مشکلات و خرابی های PS4/PS4 Pro

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
تو مشهد فروشندگان گرامی اصلا مهلت تست نمیدن! میگن تو فروشگاه هر چقد میخای بازی کن ولی ببری بیرون دیگه نمیشه! ما از کجا بفهمیم باهاش چیکار کردی!!
فقط ی جا دیدم که 6 ماه گارانتی و مهلت تست میداد که اونم ریجن 1 رو که همه جا 1450 میدن رو میداد 1850!

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
تو مشهد فروشندگان گرامی اصلا مهلت تست نمیدن! میگن تو فروشگاه هر چقد میخای بازی کن ولی ببری بیرون دیگه نمیشه! ما از کجا بفهمیم باهاش چیکار کردی!!
فقط ی جا دیدم که 6 ماه گارانتی و مهلت تست میداد که اونم ریجن 1 رو که همه جا 1450 میدن رو میداد 1850!
اوه اوه اوه!بهشون باید‌ میگفتی:داداش وایسا من برم پیژاممو بردارم که یه یه هفته ای میخوام تست کنم و از اونجایی که شما نمیدی،شش هفت روزی مهمونتم.قربون دستت جامو بنداز!:d
...................
ولی دور از شوخی اگه جایی ۴۸ ساعت هم مهلت تست میده،دستگاهش ۲۰۱۴ هست،بهترین چیزیه که میتونی بگیری.به هر حال آدم ۴۰۰ تومن بده کنسولش خراب نشه به صرفه تر بنظر میرسه تا اینکه ارزون تر بخره و عوضش «از اونجایی که ما ایرانیا کلا شانس نداریم»کنسولش خراب در بیاد و بمونه رو دستش.«که احتمالش خیلی کمه ولی کار از محکم کاری نمی عیبه.»

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
بچه ها من دستگاه را که روشن میکنم صدا نداره. چرا؟ مال چی میتونه باشه؟ اپیدتم هم 1.71 هست
اول دستگاهو روشن کن و چند ثانیه صبر کن تا قشنگ بالا بیاد«تو این مدت TV رو روشن نکن.»بعد که چراغ دستگاه سفید شد و دستگاه خوب بالا اومد تی وی رو روشن کن.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
کسی میخواد PS4 بخره بیاد تو این تاپیک افسرده میشه :|
نه داداش نگران نباش.مساله ی خاصی ندارن کلا ۲۰۱۴ ای ها.
این قضیه دفعه ی ۴۴۷۷۸۲۸۳۷۷۸ بارمه که اینجا مطرح میشه.
«البته من میدونم شما اونقدر تنبل هستید که پستای قبلو نخونید،همونطور که عدد بالا رو نخوندید!:d»

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
نه داداش نگران نباش.مساله ی خاصی ندارن کلا ۲۰۱۴ ای ها.
این قضیه دفعه ی ۴۴۷۷۸۲۸۳۷۷۸ بارمه که اینجا مطرح میشه.
«البته من میدونم شما اونقدر تنبل هستید که پستای قبلو نخونید،همونطور که عدد بالا رو نخوندید!:d»
ممنون درست شد. دوستان مال tv بود نه کنسول!:d

hossein_safa

کاربر سایت
Jun 21, 2014
20
با عرض سلام به همه دوستان
من وقتی بازی رو در ps4 قرار می دهم سی دی را به بیرون می دهد ودیگر سی دی وارد دستگاه نمی شود یا وسط بازی سیدی رو بیرون می دهد و دیگر سیدی وارد دستگاه نمی شود یا وقتی دستگاه خاموش است. دستگاه روشن می شود وباز سی دی رو به بیرون می دهد به نظر شما این مشکل برای آپدیت دستگاه است یا دگمه لمسی دستگا مشکل دارد؟؟؟؟؟

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
با عرض سلام به همه دوستان
من وقتی بازی رو در ps4 قرار می دهم سی دی را به بیرون می دهد ودیگر سی دی وارد دستگاه نمی شود یا وسط بازی سیدی رو بیرون می دهد و دیگر سیدی وارد دستگاه نمی شود یا وقتی دستگاه خاموش است. دستگاه روشن می شود وباز سی دی رو به بیرون می دهد به نظر شما این مشکل برای آپدیت دستگاه است یا دگمه لمسی دستگا مشکل دارد؟؟؟؟؟
سلام .
يا چهار تا چيز بزار زير كنسول كه از زمين فاصله بگيره
يا كنسولو به صورت عمودى بزار
نگران نباش مشكل حادى نيست با اين روشا ok ميشه .

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
نشد ببین وقتی سی دی رو بیرون می ده بعد از کنسول یه صدا می یاد صداش مثل وقتی که کنسول رو روشن می کنیم حالا چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
كنسولو كامل خاموش كن .
همه كابلارو ازش جدا كن .
مجدد كابلارو وصل كن .
اون دو تا حالتى كه گفتم تست كنيد نتيجه رو اعلام كنيد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر