مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
دوستان كمك كنيد بدبخت شدم
با دستمزد چند ماه كار كردن و جون كندنم رفتم يه ps4 ريجن يك 2014 گرفتم تازه تستشم كردم درست بود اومدم خونه آپديت كردم بعد كالاف گوست روش نصب كردم، بعد دو ساعت بازى كردن يهو دستگاه خاموش شد هر دفعه ام كه ميخوام روشن كنم بيپ ميزنه بعد يه ثانيه خاموش ميشه دوباره :|
كسى ميدونه مشكلش چيه؟!

اول از همه خونسردیتو حفظ کن . توی safemode میره کنسول ؟ کنسولو خاموش کن . دکمه پاور رو نگه دار تا 2 بار صدای beep بشنوی . 7 ثانیه طول میکشه تا بره دستتو تا بوق دومی بر ندار . حالا باید صفحه safemode رو ببینی . اگه رفت گزینه 4 مربوز به آپدیت فریموره . برو تاپیک مربوطش فریمور 1.72 رو با توجه به ریجن کنسولت دان کن بریز با توجه به آموزش توی فلش آپدیت کن .
منتظر خبرتم

farbodism

کاربر سایت
Jul 18, 2014
2
داداش اينكارى كه گفتى رو كردم نرفت تو safe mode
امروز رفتم توپخونه يه نفر بهم گفت احتمالا اتصال دوشاخه شل بوده اتصالى كرده، يا پاور سوخته يا يه چيز تو main board دستگاه :|
حالا فردا صبح ميخوام ببرم همون مغازه كه ازش خريدم ببينم تعويض ميكنه يا نه، اگه نكرد كه بايد سيصد چهارصد تومن هزينه تعمير بدم :|

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
امروز رفتم توپخونه يه نفر بهم گفت احتمالا اتصال دوشاخه شل بوده اتصالى كرده، يا پاور سوخته يا يه چيز تو main board دستگاه :|
حالا فردا صبح ميخوام ببرم همون مغازه كه ازش خريدم ببينم تعويض ميكنه يا نه، اگه نكرد كه بايد سيصد چهارصد تومن هزينه تعمير بدم :|

داداش بعد 2 ساعت اینجوری شده یعنی کنسول مشکل داشته دیگه ربطی به دوشاخه و این حرفا نداره مهلت تست داده بهت ؟ اگه داده یا باید عوض کنه یا پولتو پس بده اصلا هم زیر بار نرو

آخرین ویرایش:

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
نه عزیز من اشکال از پاور نیست . اگه پاور باشه بالا میاد هی خاموش میشه یا اثلا روشن نمیشه . با توجه به بوق زدنو خاموش شدن تنها دلیلش متاسفانه بریک شدن کنسولته . باید تعویض بشه ، قابلیت تعمیر نرم افزاری نداره متاسفانه . منم خیلی از این بابت ناراحت شدم روز تعطیلت خراب شد .

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
این مشکل رو من و یکی دیگه از دوستان هم داشتیم که برای هر کس فرق میکنه
بعضی موقع پاور هست
بعضی موقع هم cpu که اگه cpu باشه که هیچ ......
ولی اگه پاور باشه تعمیر یا تعویض میشه و اوکی میشه دستگاه

xbehnamx

کاربر سایت
Jul 4, 2014
8
سلام. از هنگام خرید (هفته ی پیش) دستگاه من تا حداکثر یک متر برد دسته داره و مجبورم دستگاه رو نزدیک خودم بزارم موقع بازی کردن. با توجه به اینکه امکان پس دادن رو ندارم، می خواستم بپرسم آیا راهی برای رفع شدن این مشکل می دونید؟

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
با دستمزد چند ماه كار كردن و جون كندنم رفتم يه ps4 ريجن يك 2014 گرفتم تازه تستشم كردم درست بود اومدم خونه آپديت كردم بعد كالاف گوست روش نصب كردم، بعد دو ساعت بازى كردن يهو دستگاه خاموش شد هر دفعه ام كه ميخوام روشن كنم بيپ ميزنه بعد يه ثانيه خاموش ميشه دوباره :|
كسى ميدونه مشكلش چيه؟!
ریجن چند خریدی؟ سری ساخت مال کی هست؟

- - -ویرایش - - -

حواسم نبود نوشتی ببخشید

sajjadsa

کاربر سایت
Nov 13, 2011
91
نام
سجاد
كسى ميدونه مشكلش چيه؟!

دوست عزیز نمیخوام حالتو بگیرم
اما احتمال داره کنسول شما هم مثل مال من شده باشه. مال منم بعد از حدود 3 ساعت کارکرد درست مثل شما خاموش و دیگه روشن نشد.

آخرشم همینجوری خراب فروختمش رفت. مال من ریجن 1 2013 بود ...

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
كسى ميدونه مشكلش چيه؟!
ممکنه شما به محافظ وصل کرده باشی و محافظ مشکل داشته باشه.یکی مشکل شما را داشت به یه پریز دیگه بدون محافظ زد درست شد.
اگه محافظ رو برداشتی و رو یه پریز دیگه تست کردی و درست نشد:
1-خونسردیتو حفظ میکنی
2-کنسول رو خاموش کرده و از برق میکشی
3-کنسول را برمیداری
4-میری مغازه ی طرف
5-کنسولو میکوبی تو سرش و میگی برات تعویض کنه.:d

- - -ویرایش - - -

سلام. از هنگام خرید (هفته ی پیش) دستگاه من تا حداکثر یک متر برد دسته داره و مجبورم دستگاه رو نزدیک خودم بزارم موقع بازی کردن. با توجه به اینکه امکان پس دادن رو ندارم، می خواستم بپرسم آیا راهی برای رفع شدن این مشکل می دونید؟
یعنی اگه دورتر از یه متر وایسی و دسته رو روشن کنی هیچ اتصالی برقرار نمیشه؟؟؟؟

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
:d

یعنی اگه دورتر از یه متر وایسی و دسته رو روشن کنی هیچ اتصالی برقرار نمیشه؟؟؟؟[/QUOTE

نه نمی شه. شاید مشکل از آنتن بلوتوث دستگاه باشه

این کار رو بکن ببین جواب میده...
1-PS رو خاموش کن
2-این قسمت رو تو دستت پیدا کن:
1.jpg
3-با یه سوزنی چیزی بکن تو سوراخش و چند ثانیه وایسا
4-بعد از ریست شدن کنترلر، دسته رو با کابل USB به دستگاه وصل کن.
5-حالا PS button رو بزن.

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
4 صفحه آخر رو خوندم دیگه ترسیدم عقب تر برم :|
حالا چندتا سوال واسم پیش اومده:
1-مشکل auto eject که میگید باید ارتفاع دستگاه زیاد بشه با فن بهتر نمیشه؟ مثه فن زیر لپتاپ؟
2-محافظ برق که تو بعضی از پستها گفتن بدون محافظ به برق بزن! لازمه یا مضره؟
3-نور چراغ دستگاه باید آبی باشه یا سفید؟! (تو سایت ps4store نوشته هر رنگی باشه مهم نیست)
4-بهترین حالت قرار گیری کنسول افقی هست یا عمودی؟

مرسی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر