مقایسه سایز PlayStation 3 و PlayStation 4 در ویدئو جدید SONY

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ps4-logo-oficial.png

به تازگی PlayStation Access یک ویدئو جدید را منتشر کرده است که طی تصاویری ظاهر کنسول PS3 با PS4 را می توانید مقایسه کنید.
کنسول PlayStation 4 طراحی بسیار کارآمد تر، زیبا و باریک تری نسبت به PlayStation 3 در روز اول عرضه دارد.شما به راحتی با مشاهده این ویدئو ببینید که 6 سال پیشرفت تکنولوژی چه ثمراتی دارد.
PlayStation 4 درکریسمس امسال به قیمت 399 دلار به فروش می رسد
تصاویر فیلم :

فیلم :

20165111167955449537.jpg

HD--SD

EGM

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
جغد دنانا که می گن تونی؟

ربطش به مقایسه سایز ps3 و ps4 هست و رابطه مستقیم اون با سایز xbox one و xbox 360

now stfu or gtfo

حرف رو زدم برای کسایی که جلل خالق می کنن و در عجبن که چه جوری توی انقدر جا فلان چیز خفتی جا شده
کوچیک بودن ps4 و این که چه جوری پاور و ... توش جا دادن، وقتی که سخت افزار high end رو با اون design می بینی اصلا به چشم نمیاد.

:| داری می گی مقایسه 360 با X1 و PS3 با PS4 کنسول که بحث در مورد کوچیکی و بزرگی اونهاست و اینکه چجوری این سخنت ‌افزارو تونستن تو یه باکس کوچیک جا بدن حالا شما نمی‌تونی از X1 خود دفاع کنی و دلیل بیاری چرا بزرگ، عظیم و قول‌آسا ساختنش ربطی نداره که بیایی سفسطه کنی و از شرکت دیگه مایه بزاری. بحث سونی و ماکرو چه ربطی داره که خاور حسن آقا کله پز 1 متره!!!

ash|ah|ash

کاربر سایت
Jul 26, 2013
29
:| تراکتور هم سایزش خیلی بزرگه الان باید با PS4 و X1 مقایسه بشه؟ داری می گی مقایسه 360 با X1 و PS3 با PS4 4 کنسول که بحث در مورد کوچیکی و بزرگی اونهاست و اینکه چجوری این سخنت ‌افزارو تونستن تو یه باکس کوچیک جا بدن حالا شما نمی‌تونی از X1 خود دفاع کنی و دلیل بیاری چرا بزرگ، عظیم و قول‌آسا ساختنش ربطی نداره که بیایی سفسطه کنی و از شرکت دیگه مایه بزاری. بحث سونی و ماکرو چه ربطی داره که خاور حسن آقا کله پز 1 متره!!!

یعنی بعد از این همه مدت کسی هست هنوز نفهمیده باشه معماری کنسول های نسل جدید بر مبنای x86 هست و شبیه ترین کنسول های تاریخ به pc ان :-??

شما mac pro رو خاور می بینی مشکل از چشاته ;)

یعنی شما یه دور حروف الفبا رو تموم کرده ... تازه به ah هم رسیدی ... فکر کنم تا اخر نسل بعد zz هم رد کرده شده باشی zzx ....

تا کور بشه چشم امثال شماها ;)

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
یعنی بعد از این همه مدت کسی هست هنوز نفهمیده باشه معماری کنسول های نسل جدید بر مبنای x86 هست و شبیه ترین کنسول های تاریخ به pc ان :-??

شما mac pro رو خاور می بینی مشکل از چشاته ;)

یعنی شما یه دور حروف الفبا رو تموم کرده ... تازه به ah هم رسیدی ... فکر کنم تا اخر نسل بعد zz هم رد کرده شده باشی zzx ....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
البته قضیه اینقدر هم ساده نیست به نظرم :D XOne قراره به عنوان یه دستگاه مدیا سنتر هم استفاده بشه، اصلا شاید یه سری از اونایی که اینو میخرن اصلا به عنوان وسیله گیم ازش استفاده نکنن. خب اولین نکته اینجاست که همچین دستگاهی نباید هیچ صدایی داشته باشه، یعنی باید کاملا صامت باشه، IGN هم چند وقت پیش گفته بود که XOne هیچ گونه صدایی موقع کار کردن نداره :D دومین نکته هم اینه که طبق همون نکته اول، ممکنه این دستگاه مدت های طولانی روشن باشه، حالا یکی بخواد گیم بزنه احتمالا بعد از 6-5 ساعت XOne رو خاموش میکنه، ولی یکی بخواد گیم بزنه، بعدش بره تلویزیون نگاه کنه و ... ممکنه بخواد چند ساعت بیشتر اینو روشن نگه داره پس اینجا هم باید یه کاری کنن این بنده خدا داغ نکنه و بلایی که سر مدل های اولیه X360 اومد سرش نیاد :D کلا به نظر من اینکه اندازه XOne بزرگ هست بیشترین دلیلش همین ویژگی های غیر گیمی هست که بهش اضافه شده. اگه واقعا بی صدا باشه و ساعات طولانی (خیلی طولانی :D) بدون مشکل بشه ازش استفاده کرد، اندازه ـش خیلی مهم نیست :D

پ.ن: تمام چیزی که گفتم نظر شخصی بود، شاید قضیه مربوط به این چیزها نباشه اصلا :D
دوستان اگه زبونم لال xbone زودتر كپي خور شد خريديد باز چهل چراغه شد و يا هزار كوفت و زهر مار ديگه شاكي نشيد دلايلش توسط اين مهندس طراح كنسول گفته شده
كنسول بزرگتر ميخريد چون امكانات بيشتري داره و همشونم تو اين مملكت بكار ميان;;)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,637
نام
محمد
یعنی چی؟ مثلاً ماشین ظرف‌شویی یا اتوبخار بهش اضافه کردن؟ هرچی ویزگی غیر گیمی داره توی OSـش ست هست و فکر نمیکنم این باعث بزرگی سخت افزار بشه.
اون همه متن نوشتم نخوندی؟ :D گفتم این وسیله چون میخواد به عنوان مدیا سنتر عرضه بشه باید ساعت های طولانی روشن بمونه. مثلا طرف 3 ساعت بازی میکنه، بعد میزنه چند ساعت TV نگاه میکنه، بعد دوباره چند ساعت بازی میکنه. مثلا صبح روشن میکنه، نصفه شب خاموش میکنه :D این صرفا نظر من هست، شاید درست هم نباشه.
=================
دوستان اگه زبونم لال xbone زودتر كپي خور شد خريديد باز چهل چراغه شد و يا هزار كوفت و زهر مار ديگه شاكي نشيد دلايلش توسط اين مهندس طراح كنسول گفته شده
كنسول بزرگتر ميخريد چون امكانات بيشتري داره و همشونم تو اين مملكت بكار ميان;;)
به زبان شیرین فارسی توضیح دادم، من به سایر زبان ها تسلط ندارم، اگه دوستان تسلط دارن لطفا این متن پایین رو به سایر زبان های رایج دنیا ترجمه کنن بلکه مفید واقع شد!
ممکنه این دستگاه مدت های طولانی روشن باشه، حالا یکی بخواد گیم بزنه احتمالا بعد از 6-5 ساعت XOne رو خاموش میکنه، ولی یکی بخواد گیم بزنه، بعدش بره تلویزیون نگاه کنه و ... ممکنه بخواد چند ساعت بیشتر اینو روشن نگه داره پس اینجا هم باید یه کاری کنن این بنده خدا داغ نکنه و بلایی که سر مدل های اولیه X360 اومد سرش نیاد
در ضمن فقط کامنت دادی که بگی اگه کپی خور شد XOne میخریم؟ آره عزیزم فقط اگه کپی خور شد میخریم، به کسی ربطی داره؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
اون همه متن نوشتم نخوندی؟ :D گفتم این وسیله چون میخواد به عنوان مدیا سنتر عرضه بشه باید ساعت های طولانی روشن بمونه. مثلا طرف 3 ساعت بازی میکنه، بعد میزنه چند ساعت TV نگاه میکنه، بعد دوباره چند ساعت بازی میکنه. مثلا صبح روشن میکنه، نصفه شب خاموش میکنه :D این صرفا نظر من هست، شاید درست هم نباشه.
این قسمتی که من از کامنت شما نقل قول کردم ربطی به بقیه حرفهات نداشت که اگرم بخوایم ربطش بدیم عمق فاجعه چند ده برابر میشه.
کارهای غیر گیمی که کنسول انجام میده اولا ربطی به محتوایت داخلش نداره مثلا استفاده از نت‌فلیکس روی سخت افزار 2 نسل قبلی Wii هم قابل اجراست هم ps4.
دوم اینکه کارهای غیر گیمی مثل گوش کردم موسقی، دانلود کردن کانتت، استفاده از app های مختلف، دیدن BD movie یا هرچیزی از این قبیل یک میلیونیم پردازش گیم رو نداره.

بزرگ بودن بیش از حد XBONE که اون رو شبیه جعبه کیک تولد کرده ربطی این چیزهای که شما توی اون کامنت گفتی نداره. ضعف شدید ماکروسافت هست در طراحی کنسول، سیستم تهویه و خنک کنندگی کنسول.
شما عکسهای داخل کیس Xbox 360 Slim رو با XBONE مقایسه کن ببین با هم مو نمیزنن. ماکروسافت حتی زحمت طراحی به سیستم جدید رو به خودش نداده.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,637
نام
محمد
این قسمتی که من از کامنت شما نقل قول کردم ربطی به بقیه حرفهات نداشت که اگرم بخوایم ربطش بدیم عمق فاجعه چند ده برابر میشه.
کارهای غیر گیمی که کنسول انجام میده اولا ربطی به محتوایت داخلش نداره مثلا استفاده از نت‌فلیکس روی سخت افزار 2 نسل قبلی Wii هم قابل اجراست هم ps4.
دوم اینکه کارهای غیر گیمی مثل گوش کردم موسقی، دانلود کردن کانتت، استفاده از app های مختلف، دیدن BD movie یا هرچیزی از این قبیل یک میلیونیم پرداز گیم رو نداره.

بزرگ بودن بیش از حد XBONE که اون رو شبیه جعبه کیک تولد کرده ربطی این چیزهای که شما توی اون کامنت گفتی نداره. ضعف شدید ماکروسافت هست در طراحی کنسول، سیستم تهویه و خنک کنندگی کنسول.
شما عکسهای داخل کیس Xbox 360 Slim رو با XBONE مقایسه کن ببین با هم مو نمیزنن. ماکروسافت حتی زحمت طراحی به سیستم جدید رو به خودش نداده.
من نظرم رو گفتم، اصراری هم ندارم نظرم درست باشه. حالا از نظر شما یه کنسول 15 ساعت روشن باشه (جهت انجام چند ساعت بازی و دیدن چند ساعت تلویزیون و مجددا انجام چند ساعت بازی) مشکلی واسش پیش نمیاد، از نظر من ممکنه واسش مشکل پیش بیاد، خیلی ساده :D البته اینم واضحه که اگه این بزرگ بودن بازم شامل مشکلات گرمایی و ایجاد صدا و اینا باشه که دیگه مایکروسافت رسما گند زده :D
از بس شما مهندس هستي حتما نظرت باما فرق داره
ماشالا طراح كنسول xbone بودي و شب تا صبح داري xbone و ديگر مشتقاتشو ميپرستي
yahoo_5.gif
خب ربطش به شما چیه؟ من دلم میخواد طراح کنسول بشم، دلم میخواد مایکروسافت رو بپرستم، دلم میخواد ازش الکی دفاع کنم، دلم میخواد کنسولش کپی خور بشه تا بخرمش، دلم میخواد نظرم با نظر شما فرق داشته باشه، این چیزهایی که گفتم به شما ارتباطی پیدا میکنه؟ :-/

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من نظرم رو گفتم، اصراری هم ندارم نظرم درست باشه. حالا از نظر شما یه کنسول 15 ساعت روشن باشه (جهت انجام چند ساعت بازی و دیدن چند ساعت تلویزیون) مشکلی واسش پیش نمیاد، از نظر من ممکنه واسش مشکل پیش بیاد، خیلی ساده :D
از بس شما مهندس هستي حتما نظرت باما فرق داره
ماشالا طراح كنسول xbone بودي و شب تا صبح داري xbone و ديگر مشتقاتشو ميپرستي;;)

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,775
نام
علی
دانش و به دنبال اون تلاش های زیادی صورت گرفته تا چنین قطعات قدرتمندی در فضای واقعا کوچیک پلی 4 قرار بگیره..دستشون درد نکنه! ظاهرش هم که دلبری میکنه! البته امکانش هست مدلی بیاد که بر خلاف الان که فقط نصف بدنه اش کریستال هست کلا بشه کریستال!
بی صبرانه منتظر اعلام سونی برای رنگ بندی های دیگه هستم. چون واقعا رنگ سفیدش اون رو تبدیل می کنه به زیباترین کنسولی که تا حالا دیده شده:d
وان هم خیلی ساده طراحی شده ولی خب اون هم دوست داشتنی هست ولی بر خلاف پلی 4 کنسول وان با رنگ سیاه جذاب تر از سفید هستش!
راستی این وان در حالت عمودی هم قرار می گیره یا اینکه فقط باید به صورت افقی باشه؟!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
من نظرم رو گفتم، اصراری هم ندارم نظرم درست باشه. حالا از نظر شما یه کنسول 15 ساعت روشن باشه (جهت انجام چند ساعت بازی و دیدن چند ساعت تلویزیون و مجددا انجام چند ساعت بازی) مشکلی واسش پیش نمیاد، از نظر من ممکنه واسش مشکل پیش بیاد، خیلی ساده :D البته اینم واضحه که اگه این بزرگ بودن بازم شامل مشکلات گرمایی و ایجاد صدا و اینا باشه که دیگه مایکروسافت رسما گند زده :D
توی بحث درمورد یه کالا موجود و مشخص که از هر جنبه ی قابل برسی هست "نظر شخصی" جایی نداره. الان یکی بیاد بگه بنظر شخصیش ×××××× یه ابر ماشین 80 میلیونی هست شما از فرط خنده میترکی میپاشی به در و دیوار چون جوک خیلی خنده داریه انصافاً. ساختن یه کنسول به این گندگی اونم با CPU-GPUـه 22 نانومتری کم از فاجعه نداره. اگر همه این منطق رو بکار میبردن الان بوگاتی ویرون باید اندازه U.S.S Enterprise باشه نه اینی که الان هست.

پ.ن. درمورد خورشت کرفس یا فیلم Man of Steel یا نظریه داروین حرف نمیزنم که نظر شخصی بتونه کمکتون کنه.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,637
نام
محمد
توی بحث درمورد یه کالا موجود و مشخص که از هر جنبه ی قابل برسی هست "نظر شخصی" جایی نداره. الان یکی بیاد بگه بنظر شخصیش ×××××× یه ابر ماشین 80 میلیونی هست شما از فرط خنده میترکی میپاشی به در و دیوار چون یه جوک خیلی خنده داریه انصافاً. ساختن یه کنسول به این گندگی اونم با CPU-GPUـه 22 نانومتری کم از فاجعه نداره. اگر همه این منطق رو بکار میبردن الان بوگاتی ویرون باید اندازه U.S.S Enterprise باشه نه اینی که الان هست.

پ.ن. درمورد خورشت کرفس یا فیلم Man of Steel یا نظریه داروین حرف نمیزنم که نظر شخصی بتونه کمکتون کنه.
من چی میگم شما چی میگی 8-| دارم میگم شاید به این دلیل اندازه کنسول بزرگ شده باشه (دلیلم رو هم تو چند کامنت خیلی واضح توضیح دادم)، البته انتظاری هم ندارم حرفم رو قبول کنی چون کاملا مشخصه اصلا نمیخونی چی نوشتم، فقط میخوای یه چیزی بگی که گفته باشی اونم با انواع مثال خنده دار و بدون ربط به موضوع! خاتمه بحث از طرف من!

پ.ن: اصلا طراحی مایکروسافت فوق العاده افتضاح بوده و Xbox One مزخرف ترین طراحی تاریخ رو داره. الان این به شما کمک میکنه خوشحال بشی؟ مشکلی نیست، خاک تو سر مایکروسافت با این کنسول طراحی کردنش :D
"الان 2 ظهره خورشید وسط اسمون هست و از گرما پوست ادم کباب میشه ولی شاید اینطور نباشه".

اشتبات رو قبول کن بجای پیچیدن و فرار کردن از بحثی که توش داری مغلطه میکنی.
من خیلی واضح توضیح دادم و این رو هم گفتم که شاید نظرم اشتباه باشه. شما هم کلا یه مشت جواب بی ربط به کامنت من دادید، اگه حرف منطقی واسه گفتن داشتید خوشحال میشدم در این مورد بحث کنیم ولی ترجیح میدم با این شرایط کامنت ها وقتم رو تو یه جای بهتر بگذرونم! شما هم در جریان باش که تعیین کننده این نیستی کی اشتباه میکنه و کی درسته میگه.

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
من چی میگم شما چی میگی 8-| دارم میگم شاید به این دلیل اندازه کنسول بزرگ شده باشه (دلیلم رو هم تو چند کامنت خیلی واضح توضیح دادم)، البته انتظاری هم ندارم حرفم رو قبول کنی چون کاملا مشخصه اصلا نمیخونی چی نوشتم، فقط میخوای یه چیزی بگی که گفته باشی! خاتمه بحث از طرف من!
"الان 2 ظهره خورشید وسط اسمون هست و از گرما پوست ادم کباب میشه ولی شاید اینطور نباشه".

اشتبات رو قبول کن بجای پیچیدن و فرار کردن از بحثی که توش داری مغلطه میکنی.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دانش و به دنبال اون تلاش های زیادی صورت گرفته تا چنین قطعات قدرتمندی در فضای واقعا کوچیک پلی 4 قرار بگیره..دستشون درد نکنه! ظاهرش هم که دلبری میکنه! البته امکانش هست مدلی بیاد که بر خلاف الان که فقط نصف بدنه اش کریستال هست کلا بشه کریستال!
بی صبرانه منتظر اعلام سونی برای رنگ بندی های دیگه هستم. چون واقعا رنگ سفیدش اون رو تبدیل می کنه به زیباترین کنسولی که تا حالا دیده شده:d
وان هم خیلی ساده طراحی شده ولی خب اون هم دوست داشتنی هست ولی بر خلاف پلی 4 کنسول وان با رنگ سیاه جذاب تر از سفید هستش!
راستی این وان در حالت عمودی هم قرار می گیره یا اینکه فقط باید به صورت افقی باشه؟!

فکر کنم بشه ایستاده گذاشتش ولی باید قید usb کنار کنسول رو بزنی ... یا مجاری هوای کنار کنسول ... خوابیده فکر کنم امنیتش بیشتر باشه ...

در مورد رنگ ps4 ابیش رو دیدی ؟؟؟ اگه سونی این رنگ رو بزنه ... من رسما دست به سرقت مسلحانه میزنم ...

ولی انصافا علاقه ای ندارم ps4 سیاه بگیرم بعد اینکه تو رنگ های دیگه دیدمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر