ترین و رئال ترین گرافیکی رو داش که تا حالا دیدم ! ولی از نظر تعددد افکت ها اصلا در حد Crysis 2 نیست ! Draw Distance بازی هم از نظر من اصلا در حد مطلوبی قرار نداره :| پس زمینه ای که از شهر **** هست خیلی مصنوعی و به شدت استاتیک هست ! در بحث فیزیک هم برای من عجیبه که حداقل در کمپین Frostbite 2 دقیقا مثل CE 3.0 به نظر میاد خیلی محدود شده ، تخریب پذیری هم اصلا انتظارات منو برآورده نکرد ، خیلی از منابع نور و چراغ های بازی هستند که با صدتا شلیک نمی شکنند و خاموش نمیشن ! یا دیوار های و نسگرهایی که فقط نصفشون نابود میشه و بقیش مثل یه دیوار بتونی مسلح استوار میمونه :| در کل شکی نیست که آقای 3 با فاصله از نسخه ی کنسولی در کنار Crysis 2 روی PC در مجموع قطعا برترین گرافیک های این نسل هستند و عناوینی مثل U3یا GeoW3 که خودم هم دیشبه دوساعت بازی کردمش در برابر نسخه ی PC این دو بازی حرفی برای گفتن ندارند .

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خودت فهمیدی چی گقتی ؟ :|:biggrin1:
درست گفتم دیگه :D کرایسیس 2 فنی خیلی قویه ولی لامصب سعی نمی کنه آن چنان به رخ بکشه ، کسی که بره تو بحرش می فهمه بله چه شاخه ، مثلا بزار اینجور بگم . من امروز داشتم بایوشاک رو بعد 3 سال بازی می کردم اصلا باورم نمی شد بازی مال ِ سال 2007 ـه ، یعنی تو یه نگاه تأثیرش خیلی وحشتناک بود برام ؛ چون اون موقع PC ذغالی داشتم بازی می کردمش رو رزولوشن پایین آن چنان نتونسته بودم از گرافیکش لذت ببرم ؛ حالا که دارم بازیش می کنم کفم بریده . اما تو کرایسیس 2 اینطور نیست . یعنی تدثیر نمیذاره رو مخاصطب آدم فکش بیوفته با این که گرافیکش غوله ، BF هم از لحاظ تأثیر آنی که تو یه نگاه یا تو سرعت و هیجان مولتی رو آدم میزاره سر تره از کرایسیس ؛ گرفتی منظورمو ؟

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
به نظر باید Crytek و Dice بیان یه موتور ترکیبی بزنن! :d
کرایسیس فیزیک نداشت (البته شکستن اون جعبه و و انفجار کفسولا که بحثش جداس!)، ولی افکتا وانفجار ها و بازتاب هاش عالی بود! از این ور توی X ما یه فیزیک خیلی خوب (نسبت به بازی های موجود) یه نورپردازی عالی و جزئیات فراوان در هر صحنه رو داریم.

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
کرایسیس فیزیک نداشت (البته شکستن اون جعبه و و انفجار کفسولا که بحثش جداس!)، ولی افکتا وانفجار ها و بازتاب هاش عالی بود! از این ور توی X ما یه فیزیک خیلی خوب (نسبت به بازی های موجود) یه نورپردازی عالی و جزئیات فراوان در هر صحنه رو داریم.

X هم خداییش فیزیکش اصلا در حد ادامه ی عنوانی مثل BC2 نیست ! همونطور که CRysis 2 در حد Crysis نیست ، اما نورپردازی که من به شدت میگم Crysis 2 در سطح بالاتری از X قرار داره تو فقط اون آفتاب که هی تو چشته رو در نظر نگیر :D اگه به تعدد منابع دینامیک و نورپردازی ولمتریک و پویا نگاه کنیم Crysis 2 برتر از X هست در مورد افکت ها هم که اصلا برتری X تو کتم نمیره ! در مورد حرف فرهود هم که بهش پیشنهاد میکنم بره اون چپتر که تو شب اولین بار Alien ها رو میبینیم رو دوباره ببینه وقتی از اون پرتگاه پایین رو میبنی و اون برج های تسخیر شده رو مو به تنه آدم سیخ میشه ! البته مرحله ی اسنایپ x هم پشت اون تابلو نئون قرمزه وقتی بارون میاد خیلی خفن هست :D

در کل هر دوتا بازی از لحاظ فنی در حد عالی ای هستند اما رای من Crysis 2 هستش :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
در مورد حرف فرهود هم که بهش پیشنهاد میکنم بره اون چپتر که تو شب اولین بار Alien ها رو میبینیم رو دوباره ببینه وقتی از اون پرتگاه پایین رو میبنی و اون برج های تسخیر شده رو مو به تنه آدم سیخ میشه ! البته مرحله ی اسنایپ x هم پشت اون تابلو نئون قرمزه وقتی بارون میاد خیلی خفن هست :biggrin1:
خداوکیل قبول نداری حرفمو ؟ :D درسته گرافیک هنری بازی تو این نسخه پیشرفت کرده بود اما اگه به کارگردانی هنری توجه خیلی بیشتر از این حرف ها کنن بازیشون خیلی بیشتر تحت تأثیر میده آدمو ، حرف من اینجاست که کرایتک بعد فنی بازی هاش وحشتناک بالاست ولی هنری در شأن گرافیک فنی کار نمی کنه ، یعنی حق ِ اون گرافیک فنی رو ضایع می کنه . فضای مرده شهر مرده نمیزد ، مصنوعی بود ؛ میتونستن خیلی بهتر فضای شهر رو مرده تر نشون بدن میفهمی منظورمو ؟ یعنی تحت تأثیر میزاره بازی آدمو اما نه در یه آن .

البته من گفتم BF3 هنوز بازی نکردم پس قضاوت نمی کنم کامل ولی تو بتا که اونطور بود :D

اگه پچ ِ DX11 کرایسیس 2 همراه عرضه بازی عرضه میشد من واقعا نظرم رو Crysis 2 بود ، چون گرافیک بازی رو بهتر کرده بود. ولی به عنوان یه پچی که گرافیک رو از طرف کرایتک :D قراره بهبود می بخشه توقعم خیلی بیشتر از این حرفها بود ، کرایتک ماست بندی کرد بازی رو با اون پچ .

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
ولی من فکر میکنم نور پردازی چیز الکی بود یعنی خوب بودا ولی الکی درست کرده بودن بیفته تو چشم فکر کنی خداس ولی کرایسیس نورپردازی واقعی تری داشت در مورد فیزیک خیلی مواردشو کرایسیس 2 داره و اصلا احتیاج به موتور dice نداره تخریب پذیری که تو کرایسیس هست رو اجسام طبیعی تری اتفاق میفته ولی چیز قشنگ معلومه چه جایی تخریب میشه حالت مصنوعی داره ولی در کل بازی خوبیه نه در حد کرایسیس و ویتچر 2

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
X هم خداییش فیزیکش اصلا در حد ادامه ی عنوانی مثل BC2 نیست ! همونطور که CRysis 2 در حد Crysis نیست ، اما نورپردازی که من به شدت میگم Crysis 2 در سطح بالاتری از X قرار داره تو فقط اون آفتاب که هی تو چشته رو در نظر نگیر :D اگه به تعدد منابع دینامیک و نورپردازی ولمتریک و پویا نگاه کنیم Crysis 2 برتر از X هست در مورد افکت ها هم که اصلا برتری X تو کتم نمیره ! در مورد حرف فرهود هم که بهش پیشنهاد میکنم بره اون چپتر که تو شب اولین بار Alien ها رو میبینیم رو دوباره ببینه وقتی از اون پرتگاه پایین رو میبنی و اون برج های تسخیر شده رو مو به تنه آدم سیخ میشه ! البته مرحله ی اسنایپ x هم پشت اون تابلو نئون قرمزه وقتی بارون میاد خیلی خفن هست :D

در کل هر دوتا بازی از لحاظ فنی در حد عالی ای هستند اما رای من Crysis 2 هستش :D
اونوقت این افکت های معنوی که باید 2 ساعت بچرخی تا مدام ببینی بهتره یا اینکه چیزی که جلوته ؟ :d چیزی که من میبنم بصری، تو تصویر X بهتره :d

آخرین ویرایش:

hdxc

کاربر سایت
Apr 29, 2011
1,581
نام
امیرحسین
خوب دوستان این عکس ها حالا بهتر میشه نظر داد اینا رو همین الان رو اخرین تنظیمات و ریزولیشن 1050*1680 گرفتم البته رو 1080 هم میشه بگیری ولی مانیتور من 16:10 رو این رزولیشن طبیعیتره :( مدیرا اگه مشکل داره حذف کنند منه بدبختو بن نکنید

تفنگ x چرا اینطوری؟:-&دوستان جزئیات اصلحه رو ultra این طوری؟خیلی داغونه:-&

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
جزئیات افکتها و نورپردازی و کیفیت بافتهای Crysis 2 حداقل دوبرابره BF3ـست.نظر سایتها و مجلات معتبر هم نسبت به گرافیک Crysis 2 به مراتب مثبت تر بوده درحالی کمتر سایتی رو دیدم که گرافیک BF3 رو جزو برترینهای امسال بدونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر