مقایسه سایز PlayStation 3 و PlayStation 4 در ویدئو جدید SONY

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ps4-logo-oficial.png

به تازگی PlayStation Access یک ویدئو جدید را منتشر کرده است که طی تصاویری ظاهر کنسول PS3 با PS4 را می توانید مقایسه کنید.
کنسول PlayStation 4 طراحی بسیار کارآمد تر، زیبا و باریک تری نسبت به PlayStation 3 در روز اول عرضه دارد.شما به راحتی با مشاهده این ویدئو ببینید که 6 سال پیشرفت تکنولوژی چه ثمراتی دارد.
PlayStation 4 درکریسمس امسال به قیمت 399 دلار به فروش می رسد
تصاویر فیلم :

فیلم :

20165111167955449537.jpg

HD--SD

EGM

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
فت رو با نسل جدید مقایسه کردن؟ :| لول
خوب اون موقع اونقدری تکنولوژی پیشرفت کرده بود که بشه کوچیکتر از این ساخت که اومدن فت رو با این مقایسه کردن؟ :|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,696
نام
علی
خوب اون موقع اونقدری تکنولوژی پیشرفت کرده بود که بشه کوچیکتر از این ساخت که اومدن فت رو با این مقایسه کردن؟ :|

با اسلیم هم یجا دیگه مقایسه شده بود تقریبا هم اندازه بودن
البته یکم دقت میکردی میشد فهمید که حتی از اسلیم هم یکم کوچیکتره

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خدایی نسبت به قدرتش اندازش خیلی کوچیکه.تازه این ps3 فت هم 2 یو اس بیه هست سری اولی ها 4 تا یو اس بی داشت و وزنشون هم فکر کنم حدود 7 کیلو بود.ولی 2 فت تقریبا یه اندازه بودن ولی وزنها فرق میکرد.
کنسولی که gpu ش اندازه یه 7850 قدرت داره خدایی با این اندازه ساختن سخته تازه پاور دستگاه هم تو خودشه!!جلل خالق!!

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
قبلا هم یک مرد تا حدی چاق فکر کنم از طرف سونی هم بود این مقایسه انجام داده بود , این دیگه برای چیه ؟
==============
الان PS4 Slim چی میشه ؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نکته مهم اینجاست این تکنولوژی مخصوص سونی و کنسولش هست بقیه ازین نظر سالها عقب ترن. شما مدل فعلی اکس1 رو با فت اکس 360 مقایسه کن تا ملتفت شی. آجر قدرت هم ضمیمه شود . :))

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
شما مدل فعلی اکس1 رو با فت اکس 360 مقایسه کن تا ملتفت شی
البته قضیه اینقدر هم ساده نیست به نظرم :D XOne قراره به عنوان یه دستگاه مدیا سنتر هم استفاده بشه، اصلا شاید یه سری از اونایی که اینو میخرن اصلا به عنوان وسیله گیم ازش استفاده نکنن. خب اولین نکته اینجاست که همچین دستگاهی نباید هیچ صدایی داشته باشه، یعنی باید کاملا صامت باشه، IGN هم چند وقت پیش گفته بود که XOne هیچ گونه صدایی موقع کار کردن نداره :D دومین نکته هم اینه که طبق همون نکته اول، ممکنه این دستگاه مدت های طولانی روشن باشه، حالا یکی بخواد گیم بزنه احتمالا بعد از 6-5 ساعت XOne رو خاموش میکنه، ولی یکی بخواد گیم بزنه، بعدش بره تلویزیون نگاه کنه و ... ممکنه بخواد چند ساعت بیشتر اینو روشن نگه داره پس اینجا هم باید یه کاری کنن این بنده خدا داغ نکنه و بلایی که سر مدل های اولیه X360 اومد سرش نیاد :D کلا به نظر من اینکه اندازه XOne بزرگ هست بیشترین دلیلش همین ویژگی های غیر گیمی هست که بهش اضافه شده. اگه واقعا بی صدا باشه و ساعات طولانی (خیلی طولانی :D) بدون مشکل بشه ازش استفاده کرد، اندازه ـش خیلی مهم نیست :D

پ.ن: تمام چیزی که گفتم نظر شخصی بود، شاید قضیه مربوط به این چیزها نباشه اصلا :D

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
اصلا شاید یه سری از اونایی که اینو میخرن اصلا به عنوان وسیله گیم ازش استفاده نکنن.

البته این یه عده فکر کنم اپل تی وی انتخاب بهتری براشون باشه ...

پ.ن: بزرگه دیگه، یه چیزیو قبول کنی راه دوری نمیره ها :d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,537
نام
محمد
بزرگه دیگه، یه چیزیو قبول کنی راه دوری نمیره ها :d
مگه گفتم کوچکه؟ :-o :D خب مشخصه بزرگ هست، خیلی هم بزرگه :D ولی انصافا اگه صدا نداشته باشه خیلی عالیه، X360 ـم وقتی روشنه انگاری تراکتور روشن کردن، وقتی هم دیسک رو میزارم داخلش مثل اینه هواپیما میخواد از رو زمین بلند بشه :)) PS3 هم خیلی دست کمی ازش نداره البته :D هر دو تا فت هست ولی. همین PS4 هم اگه صدا نداشته باشه با توجه به سایزش دیگه بیش از حد عالیه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر